Alacakaya antikacılar, Alacakaya antika alanlar, Alacakaya antika eşya alanlar, Alacakaya antika eşyalar, Alacakaya eski alım satım, Alacakaya antika koleksiyoncuları, Alacakaya antika eşya alıcıları, Alacakaya antika şirketleri, Alacakaya antika firması, Alacakaya antika şirketi, Alacakaya antika firmaları, Alacakaya antika eşya şirketleri, Alacakaya antika eşya firması, Alacakaya antika eşya şirketi, Alacakaya antika eşya firmaları, Alacakaya müzayede şirketi, Alacakaya eski alanlar, Alacakaya eski eşya alanlar, Alacakaya antika alan yerler, Alacakaya antika eşya alan yerler, Alacakaya eski alan yerler, Alacakaya eski eşya alan yerler, Alacakaya antika pazarı, Alacakaya antika alım satım, Alacakaya antika alıcıları, Alacakaya antika satıcıları, Alacakaya antika eşya satıcıları, Alacakaya eski eşya alıcıları, Alacakaya eski eşya satıcıları, Alacakaya antika fiyatları, Alacakaya antika eşya fiyatları, Alacakaya eski fiyatları, Alacakaya eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Elazığ Alacakaya Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Alacakaya antika eşya alanlar ve Alacakaya antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Alacakaya antika eşya şirketimiz, Alacakaya antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Alacakaya Antika Alanlar

Alacakaya antika alanlar ve Alacakaya antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Alacakaya antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Alacakaya antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Alacakaya Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Alacakaya antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Alacakaya

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Alacakaya antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Alacakaya antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Alacakaya Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Alacakaya antika eşya alanlar ve Alacakaya antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Alacakaya antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Alacakaya antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Alacakaya Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Alacakaya antika eşya alanların tercih ettiği, Alacakaya bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Alacakaya antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Alacakaya antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Alacakaya antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Alacakaya Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Alacakaya eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Alacakaya eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Alacakaya eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Alacakaya eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Alacakaya eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Alacakaya Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Alacakaya bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Alacakaya antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Alacakaya bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Alacakaya antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Alacakaya antikacılar, Alacakaya antika eşyalar, Alacakaya eski eşyalar, Alacakaya antika şirketleri, Alacakaya antika firması, Alacakaya müzayede şirketi,Alacakaya el yazması alanlar, Alacakaya Kuran’ı kerim alanlar, Alacakaya hat yazı alanlar, Alacakaya obje alanlar, Alacakaya gümüş alanlar, Alacakaya turalı gümüş alanlar, Alacakaya karaf alanlar, vazo alanlar, Alacakaya jardinyer alanlar, Alacakaya resim alanlar, Alacakaya modern resim alanlar, Alacakaya aplik alanlar, Alacakaya bahü alanlar, Alacakaya bavul alanlar, Alacakaya çanak alanlar, Alacakaya çömlek alanlar, Alacakaya bakır alanlar, baston alanlar, Alacakaya biskiü alanlar, Alacakaya billur alanlar, Alacakaya cam alanlar, Alacakaya kristal alanlar, Alacakaya bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Alacakaya bandırma halısı alanlar, Alacakaya ceviz yemek odası alanlar, Alacakaya ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Alacakaya ceviz sandalye alanlar, Alacakaya cümbüş alanlar, Alacakaya constantin oble alanlar, Alacakaya cam obje alanlar, Alacakaya beykoz alanlar.

Alacakaya bohem alanlar, Alacakaya çeşmi bülbül alanlar, Alacakaya çeşme taşı alanlar, Alacakaya çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Alacakaya arnevu alanlar, art deko alanlar, Alacakaya deko alanlar, Alacakaya ayna alanlar, Alacakaya asma avize alanlar, Alacakaya aznavur gümüş alanlar, Alacakaya aznavur alanlar, Alacakaya bafon alanlar, Alacakaya ayvazozki alanlar, Alacakaya dolap alanlar, Alacakaya divit alanlar, Alacakaya biblo alanlar, Alacakaya dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Alacakaya daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Alacakaya dekopaj işi alanlar, Alacakaya dual alanlar, Alacakaya dual pikap alanlar.

Alacakaya dümen alanlar, Alacakaya gemici dümeni alanlar, Alacakaya gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Alacakaya derbent halı alanlar, Alacakaya eviye alanlar, Alacakaya ev halısı alanlar, Alacakaya elbiselik alanlar, Alacakaya elbise alanlar, Alacakaya paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Alacakaya el işi alanlar, Alacakaya el işi halı alanlar, Alacakaya el işi alanlar, Alacakaya el işi kilim alanlar, Alacakaya çan alanlar, Alacakaya kilise çanı alanlar, Alacakaya gemici çanı alanlar, Alacakaya çarık alanlar, Alacakaya Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Alacakaya ferforje alanlar, Alacakaya fistan alanlar, Alacakaya Osmanlı fistan alanlar, Alacakaya portmanto alanlar, Alacakaya eski saat alanlar, Alacakaya frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Alacakaya bronz heykel alanlar, Alacakaya bronz sütün alanlar, Alacakaya bronz avize alanlar, Alacakaya bronz vazo alanlar, Alacakaya bronz kutu alanlar, Alacakaya bronz el işi alanlar.

Alacakaya halı alanlar, Alacakaya lamba alanlar, resim alanlar, Alacakaya parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Alacakaya insan biblosu alanlar, Alacakaya oryantel biblo alanlar, Alacakaya kuş biblosu alanlar, Alacakaya havlu alanlar, Alacakaya mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Alacakaya turkısh antika alanlar, Alacakaya Osmanlı eşyalar alanlar, Alacakaya eski gelinlik alanlar, Alacakaya İstanbul resimleri alanlar, Alacakaya altın varak sehpa alanlar, Alacakaya altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Alacakaya afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Alacakaya bronz fener alanlar, Alacakaya bünyen alanlar, Alacakaya develi halı alanlar, Alacakaya dürbün alanlar, Alacakaya teleskop alanlar, Alacakaya sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Alacakaya çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Alacakaya flama alanlar, Alacakaya alem alanlar, Alacakaya arabesk alanlar.

Alacakaya pul alanlar, Alacakaya Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Alacakaya eski fincan alanlar, Alacakaya cam altı alanlar, Alacakaya şamdan alanlar, Alacakaya oryantel heykel alanlar, Alacakaya gümüşlük alanlar, Alacakaya hat yazı alanlar, Alacakaya teship alanlar, hokka alanlar, Alacakaya tophane alanlar, Alacakaya goblen alanlar, Alacakaya çin eski eşyalar alanlar, Alacakaya Çanakkale alanlar, Alacakaya Çanakkale vazo alanlar, Alacakaya fil dişi heykel alanlar, Alacakaya fil dişi baston alanlar, Alacakaya fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Alacakaya fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Alacakaya duvar saati alanlar, Alacakaya bez alanlar, buda heykel alanlar, Alacakaya hamedan halı alanlar, Alacakaya kılıç alanlar, Alacakaya antika kılıç alanlar.

Alacakaya antika araba alanlar, Alacakaya antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Alacakaya antika eşyalar alanlar, Alacakaya kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Alacakaya antika foto alanlar, Alacakaya kehribar alanlar, Alacakaya kehribar tesbih alanlar, Alacakaya Kütahya alanlar, kınık alanlar, Alacakaya seramik eşya alanlar, Alacakaya kilit alanlar, Alacakaya anahtar alanlar, Alacakaya antika anahtar alanlar, Alacakaya antika kilit alanlar, Alacakaya josefin alanlar, kaşpo alanlar, Alacakaya antika silah alanlar, Alacakaya antika rahle alanlar, rahle alanlar, Alacakaya lambader alanlar, Alacakaya minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Alacakaya komidin alanlar, Alacakaya kara kalem resim alanlar, Alacakaya blue black alanlar, Alacakaya mask alanlar, eski mask alanlar, Alacakaya aşurelik alanlar.

Alacakaya saleplik alanlar, bozalık alanlar, Alacakaya antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Alacakaya gramofon alanlar, Alacakaya mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Alacakaya güdüm alanlar, Alacakaya tekke işi alanlar, Alacakaya İznik alanlar, Alacakaya pusula alanlar, Alacakaya gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Alacakaya periyor saat alanlar, Alacakaya mangal alanlar, Alacakaya eski mangal alanlar, Alacakaya Şam işi alanlar, Alacakaya Süleymaniye işi alanlar, Alacakaya takunya alanlar, Alacakaya gümüş takunya alanlar, Alacakaya Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Alacakaya seccade alanlar, Alacakaya eski seccade alanlar, Alacakaya Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Alacakaya tablo alanlar.

Alacakaya antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Alacakaya abajur alanlar, Alacakaya sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Alacakaya antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Alacakaya madalya alanlar, Alacakaya eşya alanlar, Alacakaya ferman alanlar, Alacakaya berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Alacakaya jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Alacakaya bahça alanlar, Alacakaya Osmanlı bohça alanlar, Alacakaya bindallı alanlar, kaftan alanlar, Alacakaya ampir alanlar, Alacakaya chrıstofle alanlar, Alacakaya ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Alacakaya şamdan alanlar, Alacakaya çanta alanlar, Alacakaya van işi savat alanlar, Alacakaya tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Alacakaya Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Alacakaya hokka alanlar, Alacakaya fransız mine alanlar, Alacakaya teşhir vitrini alanlar, Alacakaya buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Alacakaya keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Alacakaya kandil alanlar, Alacakaya ebru alanlar, Alacakaya mustafa düzgünman alanlar, Alacakaya zigon alanlar, Alacakaya zemzemlik alanlar, Alacakaya mücevher kutusu alanlar, Alacakaya dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Alacakaya sürahi alanlar, Alacakaya Osmanlı sürahi alanlar, Alacakaya antik mercan alanlar, Alacakaya makta alanlar, teslim taşı alanlar, Alacakaya antik sedef alanlar, Alacakaya minyatür alanlar, Alacakaya kabe örtüsü alanlar, Alacakaya gülebdan alanlar, Alacakaya mineli dürbün alanlar, Alacakaya sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Alacakaya şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Alacakaya lali gue alanlar, Alacakaya gece sürahisi alanlar, Alacakaya meissen alanlar, Alacakaya satsuma alanlar, Alacakaya hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Alacakaya macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Alacakaya constantine alanlar, Alacakaya anonim alanlar, Alacakaya leyla gamsız alanlar, Alacakaya ibrahim safi alanlar, Alacakaya bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Alacakaya herend alanlar, Alacakaya nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Alacakaya osmanlıca alanlar, Alacakaya kitap alanlar, Alacakaya kalle alanlar, ali kartal alanlar, Alacakaya haydar besim aydar alanlar, Alacakaya orhan peker alanlar, Alacakaya sıtkı olçar alanlar, Alacakaya Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Alacakaya edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Alacakaya rus gümüşü alanlar, Alacakaya minyatür alanlar, Alacakaya viyana heykel alanlar, Alacakaya oryantal heykel alanlar, Alacakaya f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Alacakaya merasim kılıcı alanlar.

Alacakaya ahşap hilye alanlar, Alacakaya hereke halı alanlar, kuka alanlar, Alacakaya tesbih alanlar, Alacakaya seyahat saati alanlar, Alacakaya gravür alanlar, Alacakaya degü alanlar, radio antika alanlar, Alacakaya opalin alanlar, Alacakaya radyo alanlar, Alacakaya kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Alacakaya laledan alanlar, Alacakaya karaf alanlar, Alacakaya çerezlik alanlar, Alacakaya sahleplik alanlar, Alacakaya tutya alanlar, Alacakaya likör takımı alanlar, Alacakaya mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Alacakaya zarf alanlar, Alacakaya nargile alanlar, Alacakaya gülabdan alanlar, Alacakaya ferman alanlar, Alacakaya berat alanlar.

Alacakaya hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Alacakaya şifa tası alanlar, Alacakaya hokka takımı alanlar, Alacakaya mangal alanlar, Alacakaya barutluk alanlar, Alacakaya tombak alanlar, Alacakaya saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Alacakaya ağızlık alanlar, kemer alanlar, Alacakaya hançer alanlar, Alacakaya kılıç alanlar, Alacakaya mühürler alanlar, Alacakaya mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Alacakaya Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Alacakaya seccade alanlar, Alacakaya sırmalı örtüler alanlar, Alacakaya antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.