Emek Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Emek Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Emek, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Emek olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Emek İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Emek ve antika satıcıları Emek için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Emek Antikacı

İstanbul, Emek antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Emek) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Emek Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Emek Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Emek Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Emek Takvim Alan Antikacı, Emek Mangal Alan Antikacı, Emek Bindallı Alan Antikacı, Emek Müzik Seti Alan Antikacı, Emek Kama Alan Antikacı, Emek Kazan Alan Antikacı, Emek Kristal Alan Antikacı, Emek Kuran Alan Antikacı, Emek Kupa Alan Antikacı, Emek Ğügüm Alan Antikacı, Emek Arma Alan Antikacı, Emek Fıçı Alan Antikacı, Emek El Yazması Kitap Alan Antikacı, Emek Efemera Alan Antikacı, Emek Hat Makası Alan Antikacı, Emek Silke Alan Antikacı, Emek Madalya Alan Antikacı.

Emek Tarak Alan Antikacı, Emek Harita Alan Antikacı, Emek Kandil Alan Antikacı, Emek Bez Alan Antikacı, Emek Porselen Alan Antikacı, Emek Müzik Aleti Alan Antikacı, Emek Takı Kutusu Alan Antikacı, Emek Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Emek Resim Alan Antikacı, Emek İpek Halı Alan Antikacı, Emek Silah Alan Antikacı, Emek Kilim Alan Antikacı, Emek Plak Alan Antikacı, Emek Kasetçalar Alan Antikacı, Emek Zarf Alan Antikacı.

Emek Komple Miras Evi Alan Antikacı, Emek Yüzük Alan Antikacı, Emek Portre Alan Antikacı, Emek İran Halısı Alan Antikacı, Emek Askeri Malzeme Alanalar, Emek Baston Alan Antikacı, Emek Bileklik Alan Antikacı, Emek Sehpa Alan Antikacı, Emek Kamçı Alan Antikacı, Emek Hat Alan Antikacı, Emek Oyma Alan Antikacı, Emek Gümüşlük Alan Antikacı, Emek El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Emek Kılıç Alan Antikacı, Emek Takı Alan Antikacı, Emek Cep Saati Alan Antikacı, Emek Dvd Alan Antikacı, Emek Komple Eşya Alan Antikacı, Emek Telefon Alan Antikacı, Emek Pipo Alan Antikacı, Emek Üç Etek Alan Antikacı, Emek Bilezik Alan Antikacı, Emek Bardak Alan Antikacı.

Emek Tablo Alan Antikacı, Emek 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Emek Sefer Tası Alan Antikacı, Emek Dokuma Alan Antikacı, Emek Kalem Alan Antikacı, Emek Sürahi Alan Antikacı, Emek Komple Kütüphane Alan Antikacı, Emek Gümüş Alan Antikacı, Emek Daktilo Alan Antikacı, Emek Pul Alan Antikacı, Emek Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Emek Bıçak Alan Antikacı, Emek Kol Saati Alan Antikacı, Emek Makaralı Teyp Alan Antikacı, Emek Rozet Alan Antikacı, Emek Gelinlik Alan Antikacı, Emek Çatal Alan Antikacı, Emek Kıyafet Alan Antikacı, Emek Duvar Saati Alan Antikacı, Emek Fes Alan Antikacı, Emek Küp Alan Antikacı, Emek Saçma Alan Antikacı.

Emek Hat Yazısı Alan Antikacı, Emek Ağaç Alan Antikacı, Emek Halı Alan Antikacı, Emek Günlük Alan Antikacı, Emek Yıldız Porselen Alan Antikacı, Emek Masa Alan Antikacı, Emek Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Emek Kitap Alan Antikacı, Emek Amfi Alan Antikacı, Emek Albüm Alan Antikacı, Emek Ahşap Alan Antikacı, Emek Gondol Alan Antikacı, Emek Çizgi Roman Alan Antikacı, Emek Komple Mira Evi Boşaltanlar, Emek Pusula Alan Antikacı, Emek Gerdanlık Alan Antikacı, Emek Cezve Alan Antikacı, Emek Şerbetlik Alan Antikacı.

Emek Tuval Alan Antikacı, Emek Okka Alan Antikacı, Emek Fincan Alan Antikacı, Emek Cd Alan Antikacı, Emek Cam Alan Antikacı, Emek Çan Alan Antikacı, Emek Hoparlör Alan Antikacı, Emek Çiçek Alan Antikacı, Emek Retro Eşya Alan Antikacı, Emek Vazo Alan Antikacı, Emek Koltuk Alan Antikacı, Emek Şapka Alan Antikacı, Emek Bakır Eşya Alan Antikacı, Emek Kilit Alan Antikacı, Emek Biblo Alan Antikacı, Emek Saat Alan Antikacı, Emek Matara Alan Antikacı, Emek Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Emek 33 Lük Plak Alan Antikacı, Emek Nişan Alan Antikacı, Emek Seramik Alan Antikacı, Emek Minyatür Alan Antikacı, Emek Kase Alan Antikacı, Emek Tas Alan Antikacı, Emek Kavanoz Alan Antikacı, Emek 45 Lik Plak Alan Antikacı, Emek Varaklı Halı Alan Antikacı.

Emek El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Emek Radyo Alan Antikacı, Emek Çini Alan Antikacı, Emek Mühür Alan Antikacı, Emek Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Emek Çaydanlık Alan Antikacı, Emek Halhal Alan Antikacı, Emek Tılsım Alan Antikacı, Emek Sepet Alan Antikacı, Emek Sandelye Alan Antikacı, Emek Eski Oyuncak Alan Antikacı, Emek Pikap Alan Antikacı, Emek Roman Alan Antikacı, Emek Tepsi Alan Antikacı, Emek Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Emek Forma Alan Antikacı, Emek Avize Alan Antikacı, Emek Sahan Alan Antikacı, Emek Tırnak Ayna Alan Antikacı, Emek Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Emek Bronz Heykel Alan Antikacı, Emek Şamdan Alan Antikacı.

Emek Kartpostal Alan Antikacı, Emek Hereke Halısı Alan Antikacı, Emek Sini Alan Antikacı, Emek Tüfek Alan Antikacı, Emek Köstekli Saat Alan Antikacı, Emek Varaklı Ayna Alan Antikacı, Emek Taş Plak Alan Antikacı, Emek Gravür Alan Antikacı, Emek Kurşun Alan Antikacı, Emek Gramafon Alan Antikacı, Emek Cd Player Alan Antikacı, Emek 78 Lik Plak Alan Antikacı, Emek Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Emek Kahve Takımı Alan Antikacı, Emek Mobilya Alan Antikacı, Emek Kapı Alan Antikacı, Emek Kaşık Alan Antikacı, Emek İbrik Alan Antikacı, Emek Yağlı Boya Alan Antikacı, Emek Tabanca Alan Antikacı, Emek Ferman Alan Antikacı, Emek Ebru Alan Antikacı, Emek Tabak Alan Antikacı, Emek Semaver Alan Antikacı, Emek Kutu Alan Antikacı.

Emek Kehribar Alan Antikacı, Emek Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Emek Bronz Alan Antikacı, Emek Şişe Alan Antikacı, Emek Madalya Nişan Alan Antikacı, Emek Anahtar Alan Antikacı, Emek Makine Alan Antikacı, Emek Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Emek Mekanik Alet Alan Antikacı, Emek Kolye Alan Antikacı, Emek Fotoğraf Alan Antikacı, Emek Bünyan Halısı Alan Antikacı, Emek Tesbih Alan Antikacı, Emek El Dokuması Halı Alan Antikacı, Emek Opalin Alan Antikacı, Emek Taş Alan Antikacı, Emek Metal Alan Antikacı, Emek El Yazması Alan Antikacı, Emek Terazi Alan Antikacı, Emek Tokmak Alan Antikacı, Emek Gaz Ocağı Alan Antikacı, Emek Dirhem Alan Antikacı, Emek El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.