Emekyemez Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Emekyemez Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Emekyemez, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Emekyemez olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Emekyemez İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Emekyemez ve antika satıcıları Emekyemez için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Emekyemez Antikacı

İstanbul, Emekyemez antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Emekyemez) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Emekyemez Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Emekyemez Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Emekyemez Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Emekyemez Takvim Alan Antikacı, Emekyemez Mangal Alan Antikacı, Emekyemez Bindallı Alan Antikacı, Emekyemez Müzik Seti Alan Antikacı, Emekyemez Kama Alan Antikacı, Emekyemez Kazan Alan Antikacı, Emekyemez Kristal Alan Antikacı, Emekyemez Kuran Alan Antikacı, Emekyemez Kupa Alan Antikacı, Emekyemez Ğügüm Alan Antikacı, Emekyemez Arma Alan Antikacı, Emekyemez Fıçı Alan Antikacı, Emekyemez El Yazması Kitap Alan Antikacı, Emekyemez Efemera Alan Antikacı, Emekyemez Hat Makası Alan Antikacı, Emekyemez Silke Alan Antikacı, Emekyemez Madalya Alan Antikacı.

Emekyemez Tarak Alan Antikacı, Emekyemez Harita Alan Antikacı, Emekyemez Kandil Alan Antikacı, Emekyemez Bez Alan Antikacı, Emekyemez Porselen Alan Antikacı, Emekyemez Müzik Aleti Alan Antikacı, Emekyemez Takı Kutusu Alan Antikacı, Emekyemez Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Emekyemez Resim Alan Antikacı, Emekyemez İpek Halı Alan Antikacı, Emekyemez Silah Alan Antikacı, Emekyemez Kilim Alan Antikacı, Emekyemez Plak Alan Antikacı, Emekyemez Kasetçalar Alan Antikacı, Emekyemez Zarf Alan Antikacı.

Emekyemez Komple Miras Evi Alan Antikacı, Emekyemez Yüzük Alan Antikacı, Emekyemez Portre Alan Antikacı, Emekyemez İran Halısı Alan Antikacı, Emekyemez Askeri Malzeme Alanalar, Emekyemez Baston Alan Antikacı, Emekyemez Bileklik Alan Antikacı, Emekyemez Sehpa Alan Antikacı, Emekyemez Kamçı Alan Antikacı, Emekyemez Hat Alan Antikacı, Emekyemez Oyma Alan Antikacı, Emekyemez Gümüşlük Alan Antikacı, Emekyemez El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Emekyemez Kılıç Alan Antikacı, Emekyemez Takı Alan Antikacı, Emekyemez Cep Saati Alan Antikacı, Emekyemez Dvd Alan Antikacı, Emekyemez Komple Eşya Alan Antikacı, Emekyemez Telefon Alan Antikacı, Emekyemez Pipo Alan Antikacı, Emekyemez Üç Etek Alan Antikacı, Emekyemez Bilezik Alan Antikacı, Emekyemez Bardak Alan Antikacı.

Emekyemez Tablo Alan Antikacı, Emekyemez 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Emekyemez Sefer Tası Alan Antikacı, Emekyemez Dokuma Alan Antikacı, Emekyemez Kalem Alan Antikacı, Emekyemez Sürahi Alan Antikacı, Emekyemez Komple Kütüphane Alan Antikacı, Emekyemez Gümüş Alan Antikacı, Emekyemez Daktilo Alan Antikacı, Emekyemez Pul Alan Antikacı, Emekyemez Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Emekyemez Bıçak Alan Antikacı, Emekyemez Kol Saati Alan Antikacı, Emekyemez Makaralı Teyp Alan Antikacı, Emekyemez Rozet Alan Antikacı, Emekyemez Gelinlik Alan Antikacı, Emekyemez Çatal Alan Antikacı, Emekyemez Kıyafet Alan Antikacı, Emekyemez Duvar Saati Alan Antikacı, Emekyemez Fes Alan Antikacı, Emekyemez Küp Alan Antikacı, Emekyemez Saçma Alan Antikacı.

Emekyemez Hat Yazısı Alan Antikacı, Emekyemez Ağaç Alan Antikacı, Emekyemez Halı Alan Antikacı, Emekyemez Günlük Alan Antikacı, Emekyemez Yıldız Porselen Alan Antikacı, Emekyemez Masa Alan Antikacı, Emekyemez Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Emekyemez Kitap Alan Antikacı, Emekyemez Amfi Alan Antikacı, Emekyemez Albüm Alan Antikacı, Emekyemez Ahşap Alan Antikacı, Emekyemez Gondol Alan Antikacı, Emekyemez Çizgi Roman Alan Antikacı, Emekyemez Komple Mira Evi Boşaltanlar, Emekyemez Pusula Alan Antikacı, Emekyemez Gerdanlık Alan Antikacı, Emekyemez Cezve Alan Antikacı, Emekyemez Şerbetlik Alan Antikacı.

Emekyemez Tuval Alan Antikacı, Emekyemez Okka Alan Antikacı, Emekyemez Fincan Alan Antikacı, Emekyemez Cd Alan Antikacı, Emekyemez Cam Alan Antikacı, Emekyemez Çan Alan Antikacı, Emekyemez Hoparlör Alan Antikacı, Emekyemez Çiçek Alan Antikacı, Emekyemez Retro Eşya Alan Antikacı, Emekyemez Vazo Alan Antikacı, Emekyemez Koltuk Alan Antikacı, Emekyemez Şapka Alan Antikacı, Emekyemez Bakır Eşya Alan Antikacı, Emekyemez Kilit Alan Antikacı, Emekyemez Biblo Alan Antikacı, Emekyemez Saat Alan Antikacı, Emekyemez Matara Alan Antikacı, Emekyemez Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Emekyemez 33 Lük Plak Alan Antikacı, Emekyemez Nişan Alan Antikacı, Emekyemez Seramik Alan Antikacı, Emekyemez Minyatür Alan Antikacı, Emekyemez Kase Alan Antikacı, Emekyemez Tas Alan Antikacı, Emekyemez Kavanoz Alan Antikacı, Emekyemez 45 Lik Plak Alan Antikacı, Emekyemez Varaklı Halı Alan Antikacı.

Emekyemez El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Emekyemez Radyo Alan Antikacı, Emekyemez Çini Alan Antikacı, Emekyemez Mühür Alan Antikacı, Emekyemez Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Emekyemez Çaydanlık Alan Antikacı, Emekyemez Halhal Alan Antikacı, Emekyemez Tılsım Alan Antikacı, Emekyemez Sepet Alan Antikacı, Emekyemez Sandelye Alan Antikacı, Emekyemez Eski Oyuncak Alan Antikacı, Emekyemez Pikap Alan Antikacı, Emekyemez Roman Alan Antikacı, Emekyemez Tepsi Alan Antikacı, Emekyemez Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Emekyemez Forma Alan Antikacı, Emekyemez Avize Alan Antikacı, Emekyemez Sahan Alan Antikacı, Emekyemez Tırnak Ayna Alan Antikacı, Emekyemez Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Emekyemez Bronz Heykel Alan Antikacı, Emekyemez Şamdan Alan Antikacı.

Emekyemez Kartpostal Alan Antikacı, Emekyemez Hereke Halısı Alan Antikacı, Emekyemez Sini Alan Antikacı, Emekyemez Tüfek Alan Antikacı, Emekyemez Köstekli Saat Alan Antikacı, Emekyemez Varaklı Ayna Alan Antikacı, Emekyemez Taş Plak Alan Antikacı, Emekyemez Gravür Alan Antikacı, Emekyemez Kurşun Alan Antikacı, Emekyemez Gramafon Alan Antikacı, Emekyemez Cd Player Alan Antikacı, Emekyemez 78 Lik Plak Alan Antikacı, Emekyemez Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Emekyemez Kahve Takımı Alan Antikacı, Emekyemez Mobilya Alan Antikacı, Emekyemez Kapı Alan Antikacı, Emekyemez Kaşık Alan Antikacı, Emekyemez İbrik Alan Antikacı, Emekyemez Yağlı Boya Alan Antikacı, Emekyemez Tabanca Alan Antikacı, Emekyemez Ferman Alan Antikacı, Emekyemez Ebru Alan Antikacı, Emekyemez Tabak Alan Antikacı, Emekyemez Semaver Alan Antikacı, Emekyemez Kutu Alan Antikacı.

Emekyemez Kehribar Alan Antikacı, Emekyemez Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Emekyemez Bronz Alan Antikacı, Emekyemez Şişe Alan Antikacı, Emekyemez Madalya Nişan Alan Antikacı, Emekyemez Anahtar Alan Antikacı, Emekyemez Makine Alan Antikacı, Emekyemez Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Emekyemez Mekanik Alet Alan Antikacı, Emekyemez Kolye Alan Antikacı, Emekyemez Fotoğraf Alan Antikacı, Emekyemez Bünyan Halısı Alan Antikacı, Emekyemez Tesbih Alan Antikacı, Emekyemez El Dokuması Halı Alan Antikacı, Emekyemez Opalin Alan Antikacı, Emekyemez Taş Alan Antikacı, Emekyemez Metal Alan Antikacı, Emekyemez El Yazması Alan Antikacı, Emekyemez Terazi Alan Antikacı, Emekyemez Tokmak Alan Antikacı, Emekyemez Gaz Ocağı Alan Antikacı, Emekyemez Dirhem Alan Antikacı, Emekyemez El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.