Kovancılar antikacılar, Kovancılar antika alanlar, Kovancılar antika eşya alanlar, Kovancılar antika eşyalar, Kovancılar eski alım satım, Kovancılar antika koleksiyoncuları, Kovancılar antika eşya alıcıları, Kovancılar antika şirketleri, Kovancılar antika firması, Kovancılar antika şirketi, Kovancılar antika firmaları, Kovancılar antika eşya şirketleri, Kovancılar antika eşya firması, Kovancılar antika eşya şirketi, Kovancılar antika eşya firmaları, Kovancılar müzayede şirketi, Kovancılar eski alanlar, Kovancılar eski eşya alanlar, Kovancılar antika alan yerler, Kovancılar antika eşya alan yerler, Kovancılar eski alan yerler, Kovancılar eski eşya alan yerler, Kovancılar antika pazarı, Kovancılar antika alım satım, Kovancılar antika alıcıları, Kovancılar antika satıcıları, Kovancılar antika eşya satıcıları, Kovancılar eski eşya alıcıları, Kovancılar eski eşya satıcıları, Kovancılar antika fiyatları, Kovancılar antika eşya fiyatları, Kovancılar eski fiyatları, Kovancılar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Elazığ Kovancılar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kovancılar antika eşya alanlar ve Kovancılar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kovancılar antika eşya şirketimiz, Kovancılar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kovancılar Antika Alanlar

Kovancılar antika alanlar ve Kovancılar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kovancılar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kovancılar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kovancılar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kovancılar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kovancılar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kovancılar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kovancılar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kovancılar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kovancılar antika eşya alanlar ve Kovancılar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kovancılar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kovancılar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kovancılar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kovancılar antika eşya alanların tercih ettiği, Kovancılar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kovancılar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kovancılar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kovancılar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kovancılar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kovancılar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kovancılar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kovancılar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kovancılar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kovancılar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kovancılar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kovancılar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kovancılar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kovancılar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kovancılar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kovancılar antikacılar, Kovancılar antika eşyalar, Kovancılar eski eşyalar, Kovancılar antika şirketleri, Kovancılar antika firması, Kovancılar müzayede şirketi,Kovancılar el yazması alanlar, Kovancılar Kuran’ı kerim alanlar, Kovancılar hat yazı alanlar, Kovancılar obje alanlar, Kovancılar gümüş alanlar, Kovancılar turalı gümüş alanlar, Kovancılar karaf alanlar, vazo alanlar, Kovancılar jardinyer alanlar, Kovancılar resim alanlar, Kovancılar modern resim alanlar, Kovancılar aplik alanlar, Kovancılar bahü alanlar, Kovancılar bavul alanlar, Kovancılar çanak alanlar, Kovancılar çömlek alanlar, Kovancılar bakır alanlar, baston alanlar, Kovancılar biskiü alanlar, Kovancılar billur alanlar, Kovancılar cam alanlar, Kovancılar kristal alanlar, Kovancılar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kovancılar bandırma halısı alanlar, Kovancılar ceviz yemek odası alanlar, Kovancılar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kovancılar ceviz sandalye alanlar, Kovancılar cümbüş alanlar, Kovancılar constantin oble alanlar, Kovancılar cam obje alanlar, Kovancılar beykoz alanlar.

Kovancılar bohem alanlar, Kovancılar çeşmi bülbül alanlar, Kovancılar çeşme taşı alanlar, Kovancılar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kovancılar arnevu alanlar, art deko alanlar, Kovancılar deko alanlar, Kovancılar ayna alanlar, Kovancılar asma avize alanlar, Kovancılar aznavur gümüş alanlar, Kovancılar aznavur alanlar, Kovancılar bafon alanlar, Kovancılar ayvazozki alanlar, Kovancılar dolap alanlar, Kovancılar divit alanlar, Kovancılar biblo alanlar, Kovancılar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kovancılar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kovancılar dekopaj işi alanlar, Kovancılar dual alanlar, Kovancılar dual pikap alanlar.

Kovancılar dümen alanlar, Kovancılar gemici dümeni alanlar, Kovancılar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kovancılar derbent halı alanlar, Kovancılar eviye alanlar, Kovancılar ev halısı alanlar, Kovancılar elbiselik alanlar, Kovancılar elbise alanlar, Kovancılar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kovancılar el işi alanlar, Kovancılar el işi halı alanlar, Kovancılar el işi alanlar, Kovancılar el işi kilim alanlar, Kovancılar çan alanlar, Kovancılar kilise çanı alanlar, Kovancılar gemici çanı alanlar, Kovancılar çarık alanlar, Kovancılar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kovancılar ferforje alanlar, Kovancılar fistan alanlar, Kovancılar Osmanlı fistan alanlar, Kovancılar portmanto alanlar, Kovancılar eski saat alanlar, Kovancılar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kovancılar bronz heykel alanlar, Kovancılar bronz sütün alanlar, Kovancılar bronz avize alanlar, Kovancılar bronz vazo alanlar, Kovancılar bronz kutu alanlar, Kovancılar bronz el işi alanlar.

Kovancılar halı alanlar, Kovancılar lamba alanlar, resim alanlar, Kovancılar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kovancılar insan biblosu alanlar, Kovancılar oryantel biblo alanlar, Kovancılar kuş biblosu alanlar, Kovancılar havlu alanlar, Kovancılar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kovancılar turkısh antika alanlar, Kovancılar Osmanlı eşyalar alanlar, Kovancılar eski gelinlik alanlar, Kovancılar İstanbul resimleri alanlar, Kovancılar altın varak sehpa alanlar, Kovancılar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kovancılar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kovancılar bronz fener alanlar, Kovancılar bünyen alanlar, Kovancılar develi halı alanlar, Kovancılar dürbün alanlar, Kovancılar teleskop alanlar, Kovancılar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kovancılar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kovancılar flama alanlar, Kovancılar alem alanlar, Kovancılar arabesk alanlar.

Kovancılar pul alanlar, Kovancılar Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kovancılar eski fincan alanlar, Kovancılar cam altı alanlar, Kovancılar şamdan alanlar, Kovancılar oryantel heykel alanlar, Kovancılar gümüşlük alanlar, Kovancılar hat yazı alanlar, Kovancılar teship alanlar, hokka alanlar, Kovancılar tophane alanlar, Kovancılar goblen alanlar, Kovancılar çin eski eşyalar alanlar, Kovancılar Çanakkale alanlar, Kovancılar Çanakkale vazo alanlar, Kovancılar fil dişi heykel alanlar, Kovancılar fil dişi baston alanlar, Kovancılar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kovancılar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kovancılar duvar saati alanlar, Kovancılar bez alanlar, buda heykel alanlar, Kovancılar hamedan halı alanlar, Kovancılar kılıç alanlar, Kovancılar antika kılıç alanlar.

Kovancılar antika araba alanlar, Kovancılar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kovancılar antika eşyalar alanlar, Kovancılar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kovancılar antika foto alanlar, Kovancılar kehribar alanlar, Kovancılar kehribar tesbih alanlar, Kovancılar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kovancılar seramik eşya alanlar, Kovancılar kilit alanlar, Kovancılar anahtar alanlar, Kovancılar antika anahtar alanlar, Kovancılar antika kilit alanlar, Kovancılar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kovancılar antika silah alanlar, Kovancılar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kovancılar lambader alanlar, Kovancılar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kovancılar komidin alanlar, Kovancılar kara kalem resim alanlar, Kovancılar blue black alanlar, Kovancılar mask alanlar, eski mask alanlar, Kovancılar aşurelik alanlar.

Kovancılar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kovancılar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kovancılar gramofon alanlar, Kovancılar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kovancılar güdüm alanlar, Kovancılar tekke işi alanlar, Kovancılar İznik alanlar, Kovancılar pusula alanlar, Kovancılar gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kovancılar periyor saat alanlar, Kovancılar mangal alanlar, Kovancılar eski mangal alanlar, Kovancılar Şam işi alanlar, Kovancılar Süleymaniye işi alanlar, Kovancılar takunya alanlar, Kovancılar gümüş takunya alanlar, Kovancılar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kovancılar seccade alanlar, Kovancılar eski seccade alanlar, Kovancılar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kovancılar tablo alanlar.

Kovancılar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kovancılar abajur alanlar, Kovancılar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kovancılar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kovancılar madalya alanlar, Kovancılar eşya alanlar, Kovancılar ferman alanlar, Kovancılar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kovancılar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kovancılar bahça alanlar, Kovancılar Osmanlı bohça alanlar, Kovancılar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kovancılar ampir alanlar, Kovancılar chrıstofle alanlar, Kovancılar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kovancılar şamdan alanlar, Kovancılar çanta alanlar, Kovancılar van işi savat alanlar, Kovancılar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kovancılar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kovancılar hokka alanlar, Kovancılar fransız mine alanlar, Kovancılar teşhir vitrini alanlar, Kovancılar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kovancılar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kovancılar kandil alanlar, Kovancılar ebru alanlar, Kovancılar mustafa düzgünman alanlar, Kovancılar zigon alanlar, Kovancılar zemzemlik alanlar, Kovancılar mücevher kutusu alanlar, Kovancılar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kovancılar sürahi alanlar, Kovancılar Osmanlı sürahi alanlar, Kovancılar antik mercan alanlar, Kovancılar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kovancılar antik sedef alanlar, Kovancılar minyatür alanlar, Kovancılar kabe örtüsü alanlar, Kovancılar gülebdan alanlar, Kovancılar mineli dürbün alanlar, Kovancılar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kovancılar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kovancılar lali gue alanlar, Kovancılar gece sürahisi alanlar, Kovancılar meissen alanlar, Kovancılar satsuma alanlar, Kovancılar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kovancılar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kovancılar constantine alanlar, Kovancılar anonim alanlar, Kovancılar leyla gamsız alanlar, Kovancılar ibrahim safi alanlar, Kovancılar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kovancılar herend alanlar, Kovancılar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kovancılar osmanlıca alanlar, Kovancılar kitap alanlar, Kovancılar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kovancılar haydar besim aydar alanlar, Kovancılar orhan peker alanlar, Kovancılar sıtkı olçar alanlar, Kovancılar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kovancılar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kovancılar rus gümüşü alanlar, Kovancılar minyatür alanlar, Kovancılar viyana heykel alanlar, Kovancılar oryantal heykel alanlar, Kovancılar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kovancılar merasim kılıcı alanlar.

Kovancılar ahşap hilye alanlar, Kovancılar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kovancılar tesbih alanlar, Kovancılar seyahat saati alanlar, Kovancılar gravür alanlar, Kovancılar degü alanlar, radio antika alanlar, Kovancılar opalin alanlar, Kovancılar radyo alanlar, Kovancılar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kovancılar laledan alanlar, Kovancılar karaf alanlar, Kovancılar çerezlik alanlar, Kovancılar sahleplik alanlar, Kovancılar tutya alanlar, Kovancılar likör takımı alanlar, Kovancılar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kovancılar zarf alanlar, Kovancılar nargile alanlar, Kovancılar gülabdan alanlar, Kovancılar ferman alanlar, Kovancılar berat alanlar.

Kovancılar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kovancılar şifa tası alanlar, Kovancılar hokka takımı alanlar, Kovancılar mangal alanlar, Kovancılar barutluk alanlar, Kovancılar tombak alanlar, Kovancılar saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kovancılar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kovancılar hançer alanlar, Kovancılar kılıç alanlar, Kovancılar mühürler alanlar, Kovancılar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kovancılar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kovancılar seccade alanlar, Kovancılar sırmalı örtüler alanlar, Kovancılar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.