Sivrice antikacılar, Sivrice antika alanlar, Sivrice antika eşya alanlar, Sivrice antika eşyalar, Sivrice eski alım satım, Sivrice antika koleksiyoncuları, Sivrice antika eşya alıcıları, Sivrice antika şirketleri, Sivrice antika firması, Sivrice antika şirketi, Sivrice antika firmaları, Sivrice antika eşya şirketleri, Sivrice antika eşya firması, Sivrice antika eşya şirketi, Sivrice antika eşya firmaları, Sivrice müzayede şirketi, Sivrice eski alanlar, Sivrice eski eşya alanlar, Sivrice antika alan yerler, Sivrice antika eşya alan yerler, Sivrice eski alan yerler, Sivrice eski eşya alan yerler, Sivrice antika pazarı, Sivrice antika alım satım, Sivrice antika alıcıları, Sivrice antika satıcıları, Sivrice antika eşya satıcıları, Sivrice eski eşya alıcıları, Sivrice eski eşya satıcıları, Sivrice antika fiyatları, Sivrice antika eşya fiyatları, Sivrice eski fiyatları, Sivrice eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Elazığ Sivrice Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sivrice antika eşya alanlar ve Sivrice antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sivrice antika eşya şirketimiz, Sivrice antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sivrice Antika Alanlar

Sivrice antika alanlar ve Sivrice antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sivrice antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sivrice antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sivrice Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sivrice antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sivrice

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sivrice antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sivrice antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sivrice Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sivrice antika eşya alanlar ve Sivrice antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sivrice antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sivrice antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sivrice Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sivrice antika eşya alanların tercih ettiği, Sivrice bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sivrice antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sivrice antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sivrice antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sivrice Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sivrice eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sivrice eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sivrice eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sivrice eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sivrice eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sivrice Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sivrice bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sivrice antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sivrice bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sivrice antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sivrice antikacılar, Sivrice antika eşyalar, Sivrice eski eşyalar, Sivrice antika şirketleri, Sivrice antika firması, Sivrice müzayede şirketi,Sivrice el yazması alanlar, Sivrice Kuran’ı kerim alanlar, Sivrice hat yazı alanlar, Sivrice obje alanlar, Sivrice gümüş alanlar, Sivrice turalı gümüş alanlar, Sivrice karaf alanlar, vazo alanlar, Sivrice jardinyer alanlar, Sivrice resim alanlar, Sivrice modern resim alanlar, Sivrice aplik alanlar, Sivrice bahü alanlar, Sivrice bavul alanlar, Sivrice çanak alanlar, Sivrice çömlek alanlar, Sivrice bakır alanlar, baston alanlar, Sivrice biskiü alanlar, Sivrice billur alanlar, Sivrice cam alanlar, Sivrice kristal alanlar, Sivrice bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sivrice bandırma halısı alanlar, Sivrice ceviz yemek odası alanlar, Sivrice ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sivrice ceviz sandalye alanlar, Sivrice cümbüş alanlar, Sivrice constantin oble alanlar, Sivrice cam obje alanlar, Sivrice beykoz alanlar.

Sivrice bohem alanlar, Sivrice çeşmi bülbül alanlar, Sivrice çeşme taşı alanlar, Sivrice çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sivrice arnevu alanlar, art deko alanlar, Sivrice deko alanlar, Sivrice ayna alanlar, Sivrice asma avize alanlar, Sivrice aznavur gümüş alanlar, Sivrice aznavur alanlar, Sivrice bafon alanlar, Sivrice ayvazozki alanlar, Sivrice dolap alanlar, Sivrice divit alanlar, Sivrice biblo alanlar, Sivrice dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sivrice daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sivrice dekopaj işi alanlar, Sivrice dual alanlar, Sivrice dual pikap alanlar.

Sivrice dümen alanlar, Sivrice gemici dümeni alanlar, Sivrice gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sivrice derbent halı alanlar, Sivrice eviye alanlar, Sivrice ev halısı alanlar, Sivrice elbiselik alanlar, Sivrice elbise alanlar, Sivrice paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sivrice el işi alanlar, Sivrice el işi halı alanlar, Sivrice el işi alanlar, Sivrice el işi kilim alanlar, Sivrice çan alanlar, Sivrice kilise çanı alanlar, Sivrice gemici çanı alanlar, Sivrice çarık alanlar, Sivrice Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sivrice ferforje alanlar, Sivrice fistan alanlar, Sivrice Osmanlı fistan alanlar, Sivrice portmanto alanlar, Sivrice eski saat alanlar, Sivrice frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sivrice bronz heykel alanlar, Sivrice bronz sütün alanlar, Sivrice bronz avize alanlar, Sivrice bronz vazo alanlar, Sivrice bronz kutu alanlar, Sivrice bronz el işi alanlar.

Sivrice halı alanlar, Sivrice lamba alanlar, resim alanlar, Sivrice parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sivrice insan biblosu alanlar, Sivrice oryantel biblo alanlar, Sivrice kuş biblosu alanlar, Sivrice havlu alanlar, Sivrice mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sivrice turkısh antika alanlar, Sivrice Osmanlı eşyalar alanlar, Sivrice eski gelinlik alanlar, Sivrice İstanbul resimleri alanlar, Sivrice altın varak sehpa alanlar, Sivrice altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sivrice afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sivrice bronz fener alanlar, Sivrice bünyen alanlar, Sivrice develi halı alanlar, Sivrice dürbün alanlar, Sivrice teleskop alanlar, Sivrice sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sivrice çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sivrice flama alanlar, Sivrice alem alanlar, Sivrice arabesk alanlar.

Sivrice pul alanlar, Sivrice Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Sivrice eski fincan alanlar, Sivrice cam altı alanlar, Sivrice şamdan alanlar, Sivrice oryantel heykel alanlar, Sivrice gümüşlük alanlar, Sivrice hat yazı alanlar, Sivrice teship alanlar, hokka alanlar, Sivrice tophane alanlar, Sivrice goblen alanlar, Sivrice çin eski eşyalar alanlar, Sivrice Çanakkale alanlar, Sivrice Çanakkale vazo alanlar, Sivrice fil dişi heykel alanlar, Sivrice fil dişi baston alanlar, Sivrice fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sivrice fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sivrice duvar saati alanlar, Sivrice bez alanlar, buda heykel alanlar, Sivrice hamedan halı alanlar, Sivrice kılıç alanlar, Sivrice antika kılıç alanlar.

Sivrice antika araba alanlar, Sivrice antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sivrice antika eşyalar alanlar, Sivrice kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sivrice antika foto alanlar, Sivrice kehribar alanlar, Sivrice kehribar tesbih alanlar, Sivrice Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sivrice seramik eşya alanlar, Sivrice kilit alanlar, Sivrice anahtar alanlar, Sivrice antika anahtar alanlar, Sivrice antika kilit alanlar, Sivrice josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sivrice antika silah alanlar, Sivrice antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sivrice lambader alanlar, Sivrice minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sivrice komidin alanlar, Sivrice kara kalem resim alanlar, Sivrice blue black alanlar, Sivrice mask alanlar, eski mask alanlar, Sivrice aşurelik alanlar.

Sivrice saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sivrice antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sivrice gramofon alanlar, Sivrice mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sivrice güdüm alanlar, Sivrice tekke işi alanlar, Sivrice İznik alanlar, Sivrice pusula alanlar, Sivrice gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Sivrice periyor saat alanlar, Sivrice mangal alanlar, Sivrice eski mangal alanlar, Sivrice Şam işi alanlar, Sivrice Süleymaniye işi alanlar, Sivrice takunya alanlar, Sivrice gümüş takunya alanlar, Sivrice Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sivrice seccade alanlar, Sivrice eski seccade alanlar, Sivrice Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sivrice tablo alanlar.

Sivrice antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sivrice abajur alanlar, Sivrice sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sivrice antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sivrice madalya alanlar, Sivrice eşya alanlar, Sivrice ferman alanlar, Sivrice berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sivrice jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sivrice bahça alanlar, Sivrice Osmanlı bohça alanlar, Sivrice bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sivrice ampir alanlar, Sivrice chrıstofle alanlar, Sivrice ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sivrice şamdan alanlar, Sivrice çanta alanlar, Sivrice van işi savat alanlar, Sivrice tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sivrice Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sivrice hokka alanlar, Sivrice fransız mine alanlar, Sivrice teşhir vitrini alanlar, Sivrice buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sivrice keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sivrice kandil alanlar, Sivrice ebru alanlar, Sivrice mustafa düzgünman alanlar, Sivrice zigon alanlar, Sivrice zemzemlik alanlar, Sivrice mücevher kutusu alanlar, Sivrice dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sivrice sürahi alanlar, Sivrice Osmanlı sürahi alanlar, Sivrice antik mercan alanlar, Sivrice makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sivrice antik sedef alanlar, Sivrice minyatür alanlar, Sivrice kabe örtüsü alanlar, Sivrice gülebdan alanlar, Sivrice mineli dürbün alanlar, Sivrice sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sivrice şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sivrice lali gue alanlar, Sivrice gece sürahisi alanlar, Sivrice meissen alanlar, Sivrice satsuma alanlar, Sivrice hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sivrice macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sivrice constantine alanlar, Sivrice anonim alanlar, Sivrice leyla gamsız alanlar, Sivrice ibrahim safi alanlar, Sivrice bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sivrice herend alanlar, Sivrice nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sivrice osmanlıca alanlar, Sivrice kitap alanlar, Sivrice kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sivrice haydar besim aydar alanlar, Sivrice orhan peker alanlar, Sivrice sıtkı olçar alanlar, Sivrice Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sivrice edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sivrice rus gümüşü alanlar, Sivrice minyatür alanlar, Sivrice viyana heykel alanlar, Sivrice oryantal heykel alanlar, Sivrice f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sivrice merasim kılıcı alanlar.

Sivrice ahşap hilye alanlar, Sivrice hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sivrice tesbih alanlar, Sivrice seyahat saati alanlar, Sivrice gravür alanlar, Sivrice degü alanlar, radio antika alanlar, Sivrice opalin alanlar, Sivrice radyo alanlar, Sivrice kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sivrice laledan alanlar, Sivrice karaf alanlar, Sivrice çerezlik alanlar, Sivrice sahleplik alanlar, Sivrice tutya alanlar, Sivrice likör takımı alanlar, Sivrice mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sivrice zarf alanlar, Sivrice nargile alanlar, Sivrice gülabdan alanlar, Sivrice ferman alanlar, Sivrice berat alanlar.

Sivrice hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sivrice şifa tası alanlar, Sivrice hokka takımı alanlar, Sivrice mangal alanlar, Sivrice barutluk alanlar, Sivrice tombak alanlar, Sivrice saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Sivrice ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sivrice hançer alanlar, Sivrice kılıç alanlar, Sivrice mühürler alanlar, Sivrice mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sivrice Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sivrice seccade alanlar, Sivrice sırmalı örtüler alanlar, Sivrice antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.