Erenköy Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Erenköy Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Erenköy, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Erenköy olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Erenköy İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Erenköy ve antika satıcıları Erenköy için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Erenköy Antikacı

İstanbul, Erenköy antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Erenköy) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erenköy Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Erenköy Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Erenköy Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Erenköy Takvim Alan Antikacı, Erenköy Mangal Alan Antikacı, Erenköy Bindallı Alan Antikacı, Erenköy Müzik Seti Alan Antikacı, Erenköy Kama Alan Antikacı, Erenköy Kazan Alan Antikacı, Erenköy Kristal Alan Antikacı, Erenköy Kuran Alan Antikacı, Erenköy Kupa Alan Antikacı, Erenköy Ğügüm Alan Antikacı, Erenköy Arma Alan Antikacı, Erenköy Fıçı Alan Antikacı, Erenköy El Yazması Kitap Alan Antikacı, Erenköy Efemera Alan Antikacı, Erenköy Hat Makası Alan Antikacı, Erenköy Silke Alan Antikacı, Erenköy Madalya Alan Antikacı.

Erenköy Tarak Alan Antikacı, Erenköy Harita Alan Antikacı, Erenköy Kandil Alan Antikacı, Erenköy Bez Alan Antikacı, Erenköy Porselen Alan Antikacı, Erenköy Müzik Aleti Alan Antikacı, Erenköy Takı Kutusu Alan Antikacı, Erenköy Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Erenköy Resim Alan Antikacı, Erenköy İpek Halı Alan Antikacı, Erenköy Silah Alan Antikacı, Erenköy Kilim Alan Antikacı, Erenköy Plak Alan Antikacı, Erenköy Kasetçalar Alan Antikacı, Erenköy Zarf Alan Antikacı.

Erenköy Komple Miras Evi Alan Antikacı, Erenköy Yüzük Alan Antikacı, Erenköy Portre Alan Antikacı, Erenköy İran Halısı Alan Antikacı, Erenköy Askeri Malzeme Alanalar, Erenköy Baston Alan Antikacı, Erenköy Bileklik Alan Antikacı, Erenköy Sehpa Alan Antikacı, Erenköy Kamçı Alan Antikacı, Erenköy Hat Alan Antikacı, Erenköy Oyma Alan Antikacı, Erenköy Gümüşlük Alan Antikacı, Erenköy El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Erenköy Kılıç Alan Antikacı, Erenköy Takı Alan Antikacı, Erenköy Cep Saati Alan Antikacı, Erenköy Dvd Alan Antikacı, Erenköy Komple Eşya Alan Antikacı, Erenköy Telefon Alan Antikacı, Erenköy Pipo Alan Antikacı, Erenköy Üç Etek Alan Antikacı, Erenköy Bilezik Alan Antikacı, Erenköy Bardak Alan Antikacı.

Erenköy Tablo Alan Antikacı, Erenköy 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Erenköy Sefer Tası Alan Antikacı, Erenköy Dokuma Alan Antikacı, Erenköy Kalem Alan Antikacı, Erenköy Sürahi Alan Antikacı, Erenköy Komple Kütüphane Alan Antikacı, Erenköy Gümüş Alan Antikacı, Erenköy Daktilo Alan Antikacı, Erenköy Pul Alan Antikacı, Erenköy Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Erenköy Bıçak Alan Antikacı, Erenköy Kol Saati Alan Antikacı, Erenköy Makaralı Teyp Alan Antikacı, Erenköy Rozet Alan Antikacı, Erenköy Gelinlik Alan Antikacı, Erenköy Çatal Alan Antikacı, Erenköy Kıyafet Alan Antikacı, Erenköy Duvar Saati Alan Antikacı, Erenköy Fes Alan Antikacı, Erenköy Küp Alan Antikacı, Erenköy Saçma Alan Antikacı.

Erenköy Hat Yazısı Alan Antikacı, Erenköy Ağaç Alan Antikacı, Erenköy Halı Alan Antikacı, Erenköy Günlük Alan Antikacı, Erenköy Yıldız Porselen Alan Antikacı, Erenköy Masa Alan Antikacı, Erenköy Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Erenköy Kitap Alan Antikacı, Erenköy Amfi Alan Antikacı, Erenköy Albüm Alan Antikacı, Erenköy Ahşap Alan Antikacı, Erenköy Gondol Alan Antikacı, Erenköy Çizgi Roman Alan Antikacı, Erenköy Komple Mira Evi Boşaltanlar, Erenköy Pusula Alan Antikacı, Erenköy Gerdanlık Alan Antikacı, Erenköy Cezve Alan Antikacı, Erenköy Şerbetlik Alan Antikacı.

Erenköy Tuval Alan Antikacı, Erenköy Okka Alan Antikacı, Erenköy Fincan Alan Antikacı, Erenköy Cd Alan Antikacı, Erenköy Cam Alan Antikacı, Erenköy Çan Alan Antikacı, Erenköy Hoparlör Alan Antikacı, Erenköy Çiçek Alan Antikacı, Erenköy Retro Eşya Alan Antikacı, Erenköy Vazo Alan Antikacı, Erenköy Koltuk Alan Antikacı, Erenköy Şapka Alan Antikacı, Erenköy Bakır Eşya Alan Antikacı, Erenköy Kilit Alan Antikacı, Erenköy Biblo Alan Antikacı, Erenköy Saat Alan Antikacı, Erenköy Matara Alan Antikacı, Erenköy Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Erenköy 33 Lük Plak Alan Antikacı, Erenköy Nişan Alan Antikacı, Erenköy Seramik Alan Antikacı, Erenköy Minyatür Alan Antikacı, Erenköy Kase Alan Antikacı, Erenköy Tas Alan Antikacı, Erenköy Kavanoz Alan Antikacı, Erenköy 45 Lik Plak Alan Antikacı, Erenköy Varaklı Halı Alan Antikacı.

Erenköy El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Erenköy Radyo Alan Antikacı, Erenköy Çini Alan Antikacı, Erenköy Mühür Alan Antikacı, Erenköy Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Erenköy Çaydanlık Alan Antikacı, Erenköy Halhal Alan Antikacı, Erenköy Tılsım Alan Antikacı, Erenköy Sepet Alan Antikacı, Erenköy Sandelye Alan Antikacı, Erenköy Eski Oyuncak Alan Antikacı, Erenköy Pikap Alan Antikacı, Erenköy Roman Alan Antikacı, Erenköy Tepsi Alan Antikacı, Erenköy Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Erenköy Forma Alan Antikacı, Erenköy Avize Alan Antikacı, Erenköy Sahan Alan Antikacı, Erenköy Tırnak Ayna Alan Antikacı, Erenköy Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Erenköy Bronz Heykel Alan Antikacı, Erenköy Şamdan Alan Antikacı.

Erenköy Kartpostal Alan Antikacı, Erenköy Hereke Halısı Alan Antikacı, Erenköy Sini Alan Antikacı, Erenköy Tüfek Alan Antikacı, Erenköy Köstekli Saat Alan Antikacı, Erenköy Varaklı Ayna Alan Antikacı, Erenköy Taş Plak Alan Antikacı, Erenköy Gravür Alan Antikacı, Erenköy Kurşun Alan Antikacı, Erenköy Gramafon Alan Antikacı, Erenköy Cd Player Alan Antikacı, Erenköy 78 Lik Plak Alan Antikacı, Erenköy Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Erenköy Kahve Takımı Alan Antikacı, Erenköy Mobilya Alan Antikacı, Erenköy Kapı Alan Antikacı, Erenköy Kaşık Alan Antikacı, Erenköy İbrik Alan Antikacı, Erenköy Yağlı Boya Alan Antikacı, Erenköy Tabanca Alan Antikacı, Erenköy Ferman Alan Antikacı, Erenköy Ebru Alan Antikacı, Erenköy Tabak Alan Antikacı, Erenköy Semaver Alan Antikacı, Erenköy Kutu Alan Antikacı.

Erenköy Kehribar Alan Antikacı, Erenköy Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Erenköy Bronz Alan Antikacı, Erenköy Şişe Alan Antikacı, Erenköy Madalya Nişan Alan Antikacı, Erenköy Anahtar Alan Antikacı, Erenköy Makine Alan Antikacı, Erenköy Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Erenköy Mekanik Alet Alan Antikacı, Erenköy Kolye Alan Antikacı, Erenköy Fotoğraf Alan Antikacı, Erenköy Bünyan Halısı Alan Antikacı, Erenköy Tesbih Alan Antikacı, Erenköy El Dokuması Halı Alan Antikacı, Erenköy Opalin Alan Antikacı, Erenköy Taş Alan Antikacı, Erenköy Metal Alan Antikacı, Erenköy El Yazması Alan Antikacı, Erenköy Terazi Alan Antikacı, Erenköy Tokmak Alan Antikacı, Erenköy Gaz Ocağı Alan Antikacı, Erenköy Dirhem Alan Antikacı, Erenköy El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.