Arıcak antikacılar, Arıcak antika alanlar, Arıcak antika eşya alanlar, Arıcak antika eşyalar, Arıcak eski alım satım, Arıcak antika koleksiyoncuları, Arıcak antika eşya alıcıları, Arıcak antika şirketleri, Arıcak antika firması, Arıcak antika şirketi, Arıcak antika firmaları, Arıcak antika eşya şirketleri, Arıcak antika eşya firması, Arıcak antika eşya şirketi, Arıcak antika eşya firmaları, Arıcak müzayede şirketi, Arıcak eski alanlar, Arıcak eski eşya alanlar, Arıcak antika alan yerler, Arıcak antika eşya alan yerler, Arıcak eski alan yerler, Arıcak eski eşya alan yerler, Arıcak antika pazarı, Arıcak antika alım satım, Arıcak antika alıcıları, Arıcak antika satıcıları, Arıcak antika eşya satıcıları, Arıcak eski eşya alıcıları, Arıcak eski eşya satıcıları, Arıcak antika fiyatları, Arıcak antika eşya fiyatları, Arıcak eski fiyatları, Arıcak eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Elazığ Arıcak Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Arıcak antika eşya alanlar ve Arıcak antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Arıcak antika eşya şirketimiz, Arıcak antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Arıcak Antika Alanlar

Arıcak antika alanlar ve Arıcak antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Arıcak antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Arıcak antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Arıcak Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Arıcak antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Arıcak

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Arıcak antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Arıcak antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Arıcak Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Arıcak antika eşya alanlar ve Arıcak antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Arıcak antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Arıcak antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Arıcak Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Arıcak antika eşya alanların tercih ettiği, Arıcak bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Arıcak antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Arıcak antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Arıcak antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Arıcak Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Arıcak eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Arıcak eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Arıcak eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Arıcak eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Arıcak eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Arıcak Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Arıcak bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Arıcak antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Arıcak bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Arıcak antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Arıcak antikacılar, Arıcak antika eşyalar, Arıcak eski eşyalar, Arıcak antika şirketleri, Arıcak antika firması, Arıcak müzayede şirketi,Arıcak el yazması alanlar, Arıcak Kuran’ı kerim alanlar, Arıcak hat yazı alanlar, Arıcak obje alanlar, Arıcak gümüş alanlar, Arıcak turalı gümüş alanlar, Arıcak karaf alanlar, vazo alanlar, Arıcak jardinyer alanlar, Arıcak resim alanlar, Arıcak modern resim alanlar, Arıcak aplik alanlar, Arıcak bahü alanlar, Arıcak bavul alanlar, Arıcak çanak alanlar, Arıcak çömlek alanlar, Arıcak bakır alanlar, baston alanlar, Arıcak biskiü alanlar, Arıcak billur alanlar, Arıcak cam alanlar, Arıcak kristal alanlar, Arıcak bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Arıcak bandırma halısı alanlar, Arıcak ceviz yemek odası alanlar, Arıcak ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Arıcak ceviz sandalye alanlar, Arıcak cümbüş alanlar, Arıcak constantin oble alanlar, Arıcak cam obje alanlar, Arıcak beykoz alanlar.

Arıcak bohem alanlar, Arıcak çeşmi bülbül alanlar, Arıcak çeşme taşı alanlar, Arıcak çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Arıcak arnevu alanlar, art deko alanlar, Arıcak deko alanlar, Arıcak ayna alanlar, Arıcak asma avize alanlar, Arıcak aznavur gümüş alanlar, Arıcak aznavur alanlar, Arıcak bafon alanlar, Arıcak ayvazozki alanlar, Arıcak dolap alanlar, Arıcak divit alanlar, Arıcak biblo alanlar, Arıcak dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Arıcak daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Arıcak dekopaj işi alanlar, Arıcak dual alanlar, Arıcak dual pikap alanlar.

Arıcak dümen alanlar, Arıcak gemici dümeni alanlar, Arıcak gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Arıcak derbent halı alanlar, Arıcak eviye alanlar, Arıcak ev halısı alanlar, Arıcak elbiselik alanlar, Arıcak elbise alanlar, Arıcak paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Arıcak el işi alanlar, Arıcak el işi halı alanlar, Arıcak el işi alanlar, Arıcak el işi kilim alanlar, Arıcak çan alanlar, Arıcak kilise çanı alanlar, Arıcak gemici çanı alanlar, Arıcak çarık alanlar, Arıcak Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Arıcak ferforje alanlar, Arıcak fistan alanlar, Arıcak Osmanlı fistan alanlar, Arıcak portmanto alanlar, Arıcak eski saat alanlar, Arıcak frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Arıcak bronz heykel alanlar, Arıcak bronz sütün alanlar, Arıcak bronz avize alanlar, Arıcak bronz vazo alanlar, Arıcak bronz kutu alanlar, Arıcak bronz el işi alanlar.

Arıcak halı alanlar, Arıcak lamba alanlar, resim alanlar, Arıcak parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Arıcak insan biblosu alanlar, Arıcak oryantel biblo alanlar, Arıcak kuş biblosu alanlar, Arıcak havlu alanlar, Arıcak mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Arıcak turkısh antika alanlar, Arıcak Osmanlı eşyalar alanlar, Arıcak eski gelinlik alanlar, Arıcak İstanbul resimleri alanlar, Arıcak altın varak sehpa alanlar, Arıcak altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Arıcak afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Arıcak bronz fener alanlar, Arıcak bünyen alanlar, Arıcak develi halı alanlar, Arıcak dürbün alanlar, Arıcak teleskop alanlar, Arıcak sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Arıcak çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Arıcak flama alanlar, Arıcak alem alanlar, Arıcak arabesk alanlar.

Arıcak pul alanlar, Arıcak Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Arıcak eski fincan alanlar, Arıcak cam altı alanlar, Arıcak şamdan alanlar, Arıcak oryantel heykel alanlar, Arıcak gümüşlük alanlar, Arıcak hat yazı alanlar, Arıcak teship alanlar, hokka alanlar, Arıcak tophane alanlar, Arıcak goblen alanlar, Arıcak çin eski eşyalar alanlar, Arıcak Çanakkale alanlar, Arıcak Çanakkale vazo alanlar, Arıcak fil dişi heykel alanlar, Arıcak fil dişi baston alanlar, Arıcak fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Arıcak fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Arıcak duvar saati alanlar, Arıcak bez alanlar, buda heykel alanlar, Arıcak hamedan halı alanlar, Arıcak kılıç alanlar, Arıcak antika kılıç alanlar.

Arıcak antika araba alanlar, Arıcak antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Arıcak antika eşyalar alanlar, Arıcak kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Arıcak antika foto alanlar, Arıcak kehribar alanlar, Arıcak kehribar tesbih alanlar, Arıcak Kütahya alanlar, kınık alanlar, Arıcak seramik eşya alanlar, Arıcak kilit alanlar, Arıcak anahtar alanlar, Arıcak antika anahtar alanlar, Arıcak antika kilit alanlar, Arıcak josefin alanlar, kaşpo alanlar, Arıcak antika silah alanlar, Arıcak antika rahle alanlar, rahle alanlar, Arıcak lambader alanlar, Arıcak minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Arıcak komidin alanlar, Arıcak kara kalem resim alanlar, Arıcak blue black alanlar, Arıcak mask alanlar, eski mask alanlar, Arıcak aşurelik alanlar.

Arıcak saleplik alanlar, bozalık alanlar, Arıcak antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Arıcak gramofon alanlar, Arıcak mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Arıcak güdüm alanlar, Arıcak tekke işi alanlar, Arıcak İznik alanlar, Arıcak pusula alanlar, Arıcak gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Arıcak periyor saat alanlar, Arıcak mangal alanlar, Arıcak eski mangal alanlar, Arıcak Şam işi alanlar, Arıcak Süleymaniye işi alanlar, Arıcak takunya alanlar, Arıcak gümüş takunya alanlar, Arıcak Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Arıcak seccade alanlar, Arıcak eski seccade alanlar, Arıcak Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Arıcak tablo alanlar.

Arıcak antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Arıcak abajur alanlar, Arıcak sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Arıcak antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Arıcak madalya alanlar, Arıcak eşya alanlar, Arıcak ferman alanlar, Arıcak berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Arıcak jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Arıcak bahça alanlar, Arıcak Osmanlı bohça alanlar, Arıcak bindallı alanlar, kaftan alanlar, Arıcak ampir alanlar, Arıcak chrıstofle alanlar, Arıcak ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Arıcak şamdan alanlar, Arıcak çanta alanlar, Arıcak van işi savat alanlar, Arıcak tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Arıcak Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Arıcak hokka alanlar, Arıcak fransız mine alanlar, Arıcak teşhir vitrini alanlar, Arıcak buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Arıcak keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Arıcak kandil alanlar, Arıcak ebru alanlar, Arıcak mustafa düzgünman alanlar, Arıcak zigon alanlar, Arıcak zemzemlik alanlar, Arıcak mücevher kutusu alanlar, Arıcak dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Arıcak sürahi alanlar, Arıcak Osmanlı sürahi alanlar, Arıcak antik mercan alanlar, Arıcak makta alanlar, teslim taşı alanlar, Arıcak antik sedef alanlar, Arıcak minyatür alanlar, Arıcak kabe örtüsü alanlar, Arıcak gülebdan alanlar, Arıcak mineli dürbün alanlar, Arıcak sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Arıcak şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Arıcak lali gue alanlar, Arıcak gece sürahisi alanlar, Arıcak meissen alanlar, Arıcak satsuma alanlar, Arıcak hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Arıcak macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Arıcak constantine alanlar, Arıcak anonim alanlar, Arıcak leyla gamsız alanlar, Arıcak ibrahim safi alanlar, Arıcak bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Arıcak herend alanlar, Arıcak nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Arıcak osmanlıca alanlar, Arıcak kitap alanlar, Arıcak kalle alanlar, ali kartal alanlar, Arıcak haydar besim aydar alanlar, Arıcak orhan peker alanlar, Arıcak sıtkı olçar alanlar, Arıcak Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Arıcak edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Arıcak rus gümüşü alanlar, Arıcak minyatür alanlar, Arıcak viyana heykel alanlar, Arıcak oryantal heykel alanlar, Arıcak f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Arıcak merasim kılıcı alanlar.

Arıcak ahşap hilye alanlar, Arıcak hereke halı alanlar, kuka alanlar, Arıcak tesbih alanlar, Arıcak seyahat saati alanlar, Arıcak gravür alanlar, Arıcak degü alanlar, radio antika alanlar, Arıcak opalin alanlar, Arıcak radyo alanlar, Arıcak kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Arıcak laledan alanlar, Arıcak karaf alanlar, Arıcak çerezlik alanlar, Arıcak sahleplik alanlar, Arıcak tutya alanlar, Arıcak likör takımı alanlar, Arıcak mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Arıcak zarf alanlar, Arıcak nargile alanlar, Arıcak gülabdan alanlar, Arıcak ferman alanlar, Arıcak berat alanlar.

Arıcak hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Arıcak şifa tası alanlar, Arıcak hokka takımı alanlar, Arıcak mangal alanlar, Arıcak barutluk alanlar, Arıcak tombak alanlar, Arıcak saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Arıcak ağızlık alanlar, kemer alanlar, Arıcak hançer alanlar, Arıcak kılıç alanlar, Arıcak mühürler alanlar, Arıcak mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Arıcak Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Arıcak seccade alanlar, Arıcak sırmalı örtüler alanlar, Arıcak antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.