Eminsinan Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Eminsinan Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Eminsinan, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Eminsinan olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Eminsinan İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Eminsinan ve antika satıcıları Eminsinan için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Eminsinan Antikacı

İstanbul, Eminsinan antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Eminsinan) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Eminsinan Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Eminsinan Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Eminsinan Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Eminsinan Takvim Alan Antikacı, Eminsinan Mangal Alan Antikacı, Eminsinan Bindallı Alan Antikacı, Eminsinan Müzik Seti Alan Antikacı, Eminsinan Kama Alan Antikacı, Eminsinan Kazan Alan Antikacı, Eminsinan Kristal Alan Antikacı, Eminsinan Kuran Alan Antikacı, Eminsinan Kupa Alan Antikacı, Eminsinan Ğügüm Alan Antikacı, Eminsinan Arma Alan Antikacı, Eminsinan Fıçı Alan Antikacı, Eminsinan El Yazması Kitap Alan Antikacı, Eminsinan Efemera Alan Antikacı, Eminsinan Hat Makası Alan Antikacı, Eminsinan Silke Alan Antikacı, Eminsinan Madalya Alan Antikacı.

Eminsinan Tarak Alan Antikacı, Eminsinan Harita Alan Antikacı, Eminsinan Kandil Alan Antikacı, Eminsinan Bez Alan Antikacı, Eminsinan Porselen Alan Antikacı, Eminsinan Müzik Aleti Alan Antikacı, Eminsinan Takı Kutusu Alan Antikacı, Eminsinan Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Eminsinan Resim Alan Antikacı, Eminsinan İpek Halı Alan Antikacı, Eminsinan Silah Alan Antikacı, Eminsinan Kilim Alan Antikacı, Eminsinan Plak Alan Antikacı, Eminsinan Kasetçalar Alan Antikacı, Eminsinan Zarf Alan Antikacı.

Eminsinan Komple Miras Evi Alan Antikacı, Eminsinan Yüzük Alan Antikacı, Eminsinan Portre Alan Antikacı, Eminsinan İran Halısı Alan Antikacı, Eminsinan Askeri Malzeme Alanalar, Eminsinan Baston Alan Antikacı, Eminsinan Bileklik Alan Antikacı, Eminsinan Sehpa Alan Antikacı, Eminsinan Kamçı Alan Antikacı, Eminsinan Hat Alan Antikacı, Eminsinan Oyma Alan Antikacı, Eminsinan Gümüşlük Alan Antikacı, Eminsinan El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Eminsinan Kılıç Alan Antikacı, Eminsinan Takı Alan Antikacı, Eminsinan Cep Saati Alan Antikacı, Eminsinan Dvd Alan Antikacı, Eminsinan Komple Eşya Alan Antikacı, Eminsinan Telefon Alan Antikacı, Eminsinan Pipo Alan Antikacı, Eminsinan Üç Etek Alan Antikacı, Eminsinan Bilezik Alan Antikacı, Eminsinan Bardak Alan Antikacı.

Eminsinan Tablo Alan Antikacı, Eminsinan 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Eminsinan Sefer Tası Alan Antikacı, Eminsinan Dokuma Alan Antikacı, Eminsinan Kalem Alan Antikacı, Eminsinan Sürahi Alan Antikacı, Eminsinan Komple Kütüphane Alan Antikacı, Eminsinan Gümüş Alan Antikacı, Eminsinan Daktilo Alan Antikacı, Eminsinan Pul Alan Antikacı, Eminsinan Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Eminsinan Bıçak Alan Antikacı, Eminsinan Kol Saati Alan Antikacı, Eminsinan Makaralı Teyp Alan Antikacı, Eminsinan Rozet Alan Antikacı, Eminsinan Gelinlik Alan Antikacı, Eminsinan Çatal Alan Antikacı, Eminsinan Kıyafet Alan Antikacı, Eminsinan Duvar Saati Alan Antikacı, Eminsinan Fes Alan Antikacı, Eminsinan Küp Alan Antikacı, Eminsinan Saçma Alan Antikacı.

Eminsinan Hat Yazısı Alan Antikacı, Eminsinan Ağaç Alan Antikacı, Eminsinan Halı Alan Antikacı, Eminsinan Günlük Alan Antikacı, Eminsinan Yıldız Porselen Alan Antikacı, Eminsinan Masa Alan Antikacı, Eminsinan Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Eminsinan Kitap Alan Antikacı, Eminsinan Amfi Alan Antikacı, Eminsinan Albüm Alan Antikacı, Eminsinan Ahşap Alan Antikacı, Eminsinan Gondol Alan Antikacı, Eminsinan Çizgi Roman Alan Antikacı, Eminsinan Komple Mira Evi Boşaltanlar, Eminsinan Pusula Alan Antikacı, Eminsinan Gerdanlık Alan Antikacı, Eminsinan Cezve Alan Antikacı, Eminsinan Şerbetlik Alan Antikacı.

Eminsinan Tuval Alan Antikacı, Eminsinan Okka Alan Antikacı, Eminsinan Fincan Alan Antikacı, Eminsinan Cd Alan Antikacı, Eminsinan Cam Alan Antikacı, Eminsinan Çan Alan Antikacı, Eminsinan Hoparlör Alan Antikacı, Eminsinan Çiçek Alan Antikacı, Eminsinan Retro Eşya Alan Antikacı, Eminsinan Vazo Alan Antikacı, Eminsinan Koltuk Alan Antikacı, Eminsinan Şapka Alan Antikacı, Eminsinan Bakır Eşya Alan Antikacı, Eminsinan Kilit Alan Antikacı, Eminsinan Biblo Alan Antikacı, Eminsinan Saat Alan Antikacı, Eminsinan Matara Alan Antikacı, Eminsinan Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Eminsinan 33 Lük Plak Alan Antikacı, Eminsinan Nişan Alan Antikacı, Eminsinan Seramik Alan Antikacı, Eminsinan Minyatür Alan Antikacı, Eminsinan Kase Alan Antikacı, Eminsinan Tas Alan Antikacı, Eminsinan Kavanoz Alan Antikacı, Eminsinan 45 Lik Plak Alan Antikacı, Eminsinan Varaklı Halı Alan Antikacı.

Eminsinan El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Eminsinan Radyo Alan Antikacı, Eminsinan Çini Alan Antikacı, Eminsinan Mühür Alan Antikacı, Eminsinan Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Eminsinan Çaydanlık Alan Antikacı, Eminsinan Halhal Alan Antikacı, Eminsinan Tılsım Alan Antikacı, Eminsinan Sepet Alan Antikacı, Eminsinan Sandelye Alan Antikacı, Eminsinan Eski Oyuncak Alan Antikacı, Eminsinan Pikap Alan Antikacı, Eminsinan Roman Alan Antikacı, Eminsinan Tepsi Alan Antikacı, Eminsinan Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Eminsinan Forma Alan Antikacı, Eminsinan Avize Alan Antikacı, Eminsinan Sahan Alan Antikacı, Eminsinan Tırnak Ayna Alan Antikacı, Eminsinan Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Eminsinan Bronz Heykel Alan Antikacı, Eminsinan Şamdan Alan Antikacı.

Eminsinan Kartpostal Alan Antikacı, Eminsinan Hereke Halısı Alan Antikacı, Eminsinan Sini Alan Antikacı, Eminsinan Tüfek Alan Antikacı, Eminsinan Köstekli Saat Alan Antikacı, Eminsinan Varaklı Ayna Alan Antikacı, Eminsinan Taş Plak Alan Antikacı, Eminsinan Gravür Alan Antikacı, Eminsinan Kurşun Alan Antikacı, Eminsinan Gramafon Alan Antikacı, Eminsinan Cd Player Alan Antikacı, Eminsinan 78 Lik Plak Alan Antikacı, Eminsinan Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Eminsinan Kahve Takımı Alan Antikacı, Eminsinan Mobilya Alan Antikacı, Eminsinan Kapı Alan Antikacı, Eminsinan Kaşık Alan Antikacı, Eminsinan İbrik Alan Antikacı, Eminsinan Yağlı Boya Alan Antikacı, Eminsinan Tabanca Alan Antikacı, Eminsinan Ferman Alan Antikacı, Eminsinan Ebru Alan Antikacı, Eminsinan Tabak Alan Antikacı, Eminsinan Semaver Alan Antikacı, Eminsinan Kutu Alan Antikacı.

Eminsinan Kehribar Alan Antikacı, Eminsinan Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Eminsinan Bronz Alan Antikacı, Eminsinan Şişe Alan Antikacı, Eminsinan Madalya Nişan Alan Antikacı, Eminsinan Anahtar Alan Antikacı, Eminsinan Makine Alan Antikacı, Eminsinan Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Eminsinan Mekanik Alet Alan Antikacı, Eminsinan Kolye Alan Antikacı, Eminsinan Fotoğraf Alan Antikacı, Eminsinan Bünyan Halısı Alan Antikacı, Eminsinan Tesbih Alan Antikacı, Eminsinan El Dokuması Halı Alan Antikacı, Eminsinan Opalin Alan Antikacı, Eminsinan Taş Alan Antikacı, Eminsinan Metal Alan Antikacı, Eminsinan El Yazması Alan Antikacı, Eminsinan Terazi Alan Antikacı, Eminsinan Tokmak Alan Antikacı, Eminsinan Gaz Ocağı Alan Antikacı, Eminsinan Dirhem Alan Antikacı, Eminsinan El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.