Elmadağ Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Elmadağ Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Elmadağ, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Elmadağ olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Elmadağ İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Elmadağ ve antika satıcıları Elmadağ için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Elmadağ Antikacı

İstanbul, Elmadağ antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Elmadağ) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Elmadağ Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Elmadağ Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Elmadağ Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Elmadağ Takvim Alan Antikacı, Elmadağ Mangal Alan Antikacı, Elmadağ Bindallı Alan Antikacı, Elmadağ Müzik Seti Alan Antikacı, Elmadağ Kama Alan Antikacı, Elmadağ Kazan Alan Antikacı, Elmadağ Kristal Alan Antikacı, Elmadağ Kuran Alan Antikacı, Elmadağ Kupa Alan Antikacı, Elmadağ Ğügüm Alan Antikacı, Elmadağ Arma Alan Antikacı, Elmadağ Fıçı Alan Antikacı, Elmadağ El Yazması Kitap Alan Antikacı, Elmadağ Efemera Alan Antikacı, Elmadağ Hat Makası Alan Antikacı, Elmadağ Silke Alan Antikacı, Elmadağ Madalya Alan Antikacı.

Elmadağ Tarak Alan Antikacı, Elmadağ Harita Alan Antikacı, Elmadağ Kandil Alan Antikacı, Elmadağ Bez Alan Antikacı, Elmadağ Porselen Alan Antikacı, Elmadağ Müzik Aleti Alan Antikacı, Elmadağ Takı Kutusu Alan Antikacı, Elmadağ Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Elmadağ Resim Alan Antikacı, Elmadağ İpek Halı Alan Antikacı, Elmadağ Silah Alan Antikacı, Elmadağ Kilim Alan Antikacı, Elmadağ Plak Alan Antikacı, Elmadağ Kasetçalar Alan Antikacı, Elmadağ Zarf Alan Antikacı.

Elmadağ Komple Miras Evi Alan Antikacı, Elmadağ Yüzük Alan Antikacı, Elmadağ Portre Alan Antikacı, Elmadağ İran Halısı Alan Antikacı, Elmadağ Askeri Malzeme Alanalar, Elmadağ Baston Alan Antikacı, Elmadağ Bileklik Alan Antikacı, Elmadağ Sehpa Alan Antikacı, Elmadağ Kamçı Alan Antikacı, Elmadağ Hat Alan Antikacı, Elmadağ Oyma Alan Antikacı, Elmadağ Gümüşlük Alan Antikacı, Elmadağ El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Elmadağ Kılıç Alan Antikacı, Elmadağ Takı Alan Antikacı, Elmadağ Cep Saati Alan Antikacı, Elmadağ Dvd Alan Antikacı, Elmadağ Komple Eşya Alan Antikacı, Elmadağ Telefon Alan Antikacı, Elmadağ Pipo Alan Antikacı, Elmadağ Üç Etek Alan Antikacı, Elmadağ Bilezik Alan Antikacı, Elmadağ Bardak Alan Antikacı.

Elmadağ Tablo Alan Antikacı, Elmadağ 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Elmadağ Sefer Tası Alan Antikacı, Elmadağ Dokuma Alan Antikacı, Elmadağ Kalem Alan Antikacı, Elmadağ Sürahi Alan Antikacı, Elmadağ Komple Kütüphane Alan Antikacı, Elmadağ Gümüş Alan Antikacı, Elmadağ Daktilo Alan Antikacı, Elmadağ Pul Alan Antikacı, Elmadağ Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Elmadağ Bıçak Alan Antikacı, Elmadağ Kol Saati Alan Antikacı, Elmadağ Makaralı Teyp Alan Antikacı, Elmadağ Rozet Alan Antikacı, Elmadağ Gelinlik Alan Antikacı, Elmadağ Çatal Alan Antikacı, Elmadağ Kıyafet Alan Antikacı, Elmadağ Duvar Saati Alan Antikacı, Elmadağ Fes Alan Antikacı, Elmadağ Küp Alan Antikacı, Elmadağ Saçma Alan Antikacı.

Elmadağ Hat Yazısı Alan Antikacı, Elmadağ Ağaç Alan Antikacı, Elmadağ Halı Alan Antikacı, Elmadağ Günlük Alan Antikacı, Elmadağ Yıldız Porselen Alan Antikacı, Elmadağ Masa Alan Antikacı, Elmadağ Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Elmadağ Kitap Alan Antikacı, Elmadağ Amfi Alan Antikacı, Elmadağ Albüm Alan Antikacı, Elmadağ Ahşap Alan Antikacı, Elmadağ Gondol Alan Antikacı, Elmadağ Çizgi Roman Alan Antikacı, Elmadağ Komple Mira Evi Boşaltanlar, Elmadağ Pusula Alan Antikacı, Elmadağ Gerdanlık Alan Antikacı, Elmadağ Cezve Alan Antikacı, Elmadağ Şerbetlik Alan Antikacı.

Elmadağ Tuval Alan Antikacı, Elmadağ Okka Alan Antikacı, Elmadağ Fincan Alan Antikacı, Elmadağ Cd Alan Antikacı, Elmadağ Cam Alan Antikacı, Elmadağ Çan Alan Antikacı, Elmadağ Hoparlör Alan Antikacı, Elmadağ Çiçek Alan Antikacı, Elmadağ Retro Eşya Alan Antikacı, Elmadağ Vazo Alan Antikacı, Elmadağ Koltuk Alan Antikacı, Elmadağ Şapka Alan Antikacı, Elmadağ Bakır Eşya Alan Antikacı, Elmadağ Kilit Alan Antikacı, Elmadağ Biblo Alan Antikacı, Elmadağ Saat Alan Antikacı, Elmadağ Matara Alan Antikacı, Elmadağ Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Elmadağ 33 Lük Plak Alan Antikacı, Elmadağ Nişan Alan Antikacı, Elmadağ Seramik Alan Antikacı, Elmadağ Minyatür Alan Antikacı, Elmadağ Kase Alan Antikacı, Elmadağ Tas Alan Antikacı, Elmadağ Kavanoz Alan Antikacı, Elmadağ 45 Lik Plak Alan Antikacı, Elmadağ Varaklı Halı Alan Antikacı.

Elmadağ El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Elmadağ Radyo Alan Antikacı, Elmadağ Çini Alan Antikacı, Elmadağ Mühür Alan Antikacı, Elmadağ Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Elmadağ Çaydanlık Alan Antikacı, Elmadağ Halhal Alan Antikacı, Elmadağ Tılsım Alan Antikacı, Elmadağ Sepet Alan Antikacı, Elmadağ Sandelye Alan Antikacı, Elmadağ Eski Oyuncak Alan Antikacı, Elmadağ Pikap Alan Antikacı, Elmadağ Roman Alan Antikacı, Elmadağ Tepsi Alan Antikacı, Elmadağ Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Elmadağ Forma Alan Antikacı, Elmadağ Avize Alan Antikacı, Elmadağ Sahan Alan Antikacı, Elmadağ Tırnak Ayna Alan Antikacı, Elmadağ Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Elmadağ Bronz Heykel Alan Antikacı, Elmadağ Şamdan Alan Antikacı.

Elmadağ Kartpostal Alan Antikacı, Elmadağ Hereke Halısı Alan Antikacı, Elmadağ Sini Alan Antikacı, Elmadağ Tüfek Alan Antikacı, Elmadağ Köstekli Saat Alan Antikacı, Elmadağ Varaklı Ayna Alan Antikacı, Elmadağ Taş Plak Alan Antikacı, Elmadağ Gravür Alan Antikacı, Elmadağ Kurşun Alan Antikacı, Elmadağ Gramafon Alan Antikacı, Elmadağ Cd Player Alan Antikacı, Elmadağ 78 Lik Plak Alan Antikacı, Elmadağ Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Elmadağ Kahve Takımı Alan Antikacı, Elmadağ Mobilya Alan Antikacı, Elmadağ Kapı Alan Antikacı, Elmadağ Kaşık Alan Antikacı, Elmadağ İbrik Alan Antikacı, Elmadağ Yağlı Boya Alan Antikacı, Elmadağ Tabanca Alan Antikacı, Elmadağ Ferman Alan Antikacı, Elmadağ Ebru Alan Antikacı, Elmadağ Tabak Alan Antikacı, Elmadağ Semaver Alan Antikacı, Elmadağ Kutu Alan Antikacı.

Elmadağ Kehribar Alan Antikacı, Elmadağ Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Elmadağ Bronz Alan Antikacı, Elmadağ Şişe Alan Antikacı, Elmadağ Madalya Nişan Alan Antikacı, Elmadağ Anahtar Alan Antikacı, Elmadağ Makine Alan Antikacı, Elmadağ Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Elmadağ Mekanik Alet Alan Antikacı, Elmadağ Kolye Alan Antikacı, Elmadağ Fotoğraf Alan Antikacı, Elmadağ Bünyan Halısı Alan Antikacı, Elmadağ Tesbih Alan Antikacı, Elmadağ El Dokuması Halı Alan Antikacı, Elmadağ Opalin Alan Antikacı, Elmadağ Taş Alan Antikacı, Elmadağ Metal Alan Antikacı, Elmadağ El Yazması Alan Antikacı, Elmadağ Terazi Alan Antikacı, Elmadağ Tokmak Alan Antikacı, Elmadağ Gaz Ocağı Alan Antikacı, Elmadağ Dirhem Alan Antikacı, Elmadağ El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.