Elmalıkent Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Elmalıkent Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Elmalıkent, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Elmalıkent olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Elmalıkent İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Elmalıkent ve antika satıcıları Elmalıkent için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Elmalıkent Antikacı

İstanbul, Elmalıkent antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Elmalıkent) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Elmalıkent Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Elmalıkent Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Elmalıkent Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Elmalıkent Takvim Alan Antikacı, Elmalıkent Mangal Alan Antikacı, Elmalıkent Bindallı Alan Antikacı, Elmalıkent Müzik Seti Alan Antikacı, Elmalıkent Kama Alan Antikacı, Elmalıkent Kazan Alan Antikacı, Elmalıkent Kristal Alan Antikacı, Elmalıkent Kuran Alan Antikacı, Elmalıkent Kupa Alan Antikacı, Elmalıkent Ğügüm Alan Antikacı, Elmalıkent Arma Alan Antikacı, Elmalıkent Fıçı Alan Antikacı, Elmalıkent El Yazması Kitap Alan Antikacı, Elmalıkent Efemera Alan Antikacı, Elmalıkent Hat Makası Alan Antikacı, Elmalıkent Silke Alan Antikacı, Elmalıkent Madalya Alan Antikacı.

Elmalıkent Tarak Alan Antikacı, Elmalıkent Harita Alan Antikacı, Elmalıkent Kandil Alan Antikacı, Elmalıkent Bez Alan Antikacı, Elmalıkent Porselen Alan Antikacı, Elmalıkent Müzik Aleti Alan Antikacı, Elmalıkent Takı Kutusu Alan Antikacı, Elmalıkent Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Elmalıkent Resim Alan Antikacı, Elmalıkent İpek Halı Alan Antikacı, Elmalıkent Silah Alan Antikacı, Elmalıkent Kilim Alan Antikacı, Elmalıkent Plak Alan Antikacı, Elmalıkent Kasetçalar Alan Antikacı, Elmalıkent Zarf Alan Antikacı.

Elmalıkent Komple Miras Evi Alan Antikacı, Elmalıkent Yüzük Alan Antikacı, Elmalıkent Portre Alan Antikacı, Elmalıkent İran Halısı Alan Antikacı, Elmalıkent Askeri Malzeme Alanalar, Elmalıkent Baston Alan Antikacı, Elmalıkent Bileklik Alan Antikacı, Elmalıkent Sehpa Alan Antikacı, Elmalıkent Kamçı Alan Antikacı, Elmalıkent Hat Alan Antikacı, Elmalıkent Oyma Alan Antikacı, Elmalıkent Gümüşlük Alan Antikacı, Elmalıkent El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Elmalıkent Kılıç Alan Antikacı, Elmalıkent Takı Alan Antikacı, Elmalıkent Cep Saati Alan Antikacı, Elmalıkent Dvd Alan Antikacı, Elmalıkent Komple Eşya Alan Antikacı, Elmalıkent Telefon Alan Antikacı, Elmalıkent Pipo Alan Antikacı, Elmalıkent Üç Etek Alan Antikacı, Elmalıkent Bilezik Alan Antikacı, Elmalıkent Bardak Alan Antikacı.

Elmalıkent Tablo Alan Antikacı, Elmalıkent 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Elmalıkent Sefer Tası Alan Antikacı, Elmalıkent Dokuma Alan Antikacı, Elmalıkent Kalem Alan Antikacı, Elmalıkent Sürahi Alan Antikacı, Elmalıkent Komple Kütüphane Alan Antikacı, Elmalıkent Gümüş Alan Antikacı, Elmalıkent Daktilo Alan Antikacı, Elmalıkent Pul Alan Antikacı, Elmalıkent Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Elmalıkent Bıçak Alan Antikacı, Elmalıkent Kol Saati Alan Antikacı, Elmalıkent Makaralı Teyp Alan Antikacı, Elmalıkent Rozet Alan Antikacı, Elmalıkent Gelinlik Alan Antikacı, Elmalıkent Çatal Alan Antikacı, Elmalıkent Kıyafet Alan Antikacı, Elmalıkent Duvar Saati Alan Antikacı, Elmalıkent Fes Alan Antikacı, Elmalıkent Küp Alan Antikacı, Elmalıkent Saçma Alan Antikacı.

Elmalıkent Hat Yazısı Alan Antikacı, Elmalıkent Ağaç Alan Antikacı, Elmalıkent Halı Alan Antikacı, Elmalıkent Günlük Alan Antikacı, Elmalıkent Yıldız Porselen Alan Antikacı, Elmalıkent Masa Alan Antikacı, Elmalıkent Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Elmalıkent Kitap Alan Antikacı, Elmalıkent Amfi Alan Antikacı, Elmalıkent Albüm Alan Antikacı, Elmalıkent Ahşap Alan Antikacı, Elmalıkent Gondol Alan Antikacı, Elmalıkent Çizgi Roman Alan Antikacı, Elmalıkent Komple Mira Evi Boşaltanlar, Elmalıkent Pusula Alan Antikacı, Elmalıkent Gerdanlık Alan Antikacı, Elmalıkent Cezve Alan Antikacı, Elmalıkent Şerbetlik Alan Antikacı.

Elmalıkent Tuval Alan Antikacı, Elmalıkent Okka Alan Antikacı, Elmalıkent Fincan Alan Antikacı, Elmalıkent Cd Alan Antikacı, Elmalıkent Cam Alan Antikacı, Elmalıkent Çan Alan Antikacı, Elmalıkent Hoparlör Alan Antikacı, Elmalıkent Çiçek Alan Antikacı, Elmalıkent Retro Eşya Alan Antikacı, Elmalıkent Vazo Alan Antikacı, Elmalıkent Koltuk Alan Antikacı, Elmalıkent Şapka Alan Antikacı, Elmalıkent Bakır Eşya Alan Antikacı, Elmalıkent Kilit Alan Antikacı, Elmalıkent Biblo Alan Antikacı, Elmalıkent Saat Alan Antikacı, Elmalıkent Matara Alan Antikacı, Elmalıkent Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Elmalıkent 33 Lük Plak Alan Antikacı, Elmalıkent Nişan Alan Antikacı, Elmalıkent Seramik Alan Antikacı, Elmalıkent Minyatür Alan Antikacı, Elmalıkent Kase Alan Antikacı, Elmalıkent Tas Alan Antikacı, Elmalıkent Kavanoz Alan Antikacı, Elmalıkent 45 Lik Plak Alan Antikacı, Elmalıkent Varaklı Halı Alan Antikacı.

Elmalıkent El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Elmalıkent Radyo Alan Antikacı, Elmalıkent Çini Alan Antikacı, Elmalıkent Mühür Alan Antikacı, Elmalıkent Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Elmalıkent Çaydanlık Alan Antikacı, Elmalıkent Halhal Alan Antikacı, Elmalıkent Tılsım Alan Antikacı, Elmalıkent Sepet Alan Antikacı, Elmalıkent Sandelye Alan Antikacı, Elmalıkent Eski Oyuncak Alan Antikacı, Elmalıkent Pikap Alan Antikacı, Elmalıkent Roman Alan Antikacı, Elmalıkent Tepsi Alan Antikacı, Elmalıkent Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Elmalıkent Forma Alan Antikacı, Elmalıkent Avize Alan Antikacı, Elmalıkent Sahan Alan Antikacı, Elmalıkent Tırnak Ayna Alan Antikacı, Elmalıkent Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Elmalıkent Bronz Heykel Alan Antikacı, Elmalıkent Şamdan Alan Antikacı.

Elmalıkent Kartpostal Alan Antikacı, Elmalıkent Hereke Halısı Alan Antikacı, Elmalıkent Sini Alan Antikacı, Elmalıkent Tüfek Alan Antikacı, Elmalıkent Köstekli Saat Alan Antikacı, Elmalıkent Varaklı Ayna Alan Antikacı, Elmalıkent Taş Plak Alan Antikacı, Elmalıkent Gravür Alan Antikacı, Elmalıkent Kurşun Alan Antikacı, Elmalıkent Gramafon Alan Antikacı, Elmalıkent Cd Player Alan Antikacı, Elmalıkent 78 Lik Plak Alan Antikacı, Elmalıkent Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Elmalıkent Kahve Takımı Alan Antikacı, Elmalıkent Mobilya Alan Antikacı, Elmalıkent Kapı Alan Antikacı, Elmalıkent Kaşık Alan Antikacı, Elmalıkent İbrik Alan Antikacı, Elmalıkent Yağlı Boya Alan Antikacı, Elmalıkent Tabanca Alan Antikacı, Elmalıkent Ferman Alan Antikacı, Elmalıkent Ebru Alan Antikacı, Elmalıkent Tabak Alan Antikacı, Elmalıkent Semaver Alan Antikacı, Elmalıkent Kutu Alan Antikacı.

Elmalıkent Kehribar Alan Antikacı, Elmalıkent Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Elmalıkent Bronz Alan Antikacı, Elmalıkent Şişe Alan Antikacı, Elmalıkent Madalya Nişan Alan Antikacı, Elmalıkent Anahtar Alan Antikacı, Elmalıkent Makine Alan Antikacı, Elmalıkent Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Elmalıkent Mekanik Alet Alan Antikacı, Elmalıkent Kolye Alan Antikacı, Elmalıkent Fotoğraf Alan Antikacı, Elmalıkent Bünyan Halısı Alan Antikacı, Elmalıkent Tesbih Alan Antikacı, Elmalıkent El Dokuması Halı Alan Antikacı, Elmalıkent Opalin Alan Antikacı, Elmalıkent Taş Alan Antikacı, Elmalıkent Metal Alan Antikacı, Elmalıkent El Yazması Alan Antikacı, Elmalıkent Terazi Alan Antikacı, Elmalıkent Tokmak Alan Antikacı, Elmalıkent Gaz Ocağı Alan Antikacı, Elmalıkent Dirhem Alan Antikacı, Elmalıkent El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.