Baskil antikacılar, Baskil antika alanlar, Baskil antika eşya alanlar, Baskil antika eşyalar, Baskil eski alım satım, Baskil antika koleksiyoncuları, Baskil antika eşya alıcıları, Baskil antika şirketleri, Baskil antika firması, Baskil antika şirketi, Baskil antika firmaları, Baskil antika eşya şirketleri, Baskil antika eşya firması, Baskil antika eşya şirketi, Baskil antika eşya firmaları, Baskil müzayede şirketi, Baskil eski alanlar, Baskil eski eşya alanlar, Baskil antika alan yerler, Baskil antika eşya alan yerler, Baskil eski alan yerler, Baskil eski eşya alan yerler, Baskil antika pazarı, Baskil antika alım satım, Baskil antika alıcıları, Baskil antika satıcıları, Baskil antika eşya satıcıları, Baskil eski eşya alıcıları, Baskil eski eşya satıcıları, Baskil antika fiyatları, Baskil antika eşya fiyatları, Baskil eski fiyatları, Baskil eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Elazığ Baskil Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Baskil antika eşya alanlar ve Baskil antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Baskil antika eşya şirketimiz, Baskil antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Baskil Antika Alanlar

Baskil antika alanlar ve Baskil antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Baskil antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Baskil antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Baskil Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Baskil antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Baskil

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Baskil antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Baskil antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Baskil Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Baskil antika eşya alanlar ve Baskil antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Baskil antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Baskil antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Baskil Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Baskil antika eşya alanların tercih ettiği, Baskil bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Baskil antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Baskil antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Baskil antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Baskil Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Baskil eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Baskil eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Baskil eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Baskil eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Baskil eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Baskil Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Baskil bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Baskil antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Baskil bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Baskil antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Baskil antikacılar, Baskil antika eşyalar, Baskil eski eşyalar, Baskil antika şirketleri, Baskil antika firması, Baskil müzayede şirketi,Baskil el yazması alanlar, Baskil Kuran’ı kerim alanlar, Baskil hat yazı alanlar, Baskil obje alanlar, Baskil gümüş alanlar, Baskil turalı gümüş alanlar, Baskil karaf alanlar, vazo alanlar, Baskil jardinyer alanlar, Baskil resim alanlar, Baskil modern resim alanlar, Baskil aplik alanlar, Baskil bahü alanlar, Baskil bavul alanlar, Baskil çanak alanlar, Baskil çömlek alanlar, Baskil bakır alanlar, baston alanlar, Baskil biskiü alanlar, Baskil billur alanlar, Baskil cam alanlar, Baskil kristal alanlar, Baskil bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Baskil bandırma halısı alanlar, Baskil ceviz yemek odası alanlar, Baskil ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Baskil ceviz sandalye alanlar, Baskil cümbüş alanlar, Baskil constantin oble alanlar, Baskil cam obje alanlar, Baskil beykoz alanlar.

Baskil bohem alanlar, Baskil çeşmi bülbül alanlar, Baskil çeşme taşı alanlar, Baskil çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Baskil arnevu alanlar, art deko alanlar, Baskil deko alanlar, Baskil ayna alanlar, Baskil asma avize alanlar, Baskil aznavur gümüş alanlar, Baskil aznavur alanlar, Baskil bafon alanlar, Baskil ayvazozki alanlar, Baskil dolap alanlar, Baskil divit alanlar, Baskil biblo alanlar, Baskil dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Baskil daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Baskil dekopaj işi alanlar, Baskil dual alanlar, Baskil dual pikap alanlar.

Baskil dümen alanlar, Baskil gemici dümeni alanlar, Baskil gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Baskil derbent halı alanlar, Baskil eviye alanlar, Baskil ev halısı alanlar, Baskil elbiselik alanlar, Baskil elbise alanlar, Baskil paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Baskil el işi alanlar, Baskil el işi halı alanlar, Baskil el işi alanlar, Baskil el işi kilim alanlar, Baskil çan alanlar, Baskil kilise çanı alanlar, Baskil gemici çanı alanlar, Baskil çarık alanlar, Baskil Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Baskil ferforje alanlar, Baskil fistan alanlar, Baskil Osmanlı fistan alanlar, Baskil portmanto alanlar, Baskil eski saat alanlar, Baskil frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Baskil bronz heykel alanlar, Baskil bronz sütün alanlar, Baskil bronz avize alanlar, Baskil bronz vazo alanlar, Baskil bronz kutu alanlar, Baskil bronz el işi alanlar.

Baskil halı alanlar, Baskil lamba alanlar, resim alanlar, Baskil parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Baskil insan biblosu alanlar, Baskil oryantel biblo alanlar, Baskil kuş biblosu alanlar, Baskil havlu alanlar, Baskil mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Baskil turkısh antika alanlar, Baskil Osmanlı eşyalar alanlar, Baskil eski gelinlik alanlar, Baskil İstanbul resimleri alanlar, Baskil altın varak sehpa alanlar, Baskil altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Baskil afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Baskil bronz fener alanlar, Baskil bünyen alanlar, Baskil develi halı alanlar, Baskil dürbün alanlar, Baskil teleskop alanlar, Baskil sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Baskil çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Baskil flama alanlar, Baskil alem alanlar, Baskil arabesk alanlar.

Baskil pul alanlar, Baskil Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Baskil eski fincan alanlar, Baskil cam altı alanlar, Baskil şamdan alanlar, Baskil oryantel heykel alanlar, Baskil gümüşlük alanlar, Baskil hat yazı alanlar, Baskil teship alanlar, hokka alanlar, Baskil tophane alanlar, Baskil goblen alanlar, Baskil çin eski eşyalar alanlar, Baskil Çanakkale alanlar, Baskil Çanakkale vazo alanlar, Baskil fil dişi heykel alanlar, Baskil fil dişi baston alanlar, Baskil fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Baskil fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Baskil duvar saati alanlar, Baskil bez alanlar, buda heykel alanlar, Baskil hamedan halı alanlar, Baskil kılıç alanlar, Baskil antika kılıç alanlar.

Baskil antika araba alanlar, Baskil antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Baskil antika eşyalar alanlar, Baskil kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Baskil antika foto alanlar, Baskil kehribar alanlar, Baskil kehribar tesbih alanlar, Baskil Kütahya alanlar, kınık alanlar, Baskil seramik eşya alanlar, Baskil kilit alanlar, Baskil anahtar alanlar, Baskil antika anahtar alanlar, Baskil antika kilit alanlar, Baskil josefin alanlar, kaşpo alanlar, Baskil antika silah alanlar, Baskil antika rahle alanlar, rahle alanlar, Baskil lambader alanlar, Baskil minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Baskil komidin alanlar, Baskil kara kalem resim alanlar, Baskil blue black alanlar, Baskil mask alanlar, eski mask alanlar, Baskil aşurelik alanlar.

Baskil saleplik alanlar, bozalık alanlar, Baskil antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Baskil gramofon alanlar, Baskil mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Baskil güdüm alanlar, Baskil tekke işi alanlar, Baskil İznik alanlar, Baskil pusula alanlar, Baskil gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Baskil periyor saat alanlar, Baskil mangal alanlar, Baskil eski mangal alanlar, Baskil Şam işi alanlar, Baskil Süleymaniye işi alanlar, Baskil takunya alanlar, Baskil gümüş takunya alanlar, Baskil Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Baskil seccade alanlar, Baskil eski seccade alanlar, Baskil Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Baskil tablo alanlar.

Baskil antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Baskil abajur alanlar, Baskil sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Baskil antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Baskil madalya alanlar, Baskil eşya alanlar, Baskil ferman alanlar, Baskil berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Baskil jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Baskil bahça alanlar, Baskil Osmanlı bohça alanlar, Baskil bindallı alanlar, kaftan alanlar, Baskil ampir alanlar, Baskil chrıstofle alanlar, Baskil ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Baskil şamdan alanlar, Baskil çanta alanlar, Baskil van işi savat alanlar, Baskil tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Baskil Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Baskil hokka alanlar, Baskil fransız mine alanlar, Baskil teşhir vitrini alanlar, Baskil buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Baskil keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Baskil kandil alanlar, Baskil ebru alanlar, Baskil mustafa düzgünman alanlar, Baskil zigon alanlar, Baskil zemzemlik alanlar, Baskil mücevher kutusu alanlar, Baskil dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Baskil sürahi alanlar, Baskil Osmanlı sürahi alanlar, Baskil antik mercan alanlar, Baskil makta alanlar, teslim taşı alanlar, Baskil antik sedef alanlar, Baskil minyatür alanlar, Baskil kabe örtüsü alanlar, Baskil gülebdan alanlar, Baskil mineli dürbün alanlar, Baskil sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Baskil şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Baskil lali gue alanlar, Baskil gece sürahisi alanlar, Baskil meissen alanlar, Baskil satsuma alanlar, Baskil hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Baskil macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Baskil constantine alanlar, Baskil anonim alanlar, Baskil leyla gamsız alanlar, Baskil ibrahim safi alanlar, Baskil bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Baskil herend alanlar, Baskil nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Baskil osmanlıca alanlar, Baskil kitap alanlar, Baskil kalle alanlar, ali kartal alanlar, Baskil haydar besim aydar alanlar, Baskil orhan peker alanlar, Baskil sıtkı olçar alanlar, Baskil Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Baskil edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Baskil rus gümüşü alanlar, Baskil minyatür alanlar, Baskil viyana heykel alanlar, Baskil oryantal heykel alanlar, Baskil f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Baskil merasim kılıcı alanlar.

Baskil ahşap hilye alanlar, Baskil hereke halı alanlar, kuka alanlar, Baskil tesbih alanlar, Baskil seyahat saati alanlar, Baskil gravür alanlar, Baskil degü alanlar, radio antika alanlar, Baskil opalin alanlar, Baskil radyo alanlar, Baskil kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Baskil laledan alanlar, Baskil karaf alanlar, Baskil çerezlik alanlar, Baskil sahleplik alanlar, Baskil tutya alanlar, Baskil likör takımı alanlar, Baskil mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Baskil zarf alanlar, Baskil nargile alanlar, Baskil gülabdan alanlar, Baskil ferman alanlar, Baskil berat alanlar.

Baskil hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Baskil şifa tası alanlar, Baskil hokka takımı alanlar, Baskil mangal alanlar, Baskil barutluk alanlar, Baskil tombak alanlar, Baskil saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Baskil ağızlık alanlar, kemer alanlar, Baskil hançer alanlar, Baskil kılıç alanlar, Baskil mühürler alanlar, Baskil mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Baskil Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Baskil seccade alanlar, Baskil sırmalı örtüler alanlar, Baskil antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.