Emniyettepe Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Emniyettepe Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Emniyettepe, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Emniyettepe olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Emniyettepe İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Emniyettepe ve antika satıcıları Emniyettepe için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Emniyettepe Antikacı

İstanbul, Emniyettepe antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Emniyettepe) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Emniyettepe Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Emniyettepe Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Emniyettepe Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Emniyettepe Takvim Alan Antikacı, Emniyettepe Mangal Alan Antikacı, Emniyettepe Bindallı Alan Antikacı, Emniyettepe Müzik Seti Alan Antikacı, Emniyettepe Kama Alan Antikacı, Emniyettepe Kazan Alan Antikacı, Emniyettepe Kristal Alan Antikacı, Emniyettepe Kuran Alan Antikacı, Emniyettepe Kupa Alan Antikacı, Emniyettepe Ğügüm Alan Antikacı, Emniyettepe Arma Alan Antikacı, Emniyettepe Fıçı Alan Antikacı, Emniyettepe El Yazması Kitap Alan Antikacı, Emniyettepe Efemera Alan Antikacı, Emniyettepe Hat Makası Alan Antikacı, Emniyettepe Silke Alan Antikacı, Emniyettepe Madalya Alan Antikacı.

Emniyettepe Tarak Alan Antikacı, Emniyettepe Harita Alan Antikacı, Emniyettepe Kandil Alan Antikacı, Emniyettepe Bez Alan Antikacı, Emniyettepe Porselen Alan Antikacı, Emniyettepe Müzik Aleti Alan Antikacı, Emniyettepe Takı Kutusu Alan Antikacı, Emniyettepe Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Emniyettepe Resim Alan Antikacı, Emniyettepe İpek Halı Alan Antikacı, Emniyettepe Silah Alan Antikacı, Emniyettepe Kilim Alan Antikacı, Emniyettepe Plak Alan Antikacı, Emniyettepe Kasetçalar Alan Antikacı, Emniyettepe Zarf Alan Antikacı.

Emniyettepe Komple Miras Evi Alan Antikacı, Emniyettepe Yüzük Alan Antikacı, Emniyettepe Portre Alan Antikacı, Emniyettepe İran Halısı Alan Antikacı, Emniyettepe Askeri Malzeme Alanalar, Emniyettepe Baston Alan Antikacı, Emniyettepe Bileklik Alan Antikacı, Emniyettepe Sehpa Alan Antikacı, Emniyettepe Kamçı Alan Antikacı, Emniyettepe Hat Alan Antikacı, Emniyettepe Oyma Alan Antikacı, Emniyettepe Gümüşlük Alan Antikacı, Emniyettepe El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Emniyettepe Kılıç Alan Antikacı, Emniyettepe Takı Alan Antikacı, Emniyettepe Cep Saati Alan Antikacı, Emniyettepe Dvd Alan Antikacı, Emniyettepe Komple Eşya Alan Antikacı, Emniyettepe Telefon Alan Antikacı, Emniyettepe Pipo Alan Antikacı, Emniyettepe Üç Etek Alan Antikacı, Emniyettepe Bilezik Alan Antikacı, Emniyettepe Bardak Alan Antikacı.

Emniyettepe Tablo Alan Antikacı, Emniyettepe 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Emniyettepe Sefer Tası Alan Antikacı, Emniyettepe Dokuma Alan Antikacı, Emniyettepe Kalem Alan Antikacı, Emniyettepe Sürahi Alan Antikacı, Emniyettepe Komple Kütüphane Alan Antikacı, Emniyettepe Gümüş Alan Antikacı, Emniyettepe Daktilo Alan Antikacı, Emniyettepe Pul Alan Antikacı, Emniyettepe Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Emniyettepe Bıçak Alan Antikacı, Emniyettepe Kol Saati Alan Antikacı, Emniyettepe Makaralı Teyp Alan Antikacı, Emniyettepe Rozet Alan Antikacı, Emniyettepe Gelinlik Alan Antikacı, Emniyettepe Çatal Alan Antikacı, Emniyettepe Kıyafet Alan Antikacı, Emniyettepe Duvar Saati Alan Antikacı, Emniyettepe Fes Alan Antikacı, Emniyettepe Küp Alan Antikacı, Emniyettepe Saçma Alan Antikacı.

Emniyettepe Hat Yazısı Alan Antikacı, Emniyettepe Ağaç Alan Antikacı, Emniyettepe Halı Alan Antikacı, Emniyettepe Günlük Alan Antikacı, Emniyettepe Yıldız Porselen Alan Antikacı, Emniyettepe Masa Alan Antikacı, Emniyettepe Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Emniyettepe Kitap Alan Antikacı, Emniyettepe Amfi Alan Antikacı, Emniyettepe Albüm Alan Antikacı, Emniyettepe Ahşap Alan Antikacı, Emniyettepe Gondol Alan Antikacı, Emniyettepe Çizgi Roman Alan Antikacı, Emniyettepe Komple Mira Evi Boşaltanlar, Emniyettepe Pusula Alan Antikacı, Emniyettepe Gerdanlık Alan Antikacı, Emniyettepe Cezve Alan Antikacı, Emniyettepe Şerbetlik Alan Antikacı.

Emniyettepe Tuval Alan Antikacı, Emniyettepe Okka Alan Antikacı, Emniyettepe Fincan Alan Antikacı, Emniyettepe Cd Alan Antikacı, Emniyettepe Cam Alan Antikacı, Emniyettepe Çan Alan Antikacı, Emniyettepe Hoparlör Alan Antikacı, Emniyettepe Çiçek Alan Antikacı, Emniyettepe Retro Eşya Alan Antikacı, Emniyettepe Vazo Alan Antikacı, Emniyettepe Koltuk Alan Antikacı, Emniyettepe Şapka Alan Antikacı, Emniyettepe Bakır Eşya Alan Antikacı, Emniyettepe Kilit Alan Antikacı, Emniyettepe Biblo Alan Antikacı, Emniyettepe Saat Alan Antikacı, Emniyettepe Matara Alan Antikacı, Emniyettepe Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Emniyettepe 33 Lük Plak Alan Antikacı, Emniyettepe Nişan Alan Antikacı, Emniyettepe Seramik Alan Antikacı, Emniyettepe Minyatür Alan Antikacı, Emniyettepe Kase Alan Antikacı, Emniyettepe Tas Alan Antikacı, Emniyettepe Kavanoz Alan Antikacı, Emniyettepe 45 Lik Plak Alan Antikacı, Emniyettepe Varaklı Halı Alan Antikacı.

Emniyettepe El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Emniyettepe Radyo Alan Antikacı, Emniyettepe Çini Alan Antikacı, Emniyettepe Mühür Alan Antikacı, Emniyettepe Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Emniyettepe Çaydanlık Alan Antikacı, Emniyettepe Halhal Alan Antikacı, Emniyettepe Tılsım Alan Antikacı, Emniyettepe Sepet Alan Antikacı, Emniyettepe Sandelye Alan Antikacı, Emniyettepe Eski Oyuncak Alan Antikacı, Emniyettepe Pikap Alan Antikacı, Emniyettepe Roman Alan Antikacı, Emniyettepe Tepsi Alan Antikacı, Emniyettepe Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Emniyettepe Forma Alan Antikacı, Emniyettepe Avize Alan Antikacı, Emniyettepe Sahan Alan Antikacı, Emniyettepe Tırnak Ayna Alan Antikacı, Emniyettepe Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Emniyettepe Bronz Heykel Alan Antikacı, Emniyettepe Şamdan Alan Antikacı.

Emniyettepe Kartpostal Alan Antikacı, Emniyettepe Hereke Halısı Alan Antikacı, Emniyettepe Sini Alan Antikacı, Emniyettepe Tüfek Alan Antikacı, Emniyettepe Köstekli Saat Alan Antikacı, Emniyettepe Varaklı Ayna Alan Antikacı, Emniyettepe Taş Plak Alan Antikacı, Emniyettepe Gravür Alan Antikacı, Emniyettepe Kurşun Alan Antikacı, Emniyettepe Gramafon Alan Antikacı, Emniyettepe Cd Player Alan Antikacı, Emniyettepe 78 Lik Plak Alan Antikacı, Emniyettepe Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Emniyettepe Kahve Takımı Alan Antikacı, Emniyettepe Mobilya Alan Antikacı, Emniyettepe Kapı Alan Antikacı, Emniyettepe Kaşık Alan Antikacı, Emniyettepe İbrik Alan Antikacı, Emniyettepe Yağlı Boya Alan Antikacı, Emniyettepe Tabanca Alan Antikacı, Emniyettepe Ferman Alan Antikacı, Emniyettepe Ebru Alan Antikacı, Emniyettepe Tabak Alan Antikacı, Emniyettepe Semaver Alan Antikacı, Emniyettepe Kutu Alan Antikacı.

Emniyettepe Kehribar Alan Antikacı, Emniyettepe Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Emniyettepe Bronz Alan Antikacı, Emniyettepe Şişe Alan Antikacı, Emniyettepe Madalya Nişan Alan Antikacı, Emniyettepe Anahtar Alan Antikacı, Emniyettepe Makine Alan Antikacı, Emniyettepe Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Emniyettepe Mekanik Alet Alan Antikacı, Emniyettepe Kolye Alan Antikacı, Emniyettepe Fotoğraf Alan Antikacı, Emniyettepe Bünyan Halısı Alan Antikacı, Emniyettepe Tesbih Alan Antikacı, Emniyettepe El Dokuması Halı Alan Antikacı, Emniyettepe Opalin Alan Antikacı, Emniyettepe Taş Alan Antikacı, Emniyettepe Metal Alan Antikacı, Emniyettepe El Yazması Alan Antikacı, Emniyettepe Terazi Alan Antikacı, Emniyettepe Tokmak Alan Antikacı, Emniyettepe Gaz Ocağı Alan Antikacı, Emniyettepe Dirhem Alan Antikacı, Emniyettepe El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.