Eğrikapı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Eğrikapı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Eğrikapı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Eğrikapı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Eğrikapı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Eğrikapı ve antika satıcıları Eğrikapı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Eğrikapı Antikacı

İstanbul, Eğrikapı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Eğrikapı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Eğrikapı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Eğrikapı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Eğrikapı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Eğrikapı Takvim Alan Antikacı, Eğrikapı Mangal Alan Antikacı, Eğrikapı Bindallı Alan Antikacı, Eğrikapı Müzik Seti Alan Antikacı, Eğrikapı Kama Alan Antikacı, Eğrikapı Kazan Alan Antikacı, Eğrikapı Kristal Alan Antikacı, Eğrikapı Kuran Alan Antikacı, Eğrikapı Kupa Alan Antikacı, Eğrikapı Ğügüm Alan Antikacı, Eğrikapı Arma Alan Antikacı, Eğrikapı Fıçı Alan Antikacı, Eğrikapı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Eğrikapı Efemera Alan Antikacı, Eğrikapı Hat Makası Alan Antikacı, Eğrikapı Silke Alan Antikacı, Eğrikapı Madalya Alan Antikacı.

Eğrikapı Tarak Alan Antikacı, Eğrikapı Harita Alan Antikacı, Eğrikapı Kandil Alan Antikacı, Eğrikapı Bez Alan Antikacı, Eğrikapı Porselen Alan Antikacı, Eğrikapı Müzik Aleti Alan Antikacı, Eğrikapı Takı Kutusu Alan Antikacı, Eğrikapı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Eğrikapı Resim Alan Antikacı, Eğrikapı İpek Halı Alan Antikacı, Eğrikapı Silah Alan Antikacı, Eğrikapı Kilim Alan Antikacı, Eğrikapı Plak Alan Antikacı, Eğrikapı Kasetçalar Alan Antikacı, Eğrikapı Zarf Alan Antikacı.

Eğrikapı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Eğrikapı Yüzük Alan Antikacı, Eğrikapı Portre Alan Antikacı, Eğrikapı İran Halısı Alan Antikacı, Eğrikapı Askeri Malzeme Alanalar, Eğrikapı Baston Alan Antikacı, Eğrikapı Bileklik Alan Antikacı, Eğrikapı Sehpa Alan Antikacı, Eğrikapı Kamçı Alan Antikacı, Eğrikapı Hat Alan Antikacı, Eğrikapı Oyma Alan Antikacı, Eğrikapı Gümüşlük Alan Antikacı, Eğrikapı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Eğrikapı Kılıç Alan Antikacı, Eğrikapı Takı Alan Antikacı, Eğrikapı Cep Saati Alan Antikacı, Eğrikapı Dvd Alan Antikacı, Eğrikapı Komple Eşya Alan Antikacı, Eğrikapı Telefon Alan Antikacı, Eğrikapı Pipo Alan Antikacı, Eğrikapı Üç Etek Alan Antikacı, Eğrikapı Bilezik Alan Antikacı, Eğrikapı Bardak Alan Antikacı.

Eğrikapı Tablo Alan Antikacı, Eğrikapı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Eğrikapı Sefer Tası Alan Antikacı, Eğrikapı Dokuma Alan Antikacı, Eğrikapı Kalem Alan Antikacı, Eğrikapı Sürahi Alan Antikacı, Eğrikapı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Eğrikapı Gümüş Alan Antikacı, Eğrikapı Daktilo Alan Antikacı, Eğrikapı Pul Alan Antikacı, Eğrikapı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Eğrikapı Bıçak Alan Antikacı, Eğrikapı Kol Saati Alan Antikacı, Eğrikapı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Eğrikapı Rozet Alan Antikacı, Eğrikapı Gelinlik Alan Antikacı, Eğrikapı Çatal Alan Antikacı, Eğrikapı Kıyafet Alan Antikacı, Eğrikapı Duvar Saati Alan Antikacı, Eğrikapı Fes Alan Antikacı, Eğrikapı Küp Alan Antikacı, Eğrikapı Saçma Alan Antikacı.

Eğrikapı Hat Yazısı Alan Antikacı, Eğrikapı Ağaç Alan Antikacı, Eğrikapı Halı Alan Antikacı, Eğrikapı Günlük Alan Antikacı, Eğrikapı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Eğrikapı Masa Alan Antikacı, Eğrikapı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Eğrikapı Kitap Alan Antikacı, Eğrikapı Amfi Alan Antikacı, Eğrikapı Albüm Alan Antikacı, Eğrikapı Ahşap Alan Antikacı, Eğrikapı Gondol Alan Antikacı, Eğrikapı Çizgi Roman Alan Antikacı, Eğrikapı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Eğrikapı Pusula Alan Antikacı, Eğrikapı Gerdanlık Alan Antikacı, Eğrikapı Cezve Alan Antikacı, Eğrikapı Şerbetlik Alan Antikacı.

Eğrikapı Tuval Alan Antikacı, Eğrikapı Okka Alan Antikacı, Eğrikapı Fincan Alan Antikacı, Eğrikapı Cd Alan Antikacı, Eğrikapı Cam Alan Antikacı, Eğrikapı Çan Alan Antikacı, Eğrikapı Hoparlör Alan Antikacı, Eğrikapı Çiçek Alan Antikacı, Eğrikapı Retro Eşya Alan Antikacı, Eğrikapı Vazo Alan Antikacı, Eğrikapı Koltuk Alan Antikacı, Eğrikapı Şapka Alan Antikacı, Eğrikapı Bakır Eşya Alan Antikacı, Eğrikapı Kilit Alan Antikacı, Eğrikapı Biblo Alan Antikacı, Eğrikapı Saat Alan Antikacı, Eğrikapı Matara Alan Antikacı, Eğrikapı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Eğrikapı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Eğrikapı Nişan Alan Antikacı, Eğrikapı Seramik Alan Antikacı, Eğrikapı Minyatür Alan Antikacı, Eğrikapı Kase Alan Antikacı, Eğrikapı Tas Alan Antikacı, Eğrikapı Kavanoz Alan Antikacı, Eğrikapı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Eğrikapı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Eğrikapı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Eğrikapı Radyo Alan Antikacı, Eğrikapı Çini Alan Antikacı, Eğrikapı Mühür Alan Antikacı, Eğrikapı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Eğrikapı Çaydanlık Alan Antikacı, Eğrikapı Halhal Alan Antikacı, Eğrikapı Tılsım Alan Antikacı, Eğrikapı Sepet Alan Antikacı, Eğrikapı Sandelye Alan Antikacı, Eğrikapı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Eğrikapı Pikap Alan Antikacı, Eğrikapı Roman Alan Antikacı, Eğrikapı Tepsi Alan Antikacı, Eğrikapı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Eğrikapı Forma Alan Antikacı, Eğrikapı Avize Alan Antikacı, Eğrikapı Sahan Alan Antikacı, Eğrikapı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Eğrikapı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Eğrikapı Bronz Heykel Alan Antikacı, Eğrikapı Şamdan Alan Antikacı.

Eğrikapı Kartpostal Alan Antikacı, Eğrikapı Hereke Halısı Alan Antikacı, Eğrikapı Sini Alan Antikacı, Eğrikapı Tüfek Alan Antikacı, Eğrikapı Köstekli Saat Alan Antikacı, Eğrikapı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Eğrikapı Taş Plak Alan Antikacı, Eğrikapı Gravür Alan Antikacı, Eğrikapı Kurşun Alan Antikacı, Eğrikapı Gramafon Alan Antikacı, Eğrikapı Cd Player Alan Antikacı, Eğrikapı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Eğrikapı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Eğrikapı Kahve Takımı Alan Antikacı, Eğrikapı Mobilya Alan Antikacı, Eğrikapı Kapı Alan Antikacı, Eğrikapı Kaşık Alan Antikacı, Eğrikapı İbrik Alan Antikacı, Eğrikapı Yağlı Boya Alan Antikacı, Eğrikapı Tabanca Alan Antikacı, Eğrikapı Ferman Alan Antikacı, Eğrikapı Ebru Alan Antikacı, Eğrikapı Tabak Alan Antikacı, Eğrikapı Semaver Alan Antikacı, Eğrikapı Kutu Alan Antikacı.

Eğrikapı Kehribar Alan Antikacı, Eğrikapı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Eğrikapı Bronz Alan Antikacı, Eğrikapı Şişe Alan Antikacı, Eğrikapı Madalya Nişan Alan Antikacı, Eğrikapı Anahtar Alan Antikacı, Eğrikapı Makine Alan Antikacı, Eğrikapı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Eğrikapı Mekanik Alet Alan Antikacı, Eğrikapı Kolye Alan Antikacı, Eğrikapı Fotoğraf Alan Antikacı, Eğrikapı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Eğrikapı Tesbih Alan Antikacı, Eğrikapı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Eğrikapı Opalin Alan Antikacı, Eğrikapı Taş Alan Antikacı, Eğrikapı Metal Alan Antikacı, Eğrikapı El Yazması Alan Antikacı, Eğrikapı Terazi Alan Antikacı, Eğrikapı Tokmak Alan Antikacı, Eğrikapı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Eğrikapı Dirhem Alan Antikacı, Eğrikapı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.