Erenler Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Erenler Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Erenler, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Erenler olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Erenler İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Erenler ve antika satıcıları Erenler için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Erenler Antikacı

İstanbul, Erenler antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Erenler) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erenler Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Erenler Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Erenler Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Erenler Takvim Alan Antikacı, Erenler Mangal Alan Antikacı, Erenler Bindallı Alan Antikacı, Erenler Müzik Seti Alan Antikacı, Erenler Kama Alan Antikacı, Erenler Kazan Alan Antikacı, Erenler Kristal Alan Antikacı, Erenler Kuran Alan Antikacı, Erenler Kupa Alan Antikacı, Erenler Ğügüm Alan Antikacı, Erenler Arma Alan Antikacı, Erenler Fıçı Alan Antikacı, Erenler El Yazması Kitap Alan Antikacı, Erenler Efemera Alan Antikacı, Erenler Hat Makası Alan Antikacı, Erenler Silke Alan Antikacı, Erenler Madalya Alan Antikacı.

Erenler Tarak Alan Antikacı, Erenler Harita Alan Antikacı, Erenler Kandil Alan Antikacı, Erenler Bez Alan Antikacı, Erenler Porselen Alan Antikacı, Erenler Müzik Aleti Alan Antikacı, Erenler Takı Kutusu Alan Antikacı, Erenler Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Erenler Resim Alan Antikacı, Erenler İpek Halı Alan Antikacı, Erenler Silah Alan Antikacı, Erenler Kilim Alan Antikacı, Erenler Plak Alan Antikacı, Erenler Kasetçalar Alan Antikacı, Erenler Zarf Alan Antikacı.

Erenler Komple Miras Evi Alan Antikacı, Erenler Yüzük Alan Antikacı, Erenler Portre Alan Antikacı, Erenler İran Halısı Alan Antikacı, Erenler Askeri Malzeme Alanalar, Erenler Baston Alan Antikacı, Erenler Bileklik Alan Antikacı, Erenler Sehpa Alan Antikacı, Erenler Kamçı Alan Antikacı, Erenler Hat Alan Antikacı, Erenler Oyma Alan Antikacı, Erenler Gümüşlük Alan Antikacı, Erenler El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Erenler Kılıç Alan Antikacı, Erenler Takı Alan Antikacı, Erenler Cep Saati Alan Antikacı, Erenler Dvd Alan Antikacı, Erenler Komple Eşya Alan Antikacı, Erenler Telefon Alan Antikacı, Erenler Pipo Alan Antikacı, Erenler Üç Etek Alan Antikacı, Erenler Bilezik Alan Antikacı, Erenler Bardak Alan Antikacı.

Erenler Tablo Alan Antikacı, Erenler 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Erenler Sefer Tası Alan Antikacı, Erenler Dokuma Alan Antikacı, Erenler Kalem Alan Antikacı, Erenler Sürahi Alan Antikacı, Erenler Komple Kütüphane Alan Antikacı, Erenler Gümüş Alan Antikacı, Erenler Daktilo Alan Antikacı, Erenler Pul Alan Antikacı, Erenler Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Erenler Bıçak Alan Antikacı, Erenler Kol Saati Alan Antikacı, Erenler Makaralı Teyp Alan Antikacı, Erenler Rozet Alan Antikacı, Erenler Gelinlik Alan Antikacı, Erenler Çatal Alan Antikacı, Erenler Kıyafet Alan Antikacı, Erenler Duvar Saati Alan Antikacı, Erenler Fes Alan Antikacı, Erenler Küp Alan Antikacı, Erenler Saçma Alan Antikacı.

Erenler Hat Yazısı Alan Antikacı, Erenler Ağaç Alan Antikacı, Erenler Halı Alan Antikacı, Erenler Günlük Alan Antikacı, Erenler Yıldız Porselen Alan Antikacı, Erenler Masa Alan Antikacı, Erenler Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Erenler Kitap Alan Antikacı, Erenler Amfi Alan Antikacı, Erenler Albüm Alan Antikacı, Erenler Ahşap Alan Antikacı, Erenler Gondol Alan Antikacı, Erenler Çizgi Roman Alan Antikacı, Erenler Komple Mira Evi Boşaltanlar, Erenler Pusula Alan Antikacı, Erenler Gerdanlık Alan Antikacı, Erenler Cezve Alan Antikacı, Erenler Şerbetlik Alan Antikacı.

Erenler Tuval Alan Antikacı, Erenler Okka Alan Antikacı, Erenler Fincan Alan Antikacı, Erenler Cd Alan Antikacı, Erenler Cam Alan Antikacı, Erenler Çan Alan Antikacı, Erenler Hoparlör Alan Antikacı, Erenler Çiçek Alan Antikacı, Erenler Retro Eşya Alan Antikacı, Erenler Vazo Alan Antikacı, Erenler Koltuk Alan Antikacı, Erenler Şapka Alan Antikacı, Erenler Bakır Eşya Alan Antikacı, Erenler Kilit Alan Antikacı, Erenler Biblo Alan Antikacı, Erenler Saat Alan Antikacı, Erenler Matara Alan Antikacı, Erenler Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Erenler 33 Lük Plak Alan Antikacı, Erenler Nişan Alan Antikacı, Erenler Seramik Alan Antikacı, Erenler Minyatür Alan Antikacı, Erenler Kase Alan Antikacı, Erenler Tas Alan Antikacı, Erenler Kavanoz Alan Antikacı, Erenler 45 Lik Plak Alan Antikacı, Erenler Varaklı Halı Alan Antikacı.

Erenler El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Erenler Radyo Alan Antikacı, Erenler Çini Alan Antikacı, Erenler Mühür Alan Antikacı, Erenler Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Erenler Çaydanlık Alan Antikacı, Erenler Halhal Alan Antikacı, Erenler Tılsım Alan Antikacı, Erenler Sepet Alan Antikacı, Erenler Sandelye Alan Antikacı, Erenler Eski Oyuncak Alan Antikacı, Erenler Pikap Alan Antikacı, Erenler Roman Alan Antikacı, Erenler Tepsi Alan Antikacı, Erenler Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Erenler Forma Alan Antikacı, Erenler Avize Alan Antikacı, Erenler Sahan Alan Antikacı, Erenler Tırnak Ayna Alan Antikacı, Erenler Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Erenler Bronz Heykel Alan Antikacı, Erenler Şamdan Alan Antikacı.

Erenler Kartpostal Alan Antikacı, Erenler Hereke Halısı Alan Antikacı, Erenler Sini Alan Antikacı, Erenler Tüfek Alan Antikacı, Erenler Köstekli Saat Alan Antikacı, Erenler Varaklı Ayna Alan Antikacı, Erenler Taş Plak Alan Antikacı, Erenler Gravür Alan Antikacı, Erenler Kurşun Alan Antikacı, Erenler Gramafon Alan Antikacı, Erenler Cd Player Alan Antikacı, Erenler 78 Lik Plak Alan Antikacı, Erenler Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Erenler Kahve Takımı Alan Antikacı, Erenler Mobilya Alan Antikacı, Erenler Kapı Alan Antikacı, Erenler Kaşık Alan Antikacı, Erenler İbrik Alan Antikacı, Erenler Yağlı Boya Alan Antikacı, Erenler Tabanca Alan Antikacı, Erenler Ferman Alan Antikacı, Erenler Ebru Alan Antikacı, Erenler Tabak Alan Antikacı, Erenler Semaver Alan Antikacı, Erenler Kutu Alan Antikacı.

Erenler Kehribar Alan Antikacı, Erenler Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Erenler Bronz Alan Antikacı, Erenler Şişe Alan Antikacı, Erenler Madalya Nişan Alan Antikacı, Erenler Anahtar Alan Antikacı, Erenler Makine Alan Antikacı, Erenler Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Erenler Mekanik Alet Alan Antikacı, Erenler Kolye Alan Antikacı, Erenler Fotoğraf Alan Antikacı, Erenler Bünyan Halısı Alan Antikacı, Erenler Tesbih Alan Antikacı, Erenler El Dokuması Halı Alan Antikacı, Erenler Opalin Alan Antikacı, Erenler Taş Alan Antikacı, Erenler Metal Alan Antikacı, Erenler El Yazması Alan Antikacı, Erenler Terazi Alan Antikacı, Erenler Tokmak Alan Antikacı, Erenler Gaz Ocağı Alan Antikacı, Erenler Dirhem Alan Antikacı, Erenler El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.