Ekşioğlu Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ekşioğlu Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ekşioğlu, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ekşioğlu olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ekşioğlu İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ekşioğlu ve antika satıcıları Ekşioğlu için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ekşioğlu Antikacı

İstanbul, Ekşioğlu antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ekşioğlu) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ekşioğlu Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ekşioğlu Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ekşioğlu Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ekşioğlu Takvim Alan Antikacı, Ekşioğlu Mangal Alan Antikacı, Ekşioğlu Bindallı Alan Antikacı, Ekşioğlu Müzik Seti Alan Antikacı, Ekşioğlu Kama Alan Antikacı, Ekşioğlu Kazan Alan Antikacı, Ekşioğlu Kristal Alan Antikacı, Ekşioğlu Kuran Alan Antikacı, Ekşioğlu Kupa Alan Antikacı, Ekşioğlu Ğügüm Alan Antikacı, Ekşioğlu Arma Alan Antikacı, Ekşioğlu Fıçı Alan Antikacı, Ekşioğlu El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ekşioğlu Efemera Alan Antikacı, Ekşioğlu Hat Makası Alan Antikacı, Ekşioğlu Silke Alan Antikacı, Ekşioğlu Madalya Alan Antikacı.

Ekşioğlu Tarak Alan Antikacı, Ekşioğlu Harita Alan Antikacı, Ekşioğlu Kandil Alan Antikacı, Ekşioğlu Bez Alan Antikacı, Ekşioğlu Porselen Alan Antikacı, Ekşioğlu Müzik Aleti Alan Antikacı, Ekşioğlu Takı Kutusu Alan Antikacı, Ekşioğlu Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ekşioğlu Resim Alan Antikacı, Ekşioğlu İpek Halı Alan Antikacı, Ekşioğlu Silah Alan Antikacı, Ekşioğlu Kilim Alan Antikacı, Ekşioğlu Plak Alan Antikacı, Ekşioğlu Kasetçalar Alan Antikacı, Ekşioğlu Zarf Alan Antikacı.

Ekşioğlu Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ekşioğlu Yüzük Alan Antikacı, Ekşioğlu Portre Alan Antikacı, Ekşioğlu İran Halısı Alan Antikacı, Ekşioğlu Askeri Malzeme Alanalar, Ekşioğlu Baston Alan Antikacı, Ekşioğlu Bileklik Alan Antikacı, Ekşioğlu Sehpa Alan Antikacı, Ekşioğlu Kamçı Alan Antikacı, Ekşioğlu Hat Alan Antikacı, Ekşioğlu Oyma Alan Antikacı, Ekşioğlu Gümüşlük Alan Antikacı, Ekşioğlu El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ekşioğlu Kılıç Alan Antikacı, Ekşioğlu Takı Alan Antikacı, Ekşioğlu Cep Saati Alan Antikacı, Ekşioğlu Dvd Alan Antikacı, Ekşioğlu Komple Eşya Alan Antikacı, Ekşioğlu Telefon Alan Antikacı, Ekşioğlu Pipo Alan Antikacı, Ekşioğlu Üç Etek Alan Antikacı, Ekşioğlu Bilezik Alan Antikacı, Ekşioğlu Bardak Alan Antikacı.

Ekşioğlu Tablo Alan Antikacı, Ekşioğlu 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ekşioğlu Sefer Tası Alan Antikacı, Ekşioğlu Dokuma Alan Antikacı, Ekşioğlu Kalem Alan Antikacı, Ekşioğlu Sürahi Alan Antikacı, Ekşioğlu Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ekşioğlu Gümüş Alan Antikacı, Ekşioğlu Daktilo Alan Antikacı, Ekşioğlu Pul Alan Antikacı, Ekşioğlu Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ekşioğlu Bıçak Alan Antikacı, Ekşioğlu Kol Saati Alan Antikacı, Ekşioğlu Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ekşioğlu Rozet Alan Antikacı, Ekşioğlu Gelinlik Alan Antikacı, Ekşioğlu Çatal Alan Antikacı, Ekşioğlu Kıyafet Alan Antikacı, Ekşioğlu Duvar Saati Alan Antikacı, Ekşioğlu Fes Alan Antikacı, Ekşioğlu Küp Alan Antikacı, Ekşioğlu Saçma Alan Antikacı.

Ekşioğlu Hat Yazısı Alan Antikacı, Ekşioğlu Ağaç Alan Antikacı, Ekşioğlu Halı Alan Antikacı, Ekşioğlu Günlük Alan Antikacı, Ekşioğlu Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ekşioğlu Masa Alan Antikacı, Ekşioğlu Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ekşioğlu Kitap Alan Antikacı, Ekşioğlu Amfi Alan Antikacı, Ekşioğlu Albüm Alan Antikacı, Ekşioğlu Ahşap Alan Antikacı, Ekşioğlu Gondol Alan Antikacı, Ekşioğlu Çizgi Roman Alan Antikacı, Ekşioğlu Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ekşioğlu Pusula Alan Antikacı, Ekşioğlu Gerdanlık Alan Antikacı, Ekşioğlu Cezve Alan Antikacı, Ekşioğlu Şerbetlik Alan Antikacı.

Ekşioğlu Tuval Alan Antikacı, Ekşioğlu Okka Alan Antikacı, Ekşioğlu Fincan Alan Antikacı, Ekşioğlu Cd Alan Antikacı, Ekşioğlu Cam Alan Antikacı, Ekşioğlu Çan Alan Antikacı, Ekşioğlu Hoparlör Alan Antikacı, Ekşioğlu Çiçek Alan Antikacı, Ekşioğlu Retro Eşya Alan Antikacı, Ekşioğlu Vazo Alan Antikacı, Ekşioğlu Koltuk Alan Antikacı, Ekşioğlu Şapka Alan Antikacı, Ekşioğlu Bakır Eşya Alan Antikacı, Ekşioğlu Kilit Alan Antikacı, Ekşioğlu Biblo Alan Antikacı, Ekşioğlu Saat Alan Antikacı, Ekşioğlu Matara Alan Antikacı, Ekşioğlu Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ekşioğlu 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ekşioğlu Nişan Alan Antikacı, Ekşioğlu Seramik Alan Antikacı, Ekşioğlu Minyatür Alan Antikacı, Ekşioğlu Kase Alan Antikacı, Ekşioğlu Tas Alan Antikacı, Ekşioğlu Kavanoz Alan Antikacı, Ekşioğlu 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ekşioğlu Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ekşioğlu El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ekşioğlu Radyo Alan Antikacı, Ekşioğlu Çini Alan Antikacı, Ekşioğlu Mühür Alan Antikacı, Ekşioğlu Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ekşioğlu Çaydanlık Alan Antikacı, Ekşioğlu Halhal Alan Antikacı, Ekşioğlu Tılsım Alan Antikacı, Ekşioğlu Sepet Alan Antikacı, Ekşioğlu Sandelye Alan Antikacı, Ekşioğlu Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ekşioğlu Pikap Alan Antikacı, Ekşioğlu Roman Alan Antikacı, Ekşioğlu Tepsi Alan Antikacı, Ekşioğlu Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ekşioğlu Forma Alan Antikacı, Ekşioğlu Avize Alan Antikacı, Ekşioğlu Sahan Alan Antikacı, Ekşioğlu Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ekşioğlu Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ekşioğlu Bronz Heykel Alan Antikacı, Ekşioğlu Şamdan Alan Antikacı.

Ekşioğlu Kartpostal Alan Antikacı, Ekşioğlu Hereke Halısı Alan Antikacı, Ekşioğlu Sini Alan Antikacı, Ekşioğlu Tüfek Alan Antikacı, Ekşioğlu Köstekli Saat Alan Antikacı, Ekşioğlu Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ekşioğlu Taş Plak Alan Antikacı, Ekşioğlu Gravür Alan Antikacı, Ekşioğlu Kurşun Alan Antikacı, Ekşioğlu Gramafon Alan Antikacı, Ekşioğlu Cd Player Alan Antikacı, Ekşioğlu 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ekşioğlu Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ekşioğlu Kahve Takımı Alan Antikacı, Ekşioğlu Mobilya Alan Antikacı, Ekşioğlu Kapı Alan Antikacı, Ekşioğlu Kaşık Alan Antikacı, Ekşioğlu İbrik Alan Antikacı, Ekşioğlu Yağlı Boya Alan Antikacı, Ekşioğlu Tabanca Alan Antikacı, Ekşioğlu Ferman Alan Antikacı, Ekşioğlu Ebru Alan Antikacı, Ekşioğlu Tabak Alan Antikacı, Ekşioğlu Semaver Alan Antikacı, Ekşioğlu Kutu Alan Antikacı.

Ekşioğlu Kehribar Alan Antikacı, Ekşioğlu Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ekşioğlu Bronz Alan Antikacı, Ekşioğlu Şişe Alan Antikacı, Ekşioğlu Madalya Nişan Alan Antikacı, Ekşioğlu Anahtar Alan Antikacı, Ekşioğlu Makine Alan Antikacı, Ekşioğlu Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ekşioğlu Mekanik Alet Alan Antikacı, Ekşioğlu Kolye Alan Antikacı, Ekşioğlu Fotoğraf Alan Antikacı, Ekşioğlu Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ekşioğlu Tesbih Alan Antikacı, Ekşioğlu El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ekşioğlu Opalin Alan Antikacı, Ekşioğlu Taş Alan Antikacı, Ekşioğlu Metal Alan Antikacı, Ekşioğlu El Yazması Alan Antikacı, Ekşioğlu Terazi Alan Antikacı, Ekşioğlu Tokmak Alan Antikacı, Ekşioğlu Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ekşioğlu Dirhem Alan Antikacı, Ekşioğlu El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.