Refahiye antikacılar, Refahiye antika alanlar, Refahiye antika eşya alanlar, Refahiye antika eşyalar, Refahiye eski alım satım, Refahiye antika koleksiyoncuları, Refahiye antika eşya alıcıları, Refahiye antika şirketleri, Refahiye antika firması, Refahiye antika şirketi, Refahiye antika firmaları, Refahiye antika eşya şirketleri, Refahiye antika eşya firması, Refahiye antika eşya şirketi, Refahiye antika eşya firmaları, Refahiye müzayede şirketi, Refahiye eski alanlar, Refahiye eski eşya alanlar, Refahiye antika alan yerler, Refahiye antika eşya alan yerler, Refahiye eski alan yerler, Refahiye eski eşya alan yerler, Refahiye antika pazarı, Refahiye antika alım satım, Refahiye antika alıcıları, Refahiye antika satıcıları, Refahiye antika eşya satıcıları, Refahiye eski eşya alıcıları, Refahiye eski eşya satıcıları, Refahiye antika fiyatları, Refahiye antika eşya fiyatları, Refahiye eski fiyatları, Refahiye eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzincan Refahiye Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Refahiye antika eşya alanlar ve Refahiye antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Refahiye antika eşya şirketimiz, Refahiye antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Refahiye Antika Alanlar

Refahiye antika alanlar ve Refahiye antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Refahiye antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Refahiye antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Refahiye Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Refahiye antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Refahiye

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Refahiye antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Refahiye antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Refahiye Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Refahiye antika eşya alanlar ve Refahiye antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Refahiye antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Refahiye antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Refahiye Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Refahiye antika eşya alanların tercih ettiği, Refahiye bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Refahiye antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Refahiye antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Refahiye antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Refahiye Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Refahiye eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Refahiye eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Refahiye eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Refahiye eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Refahiye eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Refahiye Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Refahiye bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Refahiye antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Refahiye bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Refahiye antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Refahiye antikacılar, Refahiye antika eşyalar, Refahiye eski eşyalar, Refahiye antika şirketleri, Refahiye antika firması, Refahiye müzayede şirketi,Refahiye el yazması alanlar, Refahiye Kuran’ı kerim alanlar, Refahiye hat yazı alanlar, Refahiye obje alanlar, Refahiye gümüş alanlar, Refahiye turalı gümüş alanlar, Refahiye karaf alanlar, vazo alanlar, Refahiye jardinyer alanlar, Refahiye resim alanlar, Refahiye modern resim alanlar, Refahiye aplik alanlar, Refahiye bahü alanlar, Refahiye bavul alanlar, Refahiye çanak alanlar, Refahiye çömlek alanlar, Refahiye bakır alanlar, baston alanlar, Refahiye biskiü alanlar, Refahiye billur alanlar, Refahiye cam alanlar, Refahiye kristal alanlar, Refahiye bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Refahiye bandırma halısı alanlar, Refahiye ceviz yemek odası alanlar, Refahiye ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Refahiye ceviz sandalye alanlar, Refahiye cümbüş alanlar, Refahiye constantin oble alanlar, Refahiye cam obje alanlar, Refahiye beykoz alanlar.

Refahiye bohem alanlar, Refahiye çeşmi bülbül alanlar, Refahiye çeşme taşı alanlar, Refahiye çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Refahiye arnevu alanlar, art deko alanlar, Refahiye deko alanlar, Refahiye ayna alanlar, Refahiye asma avize alanlar, Refahiye aznavur gümüş alanlar, Refahiye aznavur alanlar, Refahiye bafon alanlar, Refahiye ayvazozki alanlar, Refahiye dolap alanlar, Refahiye divit alanlar, Refahiye biblo alanlar, Refahiye dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Refahiye daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Refahiye dekopaj işi alanlar, Refahiye dual alanlar, Refahiye dual pikap alanlar.

Refahiye dümen alanlar, Refahiye gemici dümeni alanlar, Refahiye gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Refahiye derbent halı alanlar, Refahiye eviye alanlar, Refahiye ev halısı alanlar, Refahiye elbiselik alanlar, Refahiye elbise alanlar, Refahiye paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Refahiye el işi alanlar, Refahiye el işi halı alanlar, Refahiye el işi alanlar, Refahiye el işi kilim alanlar, Refahiye çan alanlar, Refahiye kilise çanı alanlar, Refahiye gemici çanı alanlar, Refahiye çarık alanlar, Refahiye Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Refahiye ferforje alanlar, Refahiye fistan alanlar, Refahiye Osmanlı fistan alanlar, Refahiye portmanto alanlar, Refahiye eski saat alanlar, Refahiye frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Refahiye bronz heykel alanlar, Refahiye bronz sütün alanlar, Refahiye bronz avize alanlar, Refahiye bronz vazo alanlar, Refahiye bronz kutu alanlar, Refahiye bronz el işi alanlar.

Refahiye halı alanlar, Refahiye lamba alanlar, resim alanlar, Refahiye parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Refahiye insan biblosu alanlar, Refahiye oryantel biblo alanlar, Refahiye kuş biblosu alanlar, Refahiye havlu alanlar, Refahiye mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Refahiye turkısh antika alanlar, Refahiye Osmanlı eşyalar alanlar, Refahiye eski gelinlik alanlar, Refahiye İstanbul resimleri alanlar, Refahiye altın varak sehpa alanlar, Refahiye altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Refahiye afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Refahiye bronz fener alanlar, Refahiye bünyen alanlar, Refahiye develi halı alanlar, Refahiye dürbün alanlar, Refahiye teleskop alanlar, Refahiye sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Refahiye çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Refahiye flama alanlar, Refahiye alem alanlar, Refahiye arabesk alanlar.

Refahiye pul alanlar, Refahiye Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Refahiye eski fincan alanlar, Refahiye cam altı alanlar, Refahiye şamdan alanlar, Refahiye oryantel heykel alanlar, Refahiye gümüşlük alanlar, Refahiye hat yazı alanlar, Refahiye teship alanlar, hokka alanlar, Refahiye tophane alanlar, Refahiye goblen alanlar, Refahiye çin eski eşyalar alanlar, Refahiye Çanakkale alanlar, Refahiye Çanakkale vazo alanlar, Refahiye fil dişi heykel alanlar, Refahiye fil dişi baston alanlar, Refahiye fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Refahiye fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Refahiye duvar saati alanlar, Refahiye bez alanlar, buda heykel alanlar, Refahiye hamedan halı alanlar, Refahiye kılıç alanlar, Refahiye antika kılıç alanlar.

Refahiye antika araba alanlar, Refahiye antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Refahiye antika eşyalar alanlar, Refahiye kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Refahiye antika foto alanlar, Refahiye kehribar alanlar, Refahiye kehribar tesbih alanlar, Refahiye Kütahya alanlar, kınık alanlar, Refahiye seramik eşya alanlar, Refahiye kilit alanlar, Refahiye anahtar alanlar, Refahiye antika anahtar alanlar, Refahiye antika kilit alanlar, Refahiye josefin alanlar, kaşpo alanlar, Refahiye antika silah alanlar, Refahiye antika rahle alanlar, rahle alanlar, Refahiye lambader alanlar, Refahiye minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Refahiye komidin alanlar, Refahiye kara kalem resim alanlar, Refahiye blue black alanlar, Refahiye mask alanlar, eski mask alanlar, Refahiye aşurelik alanlar.

Refahiye saleplik alanlar, bozalık alanlar, Refahiye antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Refahiye gramofon alanlar, Refahiye mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Refahiye güdüm alanlar, Refahiye tekke işi alanlar, Refahiye İznik alanlar, Refahiye pusula alanlar, Refahiye gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Refahiye periyor saat alanlar, Refahiye mangal alanlar, Refahiye eski mangal alanlar, Refahiye Şam işi alanlar, Refahiye Süleymaniye işi alanlar, Refahiye takunya alanlar, Refahiye gümüş takunya alanlar, Refahiye Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Refahiye seccade alanlar, Refahiye eski seccade alanlar, Refahiye Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Refahiye tablo alanlar.

Refahiye antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Refahiye abajur alanlar, Refahiye sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Refahiye antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Refahiye madalya alanlar, Refahiye eşya alanlar, Refahiye ferman alanlar, Refahiye berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Refahiye jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Refahiye bahça alanlar, Refahiye Osmanlı bohça alanlar, Refahiye bindallı alanlar, kaftan alanlar, Refahiye ampir alanlar, Refahiye chrıstofle alanlar, Refahiye ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Refahiye şamdan alanlar, Refahiye çanta alanlar, Refahiye van işi savat alanlar, Refahiye tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Refahiye Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Refahiye hokka alanlar, Refahiye fransız mine alanlar, Refahiye teşhir vitrini alanlar, Refahiye buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Refahiye keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Refahiye kandil alanlar, Refahiye ebru alanlar, Refahiye mustafa düzgünman alanlar, Refahiye zigon alanlar, Refahiye zemzemlik alanlar, Refahiye mücevher kutusu alanlar, Refahiye dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Refahiye sürahi alanlar, Refahiye Osmanlı sürahi alanlar, Refahiye antik mercan alanlar, Refahiye makta alanlar, teslim taşı alanlar, Refahiye antik sedef alanlar, Refahiye minyatür alanlar, Refahiye kabe örtüsü alanlar, Refahiye gülebdan alanlar, Refahiye mineli dürbün alanlar, Refahiye sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Refahiye şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Refahiye lali gue alanlar, Refahiye gece sürahisi alanlar, Refahiye meissen alanlar, Refahiye satsuma alanlar, Refahiye hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Refahiye macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Refahiye constantine alanlar, Refahiye anonim alanlar, Refahiye leyla gamsız alanlar, Refahiye ibrahim safi alanlar, Refahiye bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Refahiye herend alanlar, Refahiye nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Refahiye osmanlıca alanlar, Refahiye kitap alanlar, Refahiye kalle alanlar, ali kartal alanlar, Refahiye haydar besim aydar alanlar, Refahiye orhan peker alanlar, Refahiye sıtkı olçar alanlar, Refahiye Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Refahiye edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Refahiye rus gümüşü alanlar, Refahiye minyatür alanlar, Refahiye viyana heykel alanlar, Refahiye oryantal heykel alanlar, Refahiye f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Refahiye merasim kılıcı alanlar.

Refahiye ahşap hilye alanlar, Refahiye hereke halı alanlar, kuka alanlar, Refahiye tesbih alanlar, Refahiye seyahat saati alanlar, Refahiye gravür alanlar, Refahiye degü alanlar, radio antika alanlar, Refahiye opalin alanlar, Refahiye radyo alanlar, Refahiye kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Refahiye laledan alanlar, Refahiye karaf alanlar, Refahiye çerezlik alanlar, Refahiye sahleplik alanlar, Refahiye tutya alanlar, Refahiye likör takımı alanlar, Refahiye mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Refahiye zarf alanlar, Refahiye nargile alanlar, Refahiye gülabdan alanlar, Refahiye ferman alanlar, Refahiye berat alanlar.

Refahiye hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Refahiye şifa tası alanlar, Refahiye hokka takımı alanlar, Refahiye mangal alanlar, Refahiye barutluk alanlar, Refahiye tombak alanlar, Refahiye saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Refahiye ağızlık alanlar, kemer alanlar, Refahiye hançer alanlar, Refahiye kılıç alanlar, Refahiye mühürler alanlar, Refahiye mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Refahiye Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Refahiye seccade alanlar, Refahiye sırmalı örtüler alanlar, Refahiye antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.