Üzümlü antikacılar, Üzümlü antika alanlar, Üzümlü antika eşya alanlar, Üzümlü antika eşyalar, Üzümlü eski alım satım, Üzümlü antika koleksiyoncuları, Üzümlü antika eşya alıcıları, Üzümlü antika şirketleri, Üzümlü antika firması, Üzümlü antika şirketi, Üzümlü antika firmaları, Üzümlü antika eşya şirketleri, Üzümlü antika eşya firması, Üzümlü antika eşya şirketi, Üzümlü antika eşya firmaları, Üzümlü müzayede şirketi, Üzümlü eski alanlar, Üzümlü eski eşya alanlar, Üzümlü antika alan yerler, Üzümlü antika eşya alan yerler, Üzümlü eski alan yerler, Üzümlü eski eşya alan yerler, Üzümlü antika pazarı, Üzümlü antika alım satım, Üzümlü antika alıcıları, Üzümlü antika satıcıları, Üzümlü antika eşya satıcıları, Üzümlü eski eşya alıcıları, Üzümlü eski eşya satıcıları, Üzümlü antika fiyatları, Üzümlü antika eşya fiyatları, Üzümlü eski fiyatları, Üzümlü eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzincan Üzümlü Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Üzümlü antika eşya alanlar ve Üzümlü antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Üzümlü antika eşya şirketimiz, Üzümlü antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Üzümlü Antika Alanlar

Üzümlü antika alanlar ve Üzümlü antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Üzümlü antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Üzümlü antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Üzümlü Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Üzümlü antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Üzümlü

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Üzümlü antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Üzümlü antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Üzümlü Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Üzümlü antika eşya alanlar ve Üzümlü antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Üzümlü antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Üzümlü antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Üzümlü Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Üzümlü antika eşya alanların tercih ettiği, Üzümlü bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Üzümlü antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Üzümlü antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Üzümlü antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Üzümlü Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Üzümlü eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Üzümlü eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Üzümlü eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Üzümlü eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Üzümlü eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Üzümlü Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Üzümlü bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Üzümlü antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Üzümlü bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Üzümlü antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Üzümlü antikacılar, Üzümlü antika eşyalar, Üzümlü eski eşyalar, Üzümlü antika şirketleri, Üzümlü antika firması, Üzümlü müzayede şirketi,Üzümlü el yazması alanlar, Üzümlü Kuran’ı kerim alanlar, Üzümlü hat yazı alanlar, Üzümlü obje alanlar, Üzümlü gümüş alanlar, Üzümlü turalı gümüş alanlar, Üzümlü karaf alanlar, vazo alanlar, Üzümlü jardinyer alanlar, Üzümlü resim alanlar, Üzümlü modern resim alanlar, Üzümlü aplik alanlar, Üzümlü bahü alanlar, Üzümlü bavul alanlar, Üzümlü çanak alanlar, Üzümlü çömlek alanlar, Üzümlü bakır alanlar, baston alanlar, Üzümlü biskiü alanlar, Üzümlü billur alanlar, Üzümlü cam alanlar, Üzümlü kristal alanlar, Üzümlü bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Üzümlü bandırma halısı alanlar, Üzümlü ceviz yemek odası alanlar, Üzümlü ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Üzümlü ceviz sandalye alanlar, Üzümlü cümbüş alanlar, Üzümlü constantin oble alanlar, Üzümlü cam obje alanlar, Üzümlü beykoz alanlar.

Üzümlü bohem alanlar, Üzümlü çeşmi bülbül alanlar, Üzümlü çeşme taşı alanlar, Üzümlü çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Üzümlü arnevu alanlar, art deko alanlar, Üzümlü deko alanlar, Üzümlü ayna alanlar, Üzümlü asma avize alanlar, Üzümlü aznavur gümüş alanlar, Üzümlü aznavur alanlar, Üzümlü bafon alanlar, Üzümlü ayvazozki alanlar, Üzümlü dolap alanlar, Üzümlü divit alanlar, Üzümlü biblo alanlar, Üzümlü dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Üzümlü daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Üzümlü dekopaj işi alanlar, Üzümlü dual alanlar, Üzümlü dual pikap alanlar.

Üzümlü dümen alanlar, Üzümlü gemici dümeni alanlar, Üzümlü gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Üzümlü derbent halı alanlar, Üzümlü eviye alanlar, Üzümlü ev halısı alanlar, Üzümlü elbiselik alanlar, Üzümlü elbise alanlar, Üzümlü paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Üzümlü el işi alanlar, Üzümlü el işi halı alanlar, Üzümlü el işi alanlar, Üzümlü el işi kilim alanlar, Üzümlü çan alanlar, Üzümlü kilise çanı alanlar, Üzümlü gemici çanı alanlar, Üzümlü çarık alanlar, Üzümlü Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Üzümlü ferforje alanlar, Üzümlü fistan alanlar, Üzümlü Osmanlı fistan alanlar, Üzümlü portmanto alanlar, Üzümlü eski saat alanlar, Üzümlü frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Üzümlü bronz heykel alanlar, Üzümlü bronz sütün alanlar, Üzümlü bronz avize alanlar, Üzümlü bronz vazo alanlar, Üzümlü bronz kutu alanlar, Üzümlü bronz el işi alanlar.

Üzümlü halı alanlar, Üzümlü lamba alanlar, resim alanlar, Üzümlü parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Üzümlü insan biblosu alanlar, Üzümlü oryantel biblo alanlar, Üzümlü kuş biblosu alanlar, Üzümlü havlu alanlar, Üzümlü mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Üzümlü turkısh antika alanlar, Üzümlü Osmanlı eşyalar alanlar, Üzümlü eski gelinlik alanlar, Üzümlü İstanbul resimleri alanlar, Üzümlü altın varak sehpa alanlar, Üzümlü altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Üzümlü afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Üzümlü bronz fener alanlar, Üzümlü bünyen alanlar, Üzümlü develi halı alanlar, Üzümlü dürbün alanlar, Üzümlü teleskop alanlar, Üzümlü sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Üzümlü çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Üzümlü flama alanlar, Üzümlü alem alanlar, Üzümlü arabesk alanlar.

Üzümlü pul alanlar, Üzümlü Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Üzümlü eski fincan alanlar, Üzümlü cam altı alanlar, Üzümlü şamdan alanlar, Üzümlü oryantel heykel alanlar, Üzümlü gümüşlük alanlar, Üzümlü hat yazı alanlar, Üzümlü teship alanlar, hokka alanlar, Üzümlü tophane alanlar, Üzümlü goblen alanlar, Üzümlü çin eski eşyalar alanlar, Üzümlü Çanakkale alanlar, Üzümlü Çanakkale vazo alanlar, Üzümlü fil dişi heykel alanlar, Üzümlü fil dişi baston alanlar, Üzümlü fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Üzümlü fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Üzümlü duvar saati alanlar, Üzümlü bez alanlar, buda heykel alanlar, Üzümlü hamedan halı alanlar, Üzümlü kılıç alanlar, Üzümlü antika kılıç alanlar.

Üzümlü antika araba alanlar, Üzümlü antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Üzümlü antika eşyalar alanlar, Üzümlü kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Üzümlü antika foto alanlar, Üzümlü kehribar alanlar, Üzümlü kehribar tesbih alanlar, Üzümlü Kütahya alanlar, kınık alanlar, Üzümlü seramik eşya alanlar, Üzümlü kilit alanlar, Üzümlü anahtar alanlar, Üzümlü antika anahtar alanlar, Üzümlü antika kilit alanlar, Üzümlü josefin alanlar, kaşpo alanlar, Üzümlü antika silah alanlar, Üzümlü antika rahle alanlar, rahle alanlar, Üzümlü lambader alanlar, Üzümlü minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Üzümlü komidin alanlar, Üzümlü kara kalem resim alanlar, Üzümlü blue black alanlar, Üzümlü mask alanlar, eski mask alanlar, Üzümlü aşurelik alanlar.

Üzümlü saleplik alanlar, bozalık alanlar, Üzümlü antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Üzümlü gramofon alanlar, Üzümlü mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Üzümlü güdüm alanlar, Üzümlü tekke işi alanlar, Üzümlü İznik alanlar, Üzümlü pusula alanlar, Üzümlü gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Üzümlü periyor saat alanlar, Üzümlü mangal alanlar, Üzümlü eski mangal alanlar, Üzümlü Şam işi alanlar, Üzümlü Süleymaniye işi alanlar, Üzümlü takunya alanlar, Üzümlü gümüş takunya alanlar, Üzümlü Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Üzümlü seccade alanlar, Üzümlü eski seccade alanlar, Üzümlü Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Üzümlü tablo alanlar.

Üzümlü antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Üzümlü abajur alanlar, Üzümlü sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Üzümlü antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Üzümlü madalya alanlar, Üzümlü eşya alanlar, Üzümlü ferman alanlar, Üzümlü berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Üzümlü jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Üzümlü bahça alanlar, Üzümlü Osmanlı bohça alanlar, Üzümlü bindallı alanlar, kaftan alanlar, Üzümlü ampir alanlar, Üzümlü chrıstofle alanlar, Üzümlü ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Üzümlü şamdan alanlar, Üzümlü çanta alanlar, Üzümlü van işi savat alanlar, Üzümlü tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Üzümlü Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Üzümlü hokka alanlar, Üzümlü fransız mine alanlar, Üzümlü teşhir vitrini alanlar, Üzümlü buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Üzümlü keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Üzümlü kandil alanlar, Üzümlü ebru alanlar, Üzümlü mustafa düzgünman alanlar, Üzümlü zigon alanlar, Üzümlü zemzemlik alanlar, Üzümlü mücevher kutusu alanlar, Üzümlü dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Üzümlü sürahi alanlar, Üzümlü Osmanlı sürahi alanlar, Üzümlü antik mercan alanlar, Üzümlü makta alanlar, teslim taşı alanlar, Üzümlü antik sedef alanlar, Üzümlü minyatür alanlar, Üzümlü kabe örtüsü alanlar, Üzümlü gülebdan alanlar, Üzümlü mineli dürbün alanlar, Üzümlü sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Üzümlü şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Üzümlü lali gue alanlar, Üzümlü gece sürahisi alanlar, Üzümlü meissen alanlar, Üzümlü satsuma alanlar, Üzümlü hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Üzümlü macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Üzümlü constantine alanlar, Üzümlü anonim alanlar, Üzümlü leyla gamsız alanlar, Üzümlü ibrahim safi alanlar, Üzümlü bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Üzümlü herend alanlar, Üzümlü nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Üzümlü osmanlıca alanlar, Üzümlü kitap alanlar, Üzümlü kalle alanlar, ali kartal alanlar, Üzümlü haydar besim aydar alanlar, Üzümlü orhan peker alanlar, Üzümlü sıtkı olçar alanlar, Üzümlü Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Üzümlü edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Üzümlü rus gümüşü alanlar, Üzümlü minyatür alanlar, Üzümlü viyana heykel alanlar, Üzümlü oryantal heykel alanlar, Üzümlü f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Üzümlü merasim kılıcı alanlar.

Üzümlü ahşap hilye alanlar, Üzümlü hereke halı alanlar, kuka alanlar, Üzümlü tesbih alanlar, Üzümlü seyahat saati alanlar, Üzümlü gravür alanlar, Üzümlü degü alanlar, radio antika alanlar, Üzümlü opalin alanlar, Üzümlü radyo alanlar, Üzümlü kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Üzümlü laledan alanlar, Üzümlü karaf alanlar, Üzümlü çerezlik alanlar, Üzümlü sahleplik alanlar, Üzümlü tutya alanlar, Üzümlü likör takımı alanlar, Üzümlü mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Üzümlü zarf alanlar, Üzümlü nargile alanlar, Üzümlü gülabdan alanlar, Üzümlü ferman alanlar, Üzümlü berat alanlar.

Üzümlü hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Üzümlü şifa tası alanlar, Üzümlü hokka takımı alanlar, Üzümlü mangal alanlar, Üzümlü barutluk alanlar, Üzümlü tombak alanlar, Üzümlü saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Üzümlü ağızlık alanlar, kemer alanlar, Üzümlü hançer alanlar, Üzümlü kılıç alanlar, Üzümlü mühürler alanlar, Üzümlü mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Üzümlü Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Üzümlü seccade alanlar, Üzümlü sırmalı örtüler alanlar, Üzümlü antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.