Elbasan Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Elbasan Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Elbasan, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Elbasan olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Elbasan İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Elbasan ve antika satıcıları Elbasan için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Elbasan Antikacı

İstanbul, Elbasan antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Elbasan) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Elbasan Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Elbasan Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Elbasan Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Elbasan Takvim Alan Antikacı, Elbasan Mangal Alan Antikacı, Elbasan Bindallı Alan Antikacı, Elbasan Müzik Seti Alan Antikacı, Elbasan Kama Alan Antikacı, Elbasan Kazan Alan Antikacı, Elbasan Kristal Alan Antikacı, Elbasan Kuran Alan Antikacı, Elbasan Kupa Alan Antikacı, Elbasan Ğügüm Alan Antikacı, Elbasan Arma Alan Antikacı, Elbasan Fıçı Alan Antikacı, Elbasan El Yazması Kitap Alan Antikacı, Elbasan Efemera Alan Antikacı, Elbasan Hat Makası Alan Antikacı, Elbasan Silke Alan Antikacı, Elbasan Madalya Alan Antikacı.

Elbasan Tarak Alan Antikacı, Elbasan Harita Alan Antikacı, Elbasan Kandil Alan Antikacı, Elbasan Bez Alan Antikacı, Elbasan Porselen Alan Antikacı, Elbasan Müzik Aleti Alan Antikacı, Elbasan Takı Kutusu Alan Antikacı, Elbasan Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Elbasan Resim Alan Antikacı, Elbasan İpek Halı Alan Antikacı, Elbasan Silah Alan Antikacı, Elbasan Kilim Alan Antikacı, Elbasan Plak Alan Antikacı, Elbasan Kasetçalar Alan Antikacı, Elbasan Zarf Alan Antikacı.

Elbasan Komple Miras Evi Alan Antikacı, Elbasan Yüzük Alan Antikacı, Elbasan Portre Alan Antikacı, Elbasan İran Halısı Alan Antikacı, Elbasan Askeri Malzeme Alanalar, Elbasan Baston Alan Antikacı, Elbasan Bileklik Alan Antikacı, Elbasan Sehpa Alan Antikacı, Elbasan Kamçı Alan Antikacı, Elbasan Hat Alan Antikacı, Elbasan Oyma Alan Antikacı, Elbasan Gümüşlük Alan Antikacı, Elbasan El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Elbasan Kılıç Alan Antikacı, Elbasan Takı Alan Antikacı, Elbasan Cep Saati Alan Antikacı, Elbasan Dvd Alan Antikacı, Elbasan Komple Eşya Alan Antikacı, Elbasan Telefon Alan Antikacı, Elbasan Pipo Alan Antikacı, Elbasan Üç Etek Alan Antikacı, Elbasan Bilezik Alan Antikacı, Elbasan Bardak Alan Antikacı.

Elbasan Tablo Alan Antikacı, Elbasan 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Elbasan Sefer Tası Alan Antikacı, Elbasan Dokuma Alan Antikacı, Elbasan Kalem Alan Antikacı, Elbasan Sürahi Alan Antikacı, Elbasan Komple Kütüphane Alan Antikacı, Elbasan Gümüş Alan Antikacı, Elbasan Daktilo Alan Antikacı, Elbasan Pul Alan Antikacı, Elbasan Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Elbasan Bıçak Alan Antikacı, Elbasan Kol Saati Alan Antikacı, Elbasan Makaralı Teyp Alan Antikacı, Elbasan Rozet Alan Antikacı, Elbasan Gelinlik Alan Antikacı, Elbasan Çatal Alan Antikacı, Elbasan Kıyafet Alan Antikacı, Elbasan Duvar Saati Alan Antikacı, Elbasan Fes Alan Antikacı, Elbasan Küp Alan Antikacı, Elbasan Saçma Alan Antikacı.

Elbasan Hat Yazısı Alan Antikacı, Elbasan Ağaç Alan Antikacı, Elbasan Halı Alan Antikacı, Elbasan Günlük Alan Antikacı, Elbasan Yıldız Porselen Alan Antikacı, Elbasan Masa Alan Antikacı, Elbasan Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Elbasan Kitap Alan Antikacı, Elbasan Amfi Alan Antikacı, Elbasan Albüm Alan Antikacı, Elbasan Ahşap Alan Antikacı, Elbasan Gondol Alan Antikacı, Elbasan Çizgi Roman Alan Antikacı, Elbasan Komple Mira Evi Boşaltanlar, Elbasan Pusula Alan Antikacı, Elbasan Gerdanlık Alan Antikacı, Elbasan Cezve Alan Antikacı, Elbasan Şerbetlik Alan Antikacı.

Elbasan Tuval Alan Antikacı, Elbasan Okka Alan Antikacı, Elbasan Fincan Alan Antikacı, Elbasan Cd Alan Antikacı, Elbasan Cam Alan Antikacı, Elbasan Çan Alan Antikacı, Elbasan Hoparlör Alan Antikacı, Elbasan Çiçek Alan Antikacı, Elbasan Retro Eşya Alan Antikacı, Elbasan Vazo Alan Antikacı, Elbasan Koltuk Alan Antikacı, Elbasan Şapka Alan Antikacı, Elbasan Bakır Eşya Alan Antikacı, Elbasan Kilit Alan Antikacı, Elbasan Biblo Alan Antikacı, Elbasan Saat Alan Antikacı, Elbasan Matara Alan Antikacı, Elbasan Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Elbasan 33 Lük Plak Alan Antikacı, Elbasan Nişan Alan Antikacı, Elbasan Seramik Alan Antikacı, Elbasan Minyatür Alan Antikacı, Elbasan Kase Alan Antikacı, Elbasan Tas Alan Antikacı, Elbasan Kavanoz Alan Antikacı, Elbasan 45 Lik Plak Alan Antikacı, Elbasan Varaklı Halı Alan Antikacı.

Elbasan El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Elbasan Radyo Alan Antikacı, Elbasan Çini Alan Antikacı, Elbasan Mühür Alan Antikacı, Elbasan Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Elbasan Çaydanlık Alan Antikacı, Elbasan Halhal Alan Antikacı, Elbasan Tılsım Alan Antikacı, Elbasan Sepet Alan Antikacı, Elbasan Sandelye Alan Antikacı, Elbasan Eski Oyuncak Alan Antikacı, Elbasan Pikap Alan Antikacı, Elbasan Roman Alan Antikacı, Elbasan Tepsi Alan Antikacı, Elbasan Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Elbasan Forma Alan Antikacı, Elbasan Avize Alan Antikacı, Elbasan Sahan Alan Antikacı, Elbasan Tırnak Ayna Alan Antikacı, Elbasan Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Elbasan Bronz Heykel Alan Antikacı, Elbasan Şamdan Alan Antikacı.

Elbasan Kartpostal Alan Antikacı, Elbasan Hereke Halısı Alan Antikacı, Elbasan Sini Alan Antikacı, Elbasan Tüfek Alan Antikacı, Elbasan Köstekli Saat Alan Antikacı, Elbasan Varaklı Ayna Alan Antikacı, Elbasan Taş Plak Alan Antikacı, Elbasan Gravür Alan Antikacı, Elbasan Kurşun Alan Antikacı, Elbasan Gramafon Alan Antikacı, Elbasan Cd Player Alan Antikacı, Elbasan 78 Lik Plak Alan Antikacı, Elbasan Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Elbasan Kahve Takımı Alan Antikacı, Elbasan Mobilya Alan Antikacı, Elbasan Kapı Alan Antikacı, Elbasan Kaşık Alan Antikacı, Elbasan İbrik Alan Antikacı, Elbasan Yağlı Boya Alan Antikacı, Elbasan Tabanca Alan Antikacı, Elbasan Ferman Alan Antikacı, Elbasan Ebru Alan Antikacı, Elbasan Tabak Alan Antikacı, Elbasan Semaver Alan Antikacı, Elbasan Kutu Alan Antikacı.

Elbasan Kehribar Alan Antikacı, Elbasan Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Elbasan Bronz Alan Antikacı, Elbasan Şişe Alan Antikacı, Elbasan Madalya Nişan Alan Antikacı, Elbasan Anahtar Alan Antikacı, Elbasan Makine Alan Antikacı, Elbasan Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Elbasan Mekanik Alet Alan Antikacı, Elbasan Kolye Alan Antikacı, Elbasan Fotoğraf Alan Antikacı, Elbasan Bünyan Halısı Alan Antikacı, Elbasan Tesbih Alan Antikacı, Elbasan El Dokuması Halı Alan Antikacı, Elbasan Opalin Alan Antikacı, Elbasan Taş Alan Antikacı, Elbasan Metal Alan Antikacı, Elbasan El Yazması Alan Antikacı, Elbasan Terazi Alan Antikacı, Elbasan Tokmak Alan Antikacı, Elbasan Gaz Ocağı Alan Antikacı, Elbasan Dirhem Alan Antikacı, Elbasan El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.