Aziziye antikacılar, Aziziye antika alanlar, Aziziye antika eşya alanlar, Aziziye antika eşyalar, Aziziye eski alım satım, Aziziye antika koleksiyoncuları, Aziziye antika eşya alıcıları, Aziziye antika şirketleri, Aziziye antika firması, Aziziye antika şirketi, Aziziye antika firmaları, Aziziye antika eşya şirketleri, Aziziye antika eşya firması, Aziziye antika eşya şirketi, Aziziye antika eşya firmaları, Aziziye müzayede şirketi, Aziziye eski alanlar, Aziziye eski eşya alanlar, Aziziye antika alan yerler, Aziziye antika eşya alan yerler, Aziziye eski alan yerler, Aziziye eski eşya alan yerler, Aziziye antika pazarı, Aziziye antika alım satım, Aziziye antika alıcıları, Aziziye antika satıcıları, Aziziye antika eşya satıcıları, Aziziye eski eşya alıcıları, Aziziye eski eşya satıcıları, Aziziye antika fiyatları, Aziziye antika eşya fiyatları, Aziziye eski fiyatları, Aziziye eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Aziziye Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Aziziye antika eşya alanlar ve Aziziye antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Aziziye antika eşya şirketimiz, Aziziye antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Aziziye Antika Alanlar

Aziziye antika alanlar ve Aziziye antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Aziziye antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Aziziye antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Aziziye Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Aziziye antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Aziziye

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Aziziye antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Aziziye antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Aziziye Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Aziziye antika eşya alanlar ve Aziziye antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Aziziye antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Aziziye antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Aziziye Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Aziziye antika eşya alanların tercih ettiği, Aziziye bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Aziziye antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Aziziye antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Aziziye antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Aziziye Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Aziziye eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Aziziye eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Aziziye eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Aziziye eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Aziziye eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Aziziye Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Aziziye bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Aziziye antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Aziziye bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Aziziye antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Aziziye antikacılar, Aziziye antika eşyalar, Aziziye eski eşyalar, Aziziye antika şirketleri, Aziziye antika firması, Aziziye müzayede şirketi,Aziziye el yazması alanlar, Aziziye Kuran’ı kerim alanlar, Aziziye hat yazı alanlar, Aziziye obje alanlar, Aziziye gümüş alanlar, Aziziye turalı gümüş alanlar, Aziziye karaf alanlar, vazo alanlar, Aziziye jardinyer alanlar, Aziziye resim alanlar, Aziziye modern resim alanlar, Aziziye aplik alanlar, Aziziye bahü alanlar, Aziziye bavul alanlar, Aziziye çanak alanlar, Aziziye çömlek alanlar, Aziziye bakır alanlar, baston alanlar, Aziziye biskiü alanlar, Aziziye billur alanlar, Aziziye cam alanlar, Aziziye kristal alanlar, Aziziye bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Aziziye bandırma halısı alanlar, Aziziye ceviz yemek odası alanlar, Aziziye ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Aziziye ceviz sandalye alanlar, Aziziye cümbüş alanlar, Aziziye constantin oble alanlar, Aziziye cam obje alanlar, Aziziye beykoz alanlar.

Aziziye bohem alanlar, Aziziye çeşmi bülbül alanlar, Aziziye çeşme taşı alanlar, Aziziye çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Aziziye arnevu alanlar, art deko alanlar, Aziziye deko alanlar, Aziziye ayna alanlar, Aziziye asma avize alanlar, Aziziye aznavur gümüş alanlar, Aziziye aznavur alanlar, Aziziye bafon alanlar, Aziziye ayvazozki alanlar, Aziziye dolap alanlar, Aziziye divit alanlar, Aziziye biblo alanlar, Aziziye dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Aziziye daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Aziziye dekopaj işi alanlar, Aziziye dual alanlar, Aziziye dual pikap alanlar.

Aziziye dümen alanlar, Aziziye gemici dümeni alanlar, Aziziye gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Aziziye derbent halı alanlar, Aziziye eviye alanlar, Aziziye ev halısı alanlar, Aziziye elbiselik alanlar, Aziziye elbise alanlar, Aziziye paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Aziziye el işi alanlar, Aziziye el işi halı alanlar, Aziziye el işi alanlar, Aziziye el işi kilim alanlar, Aziziye çan alanlar, Aziziye kilise çanı alanlar, Aziziye gemici çanı alanlar, Aziziye çarık alanlar, Aziziye Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Aziziye ferforje alanlar, Aziziye fistan alanlar, Aziziye Osmanlı fistan alanlar, Aziziye portmanto alanlar, Aziziye eski saat alanlar, Aziziye frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Aziziye bronz heykel alanlar, Aziziye bronz sütün alanlar, Aziziye bronz avize alanlar, Aziziye bronz vazo alanlar, Aziziye bronz kutu alanlar, Aziziye bronz el işi alanlar.

Aziziye halı alanlar, Aziziye lamba alanlar, resim alanlar, Aziziye parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Aziziye insan biblosu alanlar, Aziziye oryantel biblo alanlar, Aziziye kuş biblosu alanlar, Aziziye havlu alanlar, Aziziye mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Aziziye turkısh antika alanlar, Aziziye Osmanlı eşyalar alanlar, Aziziye eski gelinlik alanlar, Aziziye İstanbul resimleri alanlar, Aziziye altın varak sehpa alanlar, Aziziye altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Aziziye afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Aziziye bronz fener alanlar, Aziziye bünyen alanlar, Aziziye develi halı alanlar, Aziziye dürbün alanlar, Aziziye teleskop alanlar, Aziziye sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Aziziye çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Aziziye flama alanlar, Aziziye alem alanlar, Aziziye arabesk alanlar.

Aziziye pul alanlar, Aziziye Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Aziziye eski fincan alanlar, Aziziye cam altı alanlar, Aziziye şamdan alanlar, Aziziye oryantel heykel alanlar, Aziziye gümüşlük alanlar, Aziziye hat yazı alanlar, Aziziye teship alanlar, hokka alanlar, Aziziye tophane alanlar, Aziziye goblen alanlar, Aziziye çin eski eşyalar alanlar, Aziziye Çanakkale alanlar, Aziziye Çanakkale vazo alanlar, Aziziye fil dişi heykel alanlar, Aziziye fil dişi baston alanlar, Aziziye fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Aziziye fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Aziziye duvar saati alanlar, Aziziye bez alanlar, buda heykel alanlar, Aziziye hamedan halı alanlar, Aziziye kılıç alanlar, Aziziye antika kılıç alanlar.

Aziziye antika araba alanlar, Aziziye antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Aziziye antika eşyalar alanlar, Aziziye kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Aziziye antika foto alanlar, Aziziye kehribar alanlar, Aziziye kehribar tesbih alanlar, Aziziye Kütahya alanlar, kınık alanlar, Aziziye seramik eşya alanlar, Aziziye kilit alanlar, Aziziye anahtar alanlar, Aziziye antika anahtar alanlar, Aziziye antika kilit alanlar, Aziziye josefin alanlar, kaşpo alanlar, Aziziye antika silah alanlar, Aziziye antika rahle alanlar, rahle alanlar, Aziziye lambader alanlar, Aziziye minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Aziziye komidin alanlar, Aziziye kara kalem resim alanlar, Aziziye blue black alanlar, Aziziye mask alanlar, eski mask alanlar, Aziziye aşurelik alanlar.

Aziziye saleplik alanlar, bozalık alanlar, Aziziye antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Aziziye gramofon alanlar, Aziziye mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Aziziye güdüm alanlar, Aziziye tekke işi alanlar, Aziziye İznik alanlar, Aziziye pusula alanlar, Aziziye gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Aziziye periyor saat alanlar, Aziziye mangal alanlar, Aziziye eski mangal alanlar, Aziziye Şam işi alanlar, Aziziye Süleymaniye işi alanlar, Aziziye takunya alanlar, Aziziye gümüş takunya alanlar, Aziziye Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Aziziye seccade alanlar, Aziziye eski seccade alanlar, Aziziye Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Aziziye tablo alanlar.

Aziziye antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Aziziye abajur alanlar, Aziziye sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Aziziye antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Aziziye madalya alanlar, Aziziye eşya alanlar, Aziziye ferman alanlar, Aziziye berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Aziziye jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Aziziye bahça alanlar, Aziziye Osmanlı bohça alanlar, Aziziye bindallı alanlar, kaftan alanlar, Aziziye ampir alanlar, Aziziye chrıstofle alanlar, Aziziye ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Aziziye şamdan alanlar, Aziziye çanta alanlar, Aziziye van işi savat alanlar, Aziziye tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Aziziye Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Aziziye hokka alanlar, Aziziye fransız mine alanlar, Aziziye teşhir vitrini alanlar, Aziziye buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Aziziye keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Aziziye kandil alanlar, Aziziye ebru alanlar, Aziziye mustafa düzgünman alanlar, Aziziye zigon alanlar, Aziziye zemzemlik alanlar, Aziziye mücevher kutusu alanlar, Aziziye dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Aziziye sürahi alanlar, Aziziye Osmanlı sürahi alanlar, Aziziye antik mercan alanlar, Aziziye makta alanlar, teslim taşı alanlar, Aziziye antik sedef alanlar, Aziziye minyatür alanlar, Aziziye kabe örtüsü alanlar, Aziziye gülebdan alanlar, Aziziye mineli dürbün alanlar, Aziziye sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Aziziye şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Aziziye lali gue alanlar, Aziziye gece sürahisi alanlar, Aziziye meissen alanlar, Aziziye satsuma alanlar, Aziziye hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Aziziye macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Aziziye constantine alanlar, Aziziye anonim alanlar, Aziziye leyla gamsız alanlar, Aziziye ibrahim safi alanlar, Aziziye bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Aziziye herend alanlar, Aziziye nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Aziziye osmanlıca alanlar, Aziziye kitap alanlar, Aziziye kalle alanlar, ali kartal alanlar, Aziziye haydar besim aydar alanlar, Aziziye orhan peker alanlar, Aziziye sıtkı olçar alanlar, Aziziye Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Aziziye edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Aziziye rus gümüşü alanlar, Aziziye minyatür alanlar, Aziziye viyana heykel alanlar, Aziziye oryantal heykel alanlar, Aziziye f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Aziziye merasim kılıcı alanlar.

Aziziye ahşap hilye alanlar, Aziziye hereke halı alanlar, kuka alanlar, Aziziye tesbih alanlar, Aziziye seyahat saati alanlar, Aziziye gravür alanlar, Aziziye degü alanlar, radio antika alanlar, Aziziye opalin alanlar, Aziziye radyo alanlar, Aziziye kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Aziziye laledan alanlar, Aziziye karaf alanlar, Aziziye çerezlik alanlar, Aziziye sahleplik alanlar, Aziziye tutya alanlar, Aziziye likör takımı alanlar, Aziziye mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Aziziye zarf alanlar, Aziziye nargile alanlar, Aziziye gülabdan alanlar, Aziziye ferman alanlar, Aziziye berat alanlar.

Aziziye hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Aziziye şifa tası alanlar, Aziziye hokka takımı alanlar, Aziziye mangal alanlar, Aziziye barutluk alanlar, Aziziye tombak alanlar, Aziziye saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Aziziye ağızlık alanlar, kemer alanlar, Aziziye hançer alanlar, Aziziye kılıç alanlar, Aziziye mühürler alanlar, Aziziye mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Aziziye Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Aziziye seccade alanlar, Aziziye sırmalı örtüler alanlar, Aziziye antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.