Ertuğrulgazi Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ertuğrulgazi Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ertuğrulgazi, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ertuğrulgazi olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ertuğrulgazi İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ertuğrulgazi ve antika satıcıları Ertuğrulgazi için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ertuğrulgazi Antikacı

İstanbul, Ertuğrulgazi antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ertuğrulgazi) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ertuğrulgazi Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ertuğrulgazi Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ertuğrulgazi Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ertuğrulgazi Takvim Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Mangal Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Bindallı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Müzik Seti Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kama Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kazan Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kristal Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kuran Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kupa Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Ğügüm Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Arma Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Fıçı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Efemera Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Hat Makası Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Silke Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Madalya Alan Antikacı.

Ertuğrulgazi Tarak Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Harita Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kandil Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Bez Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Porselen Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Müzik Aleti Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Takı Kutusu Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Resim Alan Antikacı, Ertuğrulgazi İpek Halı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Silah Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kilim Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Plak Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kasetçalar Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Zarf Alan Antikacı.

Ertuğrulgazi Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Yüzük Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Portre Alan Antikacı, Ertuğrulgazi İran Halısı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Askeri Malzeme Alanalar, Ertuğrulgazi Baston Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Bileklik Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Sehpa Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kamçı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Hat Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Oyma Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Gümüşlük Alan Antikacı, Ertuğrulgazi El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kılıç Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Takı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Cep Saati Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Dvd Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Komple Eşya Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Telefon Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Pipo Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Üç Etek Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Bilezik Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Bardak Alan Antikacı.

Ertuğrulgazi Tablo Alan Antikacı, Ertuğrulgazi 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Sefer Tası Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Dokuma Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kalem Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Sürahi Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Gümüş Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Daktilo Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Pul Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Bıçak Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kol Saati Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Rozet Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Gelinlik Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Çatal Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kıyafet Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Duvar Saati Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Fes Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Küp Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Saçma Alan Antikacı.

Ertuğrulgazi Hat Yazısı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Ağaç Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Halı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Günlük Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Masa Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kitap Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Amfi Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Albüm Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Ahşap Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Gondol Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Çizgi Roman Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ertuğrulgazi Pusula Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Gerdanlık Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Cezve Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Şerbetlik Alan Antikacı.

Ertuğrulgazi Tuval Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Okka Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Fincan Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Cd Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Cam Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Çan Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Hoparlör Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Çiçek Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Retro Eşya Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Vazo Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Koltuk Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Şapka Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Bakır Eşya Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kilit Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Biblo Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Saat Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Matara Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ertuğrulgazi 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Nişan Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Seramik Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Minyatür Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kase Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Tas Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kavanoz Alan Antikacı, Ertuğrulgazi 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ertuğrulgazi El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Radyo Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Çini Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Mühür Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Çaydanlık Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Halhal Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Tılsım Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Sepet Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Sandelye Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Pikap Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Roman Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Tepsi Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Forma Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Avize Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Sahan Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Bronz Heykel Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Şamdan Alan Antikacı.

Ertuğrulgazi Kartpostal Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Hereke Halısı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Sini Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Tüfek Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Köstekli Saat Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Taş Plak Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Gravür Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kurşun Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Gramafon Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Cd Player Alan Antikacı, Ertuğrulgazi 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kahve Takımı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Mobilya Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kapı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kaşık Alan Antikacı, Ertuğrulgazi İbrik Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Yağlı Boya Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Tabanca Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Ferman Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Ebru Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Tabak Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Semaver Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kutu Alan Antikacı.

Ertuğrulgazi Kehribar Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Bronz Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Şişe Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Madalya Nişan Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Anahtar Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Makine Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Mekanik Alet Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Kolye Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Fotoğraf Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Tesbih Alan Antikacı, Ertuğrulgazi El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Opalin Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Taş Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Metal Alan Antikacı, Ertuğrulgazi El Yazması Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Terazi Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Tokmak Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ertuğrulgazi Dirhem Alan Antikacı, Ertuğrulgazi El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.