Tercan antikacılar, Tercan antika alanlar, Tercan antika eşya alanlar, Tercan antika eşyalar, Tercan eski alım satım, Tercan antika koleksiyoncuları, Tercan antika eşya alıcıları, Tercan antika şirketleri, Tercan antika firması, Tercan antika şirketi, Tercan antika firmaları, Tercan antika eşya şirketleri, Tercan antika eşya firması, Tercan antika eşya şirketi, Tercan antika eşya firmaları, Tercan müzayede şirketi, Tercan eski alanlar, Tercan eski eşya alanlar, Tercan antika alan yerler, Tercan antika eşya alan yerler, Tercan eski alan yerler, Tercan eski eşya alan yerler, Tercan antika pazarı, Tercan antika alım satım, Tercan antika alıcıları, Tercan antika satıcıları, Tercan antika eşya satıcıları, Tercan eski eşya alıcıları, Tercan eski eşya satıcıları, Tercan antika fiyatları, Tercan antika eşya fiyatları, Tercan eski fiyatları, Tercan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzincan Tercan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Tercan antika eşya alanlar ve Tercan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Tercan antika eşya şirketimiz, Tercan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Tercan Antika Alanlar

Tercan antika alanlar ve Tercan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Tercan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Tercan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Tercan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Tercan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Tercan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Tercan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Tercan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Tercan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Tercan antika eşya alanlar ve Tercan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Tercan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Tercan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Tercan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Tercan antika eşya alanların tercih ettiği, Tercan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Tercan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Tercan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Tercan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Tercan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Tercan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Tercan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Tercan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Tercan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Tercan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Tercan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Tercan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Tercan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Tercan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Tercan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Tercan antikacılar, Tercan antika eşyalar, Tercan eski eşyalar, Tercan antika şirketleri, Tercan antika firması, Tercan müzayede şirketi,Tercan el yazması alanlar, Tercan Kuran’ı kerim alanlar, Tercan hat yazı alanlar, Tercan obje alanlar, Tercan gümüş alanlar, Tercan turalı gümüş alanlar, Tercan karaf alanlar, vazo alanlar, Tercan jardinyer alanlar, Tercan resim alanlar, Tercan modern resim alanlar, Tercan aplik alanlar, Tercan bahü alanlar, Tercan bavul alanlar, Tercan çanak alanlar, Tercan çömlek alanlar, Tercan bakır alanlar, baston alanlar, Tercan biskiü alanlar, Tercan billur alanlar, Tercan cam alanlar, Tercan kristal alanlar, Tercan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Tercan bandırma halısı alanlar, Tercan ceviz yemek odası alanlar, Tercan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Tercan ceviz sandalye alanlar, Tercan cümbüş alanlar, Tercan constantin oble alanlar, Tercan cam obje alanlar, Tercan beykoz alanlar.

Tercan bohem alanlar, Tercan çeşmi bülbül alanlar, Tercan çeşme taşı alanlar, Tercan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Tercan arnevu alanlar, art deko alanlar, Tercan deko alanlar, Tercan ayna alanlar, Tercan asma avize alanlar, Tercan aznavur gümüş alanlar, Tercan aznavur alanlar, Tercan bafon alanlar, Tercan ayvazozki alanlar, Tercan dolap alanlar, Tercan divit alanlar, Tercan biblo alanlar, Tercan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Tercan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Tercan dekopaj işi alanlar, Tercan dual alanlar, Tercan dual pikap alanlar.

Tercan dümen alanlar, Tercan gemici dümeni alanlar, Tercan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Tercan derbent halı alanlar, Tercan eviye alanlar, Tercan ev halısı alanlar, Tercan elbiselik alanlar, Tercan elbise alanlar, Tercan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Tercan el işi alanlar, Tercan el işi halı alanlar, Tercan el işi alanlar, Tercan el işi kilim alanlar, Tercan çan alanlar, Tercan kilise çanı alanlar, Tercan gemici çanı alanlar, Tercan çarık alanlar, Tercan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Tercan ferforje alanlar, Tercan fistan alanlar, Tercan Osmanlı fistan alanlar, Tercan portmanto alanlar, Tercan eski saat alanlar, Tercan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Tercan bronz heykel alanlar, Tercan bronz sütün alanlar, Tercan bronz avize alanlar, Tercan bronz vazo alanlar, Tercan bronz kutu alanlar, Tercan bronz el işi alanlar.

Tercan halı alanlar, Tercan lamba alanlar, resim alanlar, Tercan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Tercan insan biblosu alanlar, Tercan oryantel biblo alanlar, Tercan kuş biblosu alanlar, Tercan havlu alanlar, Tercan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Tercan turkısh antika alanlar, Tercan Osmanlı eşyalar alanlar, Tercan eski gelinlik alanlar, Tercan İstanbul resimleri alanlar, Tercan altın varak sehpa alanlar, Tercan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Tercan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Tercan bronz fener alanlar, Tercan bünyen alanlar, Tercan develi halı alanlar, Tercan dürbün alanlar, Tercan teleskop alanlar, Tercan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Tercan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Tercan flama alanlar, Tercan alem alanlar, Tercan arabesk alanlar.

Tercan pul alanlar, Tercan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Tercan eski fincan alanlar, Tercan cam altı alanlar, Tercan şamdan alanlar, Tercan oryantel heykel alanlar, Tercan gümüşlük alanlar, Tercan hat yazı alanlar, Tercan teship alanlar, hokka alanlar, Tercan tophane alanlar, Tercan goblen alanlar, Tercan çin eski eşyalar alanlar, Tercan Çanakkale alanlar, Tercan Çanakkale vazo alanlar, Tercan fil dişi heykel alanlar, Tercan fil dişi baston alanlar, Tercan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Tercan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Tercan duvar saati alanlar, Tercan bez alanlar, buda heykel alanlar, Tercan hamedan halı alanlar, Tercan kılıç alanlar, Tercan antika kılıç alanlar.

Tercan antika araba alanlar, Tercan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Tercan antika eşyalar alanlar, Tercan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Tercan antika foto alanlar, Tercan kehribar alanlar, Tercan kehribar tesbih alanlar, Tercan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Tercan seramik eşya alanlar, Tercan kilit alanlar, Tercan anahtar alanlar, Tercan antika anahtar alanlar, Tercan antika kilit alanlar, Tercan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Tercan antika silah alanlar, Tercan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Tercan lambader alanlar, Tercan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Tercan komidin alanlar, Tercan kara kalem resim alanlar, Tercan blue black alanlar, Tercan mask alanlar, eski mask alanlar, Tercan aşurelik alanlar.

Tercan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Tercan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Tercan gramofon alanlar, Tercan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Tercan güdüm alanlar, Tercan tekke işi alanlar, Tercan İznik alanlar, Tercan pusula alanlar, Tercan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Tercan periyor saat alanlar, Tercan mangal alanlar, Tercan eski mangal alanlar, Tercan Şam işi alanlar, Tercan Süleymaniye işi alanlar, Tercan takunya alanlar, Tercan gümüş takunya alanlar, Tercan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Tercan seccade alanlar, Tercan eski seccade alanlar, Tercan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Tercan tablo alanlar.

Tercan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Tercan abajur alanlar, Tercan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Tercan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Tercan madalya alanlar, Tercan eşya alanlar, Tercan ferman alanlar, Tercan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Tercan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Tercan bahça alanlar, Tercan Osmanlı bohça alanlar, Tercan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Tercan ampir alanlar, Tercan chrıstofle alanlar, Tercan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Tercan şamdan alanlar, Tercan çanta alanlar, Tercan van işi savat alanlar, Tercan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Tercan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Tercan hokka alanlar, Tercan fransız mine alanlar, Tercan teşhir vitrini alanlar, Tercan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Tercan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Tercan kandil alanlar, Tercan ebru alanlar, Tercan mustafa düzgünman alanlar, Tercan zigon alanlar, Tercan zemzemlik alanlar, Tercan mücevher kutusu alanlar, Tercan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Tercan sürahi alanlar, Tercan Osmanlı sürahi alanlar, Tercan antik mercan alanlar, Tercan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Tercan antik sedef alanlar, Tercan minyatür alanlar, Tercan kabe örtüsü alanlar, Tercan gülebdan alanlar, Tercan mineli dürbün alanlar, Tercan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Tercan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Tercan lali gue alanlar, Tercan gece sürahisi alanlar, Tercan meissen alanlar, Tercan satsuma alanlar, Tercan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Tercan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Tercan constantine alanlar, Tercan anonim alanlar, Tercan leyla gamsız alanlar, Tercan ibrahim safi alanlar, Tercan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Tercan herend alanlar, Tercan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Tercan osmanlıca alanlar, Tercan kitap alanlar, Tercan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Tercan haydar besim aydar alanlar, Tercan orhan peker alanlar, Tercan sıtkı olçar alanlar, Tercan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Tercan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Tercan rus gümüşü alanlar, Tercan minyatür alanlar, Tercan viyana heykel alanlar, Tercan oryantal heykel alanlar, Tercan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Tercan merasim kılıcı alanlar.

Tercan ahşap hilye alanlar, Tercan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Tercan tesbih alanlar, Tercan seyahat saati alanlar, Tercan gravür alanlar, Tercan degü alanlar, radio antika alanlar, Tercan opalin alanlar, Tercan radyo alanlar, Tercan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Tercan laledan alanlar, Tercan karaf alanlar, Tercan çerezlik alanlar, Tercan sahleplik alanlar, Tercan tutya alanlar, Tercan likör takımı alanlar, Tercan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Tercan zarf alanlar, Tercan nargile alanlar, Tercan gülabdan alanlar, Tercan ferman alanlar, Tercan berat alanlar.

Tercan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Tercan şifa tası alanlar, Tercan hokka takımı alanlar, Tercan mangal alanlar, Tercan barutluk alanlar, Tercan tombak alanlar, Tercan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Tercan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Tercan hançer alanlar, Tercan kılıç alanlar, Tercan mühürler alanlar, Tercan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Tercan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Tercan seccade alanlar, Tercan sırmalı örtüler alanlar, Tercan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.