Çayırlı antikacılar, Çayırlı antika alanlar, Çayırlı antika eşya alanlar, Çayırlı antika eşyalar, Çayırlı eski alım satım, Çayırlı antika koleksiyoncuları, Çayırlı antika eşya alıcıları, Çayırlı antika şirketleri, Çayırlı antika firması, Çayırlı antika şirketi, Çayırlı antika firmaları, Çayırlı antika eşya şirketleri, Çayırlı antika eşya firması, Çayırlı antika eşya şirketi, Çayırlı antika eşya firmaları, Çayırlı müzayede şirketi, Çayırlı eski alanlar, Çayırlı eski eşya alanlar, Çayırlı antika alan yerler, Çayırlı antika eşya alan yerler, Çayırlı eski alan yerler, Çayırlı eski eşya alan yerler, Çayırlı antika pazarı, Çayırlı antika alım satım, Çayırlı antika alıcıları, Çayırlı antika satıcıları, Çayırlı antika eşya satıcıları, Çayırlı eski eşya alıcıları, Çayırlı eski eşya satıcıları, Çayırlı antika fiyatları, Çayırlı antika eşya fiyatları, Çayırlı eski fiyatları, Çayırlı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzincan Çayırlı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çayırlı antika eşya alanlar ve Çayırlı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çayırlı antika eşya şirketimiz, Çayırlı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çayırlı Antika Alanlar

Çayırlı antika alanlar ve Çayırlı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çayırlı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çayırlı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çayırlı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çayırlı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çayırlı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çayırlı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çayırlı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çayırlı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çayırlı antika eşya alanlar ve Çayırlı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çayırlı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çayırlı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çayırlı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çayırlı antika eşya alanların tercih ettiği, Çayırlı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çayırlı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çayırlı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çayırlı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çayırlı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çayırlı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çayırlı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çayırlı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çayırlı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çayırlı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çayırlı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çayırlı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çayırlı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çayırlı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çayırlı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çayırlı antikacılar, Çayırlı antika eşyalar, Çayırlı eski eşyalar, Çayırlı antika şirketleri, Çayırlı antika firması, Çayırlı müzayede şirketi,Çayırlı el yazması alanlar, Çayırlı Kuran’ı kerim alanlar, Çayırlı hat yazı alanlar, Çayırlı obje alanlar, Çayırlı gümüş alanlar, Çayırlı turalı gümüş alanlar, Çayırlı karaf alanlar, vazo alanlar, Çayırlı jardinyer alanlar, Çayırlı resim alanlar, Çayırlı modern resim alanlar, Çayırlı aplik alanlar, Çayırlı bahü alanlar, Çayırlı bavul alanlar, Çayırlı çanak alanlar, Çayırlı çömlek alanlar, Çayırlı bakır alanlar, baston alanlar, Çayırlı biskiü alanlar, Çayırlı billur alanlar, Çayırlı cam alanlar, Çayırlı kristal alanlar, Çayırlı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çayırlı bandırma halısı alanlar, Çayırlı ceviz yemek odası alanlar, Çayırlı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çayırlı ceviz sandalye alanlar, Çayırlı cümbüş alanlar, Çayırlı constantin oble alanlar, Çayırlı cam obje alanlar, Çayırlı beykoz alanlar.

Çayırlı bohem alanlar, Çayırlı çeşmi bülbül alanlar, Çayırlı çeşme taşı alanlar, Çayırlı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çayırlı arnevu alanlar, art deko alanlar, Çayırlı deko alanlar, Çayırlı ayna alanlar, Çayırlı asma avize alanlar, Çayırlı aznavur gümüş alanlar, Çayırlı aznavur alanlar, Çayırlı bafon alanlar, Çayırlı ayvazozki alanlar, Çayırlı dolap alanlar, Çayırlı divit alanlar, Çayırlı biblo alanlar, Çayırlı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çayırlı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çayırlı dekopaj işi alanlar, Çayırlı dual alanlar, Çayırlı dual pikap alanlar.

Çayırlı dümen alanlar, Çayırlı gemici dümeni alanlar, Çayırlı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çayırlı derbent halı alanlar, Çayırlı eviye alanlar, Çayırlı ev halısı alanlar, Çayırlı elbiselik alanlar, Çayırlı elbise alanlar, Çayırlı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çayırlı el işi alanlar, Çayırlı el işi halı alanlar, Çayırlı el işi alanlar, Çayırlı el işi kilim alanlar, Çayırlı çan alanlar, Çayırlı kilise çanı alanlar, Çayırlı gemici çanı alanlar, Çayırlı çarık alanlar, Çayırlı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çayırlı ferforje alanlar, Çayırlı fistan alanlar, Çayırlı Osmanlı fistan alanlar, Çayırlı portmanto alanlar, Çayırlı eski saat alanlar, Çayırlı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çayırlı bronz heykel alanlar, Çayırlı bronz sütün alanlar, Çayırlı bronz avize alanlar, Çayırlı bronz vazo alanlar, Çayırlı bronz kutu alanlar, Çayırlı bronz el işi alanlar.

Çayırlı halı alanlar, Çayırlı lamba alanlar, resim alanlar, Çayırlı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çayırlı insan biblosu alanlar, Çayırlı oryantel biblo alanlar, Çayırlı kuş biblosu alanlar, Çayırlı havlu alanlar, Çayırlı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çayırlı turkısh antika alanlar, Çayırlı Osmanlı eşyalar alanlar, Çayırlı eski gelinlik alanlar, Çayırlı İstanbul resimleri alanlar, Çayırlı altın varak sehpa alanlar, Çayırlı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çayırlı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çayırlı bronz fener alanlar, Çayırlı bünyen alanlar, Çayırlı develi halı alanlar, Çayırlı dürbün alanlar, Çayırlı teleskop alanlar, Çayırlı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çayırlı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çayırlı flama alanlar, Çayırlı alem alanlar, Çayırlı arabesk alanlar.

Çayırlı pul alanlar, Çayırlı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çayırlı eski fincan alanlar, Çayırlı cam altı alanlar, Çayırlı şamdan alanlar, Çayırlı oryantel heykel alanlar, Çayırlı gümüşlük alanlar, Çayırlı hat yazı alanlar, Çayırlı teship alanlar, hokka alanlar, Çayırlı tophane alanlar, Çayırlı goblen alanlar, Çayırlı çin eski eşyalar alanlar, Çayırlı Çanakkale alanlar, Çayırlı Çanakkale vazo alanlar, Çayırlı fil dişi heykel alanlar, Çayırlı fil dişi baston alanlar, Çayırlı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çayırlı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çayırlı duvar saati alanlar, Çayırlı bez alanlar, buda heykel alanlar, Çayırlı hamedan halı alanlar, Çayırlı kılıç alanlar, Çayırlı antika kılıç alanlar.

Çayırlı antika araba alanlar, Çayırlı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çayırlı antika eşyalar alanlar, Çayırlı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çayırlı antika foto alanlar, Çayırlı kehribar alanlar, Çayırlı kehribar tesbih alanlar, Çayırlı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çayırlı seramik eşya alanlar, Çayırlı kilit alanlar, Çayırlı anahtar alanlar, Çayırlı antika anahtar alanlar, Çayırlı antika kilit alanlar, Çayırlı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çayırlı antika silah alanlar, Çayırlı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çayırlı lambader alanlar, Çayırlı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çayırlı komidin alanlar, Çayırlı kara kalem resim alanlar, Çayırlı blue black alanlar, Çayırlı mask alanlar, eski mask alanlar, Çayırlı aşurelik alanlar.

Çayırlı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çayırlı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çayırlı gramofon alanlar, Çayırlı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çayırlı güdüm alanlar, Çayırlı tekke işi alanlar, Çayırlı İznik alanlar, Çayırlı pusula alanlar, Çayırlı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çayırlı periyor saat alanlar, Çayırlı mangal alanlar, Çayırlı eski mangal alanlar, Çayırlı Şam işi alanlar, Çayırlı Süleymaniye işi alanlar, Çayırlı takunya alanlar, Çayırlı gümüş takunya alanlar, Çayırlı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çayırlı seccade alanlar, Çayırlı eski seccade alanlar, Çayırlı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çayırlı tablo alanlar.

Çayırlı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çayırlı abajur alanlar, Çayırlı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çayırlı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çayırlı madalya alanlar, Çayırlı eşya alanlar, Çayırlı ferman alanlar, Çayırlı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çayırlı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çayırlı bahça alanlar, Çayırlı Osmanlı bohça alanlar, Çayırlı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çayırlı ampir alanlar, Çayırlı chrıstofle alanlar, Çayırlı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çayırlı şamdan alanlar, Çayırlı çanta alanlar, Çayırlı van işi savat alanlar, Çayırlı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çayırlı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çayırlı hokka alanlar, Çayırlı fransız mine alanlar, Çayırlı teşhir vitrini alanlar, Çayırlı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çayırlı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çayırlı kandil alanlar, Çayırlı ebru alanlar, Çayırlı mustafa düzgünman alanlar, Çayırlı zigon alanlar, Çayırlı zemzemlik alanlar, Çayırlı mücevher kutusu alanlar, Çayırlı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çayırlı sürahi alanlar, Çayırlı Osmanlı sürahi alanlar, Çayırlı antik mercan alanlar, Çayırlı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çayırlı antik sedef alanlar, Çayırlı minyatür alanlar, Çayırlı kabe örtüsü alanlar, Çayırlı gülebdan alanlar, Çayırlı mineli dürbün alanlar, Çayırlı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çayırlı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çayırlı lali gue alanlar, Çayırlı gece sürahisi alanlar, Çayırlı meissen alanlar, Çayırlı satsuma alanlar, Çayırlı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çayırlı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çayırlı constantine alanlar, Çayırlı anonim alanlar, Çayırlı leyla gamsız alanlar, Çayırlı ibrahim safi alanlar, Çayırlı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çayırlı herend alanlar, Çayırlı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çayırlı osmanlıca alanlar, Çayırlı kitap alanlar, Çayırlı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çayırlı haydar besim aydar alanlar, Çayırlı orhan peker alanlar, Çayırlı sıtkı olçar alanlar, Çayırlı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çayırlı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çayırlı rus gümüşü alanlar, Çayırlı minyatür alanlar, Çayırlı viyana heykel alanlar, Çayırlı oryantal heykel alanlar, Çayırlı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çayırlı merasim kılıcı alanlar.

Çayırlı ahşap hilye alanlar, Çayırlı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çayırlı tesbih alanlar, Çayırlı seyahat saati alanlar, Çayırlı gravür alanlar, Çayırlı degü alanlar, radio antika alanlar, Çayırlı opalin alanlar, Çayırlı radyo alanlar, Çayırlı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çayırlı laledan alanlar, Çayırlı karaf alanlar, Çayırlı çerezlik alanlar, Çayırlı sahleplik alanlar, Çayırlı tutya alanlar, Çayırlı likör takımı alanlar, Çayırlı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çayırlı zarf alanlar, Çayırlı nargile alanlar, Çayırlı gülabdan alanlar, Çayırlı ferman alanlar, Çayırlı berat alanlar.

Çayırlı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çayırlı şifa tası alanlar, Çayırlı hokka takımı alanlar, Çayırlı mangal alanlar, Çayırlı barutluk alanlar, Çayırlı tombak alanlar, Çayırlı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çayırlı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çayırlı hançer alanlar, Çayırlı kılıç alanlar, Çayırlı mühürler alanlar, Çayırlı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çayırlı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çayırlı seccade alanlar, Çayırlı sırmalı örtüler alanlar, Çayırlı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.