Ağın antikacılar, Ağın antika alanlar, Ağın antika eşya alanlar, Ağın antika eşyalar, Ağın eski alım satım, Ağın antika koleksiyoncuları, Ağın antika eşya alıcıları, Ağın antika şirketleri, Ağın antika firması, Ağın antika şirketi, Ağın antika firmaları, Ağın antika eşya şirketleri, Ağın antika eşya firması, Ağın antika eşya şirketi, Ağın antika eşya firmaları, Ağın müzayede şirketi, Ağın eski alanlar, Ağın eski eşya alanlar, Ağın antika alan yerler, Ağın antika eşya alan yerler, Ağın eski alan yerler, Ağın eski eşya alan yerler, Ağın antika pazarı, Ağın antika alım satım, Ağın antika alıcıları, Ağın antika satıcıları, Ağın antika eşya satıcıları, Ağın eski eşya alıcıları, Ağın eski eşya satıcıları, Ağın antika fiyatları, Ağın antika eşya fiyatları, Ağın eski fiyatları, Ağın eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Elazığ Ağın Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ağın antika eşya alanlar ve Ağın antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ağın antika eşya şirketimiz, Ağın antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ağın Antika Alanlar

Ağın antika alanlar ve Ağın antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ağın antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ağın antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ağın Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ağın antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ağın

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ağın antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ağın antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ağın Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ağın antika eşya alanlar ve Ağın antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ağın antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ağın antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ağın Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ağın antika eşya alanların tercih ettiği, Ağın bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ağın antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ağın antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ağın antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ağın Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ağın eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ağın eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ağın eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ağın eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ağın eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ağın Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ağın bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ağın antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ağın bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ağın antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ağın antikacılar, Ağın antika eşyalar, Ağın eski eşyalar, Ağın antika şirketleri, Ağın antika firması, Ağın müzayede şirketi,Ağın el yazması alanlar, Ağın Kuran’ı kerim alanlar, Ağın hat yazı alanlar, Ağın obje alanlar, Ağın gümüş alanlar, Ağın turalı gümüş alanlar, Ağın karaf alanlar, vazo alanlar, Ağın jardinyer alanlar, Ağın resim alanlar, Ağın modern resim alanlar, Ağın aplik alanlar, Ağın bahü alanlar, Ağın bavul alanlar, Ağın çanak alanlar, Ağın çömlek alanlar, Ağın bakır alanlar, baston alanlar, Ağın biskiü alanlar, Ağın billur alanlar, Ağın cam alanlar, Ağın kristal alanlar, Ağın bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ağın bandırma halısı alanlar, Ağın ceviz yemek odası alanlar, Ağın ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ağın ceviz sandalye alanlar, Ağın cümbüş alanlar, Ağın constantin oble alanlar, Ağın cam obje alanlar, Ağın beykoz alanlar.

Ağın bohem alanlar, Ağın çeşmi bülbül alanlar, Ağın çeşme taşı alanlar, Ağın çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ağın arnevu alanlar, art deko alanlar, Ağın deko alanlar, Ağın ayna alanlar, Ağın asma avize alanlar, Ağın aznavur gümüş alanlar, Ağın aznavur alanlar, Ağın bafon alanlar, Ağın ayvazozki alanlar, Ağın dolap alanlar, Ağın divit alanlar, Ağın biblo alanlar, Ağın dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ağın daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ağın dekopaj işi alanlar, Ağın dual alanlar, Ağın dual pikap alanlar.

Ağın dümen alanlar, Ağın gemici dümeni alanlar, Ağın gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ağın derbent halı alanlar, Ağın eviye alanlar, Ağın ev halısı alanlar, Ağın elbiselik alanlar, Ağın elbise alanlar, Ağın paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ağın el işi alanlar, Ağın el işi halı alanlar, Ağın el işi alanlar, Ağın el işi kilim alanlar, Ağın çan alanlar, Ağın kilise çanı alanlar, Ağın gemici çanı alanlar, Ağın çarık alanlar, Ağın Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ağın ferforje alanlar, Ağın fistan alanlar, Ağın Osmanlı fistan alanlar, Ağın portmanto alanlar, Ağın eski saat alanlar, Ağın frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ağın bronz heykel alanlar, Ağın bronz sütün alanlar, Ağın bronz avize alanlar, Ağın bronz vazo alanlar, Ağın bronz kutu alanlar, Ağın bronz el işi alanlar.

Ağın halı alanlar, Ağın lamba alanlar, resim alanlar, Ağın parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ağın insan biblosu alanlar, Ağın oryantel biblo alanlar, Ağın kuş biblosu alanlar, Ağın havlu alanlar, Ağın mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ağın turkısh antika alanlar, Ağın Osmanlı eşyalar alanlar, Ağın eski gelinlik alanlar, Ağın İstanbul resimleri alanlar, Ağın altın varak sehpa alanlar, Ağın altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ağın afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ağın bronz fener alanlar, Ağın bünyen alanlar, Ağın develi halı alanlar, Ağın dürbün alanlar, Ağın teleskop alanlar, Ağın sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ağın çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ağın flama alanlar, Ağın alem alanlar, Ağın arabesk alanlar.

Ağın pul alanlar, Ağın Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Ağın eski fincan alanlar, Ağın cam altı alanlar, Ağın şamdan alanlar, Ağın oryantel heykel alanlar, Ağın gümüşlük alanlar, Ağın hat yazı alanlar, Ağın teship alanlar, hokka alanlar, Ağın tophane alanlar, Ağın goblen alanlar, Ağın çin eski eşyalar alanlar, Ağın Çanakkale alanlar, Ağın Çanakkale vazo alanlar, Ağın fil dişi heykel alanlar, Ağın fil dişi baston alanlar, Ağın fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ağın fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ağın duvar saati alanlar, Ağın bez alanlar, buda heykel alanlar, Ağın hamedan halı alanlar, Ağın kılıç alanlar, Ağın antika kılıç alanlar.

Ağın antika araba alanlar, Ağın antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ağın antika eşyalar alanlar, Ağın kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ağın antika foto alanlar, Ağın kehribar alanlar, Ağın kehribar tesbih alanlar, Ağın Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ağın seramik eşya alanlar, Ağın kilit alanlar, Ağın anahtar alanlar, Ağın antika anahtar alanlar, Ağın antika kilit alanlar, Ağın josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ağın antika silah alanlar, Ağın antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ağın lambader alanlar, Ağın minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ağın komidin alanlar, Ağın kara kalem resim alanlar, Ağın blue black alanlar, Ağın mask alanlar, eski mask alanlar, Ağın aşurelik alanlar.

Ağın saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ağın antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ağın gramofon alanlar, Ağın mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ağın güdüm alanlar, Ağın tekke işi alanlar, Ağın İznik alanlar, Ağın pusula alanlar, Ağın gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Ağın periyor saat alanlar, Ağın mangal alanlar, Ağın eski mangal alanlar, Ağın Şam işi alanlar, Ağın Süleymaniye işi alanlar, Ağın takunya alanlar, Ağın gümüş takunya alanlar, Ağın Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ağın seccade alanlar, Ağın eski seccade alanlar, Ağın Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ağın tablo alanlar.

Ağın antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ağın abajur alanlar, Ağın sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ağın antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ağın madalya alanlar, Ağın eşya alanlar, Ağın ferman alanlar, Ağın berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ağın jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ağın bahça alanlar, Ağın Osmanlı bohça alanlar, Ağın bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ağın ampir alanlar, Ağın chrıstofle alanlar, Ağın ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ağın şamdan alanlar, Ağın çanta alanlar, Ağın van işi savat alanlar, Ağın tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ağın Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ağın hokka alanlar, Ağın fransız mine alanlar, Ağın teşhir vitrini alanlar, Ağın buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ağın keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ağın kandil alanlar, Ağın ebru alanlar, Ağın mustafa düzgünman alanlar, Ağın zigon alanlar, Ağın zemzemlik alanlar, Ağın mücevher kutusu alanlar, Ağın dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ağın sürahi alanlar, Ağın Osmanlı sürahi alanlar, Ağın antik mercan alanlar, Ağın makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ağın antik sedef alanlar, Ağın minyatür alanlar, Ağın kabe örtüsü alanlar, Ağın gülebdan alanlar, Ağın mineli dürbün alanlar, Ağın sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ağın şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ağın lali gue alanlar, Ağın gece sürahisi alanlar, Ağın meissen alanlar, Ağın satsuma alanlar, Ağın hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ağın macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ağın constantine alanlar, Ağın anonim alanlar, Ağın leyla gamsız alanlar, Ağın ibrahim safi alanlar, Ağın bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ağın herend alanlar, Ağın nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ağın osmanlıca alanlar, Ağın kitap alanlar, Ağın kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ağın haydar besim aydar alanlar, Ağın orhan peker alanlar, Ağın sıtkı olçar alanlar, Ağın Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ağın edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ağın rus gümüşü alanlar, Ağın minyatür alanlar, Ağın viyana heykel alanlar, Ağın oryantal heykel alanlar, Ağın f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ağın merasim kılıcı alanlar.

Ağın ahşap hilye alanlar, Ağın hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ağın tesbih alanlar, Ağın seyahat saati alanlar, Ağın gravür alanlar, Ağın degü alanlar, radio antika alanlar, Ağın opalin alanlar, Ağın radyo alanlar, Ağın kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ağın laledan alanlar, Ağın karaf alanlar, Ağın çerezlik alanlar, Ağın sahleplik alanlar, Ağın tutya alanlar, Ağın likör takımı alanlar, Ağın mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ağın zarf alanlar, Ağın nargile alanlar, Ağın gülabdan alanlar, Ağın ferman alanlar, Ağın berat alanlar.

Ağın hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ağın şifa tası alanlar, Ağın hokka takımı alanlar, Ağın mangal alanlar, Ağın barutluk alanlar, Ağın tombak alanlar, Ağın saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Ağın ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ağın hançer alanlar, Ağın kılıç alanlar, Ağın mühürler alanlar, Ağın mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ağın Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ağın seccade alanlar, Ağın sırmalı örtüler alanlar, Ağın antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.