Horasan antikacılar, Horasan antika alanlar, Horasan antika eşya alanlar, Horasan antika eşyalar, Horasan eski alım satım, Horasan antika koleksiyoncuları, Horasan antika eşya alıcıları, Horasan antika şirketleri, Horasan antika firması, Horasan antika şirketi, Horasan antika firmaları, Horasan antika eşya şirketleri, Horasan antika eşya firması, Horasan antika eşya şirketi, Horasan antika eşya firmaları, Horasan müzayede şirketi, Horasan eski alanlar, Horasan eski eşya alanlar, Horasan antika alan yerler, Horasan antika eşya alan yerler, Horasan eski alan yerler, Horasan eski eşya alan yerler, Horasan antika pazarı, Horasan antika alım satım, Horasan antika alıcıları, Horasan antika satıcıları, Horasan antika eşya satıcıları, Horasan eski eşya alıcıları, Horasan eski eşya satıcıları, Horasan antika fiyatları, Horasan antika eşya fiyatları, Horasan eski fiyatları, Horasan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Horasan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Horasan antika eşya alanlar ve Horasan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Horasan antika eşya şirketimiz, Horasan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Horasan Antika Alanlar

Horasan antika alanlar ve Horasan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Horasan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Horasan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Horasan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Horasan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Horasan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Horasan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Horasan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Horasan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Horasan antika eşya alanlar ve Horasan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Horasan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Horasan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Horasan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Horasan antika eşya alanların tercih ettiği, Horasan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Horasan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Horasan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Horasan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Horasan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Horasan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Horasan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Horasan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Horasan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Horasan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Horasan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Horasan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Horasan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Horasan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Horasan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Horasan antikacılar, Horasan antika eşyalar, Horasan eski eşyalar, Horasan antika şirketleri, Horasan antika firması, Horasan müzayede şirketi,Horasan el yazması alanlar, Horasan Kuran’ı kerim alanlar, Horasan hat yazı alanlar, Horasan obje alanlar, Horasan gümüş alanlar, Horasan turalı gümüş alanlar, Horasan karaf alanlar, vazo alanlar, Horasan jardinyer alanlar, Horasan resim alanlar, Horasan modern resim alanlar, Horasan aplik alanlar, Horasan bahü alanlar, Horasan bavul alanlar, Horasan çanak alanlar, Horasan çömlek alanlar, Horasan bakır alanlar, baston alanlar, Horasan biskiü alanlar, Horasan billur alanlar, Horasan cam alanlar, Horasan kristal alanlar, Horasan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Horasan bandırma halısı alanlar, Horasan ceviz yemek odası alanlar, Horasan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Horasan ceviz sandalye alanlar, Horasan cümbüş alanlar, Horasan constantin oble alanlar, Horasan cam obje alanlar, Horasan beykoz alanlar.

Horasan bohem alanlar, Horasan çeşmi bülbül alanlar, Horasan çeşme taşı alanlar, Horasan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Horasan arnevu alanlar, art deko alanlar, Horasan deko alanlar, Horasan ayna alanlar, Horasan asma avize alanlar, Horasan aznavur gümüş alanlar, Horasan aznavur alanlar, Horasan bafon alanlar, Horasan ayvazozki alanlar, Horasan dolap alanlar, Horasan divit alanlar, Horasan biblo alanlar, Horasan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Horasan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Horasan dekopaj işi alanlar, Horasan dual alanlar, Horasan dual pikap alanlar.

Horasan dümen alanlar, Horasan gemici dümeni alanlar, Horasan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Horasan derbent halı alanlar, Horasan eviye alanlar, Horasan ev halısı alanlar, Horasan elbiselik alanlar, Horasan elbise alanlar, Horasan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Horasan el işi alanlar, Horasan el işi halı alanlar, Horasan el işi alanlar, Horasan el işi kilim alanlar, Horasan çan alanlar, Horasan kilise çanı alanlar, Horasan gemici çanı alanlar, Horasan çarık alanlar, Horasan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Horasan ferforje alanlar, Horasan fistan alanlar, Horasan Osmanlı fistan alanlar, Horasan portmanto alanlar, Horasan eski saat alanlar, Horasan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Horasan bronz heykel alanlar, Horasan bronz sütün alanlar, Horasan bronz avize alanlar, Horasan bronz vazo alanlar, Horasan bronz kutu alanlar, Horasan bronz el işi alanlar.

Horasan halı alanlar, Horasan lamba alanlar, resim alanlar, Horasan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Horasan insan biblosu alanlar, Horasan oryantel biblo alanlar, Horasan kuş biblosu alanlar, Horasan havlu alanlar, Horasan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Horasan turkısh antika alanlar, Horasan Osmanlı eşyalar alanlar, Horasan eski gelinlik alanlar, Horasan İstanbul resimleri alanlar, Horasan altın varak sehpa alanlar, Horasan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Horasan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Horasan bronz fener alanlar, Horasan bünyen alanlar, Horasan develi halı alanlar, Horasan dürbün alanlar, Horasan teleskop alanlar, Horasan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Horasan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Horasan flama alanlar, Horasan alem alanlar, Horasan arabesk alanlar.

Horasan pul alanlar, Horasan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Horasan eski fincan alanlar, Horasan cam altı alanlar, Horasan şamdan alanlar, Horasan oryantel heykel alanlar, Horasan gümüşlük alanlar, Horasan hat yazı alanlar, Horasan teship alanlar, hokka alanlar, Horasan tophane alanlar, Horasan goblen alanlar, Horasan çin eski eşyalar alanlar, Horasan Çanakkale alanlar, Horasan Çanakkale vazo alanlar, Horasan fil dişi heykel alanlar, Horasan fil dişi baston alanlar, Horasan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Horasan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Horasan duvar saati alanlar, Horasan bez alanlar, buda heykel alanlar, Horasan hamedan halı alanlar, Horasan kılıç alanlar, Horasan antika kılıç alanlar.

Horasan antika araba alanlar, Horasan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Horasan antika eşyalar alanlar, Horasan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Horasan antika foto alanlar, Horasan kehribar alanlar, Horasan kehribar tesbih alanlar, Horasan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Horasan seramik eşya alanlar, Horasan kilit alanlar, Horasan anahtar alanlar, Horasan antika anahtar alanlar, Horasan antika kilit alanlar, Horasan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Horasan antika silah alanlar, Horasan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Horasan lambader alanlar, Horasan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Horasan komidin alanlar, Horasan kara kalem resim alanlar, Horasan blue black alanlar, Horasan mask alanlar, eski mask alanlar, Horasan aşurelik alanlar.

Horasan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Horasan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Horasan gramofon alanlar, Horasan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Horasan güdüm alanlar, Horasan tekke işi alanlar, Horasan İznik alanlar, Horasan pusula alanlar, Horasan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Horasan periyor saat alanlar, Horasan mangal alanlar, Horasan eski mangal alanlar, Horasan Şam işi alanlar, Horasan Süleymaniye işi alanlar, Horasan takunya alanlar, Horasan gümüş takunya alanlar, Horasan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Horasan seccade alanlar, Horasan eski seccade alanlar, Horasan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Horasan tablo alanlar.

Horasan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Horasan abajur alanlar, Horasan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Horasan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Horasan madalya alanlar, Horasan eşya alanlar, Horasan ferman alanlar, Horasan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Horasan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Horasan bahça alanlar, Horasan Osmanlı bohça alanlar, Horasan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Horasan ampir alanlar, Horasan chrıstofle alanlar, Horasan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Horasan şamdan alanlar, Horasan çanta alanlar, Horasan van işi savat alanlar, Horasan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Horasan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Horasan hokka alanlar, Horasan fransız mine alanlar, Horasan teşhir vitrini alanlar, Horasan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Horasan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Horasan kandil alanlar, Horasan ebru alanlar, Horasan mustafa düzgünman alanlar, Horasan zigon alanlar, Horasan zemzemlik alanlar, Horasan mücevher kutusu alanlar, Horasan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Horasan sürahi alanlar, Horasan Osmanlı sürahi alanlar, Horasan antik mercan alanlar, Horasan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Horasan antik sedef alanlar, Horasan minyatür alanlar, Horasan kabe örtüsü alanlar, Horasan gülebdan alanlar, Horasan mineli dürbün alanlar, Horasan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Horasan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Horasan lali gue alanlar, Horasan gece sürahisi alanlar, Horasan meissen alanlar, Horasan satsuma alanlar, Horasan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Horasan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Horasan constantine alanlar, Horasan anonim alanlar, Horasan leyla gamsız alanlar, Horasan ibrahim safi alanlar, Horasan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Horasan herend alanlar, Horasan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Horasan osmanlıca alanlar, Horasan kitap alanlar, Horasan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Horasan haydar besim aydar alanlar, Horasan orhan peker alanlar, Horasan sıtkı olçar alanlar, Horasan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Horasan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Horasan rus gümüşü alanlar, Horasan minyatür alanlar, Horasan viyana heykel alanlar, Horasan oryantal heykel alanlar, Horasan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Horasan merasim kılıcı alanlar.

Horasan ahşap hilye alanlar, Horasan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Horasan tesbih alanlar, Horasan seyahat saati alanlar, Horasan gravür alanlar, Horasan degü alanlar, radio antika alanlar, Horasan opalin alanlar, Horasan radyo alanlar, Horasan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Horasan laledan alanlar, Horasan karaf alanlar, Horasan çerezlik alanlar, Horasan sahleplik alanlar, Horasan tutya alanlar, Horasan likör takımı alanlar, Horasan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Horasan zarf alanlar, Horasan nargile alanlar, Horasan gülabdan alanlar, Horasan ferman alanlar, Horasan berat alanlar.

Horasan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Horasan şifa tası alanlar, Horasan hokka takımı alanlar, Horasan mangal alanlar, Horasan barutluk alanlar, Horasan tombak alanlar, Horasan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Horasan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Horasan hançer alanlar, Horasan kılıç alanlar, Horasan mühürler alanlar, Horasan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Horasan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Horasan seccade alanlar, Horasan sırmalı örtüler alanlar, Horasan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.