Emirgân Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Emirgân Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Emirgân, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Emirgân olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Emirgân İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Emirgân ve antika satıcıları Emirgân için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Emirgân Antikacı

İstanbul, Emirgân antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Emirgân) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Emirgân Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Emirgân Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Emirgân Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Emirgân Takvim Alan Antikacı, Emirgân Mangal Alan Antikacı, Emirgân Bindallı Alan Antikacı, Emirgân Müzik Seti Alan Antikacı, Emirgân Kama Alan Antikacı, Emirgân Kazan Alan Antikacı, Emirgân Kristal Alan Antikacı, Emirgân Kuran Alan Antikacı, Emirgân Kupa Alan Antikacı, Emirgân Ğügüm Alan Antikacı, Emirgân Arma Alan Antikacı, Emirgân Fıçı Alan Antikacı, Emirgân El Yazması Kitap Alan Antikacı, Emirgân Efemera Alan Antikacı, Emirgân Hat Makası Alan Antikacı, Emirgân Silke Alan Antikacı, Emirgân Madalya Alan Antikacı.

Emirgân Tarak Alan Antikacı, Emirgân Harita Alan Antikacı, Emirgân Kandil Alan Antikacı, Emirgân Bez Alan Antikacı, Emirgân Porselen Alan Antikacı, Emirgân Müzik Aleti Alan Antikacı, Emirgân Takı Kutusu Alan Antikacı, Emirgân Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Emirgân Resim Alan Antikacı, Emirgân İpek Halı Alan Antikacı, Emirgân Silah Alan Antikacı, Emirgân Kilim Alan Antikacı, Emirgân Plak Alan Antikacı, Emirgân Kasetçalar Alan Antikacı, Emirgân Zarf Alan Antikacı.

Emirgân Komple Miras Evi Alan Antikacı, Emirgân Yüzük Alan Antikacı, Emirgân Portre Alan Antikacı, Emirgân İran Halısı Alan Antikacı, Emirgân Askeri Malzeme Alanalar, Emirgân Baston Alan Antikacı, Emirgân Bileklik Alan Antikacı, Emirgân Sehpa Alan Antikacı, Emirgân Kamçı Alan Antikacı, Emirgân Hat Alan Antikacı, Emirgân Oyma Alan Antikacı, Emirgân Gümüşlük Alan Antikacı, Emirgân El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Emirgân Kılıç Alan Antikacı, Emirgân Takı Alan Antikacı, Emirgân Cep Saati Alan Antikacı, Emirgân Dvd Alan Antikacı, Emirgân Komple Eşya Alan Antikacı, Emirgân Telefon Alan Antikacı, Emirgân Pipo Alan Antikacı, Emirgân Üç Etek Alan Antikacı, Emirgân Bilezik Alan Antikacı, Emirgân Bardak Alan Antikacı.

Emirgân Tablo Alan Antikacı, Emirgân 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Emirgân Sefer Tası Alan Antikacı, Emirgân Dokuma Alan Antikacı, Emirgân Kalem Alan Antikacı, Emirgân Sürahi Alan Antikacı, Emirgân Komple Kütüphane Alan Antikacı, Emirgân Gümüş Alan Antikacı, Emirgân Daktilo Alan Antikacı, Emirgân Pul Alan Antikacı, Emirgân Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Emirgân Bıçak Alan Antikacı, Emirgân Kol Saati Alan Antikacı, Emirgân Makaralı Teyp Alan Antikacı, Emirgân Rozet Alan Antikacı, Emirgân Gelinlik Alan Antikacı, Emirgân Çatal Alan Antikacı, Emirgân Kıyafet Alan Antikacı, Emirgân Duvar Saati Alan Antikacı, Emirgân Fes Alan Antikacı, Emirgân Küp Alan Antikacı, Emirgân Saçma Alan Antikacı.

Emirgân Hat Yazısı Alan Antikacı, Emirgân Ağaç Alan Antikacı, Emirgân Halı Alan Antikacı, Emirgân Günlük Alan Antikacı, Emirgân Yıldız Porselen Alan Antikacı, Emirgân Masa Alan Antikacı, Emirgân Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Emirgân Kitap Alan Antikacı, Emirgân Amfi Alan Antikacı, Emirgân Albüm Alan Antikacı, Emirgân Ahşap Alan Antikacı, Emirgân Gondol Alan Antikacı, Emirgân Çizgi Roman Alan Antikacı, Emirgân Komple Mira Evi Boşaltanlar, Emirgân Pusula Alan Antikacı, Emirgân Gerdanlık Alan Antikacı, Emirgân Cezve Alan Antikacı, Emirgân Şerbetlik Alan Antikacı.

Emirgân Tuval Alan Antikacı, Emirgân Okka Alan Antikacı, Emirgân Fincan Alan Antikacı, Emirgân Cd Alan Antikacı, Emirgân Cam Alan Antikacı, Emirgân Çan Alan Antikacı, Emirgân Hoparlör Alan Antikacı, Emirgân Çiçek Alan Antikacı, Emirgân Retro Eşya Alan Antikacı, Emirgân Vazo Alan Antikacı, Emirgân Koltuk Alan Antikacı, Emirgân Şapka Alan Antikacı, Emirgân Bakır Eşya Alan Antikacı, Emirgân Kilit Alan Antikacı, Emirgân Biblo Alan Antikacı, Emirgân Saat Alan Antikacı, Emirgân Matara Alan Antikacı, Emirgân Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Emirgân 33 Lük Plak Alan Antikacı, Emirgân Nişan Alan Antikacı, Emirgân Seramik Alan Antikacı, Emirgân Minyatür Alan Antikacı, Emirgân Kase Alan Antikacı, Emirgân Tas Alan Antikacı, Emirgân Kavanoz Alan Antikacı, Emirgân 45 Lik Plak Alan Antikacı, Emirgân Varaklı Halı Alan Antikacı.

Emirgân El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Emirgân Radyo Alan Antikacı, Emirgân Çini Alan Antikacı, Emirgân Mühür Alan Antikacı, Emirgân Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Emirgân Çaydanlık Alan Antikacı, Emirgân Halhal Alan Antikacı, Emirgân Tılsım Alan Antikacı, Emirgân Sepet Alan Antikacı, Emirgân Sandelye Alan Antikacı, Emirgân Eski Oyuncak Alan Antikacı, Emirgân Pikap Alan Antikacı, Emirgân Roman Alan Antikacı, Emirgân Tepsi Alan Antikacı, Emirgân Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Emirgân Forma Alan Antikacı, Emirgân Avize Alan Antikacı, Emirgân Sahan Alan Antikacı, Emirgân Tırnak Ayna Alan Antikacı, Emirgân Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Emirgân Bronz Heykel Alan Antikacı, Emirgân Şamdan Alan Antikacı.

Emirgân Kartpostal Alan Antikacı, Emirgân Hereke Halısı Alan Antikacı, Emirgân Sini Alan Antikacı, Emirgân Tüfek Alan Antikacı, Emirgân Köstekli Saat Alan Antikacı, Emirgân Varaklı Ayna Alan Antikacı, Emirgân Taş Plak Alan Antikacı, Emirgân Gravür Alan Antikacı, Emirgân Kurşun Alan Antikacı, Emirgân Gramafon Alan Antikacı, Emirgân Cd Player Alan Antikacı, Emirgân 78 Lik Plak Alan Antikacı, Emirgân Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Emirgân Kahve Takımı Alan Antikacı, Emirgân Mobilya Alan Antikacı, Emirgân Kapı Alan Antikacı, Emirgân Kaşık Alan Antikacı, Emirgân İbrik Alan Antikacı, Emirgân Yağlı Boya Alan Antikacı, Emirgân Tabanca Alan Antikacı, Emirgân Ferman Alan Antikacı, Emirgân Ebru Alan Antikacı, Emirgân Tabak Alan Antikacı, Emirgân Semaver Alan Antikacı, Emirgân Kutu Alan Antikacı.

Emirgân Kehribar Alan Antikacı, Emirgân Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Emirgân Bronz Alan Antikacı, Emirgân Şişe Alan Antikacı, Emirgân Madalya Nişan Alan Antikacı, Emirgân Anahtar Alan Antikacı, Emirgân Makine Alan Antikacı, Emirgân Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Emirgân Mekanik Alet Alan Antikacı, Emirgân Kolye Alan Antikacı, Emirgân Fotoğraf Alan Antikacı, Emirgân Bünyan Halısı Alan Antikacı, Emirgân Tesbih Alan Antikacı, Emirgân El Dokuması Halı Alan Antikacı, Emirgân Opalin Alan Antikacı, Emirgân Taş Alan Antikacı, Emirgân Metal Alan Antikacı, Emirgân El Yazması Alan Antikacı, Emirgân Terazi Alan Antikacı, Emirgân Tokmak Alan Antikacı, Emirgân Gaz Ocağı Alan Antikacı, Emirgân Dirhem Alan Antikacı, Emirgân El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.