Elmalı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Elmalı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Elmalı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Elmalı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Elmalı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Elmalı ve antika satıcıları Elmalı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Elmalı Antikacı

İstanbul, Elmalı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Elmalı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Elmalı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Elmalı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Elmalı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Elmalı Takvim Alan Antikacı, Elmalı Mangal Alan Antikacı, Elmalı Bindallı Alan Antikacı, Elmalı Müzik Seti Alan Antikacı, Elmalı Kama Alan Antikacı, Elmalı Kazan Alan Antikacı, Elmalı Kristal Alan Antikacı, Elmalı Kuran Alan Antikacı, Elmalı Kupa Alan Antikacı, Elmalı Ğügüm Alan Antikacı, Elmalı Arma Alan Antikacı, Elmalı Fıçı Alan Antikacı, Elmalı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Elmalı Efemera Alan Antikacı, Elmalı Hat Makası Alan Antikacı, Elmalı Silke Alan Antikacı, Elmalı Madalya Alan Antikacı.

Elmalı Tarak Alan Antikacı, Elmalı Harita Alan Antikacı, Elmalı Kandil Alan Antikacı, Elmalı Bez Alan Antikacı, Elmalı Porselen Alan Antikacı, Elmalı Müzik Aleti Alan Antikacı, Elmalı Takı Kutusu Alan Antikacı, Elmalı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Elmalı Resim Alan Antikacı, Elmalı İpek Halı Alan Antikacı, Elmalı Silah Alan Antikacı, Elmalı Kilim Alan Antikacı, Elmalı Plak Alan Antikacı, Elmalı Kasetçalar Alan Antikacı, Elmalı Zarf Alan Antikacı.

Elmalı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Elmalı Yüzük Alan Antikacı, Elmalı Portre Alan Antikacı, Elmalı İran Halısı Alan Antikacı, Elmalı Askeri Malzeme Alanalar, Elmalı Baston Alan Antikacı, Elmalı Bileklik Alan Antikacı, Elmalı Sehpa Alan Antikacı, Elmalı Kamçı Alan Antikacı, Elmalı Hat Alan Antikacı, Elmalı Oyma Alan Antikacı, Elmalı Gümüşlük Alan Antikacı, Elmalı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Elmalı Kılıç Alan Antikacı, Elmalı Takı Alan Antikacı, Elmalı Cep Saati Alan Antikacı, Elmalı Dvd Alan Antikacı, Elmalı Komple Eşya Alan Antikacı, Elmalı Telefon Alan Antikacı, Elmalı Pipo Alan Antikacı, Elmalı Üç Etek Alan Antikacı, Elmalı Bilezik Alan Antikacı, Elmalı Bardak Alan Antikacı.

Elmalı Tablo Alan Antikacı, Elmalı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Elmalı Sefer Tası Alan Antikacı, Elmalı Dokuma Alan Antikacı, Elmalı Kalem Alan Antikacı, Elmalı Sürahi Alan Antikacı, Elmalı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Elmalı Gümüş Alan Antikacı, Elmalı Daktilo Alan Antikacı, Elmalı Pul Alan Antikacı, Elmalı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Elmalı Bıçak Alan Antikacı, Elmalı Kol Saati Alan Antikacı, Elmalı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Elmalı Rozet Alan Antikacı, Elmalı Gelinlik Alan Antikacı, Elmalı Çatal Alan Antikacı, Elmalı Kıyafet Alan Antikacı, Elmalı Duvar Saati Alan Antikacı, Elmalı Fes Alan Antikacı, Elmalı Küp Alan Antikacı, Elmalı Saçma Alan Antikacı.

Elmalı Hat Yazısı Alan Antikacı, Elmalı Ağaç Alan Antikacı, Elmalı Halı Alan Antikacı, Elmalı Günlük Alan Antikacı, Elmalı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Elmalı Masa Alan Antikacı, Elmalı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Elmalı Kitap Alan Antikacı, Elmalı Amfi Alan Antikacı, Elmalı Albüm Alan Antikacı, Elmalı Ahşap Alan Antikacı, Elmalı Gondol Alan Antikacı, Elmalı Çizgi Roman Alan Antikacı, Elmalı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Elmalı Pusula Alan Antikacı, Elmalı Gerdanlık Alan Antikacı, Elmalı Cezve Alan Antikacı, Elmalı Şerbetlik Alan Antikacı.

Elmalı Tuval Alan Antikacı, Elmalı Okka Alan Antikacı, Elmalı Fincan Alan Antikacı, Elmalı Cd Alan Antikacı, Elmalı Cam Alan Antikacı, Elmalı Çan Alan Antikacı, Elmalı Hoparlör Alan Antikacı, Elmalı Çiçek Alan Antikacı, Elmalı Retro Eşya Alan Antikacı, Elmalı Vazo Alan Antikacı, Elmalı Koltuk Alan Antikacı, Elmalı Şapka Alan Antikacı, Elmalı Bakır Eşya Alan Antikacı, Elmalı Kilit Alan Antikacı, Elmalı Biblo Alan Antikacı, Elmalı Saat Alan Antikacı, Elmalı Matara Alan Antikacı, Elmalı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Elmalı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Elmalı Nişan Alan Antikacı, Elmalı Seramik Alan Antikacı, Elmalı Minyatür Alan Antikacı, Elmalı Kase Alan Antikacı, Elmalı Tas Alan Antikacı, Elmalı Kavanoz Alan Antikacı, Elmalı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Elmalı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Elmalı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Elmalı Radyo Alan Antikacı, Elmalı Çini Alan Antikacı, Elmalı Mühür Alan Antikacı, Elmalı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Elmalı Çaydanlık Alan Antikacı, Elmalı Halhal Alan Antikacı, Elmalı Tılsım Alan Antikacı, Elmalı Sepet Alan Antikacı, Elmalı Sandelye Alan Antikacı, Elmalı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Elmalı Pikap Alan Antikacı, Elmalı Roman Alan Antikacı, Elmalı Tepsi Alan Antikacı, Elmalı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Elmalı Forma Alan Antikacı, Elmalı Avize Alan Antikacı, Elmalı Sahan Alan Antikacı, Elmalı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Elmalı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Elmalı Bronz Heykel Alan Antikacı, Elmalı Şamdan Alan Antikacı.

Elmalı Kartpostal Alan Antikacı, Elmalı Hereke Halısı Alan Antikacı, Elmalı Sini Alan Antikacı, Elmalı Tüfek Alan Antikacı, Elmalı Köstekli Saat Alan Antikacı, Elmalı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Elmalı Taş Plak Alan Antikacı, Elmalı Gravür Alan Antikacı, Elmalı Kurşun Alan Antikacı, Elmalı Gramafon Alan Antikacı, Elmalı Cd Player Alan Antikacı, Elmalı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Elmalı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Elmalı Kahve Takımı Alan Antikacı, Elmalı Mobilya Alan Antikacı, Elmalı Kapı Alan Antikacı, Elmalı Kaşık Alan Antikacı, Elmalı İbrik Alan Antikacı, Elmalı Yağlı Boya Alan Antikacı, Elmalı Tabanca Alan Antikacı, Elmalı Ferman Alan Antikacı, Elmalı Ebru Alan Antikacı, Elmalı Tabak Alan Antikacı, Elmalı Semaver Alan Antikacı, Elmalı Kutu Alan Antikacı.

Elmalı Kehribar Alan Antikacı, Elmalı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Elmalı Bronz Alan Antikacı, Elmalı Şişe Alan Antikacı, Elmalı Madalya Nişan Alan Antikacı, Elmalı Anahtar Alan Antikacı, Elmalı Makine Alan Antikacı, Elmalı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Elmalı Mekanik Alet Alan Antikacı, Elmalı Kolye Alan Antikacı, Elmalı Fotoğraf Alan Antikacı, Elmalı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Elmalı Tesbih Alan Antikacı, Elmalı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Elmalı Opalin Alan Antikacı, Elmalı Taş Alan Antikacı, Elmalı Metal Alan Antikacı, Elmalı El Yazması Alan Antikacı, Elmalı Terazi Alan Antikacı, Elmalı Tokmak Alan Antikacı, Elmalı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Elmalı Dirhem Alan Antikacı, Elmalı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.