Aşkale antikacılar, Aşkale antika alanlar, Aşkale antika eşya alanlar, Aşkale antika eşyalar, Aşkale eski alım satım, Aşkale antika koleksiyoncuları, Aşkale antika eşya alıcıları, Aşkale antika şirketleri, Aşkale antika firması, Aşkale antika şirketi, Aşkale antika firmaları, Aşkale antika eşya şirketleri, Aşkale antika eşya firması, Aşkale antika eşya şirketi, Aşkale antika eşya firmaları, Aşkale müzayede şirketi, Aşkale eski alanlar, Aşkale eski eşya alanlar, Aşkale antika alan yerler, Aşkale antika eşya alan yerler, Aşkale eski alan yerler, Aşkale eski eşya alan yerler, Aşkale antika pazarı, Aşkale antika alım satım, Aşkale antika alıcıları, Aşkale antika satıcıları, Aşkale antika eşya satıcıları, Aşkale eski eşya alıcıları, Aşkale eski eşya satıcıları, Aşkale antika fiyatları, Aşkale antika eşya fiyatları, Aşkale eski fiyatları, Aşkale eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Aşkale Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Aşkale antika eşya alanlar ve Aşkale antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Aşkale antika eşya şirketimiz, Aşkale antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Aşkale Antika Alanlar

Aşkale antika alanlar ve Aşkale antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Aşkale antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Aşkale antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Aşkale Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Aşkale antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Aşkale

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Aşkale antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Aşkale antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Aşkale Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Aşkale antika eşya alanlar ve Aşkale antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Aşkale antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Aşkale antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Aşkale Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Aşkale antika eşya alanların tercih ettiği, Aşkale bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Aşkale antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Aşkale antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Aşkale antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Aşkale Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Aşkale eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Aşkale eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Aşkale eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Aşkale eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Aşkale eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Aşkale Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Aşkale bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Aşkale antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Aşkale bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Aşkale antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Aşkale antikacılar, Aşkale antika eşyalar, Aşkale eski eşyalar, Aşkale antika şirketleri, Aşkale antika firması, Aşkale müzayede şirketi,Aşkale el yazması alanlar, Aşkale Kuran’ı kerim alanlar, Aşkale hat yazı alanlar, Aşkale obje alanlar, Aşkale gümüş alanlar, Aşkale turalı gümüş alanlar, Aşkale karaf alanlar, vazo alanlar, Aşkale jardinyer alanlar, Aşkale resim alanlar, Aşkale modern resim alanlar, Aşkale aplik alanlar, Aşkale bahü alanlar, Aşkale bavul alanlar, Aşkale çanak alanlar, Aşkale çömlek alanlar, Aşkale bakır alanlar, baston alanlar, Aşkale biskiü alanlar, Aşkale billur alanlar, Aşkale cam alanlar, Aşkale kristal alanlar, Aşkale bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Aşkale bandırma halısı alanlar, Aşkale ceviz yemek odası alanlar, Aşkale ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Aşkale ceviz sandalye alanlar, Aşkale cümbüş alanlar, Aşkale constantin oble alanlar, Aşkale cam obje alanlar, Aşkale beykoz alanlar.

Aşkale bohem alanlar, Aşkale çeşmi bülbül alanlar, Aşkale çeşme taşı alanlar, Aşkale çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Aşkale arnevu alanlar, art deko alanlar, Aşkale deko alanlar, Aşkale ayna alanlar, Aşkale asma avize alanlar, Aşkale aznavur gümüş alanlar, Aşkale aznavur alanlar, Aşkale bafon alanlar, Aşkale ayvazozki alanlar, Aşkale dolap alanlar, Aşkale divit alanlar, Aşkale biblo alanlar, Aşkale dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Aşkale daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Aşkale dekopaj işi alanlar, Aşkale dual alanlar, Aşkale dual pikap alanlar.

Aşkale dümen alanlar, Aşkale gemici dümeni alanlar, Aşkale gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Aşkale derbent halı alanlar, Aşkale eviye alanlar, Aşkale ev halısı alanlar, Aşkale elbiselik alanlar, Aşkale elbise alanlar, Aşkale paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Aşkale el işi alanlar, Aşkale el işi halı alanlar, Aşkale el işi alanlar, Aşkale el işi kilim alanlar, Aşkale çan alanlar, Aşkale kilise çanı alanlar, Aşkale gemici çanı alanlar, Aşkale çarık alanlar, Aşkale Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Aşkale ferforje alanlar, Aşkale fistan alanlar, Aşkale Osmanlı fistan alanlar, Aşkale portmanto alanlar, Aşkale eski saat alanlar, Aşkale frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Aşkale bronz heykel alanlar, Aşkale bronz sütün alanlar, Aşkale bronz avize alanlar, Aşkale bronz vazo alanlar, Aşkale bronz kutu alanlar, Aşkale bronz el işi alanlar.

Aşkale halı alanlar, Aşkale lamba alanlar, resim alanlar, Aşkale parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Aşkale insan biblosu alanlar, Aşkale oryantel biblo alanlar, Aşkale kuş biblosu alanlar, Aşkale havlu alanlar, Aşkale mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Aşkale turkısh antika alanlar, Aşkale Osmanlı eşyalar alanlar, Aşkale eski gelinlik alanlar, Aşkale İstanbul resimleri alanlar, Aşkale altın varak sehpa alanlar, Aşkale altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Aşkale afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Aşkale bronz fener alanlar, Aşkale bünyen alanlar, Aşkale develi halı alanlar, Aşkale dürbün alanlar, Aşkale teleskop alanlar, Aşkale sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Aşkale çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Aşkale flama alanlar, Aşkale alem alanlar, Aşkale arabesk alanlar.

Aşkale pul alanlar, Aşkale Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Aşkale eski fincan alanlar, Aşkale cam altı alanlar, Aşkale şamdan alanlar, Aşkale oryantel heykel alanlar, Aşkale gümüşlük alanlar, Aşkale hat yazı alanlar, Aşkale teship alanlar, hokka alanlar, Aşkale tophane alanlar, Aşkale goblen alanlar, Aşkale çin eski eşyalar alanlar, Aşkale Çanakkale alanlar, Aşkale Çanakkale vazo alanlar, Aşkale fil dişi heykel alanlar, Aşkale fil dişi baston alanlar, Aşkale fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Aşkale fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Aşkale duvar saati alanlar, Aşkale bez alanlar, buda heykel alanlar, Aşkale hamedan halı alanlar, Aşkale kılıç alanlar, Aşkale antika kılıç alanlar.

Aşkale antika araba alanlar, Aşkale antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Aşkale antika eşyalar alanlar, Aşkale kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Aşkale antika foto alanlar, Aşkale kehribar alanlar, Aşkale kehribar tesbih alanlar, Aşkale Kütahya alanlar, kınık alanlar, Aşkale seramik eşya alanlar, Aşkale kilit alanlar, Aşkale anahtar alanlar, Aşkale antika anahtar alanlar, Aşkale antika kilit alanlar, Aşkale josefin alanlar, kaşpo alanlar, Aşkale antika silah alanlar, Aşkale antika rahle alanlar, rahle alanlar, Aşkale lambader alanlar, Aşkale minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Aşkale komidin alanlar, Aşkale kara kalem resim alanlar, Aşkale blue black alanlar, Aşkale mask alanlar, eski mask alanlar, Aşkale aşurelik alanlar.

Aşkale saleplik alanlar, bozalık alanlar, Aşkale antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Aşkale gramofon alanlar, Aşkale mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Aşkale güdüm alanlar, Aşkale tekke işi alanlar, Aşkale İznik alanlar, Aşkale pusula alanlar, Aşkale gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Aşkale periyor saat alanlar, Aşkale mangal alanlar, Aşkale eski mangal alanlar, Aşkale Şam işi alanlar, Aşkale Süleymaniye işi alanlar, Aşkale takunya alanlar, Aşkale gümüş takunya alanlar, Aşkale Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Aşkale seccade alanlar, Aşkale eski seccade alanlar, Aşkale Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Aşkale tablo alanlar.

Aşkale antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Aşkale abajur alanlar, Aşkale sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Aşkale antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Aşkale madalya alanlar, Aşkale eşya alanlar, Aşkale ferman alanlar, Aşkale berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Aşkale jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Aşkale bahça alanlar, Aşkale Osmanlı bohça alanlar, Aşkale bindallı alanlar, kaftan alanlar, Aşkale ampir alanlar, Aşkale chrıstofle alanlar, Aşkale ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Aşkale şamdan alanlar, Aşkale çanta alanlar, Aşkale van işi savat alanlar, Aşkale tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Aşkale Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Aşkale hokka alanlar, Aşkale fransız mine alanlar, Aşkale teşhir vitrini alanlar, Aşkale buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Aşkale keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Aşkale kandil alanlar, Aşkale ebru alanlar, Aşkale mustafa düzgünman alanlar, Aşkale zigon alanlar, Aşkale zemzemlik alanlar, Aşkale mücevher kutusu alanlar, Aşkale dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Aşkale sürahi alanlar, Aşkale Osmanlı sürahi alanlar, Aşkale antik mercan alanlar, Aşkale makta alanlar, teslim taşı alanlar, Aşkale antik sedef alanlar, Aşkale minyatür alanlar, Aşkale kabe örtüsü alanlar, Aşkale gülebdan alanlar, Aşkale mineli dürbün alanlar, Aşkale sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Aşkale şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Aşkale lali gue alanlar, Aşkale gece sürahisi alanlar, Aşkale meissen alanlar, Aşkale satsuma alanlar, Aşkale hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Aşkale macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Aşkale constantine alanlar, Aşkale anonim alanlar, Aşkale leyla gamsız alanlar, Aşkale ibrahim safi alanlar, Aşkale bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Aşkale herend alanlar, Aşkale nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Aşkale osmanlıca alanlar, Aşkale kitap alanlar, Aşkale kalle alanlar, ali kartal alanlar, Aşkale haydar besim aydar alanlar, Aşkale orhan peker alanlar, Aşkale sıtkı olçar alanlar, Aşkale Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Aşkale edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Aşkale rus gümüşü alanlar, Aşkale minyatür alanlar, Aşkale viyana heykel alanlar, Aşkale oryantal heykel alanlar, Aşkale f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Aşkale merasim kılıcı alanlar.

Aşkale ahşap hilye alanlar, Aşkale hereke halı alanlar, kuka alanlar, Aşkale tesbih alanlar, Aşkale seyahat saati alanlar, Aşkale gravür alanlar, Aşkale degü alanlar, radio antika alanlar, Aşkale opalin alanlar, Aşkale radyo alanlar, Aşkale kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Aşkale laledan alanlar, Aşkale karaf alanlar, Aşkale çerezlik alanlar, Aşkale sahleplik alanlar, Aşkale tutya alanlar, Aşkale likör takımı alanlar, Aşkale mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Aşkale zarf alanlar, Aşkale nargile alanlar, Aşkale gülabdan alanlar, Aşkale ferman alanlar, Aşkale berat alanlar.

Aşkale hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Aşkale şifa tası alanlar, Aşkale hokka takımı alanlar, Aşkale mangal alanlar, Aşkale barutluk alanlar, Aşkale tombak alanlar, Aşkale saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Aşkale ağızlık alanlar, kemer alanlar, Aşkale hançer alanlar, Aşkale kılıç alanlar, Aşkale mühürler alanlar, Aşkale mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Aşkale Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Aşkale seccade alanlar, Aşkale sırmalı örtüler alanlar, Aşkale antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.