Eminönü Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Eminönü Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Eminönü, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Eminönü olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Eminönü İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Eminönü ve antika satıcıları Eminönü için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Eminönü Antikacı

İstanbul, Eminönü antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Eminönü) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Eminönü Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Eminönü Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Eminönü Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Eminönü Takvim Alan Antikacı, Eminönü Mangal Alan Antikacı, Eminönü Bindallı Alan Antikacı, Eminönü Müzik Seti Alan Antikacı, Eminönü Kama Alan Antikacı, Eminönü Kazan Alan Antikacı, Eminönü Kristal Alan Antikacı, Eminönü Kuran Alan Antikacı, Eminönü Kupa Alan Antikacı, Eminönü Ğügüm Alan Antikacı, Eminönü Arma Alan Antikacı, Eminönü Fıçı Alan Antikacı, Eminönü El Yazması Kitap Alan Antikacı, Eminönü Efemera Alan Antikacı, Eminönü Hat Makası Alan Antikacı, Eminönü Silke Alan Antikacı, Eminönü Madalya Alan Antikacı.

Eminönü Tarak Alan Antikacı, Eminönü Harita Alan Antikacı, Eminönü Kandil Alan Antikacı, Eminönü Bez Alan Antikacı, Eminönü Porselen Alan Antikacı, Eminönü Müzik Aleti Alan Antikacı, Eminönü Takı Kutusu Alan Antikacı, Eminönü Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Eminönü Resim Alan Antikacı, Eminönü İpek Halı Alan Antikacı, Eminönü Silah Alan Antikacı, Eminönü Kilim Alan Antikacı, Eminönü Plak Alan Antikacı, Eminönü Kasetçalar Alan Antikacı, Eminönü Zarf Alan Antikacı.

Eminönü Komple Miras Evi Alan Antikacı, Eminönü Yüzük Alan Antikacı, Eminönü Portre Alan Antikacı, Eminönü İran Halısı Alan Antikacı, Eminönü Askeri Malzeme Alanalar, Eminönü Baston Alan Antikacı, Eminönü Bileklik Alan Antikacı, Eminönü Sehpa Alan Antikacı, Eminönü Kamçı Alan Antikacı, Eminönü Hat Alan Antikacı, Eminönü Oyma Alan Antikacı, Eminönü Gümüşlük Alan Antikacı, Eminönü El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Eminönü Kılıç Alan Antikacı, Eminönü Takı Alan Antikacı, Eminönü Cep Saati Alan Antikacı, Eminönü Dvd Alan Antikacı, Eminönü Komple Eşya Alan Antikacı, Eminönü Telefon Alan Antikacı, Eminönü Pipo Alan Antikacı, Eminönü Üç Etek Alan Antikacı, Eminönü Bilezik Alan Antikacı, Eminönü Bardak Alan Antikacı.

Eminönü Tablo Alan Antikacı, Eminönü 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Eminönü Sefer Tası Alan Antikacı, Eminönü Dokuma Alan Antikacı, Eminönü Kalem Alan Antikacı, Eminönü Sürahi Alan Antikacı, Eminönü Komple Kütüphane Alan Antikacı, Eminönü Gümüş Alan Antikacı, Eminönü Daktilo Alan Antikacı, Eminönü Pul Alan Antikacı, Eminönü Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Eminönü Bıçak Alan Antikacı, Eminönü Kol Saati Alan Antikacı, Eminönü Makaralı Teyp Alan Antikacı, Eminönü Rozet Alan Antikacı, Eminönü Gelinlik Alan Antikacı, Eminönü Çatal Alan Antikacı, Eminönü Kıyafet Alan Antikacı, Eminönü Duvar Saati Alan Antikacı, Eminönü Fes Alan Antikacı, Eminönü Küp Alan Antikacı, Eminönü Saçma Alan Antikacı.

Eminönü Hat Yazısı Alan Antikacı, Eminönü Ağaç Alan Antikacı, Eminönü Halı Alan Antikacı, Eminönü Günlük Alan Antikacı, Eminönü Yıldız Porselen Alan Antikacı, Eminönü Masa Alan Antikacı, Eminönü Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Eminönü Kitap Alan Antikacı, Eminönü Amfi Alan Antikacı, Eminönü Albüm Alan Antikacı, Eminönü Ahşap Alan Antikacı, Eminönü Gondol Alan Antikacı, Eminönü Çizgi Roman Alan Antikacı, Eminönü Komple Mira Evi Boşaltanlar, Eminönü Pusula Alan Antikacı, Eminönü Gerdanlık Alan Antikacı, Eminönü Cezve Alan Antikacı, Eminönü Şerbetlik Alan Antikacı.

Eminönü Tuval Alan Antikacı, Eminönü Okka Alan Antikacı, Eminönü Fincan Alan Antikacı, Eminönü Cd Alan Antikacı, Eminönü Cam Alan Antikacı, Eminönü Çan Alan Antikacı, Eminönü Hoparlör Alan Antikacı, Eminönü Çiçek Alan Antikacı, Eminönü Retro Eşya Alan Antikacı, Eminönü Vazo Alan Antikacı, Eminönü Koltuk Alan Antikacı, Eminönü Şapka Alan Antikacı, Eminönü Bakır Eşya Alan Antikacı, Eminönü Kilit Alan Antikacı, Eminönü Biblo Alan Antikacı, Eminönü Saat Alan Antikacı, Eminönü Matara Alan Antikacı, Eminönü Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Eminönü 33 Lük Plak Alan Antikacı, Eminönü Nişan Alan Antikacı, Eminönü Seramik Alan Antikacı, Eminönü Minyatür Alan Antikacı, Eminönü Kase Alan Antikacı, Eminönü Tas Alan Antikacı, Eminönü Kavanoz Alan Antikacı, Eminönü 45 Lik Plak Alan Antikacı, Eminönü Varaklı Halı Alan Antikacı.

Eminönü El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Eminönü Radyo Alan Antikacı, Eminönü Çini Alan Antikacı, Eminönü Mühür Alan Antikacı, Eminönü Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Eminönü Çaydanlık Alan Antikacı, Eminönü Halhal Alan Antikacı, Eminönü Tılsım Alan Antikacı, Eminönü Sepet Alan Antikacı, Eminönü Sandelye Alan Antikacı, Eminönü Eski Oyuncak Alan Antikacı, Eminönü Pikap Alan Antikacı, Eminönü Roman Alan Antikacı, Eminönü Tepsi Alan Antikacı, Eminönü Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Eminönü Forma Alan Antikacı, Eminönü Avize Alan Antikacı, Eminönü Sahan Alan Antikacı, Eminönü Tırnak Ayna Alan Antikacı, Eminönü Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Eminönü Bronz Heykel Alan Antikacı, Eminönü Şamdan Alan Antikacı.

Eminönü Kartpostal Alan Antikacı, Eminönü Hereke Halısı Alan Antikacı, Eminönü Sini Alan Antikacı, Eminönü Tüfek Alan Antikacı, Eminönü Köstekli Saat Alan Antikacı, Eminönü Varaklı Ayna Alan Antikacı, Eminönü Taş Plak Alan Antikacı, Eminönü Gravür Alan Antikacı, Eminönü Kurşun Alan Antikacı, Eminönü Gramafon Alan Antikacı, Eminönü Cd Player Alan Antikacı, Eminönü 78 Lik Plak Alan Antikacı, Eminönü Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Eminönü Kahve Takımı Alan Antikacı, Eminönü Mobilya Alan Antikacı, Eminönü Kapı Alan Antikacı, Eminönü Kaşık Alan Antikacı, Eminönü İbrik Alan Antikacı, Eminönü Yağlı Boya Alan Antikacı, Eminönü Tabanca Alan Antikacı, Eminönü Ferman Alan Antikacı, Eminönü Ebru Alan Antikacı, Eminönü Tabak Alan Antikacı, Eminönü Semaver Alan Antikacı, Eminönü Kutu Alan Antikacı.

Eminönü Kehribar Alan Antikacı, Eminönü Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Eminönü Bronz Alan Antikacı, Eminönü Şişe Alan Antikacı, Eminönü Madalya Nişan Alan Antikacı, Eminönü Anahtar Alan Antikacı, Eminönü Makine Alan Antikacı, Eminönü Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Eminönü Mekanik Alet Alan Antikacı, Eminönü Kolye Alan Antikacı, Eminönü Fotoğraf Alan Antikacı, Eminönü Bünyan Halısı Alan Antikacı, Eminönü Tesbih Alan Antikacı, Eminönü El Dokuması Halı Alan Antikacı, Eminönü Opalin Alan Antikacı, Eminönü Taş Alan Antikacı, Eminönü Metal Alan Antikacı, Eminönü El Yazması Alan Antikacı, Eminönü Terazi Alan Antikacı, Eminönü Tokmak Alan Antikacı, Eminönü Gaz Ocağı Alan Antikacı, Eminönü Dirhem Alan Antikacı, Eminönü El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.