Emirli Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Emirli Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Emirli, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Emirli olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Emirli İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Emirli ve antika satıcıları Emirli için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Emirli Antikacı

İstanbul, Emirli antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Emirli) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Emirli Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Emirli Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Emirli Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Emirli Takvim Alan Antikacı, Emirli Mangal Alan Antikacı, Emirli Bindallı Alan Antikacı, Emirli Müzik Seti Alan Antikacı, Emirli Kama Alan Antikacı, Emirli Kazan Alan Antikacı, Emirli Kristal Alan Antikacı, Emirli Kuran Alan Antikacı, Emirli Kupa Alan Antikacı, Emirli Ğügüm Alan Antikacı, Emirli Arma Alan Antikacı, Emirli Fıçı Alan Antikacı, Emirli El Yazması Kitap Alan Antikacı, Emirli Efemera Alan Antikacı, Emirli Hat Makası Alan Antikacı, Emirli Silke Alan Antikacı, Emirli Madalya Alan Antikacı.

Emirli Tarak Alan Antikacı, Emirli Harita Alan Antikacı, Emirli Kandil Alan Antikacı, Emirli Bez Alan Antikacı, Emirli Porselen Alan Antikacı, Emirli Müzik Aleti Alan Antikacı, Emirli Takı Kutusu Alan Antikacı, Emirli Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Emirli Resim Alan Antikacı, Emirli İpek Halı Alan Antikacı, Emirli Silah Alan Antikacı, Emirli Kilim Alan Antikacı, Emirli Plak Alan Antikacı, Emirli Kasetçalar Alan Antikacı, Emirli Zarf Alan Antikacı.

Emirli Komple Miras Evi Alan Antikacı, Emirli Yüzük Alan Antikacı, Emirli Portre Alan Antikacı, Emirli İran Halısı Alan Antikacı, Emirli Askeri Malzeme Alanalar, Emirli Baston Alan Antikacı, Emirli Bileklik Alan Antikacı, Emirli Sehpa Alan Antikacı, Emirli Kamçı Alan Antikacı, Emirli Hat Alan Antikacı, Emirli Oyma Alan Antikacı, Emirli Gümüşlük Alan Antikacı, Emirli El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Emirli Kılıç Alan Antikacı, Emirli Takı Alan Antikacı, Emirli Cep Saati Alan Antikacı, Emirli Dvd Alan Antikacı, Emirli Komple Eşya Alan Antikacı, Emirli Telefon Alan Antikacı, Emirli Pipo Alan Antikacı, Emirli Üç Etek Alan Antikacı, Emirli Bilezik Alan Antikacı, Emirli Bardak Alan Antikacı.

Emirli Tablo Alan Antikacı, Emirli 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Emirli Sefer Tası Alan Antikacı, Emirli Dokuma Alan Antikacı, Emirli Kalem Alan Antikacı, Emirli Sürahi Alan Antikacı, Emirli Komple Kütüphane Alan Antikacı, Emirli Gümüş Alan Antikacı, Emirli Daktilo Alan Antikacı, Emirli Pul Alan Antikacı, Emirli Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Emirli Bıçak Alan Antikacı, Emirli Kol Saati Alan Antikacı, Emirli Makaralı Teyp Alan Antikacı, Emirli Rozet Alan Antikacı, Emirli Gelinlik Alan Antikacı, Emirli Çatal Alan Antikacı, Emirli Kıyafet Alan Antikacı, Emirli Duvar Saati Alan Antikacı, Emirli Fes Alan Antikacı, Emirli Küp Alan Antikacı, Emirli Saçma Alan Antikacı.

Emirli Hat Yazısı Alan Antikacı, Emirli Ağaç Alan Antikacı, Emirli Halı Alan Antikacı, Emirli Günlük Alan Antikacı, Emirli Yıldız Porselen Alan Antikacı, Emirli Masa Alan Antikacı, Emirli Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Emirli Kitap Alan Antikacı, Emirli Amfi Alan Antikacı, Emirli Albüm Alan Antikacı, Emirli Ahşap Alan Antikacı, Emirli Gondol Alan Antikacı, Emirli Çizgi Roman Alan Antikacı, Emirli Komple Mira Evi Boşaltanlar, Emirli Pusula Alan Antikacı, Emirli Gerdanlık Alan Antikacı, Emirli Cezve Alan Antikacı, Emirli Şerbetlik Alan Antikacı.

Emirli Tuval Alan Antikacı, Emirli Okka Alan Antikacı, Emirli Fincan Alan Antikacı, Emirli Cd Alan Antikacı, Emirli Cam Alan Antikacı, Emirli Çan Alan Antikacı, Emirli Hoparlör Alan Antikacı, Emirli Çiçek Alan Antikacı, Emirli Retro Eşya Alan Antikacı, Emirli Vazo Alan Antikacı, Emirli Koltuk Alan Antikacı, Emirli Şapka Alan Antikacı, Emirli Bakır Eşya Alan Antikacı, Emirli Kilit Alan Antikacı, Emirli Biblo Alan Antikacı, Emirli Saat Alan Antikacı, Emirli Matara Alan Antikacı, Emirli Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Emirli 33 Lük Plak Alan Antikacı, Emirli Nişan Alan Antikacı, Emirli Seramik Alan Antikacı, Emirli Minyatür Alan Antikacı, Emirli Kase Alan Antikacı, Emirli Tas Alan Antikacı, Emirli Kavanoz Alan Antikacı, Emirli 45 Lik Plak Alan Antikacı, Emirli Varaklı Halı Alan Antikacı.

Emirli El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Emirli Radyo Alan Antikacı, Emirli Çini Alan Antikacı, Emirli Mühür Alan Antikacı, Emirli Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Emirli Çaydanlık Alan Antikacı, Emirli Halhal Alan Antikacı, Emirli Tılsım Alan Antikacı, Emirli Sepet Alan Antikacı, Emirli Sandelye Alan Antikacı, Emirli Eski Oyuncak Alan Antikacı, Emirli Pikap Alan Antikacı, Emirli Roman Alan Antikacı, Emirli Tepsi Alan Antikacı, Emirli Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Emirli Forma Alan Antikacı, Emirli Avize Alan Antikacı, Emirli Sahan Alan Antikacı, Emirli Tırnak Ayna Alan Antikacı, Emirli Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Emirli Bronz Heykel Alan Antikacı, Emirli Şamdan Alan Antikacı.

Emirli Kartpostal Alan Antikacı, Emirli Hereke Halısı Alan Antikacı, Emirli Sini Alan Antikacı, Emirli Tüfek Alan Antikacı, Emirli Köstekli Saat Alan Antikacı, Emirli Varaklı Ayna Alan Antikacı, Emirli Taş Plak Alan Antikacı, Emirli Gravür Alan Antikacı, Emirli Kurşun Alan Antikacı, Emirli Gramafon Alan Antikacı, Emirli Cd Player Alan Antikacı, Emirli 78 Lik Plak Alan Antikacı, Emirli Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Emirli Kahve Takımı Alan Antikacı, Emirli Mobilya Alan Antikacı, Emirli Kapı Alan Antikacı, Emirli Kaşık Alan Antikacı, Emirli İbrik Alan Antikacı, Emirli Yağlı Boya Alan Antikacı, Emirli Tabanca Alan Antikacı, Emirli Ferman Alan Antikacı, Emirli Ebru Alan Antikacı, Emirli Tabak Alan Antikacı, Emirli Semaver Alan Antikacı, Emirli Kutu Alan Antikacı.

Emirli Kehribar Alan Antikacı, Emirli Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Emirli Bronz Alan Antikacı, Emirli Şişe Alan Antikacı, Emirli Madalya Nişan Alan Antikacı, Emirli Anahtar Alan Antikacı, Emirli Makine Alan Antikacı, Emirli Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Emirli Mekanik Alet Alan Antikacı, Emirli Kolye Alan Antikacı, Emirli Fotoğraf Alan Antikacı, Emirli Bünyan Halısı Alan Antikacı, Emirli Tesbih Alan Antikacı, Emirli El Dokuması Halı Alan Antikacı, Emirli Opalin Alan Antikacı, Emirli Taş Alan Antikacı, Emirli Metal Alan Antikacı, Emirli El Yazması Alan Antikacı, Emirli Terazi Alan Antikacı, Emirli Tokmak Alan Antikacı, Emirli Gaz Ocağı Alan Antikacı, Emirli Dirhem Alan Antikacı, Emirli El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.