Kemah antikacılar, Kemah antika alanlar, Kemah antika eşya alanlar, Kemah antika eşyalar, Kemah eski alım satım, Kemah antika koleksiyoncuları, Kemah antika eşya alıcıları, Kemah antika şirketleri, Kemah antika firması, Kemah antika şirketi, Kemah antika firmaları, Kemah antika eşya şirketleri, Kemah antika eşya firması, Kemah antika eşya şirketi, Kemah antika eşya firmaları, Kemah müzayede şirketi, Kemah eski alanlar, Kemah eski eşya alanlar, Kemah antika alan yerler, Kemah antika eşya alan yerler, Kemah eski alan yerler, Kemah eski eşya alan yerler, Kemah antika pazarı, Kemah antika alım satım, Kemah antika alıcıları, Kemah antika satıcıları, Kemah antika eşya satıcıları, Kemah eski eşya alıcıları, Kemah eski eşya satıcıları, Kemah antika fiyatları, Kemah antika eşya fiyatları, Kemah eski fiyatları, Kemah eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzincan Kemah Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kemah antika eşya alanlar ve Kemah antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kemah antika eşya şirketimiz, Kemah antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kemah Antika Alanlar

Kemah antika alanlar ve Kemah antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kemah antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kemah antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kemah Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kemah antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kemah

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kemah antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kemah antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kemah Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kemah antika eşya alanlar ve Kemah antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kemah antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kemah antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kemah Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kemah antika eşya alanların tercih ettiği, Kemah bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kemah antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kemah antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kemah antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kemah Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kemah eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kemah eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kemah eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kemah eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kemah eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kemah Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kemah bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kemah antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kemah bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kemah antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kemah antikacılar, Kemah antika eşyalar, Kemah eski eşyalar, Kemah antika şirketleri, Kemah antika firması, Kemah müzayede şirketi,Kemah el yazması alanlar, Kemah Kuran’ı kerim alanlar, Kemah hat yazı alanlar, Kemah obje alanlar, Kemah gümüş alanlar, Kemah turalı gümüş alanlar, Kemah karaf alanlar, vazo alanlar, Kemah jardinyer alanlar, Kemah resim alanlar, Kemah modern resim alanlar, Kemah aplik alanlar, Kemah bahü alanlar, Kemah bavul alanlar, Kemah çanak alanlar, Kemah çömlek alanlar, Kemah bakır alanlar, baston alanlar, Kemah biskiü alanlar, Kemah billur alanlar, Kemah cam alanlar, Kemah kristal alanlar, Kemah bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kemah bandırma halısı alanlar, Kemah ceviz yemek odası alanlar, Kemah ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kemah ceviz sandalye alanlar, Kemah cümbüş alanlar, Kemah constantin oble alanlar, Kemah cam obje alanlar, Kemah beykoz alanlar.

Kemah bohem alanlar, Kemah çeşmi bülbül alanlar, Kemah çeşme taşı alanlar, Kemah çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kemah arnevu alanlar, art deko alanlar, Kemah deko alanlar, Kemah ayna alanlar, Kemah asma avize alanlar, Kemah aznavur gümüş alanlar, Kemah aznavur alanlar, Kemah bafon alanlar, Kemah ayvazozki alanlar, Kemah dolap alanlar, Kemah divit alanlar, Kemah biblo alanlar, Kemah dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kemah daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kemah dekopaj işi alanlar, Kemah dual alanlar, Kemah dual pikap alanlar.

Kemah dümen alanlar, Kemah gemici dümeni alanlar, Kemah gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kemah derbent halı alanlar, Kemah eviye alanlar, Kemah ev halısı alanlar, Kemah elbiselik alanlar, Kemah elbise alanlar, Kemah paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kemah el işi alanlar, Kemah el işi halı alanlar, Kemah el işi alanlar, Kemah el işi kilim alanlar, Kemah çan alanlar, Kemah kilise çanı alanlar, Kemah gemici çanı alanlar, Kemah çarık alanlar, Kemah Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kemah ferforje alanlar, Kemah fistan alanlar, Kemah Osmanlı fistan alanlar, Kemah portmanto alanlar, Kemah eski saat alanlar, Kemah frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kemah bronz heykel alanlar, Kemah bronz sütün alanlar, Kemah bronz avize alanlar, Kemah bronz vazo alanlar, Kemah bronz kutu alanlar, Kemah bronz el işi alanlar.

Kemah halı alanlar, Kemah lamba alanlar, resim alanlar, Kemah parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kemah insan biblosu alanlar, Kemah oryantel biblo alanlar, Kemah kuş biblosu alanlar, Kemah havlu alanlar, Kemah mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kemah turkısh antika alanlar, Kemah Osmanlı eşyalar alanlar, Kemah eski gelinlik alanlar, Kemah İstanbul resimleri alanlar, Kemah altın varak sehpa alanlar, Kemah altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kemah afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kemah bronz fener alanlar, Kemah bünyen alanlar, Kemah develi halı alanlar, Kemah dürbün alanlar, Kemah teleskop alanlar, Kemah sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kemah çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kemah flama alanlar, Kemah alem alanlar, Kemah arabesk alanlar.

Kemah pul alanlar, Kemah Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kemah eski fincan alanlar, Kemah cam altı alanlar, Kemah şamdan alanlar, Kemah oryantel heykel alanlar, Kemah gümüşlük alanlar, Kemah hat yazı alanlar, Kemah teship alanlar, hokka alanlar, Kemah tophane alanlar, Kemah goblen alanlar, Kemah çin eski eşyalar alanlar, Kemah Çanakkale alanlar, Kemah Çanakkale vazo alanlar, Kemah fil dişi heykel alanlar, Kemah fil dişi baston alanlar, Kemah fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kemah fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kemah duvar saati alanlar, Kemah bez alanlar, buda heykel alanlar, Kemah hamedan halı alanlar, Kemah kılıç alanlar, Kemah antika kılıç alanlar.

Kemah antika araba alanlar, Kemah antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kemah antika eşyalar alanlar, Kemah kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kemah antika foto alanlar, Kemah kehribar alanlar, Kemah kehribar tesbih alanlar, Kemah Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kemah seramik eşya alanlar, Kemah kilit alanlar, Kemah anahtar alanlar, Kemah antika anahtar alanlar, Kemah antika kilit alanlar, Kemah josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kemah antika silah alanlar, Kemah antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kemah lambader alanlar, Kemah minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kemah komidin alanlar, Kemah kara kalem resim alanlar, Kemah blue black alanlar, Kemah mask alanlar, eski mask alanlar, Kemah aşurelik alanlar.

Kemah saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kemah antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kemah gramofon alanlar, Kemah mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kemah güdüm alanlar, Kemah tekke işi alanlar, Kemah İznik alanlar, Kemah pusula alanlar, Kemah gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kemah periyor saat alanlar, Kemah mangal alanlar, Kemah eski mangal alanlar, Kemah Şam işi alanlar, Kemah Süleymaniye işi alanlar, Kemah takunya alanlar, Kemah gümüş takunya alanlar, Kemah Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kemah seccade alanlar, Kemah eski seccade alanlar, Kemah Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kemah tablo alanlar.

Kemah antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kemah abajur alanlar, Kemah sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kemah antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kemah madalya alanlar, Kemah eşya alanlar, Kemah ferman alanlar, Kemah berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kemah jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kemah bahça alanlar, Kemah Osmanlı bohça alanlar, Kemah bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kemah ampir alanlar, Kemah chrıstofle alanlar, Kemah ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kemah şamdan alanlar, Kemah çanta alanlar, Kemah van işi savat alanlar, Kemah tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kemah Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kemah hokka alanlar, Kemah fransız mine alanlar, Kemah teşhir vitrini alanlar, Kemah buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kemah keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kemah kandil alanlar, Kemah ebru alanlar, Kemah mustafa düzgünman alanlar, Kemah zigon alanlar, Kemah zemzemlik alanlar, Kemah mücevher kutusu alanlar, Kemah dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kemah sürahi alanlar, Kemah Osmanlı sürahi alanlar, Kemah antik mercan alanlar, Kemah makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kemah antik sedef alanlar, Kemah minyatür alanlar, Kemah kabe örtüsü alanlar, Kemah gülebdan alanlar, Kemah mineli dürbün alanlar, Kemah sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kemah şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kemah lali gue alanlar, Kemah gece sürahisi alanlar, Kemah meissen alanlar, Kemah satsuma alanlar, Kemah hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kemah macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kemah constantine alanlar, Kemah anonim alanlar, Kemah leyla gamsız alanlar, Kemah ibrahim safi alanlar, Kemah bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kemah herend alanlar, Kemah nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kemah osmanlıca alanlar, Kemah kitap alanlar, Kemah kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kemah haydar besim aydar alanlar, Kemah orhan peker alanlar, Kemah sıtkı olçar alanlar, Kemah Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kemah edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kemah rus gümüşü alanlar, Kemah minyatür alanlar, Kemah viyana heykel alanlar, Kemah oryantal heykel alanlar, Kemah f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kemah merasim kılıcı alanlar.

Kemah ahşap hilye alanlar, Kemah hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kemah tesbih alanlar, Kemah seyahat saati alanlar, Kemah gravür alanlar, Kemah degü alanlar, radio antika alanlar, Kemah opalin alanlar, Kemah radyo alanlar, Kemah kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kemah laledan alanlar, Kemah karaf alanlar, Kemah çerezlik alanlar, Kemah sahleplik alanlar, Kemah tutya alanlar, Kemah likör takımı alanlar, Kemah mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kemah zarf alanlar, Kemah nargile alanlar, Kemah gülabdan alanlar, Kemah ferman alanlar, Kemah berat alanlar.

Kemah hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kemah şifa tası alanlar, Kemah hokka takımı alanlar, Kemah mangal alanlar, Kemah barutluk alanlar, Kemah tombak alanlar, Kemah saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kemah ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kemah hançer alanlar, Kemah kılıç alanlar, Kemah mühürler alanlar, Kemah mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kemah Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kemah seccade alanlar, Kemah sırmalı örtüler alanlar, Kemah antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.