Ergenekon Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ergenekon Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ergenekon, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ergenekon olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ergenekon İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ergenekon ve antika satıcıları Ergenekon için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ergenekon Antikacı

İstanbul, Ergenekon antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ergenekon) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ergenekon Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ergenekon Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ergenekon Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ergenekon Takvim Alan Antikacı, Ergenekon Mangal Alan Antikacı, Ergenekon Bindallı Alan Antikacı, Ergenekon Müzik Seti Alan Antikacı, Ergenekon Kama Alan Antikacı, Ergenekon Kazan Alan Antikacı, Ergenekon Kristal Alan Antikacı, Ergenekon Kuran Alan Antikacı, Ergenekon Kupa Alan Antikacı, Ergenekon Ğügüm Alan Antikacı, Ergenekon Arma Alan Antikacı, Ergenekon Fıçı Alan Antikacı, Ergenekon El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ergenekon Efemera Alan Antikacı, Ergenekon Hat Makası Alan Antikacı, Ergenekon Silke Alan Antikacı, Ergenekon Madalya Alan Antikacı.

Ergenekon Tarak Alan Antikacı, Ergenekon Harita Alan Antikacı, Ergenekon Kandil Alan Antikacı, Ergenekon Bez Alan Antikacı, Ergenekon Porselen Alan Antikacı, Ergenekon Müzik Aleti Alan Antikacı, Ergenekon Takı Kutusu Alan Antikacı, Ergenekon Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ergenekon Resim Alan Antikacı, Ergenekon İpek Halı Alan Antikacı, Ergenekon Silah Alan Antikacı, Ergenekon Kilim Alan Antikacı, Ergenekon Plak Alan Antikacı, Ergenekon Kasetçalar Alan Antikacı, Ergenekon Zarf Alan Antikacı.

Ergenekon Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ergenekon Yüzük Alan Antikacı, Ergenekon Portre Alan Antikacı, Ergenekon İran Halısı Alan Antikacı, Ergenekon Askeri Malzeme Alanalar, Ergenekon Baston Alan Antikacı, Ergenekon Bileklik Alan Antikacı, Ergenekon Sehpa Alan Antikacı, Ergenekon Kamçı Alan Antikacı, Ergenekon Hat Alan Antikacı, Ergenekon Oyma Alan Antikacı, Ergenekon Gümüşlük Alan Antikacı, Ergenekon El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ergenekon Kılıç Alan Antikacı, Ergenekon Takı Alan Antikacı, Ergenekon Cep Saati Alan Antikacı, Ergenekon Dvd Alan Antikacı, Ergenekon Komple Eşya Alan Antikacı, Ergenekon Telefon Alan Antikacı, Ergenekon Pipo Alan Antikacı, Ergenekon Üç Etek Alan Antikacı, Ergenekon Bilezik Alan Antikacı, Ergenekon Bardak Alan Antikacı.

Ergenekon Tablo Alan Antikacı, Ergenekon 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ergenekon Sefer Tası Alan Antikacı, Ergenekon Dokuma Alan Antikacı, Ergenekon Kalem Alan Antikacı, Ergenekon Sürahi Alan Antikacı, Ergenekon Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ergenekon Gümüş Alan Antikacı, Ergenekon Daktilo Alan Antikacı, Ergenekon Pul Alan Antikacı, Ergenekon Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ergenekon Bıçak Alan Antikacı, Ergenekon Kol Saati Alan Antikacı, Ergenekon Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ergenekon Rozet Alan Antikacı, Ergenekon Gelinlik Alan Antikacı, Ergenekon Çatal Alan Antikacı, Ergenekon Kıyafet Alan Antikacı, Ergenekon Duvar Saati Alan Antikacı, Ergenekon Fes Alan Antikacı, Ergenekon Küp Alan Antikacı, Ergenekon Saçma Alan Antikacı.

Ergenekon Hat Yazısı Alan Antikacı, Ergenekon Ağaç Alan Antikacı, Ergenekon Halı Alan Antikacı, Ergenekon Günlük Alan Antikacı, Ergenekon Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ergenekon Masa Alan Antikacı, Ergenekon Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ergenekon Kitap Alan Antikacı, Ergenekon Amfi Alan Antikacı, Ergenekon Albüm Alan Antikacı, Ergenekon Ahşap Alan Antikacı, Ergenekon Gondol Alan Antikacı, Ergenekon Çizgi Roman Alan Antikacı, Ergenekon Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ergenekon Pusula Alan Antikacı, Ergenekon Gerdanlık Alan Antikacı, Ergenekon Cezve Alan Antikacı, Ergenekon Şerbetlik Alan Antikacı.

Ergenekon Tuval Alan Antikacı, Ergenekon Okka Alan Antikacı, Ergenekon Fincan Alan Antikacı, Ergenekon Cd Alan Antikacı, Ergenekon Cam Alan Antikacı, Ergenekon Çan Alan Antikacı, Ergenekon Hoparlör Alan Antikacı, Ergenekon Çiçek Alan Antikacı, Ergenekon Retro Eşya Alan Antikacı, Ergenekon Vazo Alan Antikacı, Ergenekon Koltuk Alan Antikacı, Ergenekon Şapka Alan Antikacı, Ergenekon Bakır Eşya Alan Antikacı, Ergenekon Kilit Alan Antikacı, Ergenekon Biblo Alan Antikacı, Ergenekon Saat Alan Antikacı, Ergenekon Matara Alan Antikacı, Ergenekon Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ergenekon 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ergenekon Nişan Alan Antikacı, Ergenekon Seramik Alan Antikacı, Ergenekon Minyatür Alan Antikacı, Ergenekon Kase Alan Antikacı, Ergenekon Tas Alan Antikacı, Ergenekon Kavanoz Alan Antikacı, Ergenekon 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ergenekon Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ergenekon El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ergenekon Radyo Alan Antikacı, Ergenekon Çini Alan Antikacı, Ergenekon Mühür Alan Antikacı, Ergenekon Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ergenekon Çaydanlık Alan Antikacı, Ergenekon Halhal Alan Antikacı, Ergenekon Tılsım Alan Antikacı, Ergenekon Sepet Alan Antikacı, Ergenekon Sandelye Alan Antikacı, Ergenekon Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ergenekon Pikap Alan Antikacı, Ergenekon Roman Alan Antikacı, Ergenekon Tepsi Alan Antikacı, Ergenekon Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ergenekon Forma Alan Antikacı, Ergenekon Avize Alan Antikacı, Ergenekon Sahan Alan Antikacı, Ergenekon Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ergenekon Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ergenekon Bronz Heykel Alan Antikacı, Ergenekon Şamdan Alan Antikacı.

Ergenekon Kartpostal Alan Antikacı, Ergenekon Hereke Halısı Alan Antikacı, Ergenekon Sini Alan Antikacı, Ergenekon Tüfek Alan Antikacı, Ergenekon Köstekli Saat Alan Antikacı, Ergenekon Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ergenekon Taş Plak Alan Antikacı, Ergenekon Gravür Alan Antikacı, Ergenekon Kurşun Alan Antikacı, Ergenekon Gramafon Alan Antikacı, Ergenekon Cd Player Alan Antikacı, Ergenekon 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ergenekon Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ergenekon Kahve Takımı Alan Antikacı, Ergenekon Mobilya Alan Antikacı, Ergenekon Kapı Alan Antikacı, Ergenekon Kaşık Alan Antikacı, Ergenekon İbrik Alan Antikacı, Ergenekon Yağlı Boya Alan Antikacı, Ergenekon Tabanca Alan Antikacı, Ergenekon Ferman Alan Antikacı, Ergenekon Ebru Alan Antikacı, Ergenekon Tabak Alan Antikacı, Ergenekon Semaver Alan Antikacı, Ergenekon Kutu Alan Antikacı.

Ergenekon Kehribar Alan Antikacı, Ergenekon Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ergenekon Bronz Alan Antikacı, Ergenekon Şişe Alan Antikacı, Ergenekon Madalya Nişan Alan Antikacı, Ergenekon Anahtar Alan Antikacı, Ergenekon Makine Alan Antikacı, Ergenekon Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ergenekon Mekanik Alet Alan Antikacı, Ergenekon Kolye Alan Antikacı, Ergenekon Fotoğraf Alan Antikacı, Ergenekon Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ergenekon Tesbih Alan Antikacı, Ergenekon El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ergenekon Opalin Alan Antikacı, Ergenekon Taş Alan Antikacı, Ergenekon Metal Alan Antikacı, Ergenekon El Yazması Alan Antikacı, Ergenekon Terazi Alan Antikacı, Ergenekon Tokmak Alan Antikacı, Ergenekon Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ergenekon Dirhem Alan Antikacı, Ergenekon El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.