Hınıs antikacılar, Hınıs antika alanlar, Hınıs antika eşya alanlar, Hınıs antika eşyalar, Hınıs eski alım satım, Hınıs antika koleksiyoncuları, Hınıs antika eşya alıcıları, Hınıs antika şirketleri, Hınıs antika firması, Hınıs antika şirketi, Hınıs antika firmaları, Hınıs antika eşya şirketleri, Hınıs antika eşya firması, Hınıs antika eşya şirketi, Hınıs antika eşya firmaları, Hınıs müzayede şirketi, Hınıs eski alanlar, Hınıs eski eşya alanlar, Hınıs antika alan yerler, Hınıs antika eşya alan yerler, Hınıs eski alan yerler, Hınıs eski eşya alan yerler, Hınıs antika pazarı, Hınıs antika alım satım, Hınıs antika alıcıları, Hınıs antika satıcıları, Hınıs antika eşya satıcıları, Hınıs eski eşya alıcıları, Hınıs eski eşya satıcıları, Hınıs antika fiyatları, Hınıs antika eşya fiyatları, Hınıs eski fiyatları, Hınıs eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Hınıs Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Hınıs antika eşya alanlar ve Hınıs antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Hınıs antika eşya şirketimiz, Hınıs antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Hınıs Antika Alanlar

Hınıs antika alanlar ve Hınıs antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Hınıs antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Hınıs antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Hınıs Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Hınıs antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Hınıs

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Hınıs antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Hınıs antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Hınıs Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Hınıs antika eşya alanlar ve Hınıs antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Hınıs antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Hınıs antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Hınıs Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Hınıs antika eşya alanların tercih ettiği, Hınıs bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Hınıs antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Hınıs antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Hınıs antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Hınıs Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Hınıs eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Hınıs eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Hınıs eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Hınıs eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Hınıs eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Hınıs Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Hınıs bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Hınıs antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Hınıs bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Hınıs antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Hınıs antikacılar, Hınıs antika eşyalar, Hınıs eski eşyalar, Hınıs antika şirketleri, Hınıs antika firması, Hınıs müzayede şirketi,Hınıs el yazması alanlar, Hınıs Kuran’ı kerim alanlar, Hınıs hat yazı alanlar, Hınıs obje alanlar, Hınıs gümüş alanlar, Hınıs turalı gümüş alanlar, Hınıs karaf alanlar, vazo alanlar, Hınıs jardinyer alanlar, Hınıs resim alanlar, Hınıs modern resim alanlar, Hınıs aplik alanlar, Hınıs bahü alanlar, Hınıs bavul alanlar, Hınıs çanak alanlar, Hınıs çömlek alanlar, Hınıs bakır alanlar, baston alanlar, Hınıs biskiü alanlar, Hınıs billur alanlar, Hınıs cam alanlar, Hınıs kristal alanlar, Hınıs bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Hınıs bandırma halısı alanlar, Hınıs ceviz yemek odası alanlar, Hınıs ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Hınıs ceviz sandalye alanlar, Hınıs cümbüş alanlar, Hınıs constantin oble alanlar, Hınıs cam obje alanlar, Hınıs beykoz alanlar.

Hınıs bohem alanlar, Hınıs çeşmi bülbül alanlar, Hınıs çeşme taşı alanlar, Hınıs çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Hınıs arnevu alanlar, art deko alanlar, Hınıs deko alanlar, Hınıs ayna alanlar, Hınıs asma avize alanlar, Hınıs aznavur gümüş alanlar, Hınıs aznavur alanlar, Hınıs bafon alanlar, Hınıs ayvazozki alanlar, Hınıs dolap alanlar, Hınıs divit alanlar, Hınıs biblo alanlar, Hınıs dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Hınıs daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Hınıs dekopaj işi alanlar, Hınıs dual alanlar, Hınıs dual pikap alanlar.

Hınıs dümen alanlar, Hınıs gemici dümeni alanlar, Hınıs gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Hınıs derbent halı alanlar, Hınıs eviye alanlar, Hınıs ev halısı alanlar, Hınıs elbiselik alanlar, Hınıs elbise alanlar, Hınıs paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Hınıs el işi alanlar, Hınıs el işi halı alanlar, Hınıs el işi alanlar, Hınıs el işi kilim alanlar, Hınıs çan alanlar, Hınıs kilise çanı alanlar, Hınıs gemici çanı alanlar, Hınıs çarık alanlar, Hınıs Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Hınıs ferforje alanlar, Hınıs fistan alanlar, Hınıs Osmanlı fistan alanlar, Hınıs portmanto alanlar, Hınıs eski saat alanlar, Hınıs frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Hınıs bronz heykel alanlar, Hınıs bronz sütün alanlar, Hınıs bronz avize alanlar, Hınıs bronz vazo alanlar, Hınıs bronz kutu alanlar, Hınıs bronz el işi alanlar.

Hınıs halı alanlar, Hınıs lamba alanlar, resim alanlar, Hınıs parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Hınıs insan biblosu alanlar, Hınıs oryantel biblo alanlar, Hınıs kuş biblosu alanlar, Hınıs havlu alanlar, Hınıs mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Hınıs turkısh antika alanlar, Hınıs Osmanlı eşyalar alanlar, Hınıs eski gelinlik alanlar, Hınıs İstanbul resimleri alanlar, Hınıs altın varak sehpa alanlar, Hınıs altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Hınıs afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Hınıs bronz fener alanlar, Hınıs bünyen alanlar, Hınıs develi halı alanlar, Hınıs dürbün alanlar, Hınıs teleskop alanlar, Hınıs sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Hınıs çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Hınıs flama alanlar, Hınıs alem alanlar, Hınıs arabesk alanlar.

Hınıs pul alanlar, Hınıs Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Hınıs eski fincan alanlar, Hınıs cam altı alanlar, Hınıs şamdan alanlar, Hınıs oryantel heykel alanlar, Hınıs gümüşlük alanlar, Hınıs hat yazı alanlar, Hınıs teship alanlar, hokka alanlar, Hınıs tophane alanlar, Hınıs goblen alanlar, Hınıs çin eski eşyalar alanlar, Hınıs Çanakkale alanlar, Hınıs Çanakkale vazo alanlar, Hınıs fil dişi heykel alanlar, Hınıs fil dişi baston alanlar, Hınıs fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Hınıs fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Hınıs duvar saati alanlar, Hınıs bez alanlar, buda heykel alanlar, Hınıs hamedan halı alanlar, Hınıs kılıç alanlar, Hınıs antika kılıç alanlar.

Hınıs antika araba alanlar, Hınıs antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Hınıs antika eşyalar alanlar, Hınıs kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Hınıs antika foto alanlar, Hınıs kehribar alanlar, Hınıs kehribar tesbih alanlar, Hınıs Kütahya alanlar, kınık alanlar, Hınıs seramik eşya alanlar, Hınıs kilit alanlar, Hınıs anahtar alanlar, Hınıs antika anahtar alanlar, Hınıs antika kilit alanlar, Hınıs josefin alanlar, kaşpo alanlar, Hınıs antika silah alanlar, Hınıs antika rahle alanlar, rahle alanlar, Hınıs lambader alanlar, Hınıs minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Hınıs komidin alanlar, Hınıs kara kalem resim alanlar, Hınıs blue black alanlar, Hınıs mask alanlar, eski mask alanlar, Hınıs aşurelik alanlar.

Hınıs saleplik alanlar, bozalık alanlar, Hınıs antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Hınıs gramofon alanlar, Hınıs mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Hınıs güdüm alanlar, Hınıs tekke işi alanlar, Hınıs İznik alanlar, Hınıs pusula alanlar, Hınıs gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Hınıs periyor saat alanlar, Hınıs mangal alanlar, Hınıs eski mangal alanlar, Hınıs Şam işi alanlar, Hınıs Süleymaniye işi alanlar, Hınıs takunya alanlar, Hınıs gümüş takunya alanlar, Hınıs Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Hınıs seccade alanlar, Hınıs eski seccade alanlar, Hınıs Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Hınıs tablo alanlar.

Hınıs antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Hınıs abajur alanlar, Hınıs sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Hınıs antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Hınıs madalya alanlar, Hınıs eşya alanlar, Hınıs ferman alanlar, Hınıs berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Hınıs jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Hınıs bahça alanlar, Hınıs Osmanlı bohça alanlar, Hınıs bindallı alanlar, kaftan alanlar, Hınıs ampir alanlar, Hınıs chrıstofle alanlar, Hınıs ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Hınıs şamdan alanlar, Hınıs çanta alanlar, Hınıs van işi savat alanlar, Hınıs tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Hınıs Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Hınıs hokka alanlar, Hınıs fransız mine alanlar, Hınıs teşhir vitrini alanlar, Hınıs buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Hınıs keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Hınıs kandil alanlar, Hınıs ebru alanlar, Hınıs mustafa düzgünman alanlar, Hınıs zigon alanlar, Hınıs zemzemlik alanlar, Hınıs mücevher kutusu alanlar, Hınıs dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Hınıs sürahi alanlar, Hınıs Osmanlı sürahi alanlar, Hınıs antik mercan alanlar, Hınıs makta alanlar, teslim taşı alanlar, Hınıs antik sedef alanlar, Hınıs minyatür alanlar, Hınıs kabe örtüsü alanlar, Hınıs gülebdan alanlar, Hınıs mineli dürbün alanlar, Hınıs sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Hınıs şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Hınıs lali gue alanlar, Hınıs gece sürahisi alanlar, Hınıs meissen alanlar, Hınıs satsuma alanlar, Hınıs hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Hınıs macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Hınıs constantine alanlar, Hınıs anonim alanlar, Hınıs leyla gamsız alanlar, Hınıs ibrahim safi alanlar, Hınıs bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Hınıs herend alanlar, Hınıs nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Hınıs osmanlıca alanlar, Hınıs kitap alanlar, Hınıs kalle alanlar, ali kartal alanlar, Hınıs haydar besim aydar alanlar, Hınıs orhan peker alanlar, Hınıs sıtkı olçar alanlar, Hınıs Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Hınıs edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Hınıs rus gümüşü alanlar, Hınıs minyatür alanlar, Hınıs viyana heykel alanlar, Hınıs oryantal heykel alanlar, Hınıs f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Hınıs merasim kılıcı alanlar.

Hınıs ahşap hilye alanlar, Hınıs hereke halı alanlar, kuka alanlar, Hınıs tesbih alanlar, Hınıs seyahat saati alanlar, Hınıs gravür alanlar, Hınıs degü alanlar, radio antika alanlar, Hınıs opalin alanlar, Hınıs radyo alanlar, Hınıs kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Hınıs laledan alanlar, Hınıs karaf alanlar, Hınıs çerezlik alanlar, Hınıs sahleplik alanlar, Hınıs tutya alanlar, Hınıs likör takımı alanlar, Hınıs mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Hınıs zarf alanlar, Hınıs nargile alanlar, Hınıs gülabdan alanlar, Hınıs ferman alanlar, Hınıs berat alanlar.

Hınıs hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Hınıs şifa tası alanlar, Hınıs hokka takımı alanlar, Hınıs mangal alanlar, Hınıs barutluk alanlar, Hınıs tombak alanlar, Hınıs saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Hınıs ağızlık alanlar, kemer alanlar, Hınıs hançer alanlar, Hınıs kılıç alanlar, Hınıs mühürler alanlar, Hınıs mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Hınıs Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Hınıs seccade alanlar, Hınıs sırmalı örtüler alanlar, Hınıs antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.