Ekinoba Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ekinoba Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ekinoba, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ekinoba olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ekinoba İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ekinoba ve antika satıcıları Ekinoba için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ekinoba Antikacı

İstanbul, Ekinoba antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ekinoba) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ekinoba Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ekinoba Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ekinoba Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ekinoba Takvim Alan Antikacı, Ekinoba Mangal Alan Antikacı, Ekinoba Bindallı Alan Antikacı, Ekinoba Müzik Seti Alan Antikacı, Ekinoba Kama Alan Antikacı, Ekinoba Kazan Alan Antikacı, Ekinoba Kristal Alan Antikacı, Ekinoba Kuran Alan Antikacı, Ekinoba Kupa Alan Antikacı, Ekinoba Ğügüm Alan Antikacı, Ekinoba Arma Alan Antikacı, Ekinoba Fıçı Alan Antikacı, Ekinoba El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ekinoba Efemera Alan Antikacı, Ekinoba Hat Makası Alan Antikacı, Ekinoba Silke Alan Antikacı, Ekinoba Madalya Alan Antikacı.

Ekinoba Tarak Alan Antikacı, Ekinoba Harita Alan Antikacı, Ekinoba Kandil Alan Antikacı, Ekinoba Bez Alan Antikacı, Ekinoba Porselen Alan Antikacı, Ekinoba Müzik Aleti Alan Antikacı, Ekinoba Takı Kutusu Alan Antikacı, Ekinoba Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ekinoba Resim Alan Antikacı, Ekinoba İpek Halı Alan Antikacı, Ekinoba Silah Alan Antikacı, Ekinoba Kilim Alan Antikacı, Ekinoba Plak Alan Antikacı, Ekinoba Kasetçalar Alan Antikacı, Ekinoba Zarf Alan Antikacı.

Ekinoba Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ekinoba Yüzük Alan Antikacı, Ekinoba Portre Alan Antikacı, Ekinoba İran Halısı Alan Antikacı, Ekinoba Askeri Malzeme Alanalar, Ekinoba Baston Alan Antikacı, Ekinoba Bileklik Alan Antikacı, Ekinoba Sehpa Alan Antikacı, Ekinoba Kamçı Alan Antikacı, Ekinoba Hat Alan Antikacı, Ekinoba Oyma Alan Antikacı, Ekinoba Gümüşlük Alan Antikacı, Ekinoba El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ekinoba Kılıç Alan Antikacı, Ekinoba Takı Alan Antikacı, Ekinoba Cep Saati Alan Antikacı, Ekinoba Dvd Alan Antikacı, Ekinoba Komple Eşya Alan Antikacı, Ekinoba Telefon Alan Antikacı, Ekinoba Pipo Alan Antikacı, Ekinoba Üç Etek Alan Antikacı, Ekinoba Bilezik Alan Antikacı, Ekinoba Bardak Alan Antikacı.

Ekinoba Tablo Alan Antikacı, Ekinoba 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ekinoba Sefer Tası Alan Antikacı, Ekinoba Dokuma Alan Antikacı, Ekinoba Kalem Alan Antikacı, Ekinoba Sürahi Alan Antikacı, Ekinoba Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ekinoba Gümüş Alan Antikacı, Ekinoba Daktilo Alan Antikacı, Ekinoba Pul Alan Antikacı, Ekinoba Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ekinoba Bıçak Alan Antikacı, Ekinoba Kol Saati Alan Antikacı, Ekinoba Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ekinoba Rozet Alan Antikacı, Ekinoba Gelinlik Alan Antikacı, Ekinoba Çatal Alan Antikacı, Ekinoba Kıyafet Alan Antikacı, Ekinoba Duvar Saati Alan Antikacı, Ekinoba Fes Alan Antikacı, Ekinoba Küp Alan Antikacı, Ekinoba Saçma Alan Antikacı.

Ekinoba Hat Yazısı Alan Antikacı, Ekinoba Ağaç Alan Antikacı, Ekinoba Halı Alan Antikacı, Ekinoba Günlük Alan Antikacı, Ekinoba Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ekinoba Masa Alan Antikacı, Ekinoba Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ekinoba Kitap Alan Antikacı, Ekinoba Amfi Alan Antikacı, Ekinoba Albüm Alan Antikacı, Ekinoba Ahşap Alan Antikacı, Ekinoba Gondol Alan Antikacı, Ekinoba Çizgi Roman Alan Antikacı, Ekinoba Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ekinoba Pusula Alan Antikacı, Ekinoba Gerdanlık Alan Antikacı, Ekinoba Cezve Alan Antikacı, Ekinoba Şerbetlik Alan Antikacı.

Ekinoba Tuval Alan Antikacı, Ekinoba Okka Alan Antikacı, Ekinoba Fincan Alan Antikacı, Ekinoba Cd Alan Antikacı, Ekinoba Cam Alan Antikacı, Ekinoba Çan Alan Antikacı, Ekinoba Hoparlör Alan Antikacı, Ekinoba Çiçek Alan Antikacı, Ekinoba Retro Eşya Alan Antikacı, Ekinoba Vazo Alan Antikacı, Ekinoba Koltuk Alan Antikacı, Ekinoba Şapka Alan Antikacı, Ekinoba Bakır Eşya Alan Antikacı, Ekinoba Kilit Alan Antikacı, Ekinoba Biblo Alan Antikacı, Ekinoba Saat Alan Antikacı, Ekinoba Matara Alan Antikacı, Ekinoba Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ekinoba 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ekinoba Nişan Alan Antikacı, Ekinoba Seramik Alan Antikacı, Ekinoba Minyatür Alan Antikacı, Ekinoba Kase Alan Antikacı, Ekinoba Tas Alan Antikacı, Ekinoba Kavanoz Alan Antikacı, Ekinoba 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ekinoba Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ekinoba El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ekinoba Radyo Alan Antikacı, Ekinoba Çini Alan Antikacı, Ekinoba Mühür Alan Antikacı, Ekinoba Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ekinoba Çaydanlık Alan Antikacı, Ekinoba Halhal Alan Antikacı, Ekinoba Tılsım Alan Antikacı, Ekinoba Sepet Alan Antikacı, Ekinoba Sandelye Alan Antikacı, Ekinoba Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ekinoba Pikap Alan Antikacı, Ekinoba Roman Alan Antikacı, Ekinoba Tepsi Alan Antikacı, Ekinoba Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ekinoba Forma Alan Antikacı, Ekinoba Avize Alan Antikacı, Ekinoba Sahan Alan Antikacı, Ekinoba Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ekinoba Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ekinoba Bronz Heykel Alan Antikacı, Ekinoba Şamdan Alan Antikacı.

Ekinoba Kartpostal Alan Antikacı, Ekinoba Hereke Halısı Alan Antikacı, Ekinoba Sini Alan Antikacı, Ekinoba Tüfek Alan Antikacı, Ekinoba Köstekli Saat Alan Antikacı, Ekinoba Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ekinoba Taş Plak Alan Antikacı, Ekinoba Gravür Alan Antikacı, Ekinoba Kurşun Alan Antikacı, Ekinoba Gramafon Alan Antikacı, Ekinoba Cd Player Alan Antikacı, Ekinoba 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ekinoba Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ekinoba Kahve Takımı Alan Antikacı, Ekinoba Mobilya Alan Antikacı, Ekinoba Kapı Alan Antikacı, Ekinoba Kaşık Alan Antikacı, Ekinoba İbrik Alan Antikacı, Ekinoba Yağlı Boya Alan Antikacı, Ekinoba Tabanca Alan Antikacı, Ekinoba Ferman Alan Antikacı, Ekinoba Ebru Alan Antikacı, Ekinoba Tabak Alan Antikacı, Ekinoba Semaver Alan Antikacı, Ekinoba Kutu Alan Antikacı.

Ekinoba Kehribar Alan Antikacı, Ekinoba Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ekinoba Bronz Alan Antikacı, Ekinoba Şişe Alan Antikacı, Ekinoba Madalya Nişan Alan Antikacı, Ekinoba Anahtar Alan Antikacı, Ekinoba Makine Alan Antikacı, Ekinoba Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ekinoba Mekanik Alet Alan Antikacı, Ekinoba Kolye Alan Antikacı, Ekinoba Fotoğraf Alan Antikacı, Ekinoba Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ekinoba Tesbih Alan Antikacı, Ekinoba El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ekinoba Opalin Alan Antikacı, Ekinoba Taş Alan Antikacı, Ekinoba Metal Alan Antikacı, Ekinoba El Yazması Alan Antikacı, Ekinoba Terazi Alan Antikacı, Ekinoba Tokmak Alan Antikacı, Ekinoba Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ekinoba Dirhem Alan Antikacı, Ekinoba El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.