Kemaliye antikacılar, Kemaliye antika alanlar, Kemaliye antika eşya alanlar, Kemaliye antika eşyalar, Kemaliye eski alım satım, Kemaliye antika koleksiyoncuları, Kemaliye antika eşya alıcıları, Kemaliye antika şirketleri, Kemaliye antika firması, Kemaliye antika şirketi, Kemaliye antika firmaları, Kemaliye antika eşya şirketleri, Kemaliye antika eşya firması, Kemaliye antika eşya şirketi, Kemaliye antika eşya firmaları, Kemaliye müzayede şirketi, Kemaliye eski alanlar, Kemaliye eski eşya alanlar, Kemaliye antika alan yerler, Kemaliye antika eşya alan yerler, Kemaliye eski alan yerler, Kemaliye eski eşya alan yerler, Kemaliye antika pazarı, Kemaliye antika alım satım, Kemaliye antika alıcıları, Kemaliye antika satıcıları, Kemaliye antika eşya satıcıları, Kemaliye eski eşya alıcıları, Kemaliye eski eşya satıcıları, Kemaliye antika fiyatları, Kemaliye antika eşya fiyatları, Kemaliye eski fiyatları, Kemaliye eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzincan Kemaliye Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kemaliye antika eşya alanlar ve Kemaliye antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kemaliye antika eşya şirketimiz, Kemaliye antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kemaliye Antika Alanlar

Kemaliye antika alanlar ve Kemaliye antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kemaliye antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kemaliye antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kemaliye Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kemaliye antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kemaliye

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kemaliye antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kemaliye antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kemaliye Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kemaliye antika eşya alanlar ve Kemaliye antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kemaliye antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kemaliye antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kemaliye Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kemaliye antika eşya alanların tercih ettiği, Kemaliye bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kemaliye antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kemaliye antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kemaliye antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kemaliye Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kemaliye eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kemaliye eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kemaliye eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kemaliye eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kemaliye eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kemaliye Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kemaliye bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kemaliye antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kemaliye bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kemaliye antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kemaliye antikacılar, Kemaliye antika eşyalar, Kemaliye eski eşyalar, Kemaliye antika şirketleri, Kemaliye antika firması, Kemaliye müzayede şirketi,Kemaliye el yazması alanlar, Kemaliye Kuran’ı kerim alanlar, Kemaliye hat yazı alanlar, Kemaliye obje alanlar, Kemaliye gümüş alanlar, Kemaliye turalı gümüş alanlar, Kemaliye karaf alanlar, vazo alanlar, Kemaliye jardinyer alanlar, Kemaliye resim alanlar, Kemaliye modern resim alanlar, Kemaliye aplik alanlar, Kemaliye bahü alanlar, Kemaliye bavul alanlar, Kemaliye çanak alanlar, Kemaliye çömlek alanlar, Kemaliye bakır alanlar, baston alanlar, Kemaliye biskiü alanlar, Kemaliye billur alanlar, Kemaliye cam alanlar, Kemaliye kristal alanlar, Kemaliye bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kemaliye bandırma halısı alanlar, Kemaliye ceviz yemek odası alanlar, Kemaliye ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kemaliye ceviz sandalye alanlar, Kemaliye cümbüş alanlar, Kemaliye constantin oble alanlar, Kemaliye cam obje alanlar, Kemaliye beykoz alanlar.

Kemaliye bohem alanlar, Kemaliye çeşmi bülbül alanlar, Kemaliye çeşme taşı alanlar, Kemaliye çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kemaliye arnevu alanlar, art deko alanlar, Kemaliye deko alanlar, Kemaliye ayna alanlar, Kemaliye asma avize alanlar, Kemaliye aznavur gümüş alanlar, Kemaliye aznavur alanlar, Kemaliye bafon alanlar, Kemaliye ayvazozki alanlar, Kemaliye dolap alanlar, Kemaliye divit alanlar, Kemaliye biblo alanlar, Kemaliye dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kemaliye daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kemaliye dekopaj işi alanlar, Kemaliye dual alanlar, Kemaliye dual pikap alanlar.

Kemaliye dümen alanlar, Kemaliye gemici dümeni alanlar, Kemaliye gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kemaliye derbent halı alanlar, Kemaliye eviye alanlar, Kemaliye ev halısı alanlar, Kemaliye elbiselik alanlar, Kemaliye elbise alanlar, Kemaliye paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kemaliye el işi alanlar, Kemaliye el işi halı alanlar, Kemaliye el işi alanlar, Kemaliye el işi kilim alanlar, Kemaliye çan alanlar, Kemaliye kilise çanı alanlar, Kemaliye gemici çanı alanlar, Kemaliye çarık alanlar, Kemaliye Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kemaliye ferforje alanlar, Kemaliye fistan alanlar, Kemaliye Osmanlı fistan alanlar, Kemaliye portmanto alanlar, Kemaliye eski saat alanlar, Kemaliye frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kemaliye bronz heykel alanlar, Kemaliye bronz sütün alanlar, Kemaliye bronz avize alanlar, Kemaliye bronz vazo alanlar, Kemaliye bronz kutu alanlar, Kemaliye bronz el işi alanlar.

Kemaliye halı alanlar, Kemaliye lamba alanlar, resim alanlar, Kemaliye parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kemaliye insan biblosu alanlar, Kemaliye oryantel biblo alanlar, Kemaliye kuş biblosu alanlar, Kemaliye havlu alanlar, Kemaliye mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kemaliye turkısh antika alanlar, Kemaliye Osmanlı eşyalar alanlar, Kemaliye eski gelinlik alanlar, Kemaliye İstanbul resimleri alanlar, Kemaliye altın varak sehpa alanlar, Kemaliye altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kemaliye afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kemaliye bronz fener alanlar, Kemaliye bünyen alanlar, Kemaliye develi halı alanlar, Kemaliye dürbün alanlar, Kemaliye teleskop alanlar, Kemaliye sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kemaliye çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kemaliye flama alanlar, Kemaliye alem alanlar, Kemaliye arabesk alanlar.

Kemaliye pul alanlar, Kemaliye Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kemaliye eski fincan alanlar, Kemaliye cam altı alanlar, Kemaliye şamdan alanlar, Kemaliye oryantel heykel alanlar, Kemaliye gümüşlük alanlar, Kemaliye hat yazı alanlar, Kemaliye teship alanlar, hokka alanlar, Kemaliye tophane alanlar, Kemaliye goblen alanlar, Kemaliye çin eski eşyalar alanlar, Kemaliye Çanakkale alanlar, Kemaliye Çanakkale vazo alanlar, Kemaliye fil dişi heykel alanlar, Kemaliye fil dişi baston alanlar, Kemaliye fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kemaliye fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kemaliye duvar saati alanlar, Kemaliye bez alanlar, buda heykel alanlar, Kemaliye hamedan halı alanlar, Kemaliye kılıç alanlar, Kemaliye antika kılıç alanlar.

Kemaliye antika araba alanlar, Kemaliye antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kemaliye antika eşyalar alanlar, Kemaliye kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kemaliye antika foto alanlar, Kemaliye kehribar alanlar, Kemaliye kehribar tesbih alanlar, Kemaliye Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kemaliye seramik eşya alanlar, Kemaliye kilit alanlar, Kemaliye anahtar alanlar, Kemaliye antika anahtar alanlar, Kemaliye antika kilit alanlar, Kemaliye josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kemaliye antika silah alanlar, Kemaliye antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kemaliye lambader alanlar, Kemaliye minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kemaliye komidin alanlar, Kemaliye kara kalem resim alanlar, Kemaliye blue black alanlar, Kemaliye mask alanlar, eski mask alanlar, Kemaliye aşurelik alanlar.

Kemaliye saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kemaliye antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kemaliye gramofon alanlar, Kemaliye mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kemaliye güdüm alanlar, Kemaliye tekke işi alanlar, Kemaliye İznik alanlar, Kemaliye pusula alanlar, Kemaliye gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kemaliye periyor saat alanlar, Kemaliye mangal alanlar, Kemaliye eski mangal alanlar, Kemaliye Şam işi alanlar, Kemaliye Süleymaniye işi alanlar, Kemaliye takunya alanlar, Kemaliye gümüş takunya alanlar, Kemaliye Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kemaliye seccade alanlar, Kemaliye eski seccade alanlar, Kemaliye Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kemaliye tablo alanlar.

Kemaliye antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kemaliye abajur alanlar, Kemaliye sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kemaliye antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kemaliye madalya alanlar, Kemaliye eşya alanlar, Kemaliye ferman alanlar, Kemaliye berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kemaliye jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kemaliye bahça alanlar, Kemaliye Osmanlı bohça alanlar, Kemaliye bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kemaliye ampir alanlar, Kemaliye chrıstofle alanlar, Kemaliye ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kemaliye şamdan alanlar, Kemaliye çanta alanlar, Kemaliye van işi savat alanlar, Kemaliye tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kemaliye Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kemaliye hokka alanlar, Kemaliye fransız mine alanlar, Kemaliye teşhir vitrini alanlar, Kemaliye buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kemaliye keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kemaliye kandil alanlar, Kemaliye ebru alanlar, Kemaliye mustafa düzgünman alanlar, Kemaliye zigon alanlar, Kemaliye zemzemlik alanlar, Kemaliye mücevher kutusu alanlar, Kemaliye dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kemaliye sürahi alanlar, Kemaliye Osmanlı sürahi alanlar, Kemaliye antik mercan alanlar, Kemaliye makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kemaliye antik sedef alanlar, Kemaliye minyatür alanlar, Kemaliye kabe örtüsü alanlar, Kemaliye gülebdan alanlar, Kemaliye mineli dürbün alanlar, Kemaliye sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kemaliye şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kemaliye lali gue alanlar, Kemaliye gece sürahisi alanlar, Kemaliye meissen alanlar, Kemaliye satsuma alanlar, Kemaliye hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kemaliye macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kemaliye constantine alanlar, Kemaliye anonim alanlar, Kemaliye leyla gamsız alanlar, Kemaliye ibrahim safi alanlar, Kemaliye bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kemaliye herend alanlar, Kemaliye nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kemaliye osmanlıca alanlar, Kemaliye kitap alanlar, Kemaliye kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kemaliye haydar besim aydar alanlar, Kemaliye orhan peker alanlar, Kemaliye sıtkı olçar alanlar, Kemaliye Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kemaliye edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kemaliye rus gümüşü alanlar, Kemaliye minyatür alanlar, Kemaliye viyana heykel alanlar, Kemaliye oryantal heykel alanlar, Kemaliye f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kemaliye merasim kılıcı alanlar.

Kemaliye ahşap hilye alanlar, Kemaliye hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kemaliye tesbih alanlar, Kemaliye seyahat saati alanlar, Kemaliye gravür alanlar, Kemaliye degü alanlar, radio antika alanlar, Kemaliye opalin alanlar, Kemaliye radyo alanlar, Kemaliye kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kemaliye laledan alanlar, Kemaliye karaf alanlar, Kemaliye çerezlik alanlar, Kemaliye sahleplik alanlar, Kemaliye tutya alanlar, Kemaliye likör takımı alanlar, Kemaliye mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kemaliye zarf alanlar, Kemaliye nargile alanlar, Kemaliye gülabdan alanlar, Kemaliye ferman alanlar, Kemaliye berat alanlar.

Kemaliye hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kemaliye şifa tası alanlar, Kemaliye hokka takımı alanlar, Kemaliye mangal alanlar, Kemaliye barutluk alanlar, Kemaliye tombak alanlar, Kemaliye saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kemaliye ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kemaliye hançer alanlar, Kemaliye kılıç alanlar, Kemaliye mühürler alanlar, Kemaliye mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kemaliye Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kemaliye seccade alanlar, Kemaliye sırmalı örtüler alanlar, Kemaliye antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.