Eğitim Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Eğitim Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Eğitim, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Eğitim olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Eğitim İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Eğitim ve antika satıcıları Eğitim için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Eğitim Antikacı

İstanbul, Eğitim antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Eğitim) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Eğitim Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Eğitim Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Eğitim Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Eğitim Takvim Alan Antikacı, Eğitim Mangal Alan Antikacı, Eğitim Bindallı Alan Antikacı, Eğitim Müzik Seti Alan Antikacı, Eğitim Kama Alan Antikacı, Eğitim Kazan Alan Antikacı, Eğitim Kristal Alan Antikacı, Eğitim Kuran Alan Antikacı, Eğitim Kupa Alan Antikacı, Eğitim Ğügüm Alan Antikacı, Eğitim Arma Alan Antikacı, Eğitim Fıçı Alan Antikacı, Eğitim El Yazması Kitap Alan Antikacı, Eğitim Efemera Alan Antikacı, Eğitim Hat Makası Alan Antikacı, Eğitim Silke Alan Antikacı, Eğitim Madalya Alan Antikacı.

Eğitim Tarak Alan Antikacı, Eğitim Harita Alan Antikacı, Eğitim Kandil Alan Antikacı, Eğitim Bez Alan Antikacı, Eğitim Porselen Alan Antikacı, Eğitim Müzik Aleti Alan Antikacı, Eğitim Takı Kutusu Alan Antikacı, Eğitim Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Eğitim Resim Alan Antikacı, Eğitim İpek Halı Alan Antikacı, Eğitim Silah Alan Antikacı, Eğitim Kilim Alan Antikacı, Eğitim Plak Alan Antikacı, Eğitim Kasetçalar Alan Antikacı, Eğitim Zarf Alan Antikacı.

Eğitim Komple Miras Evi Alan Antikacı, Eğitim Yüzük Alan Antikacı, Eğitim Portre Alan Antikacı, Eğitim İran Halısı Alan Antikacı, Eğitim Askeri Malzeme Alanalar, Eğitim Baston Alan Antikacı, Eğitim Bileklik Alan Antikacı, Eğitim Sehpa Alan Antikacı, Eğitim Kamçı Alan Antikacı, Eğitim Hat Alan Antikacı, Eğitim Oyma Alan Antikacı, Eğitim Gümüşlük Alan Antikacı, Eğitim El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Eğitim Kılıç Alan Antikacı, Eğitim Takı Alan Antikacı, Eğitim Cep Saati Alan Antikacı, Eğitim Dvd Alan Antikacı, Eğitim Komple Eşya Alan Antikacı, Eğitim Telefon Alan Antikacı, Eğitim Pipo Alan Antikacı, Eğitim Üç Etek Alan Antikacı, Eğitim Bilezik Alan Antikacı, Eğitim Bardak Alan Antikacı.

Eğitim Tablo Alan Antikacı, Eğitim 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Eğitim Sefer Tası Alan Antikacı, Eğitim Dokuma Alan Antikacı, Eğitim Kalem Alan Antikacı, Eğitim Sürahi Alan Antikacı, Eğitim Komple Kütüphane Alan Antikacı, Eğitim Gümüş Alan Antikacı, Eğitim Daktilo Alan Antikacı, Eğitim Pul Alan Antikacı, Eğitim Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Eğitim Bıçak Alan Antikacı, Eğitim Kol Saati Alan Antikacı, Eğitim Makaralı Teyp Alan Antikacı, Eğitim Rozet Alan Antikacı, Eğitim Gelinlik Alan Antikacı, Eğitim Çatal Alan Antikacı, Eğitim Kıyafet Alan Antikacı, Eğitim Duvar Saati Alan Antikacı, Eğitim Fes Alan Antikacı, Eğitim Küp Alan Antikacı, Eğitim Saçma Alan Antikacı.

Eğitim Hat Yazısı Alan Antikacı, Eğitim Ağaç Alan Antikacı, Eğitim Halı Alan Antikacı, Eğitim Günlük Alan Antikacı, Eğitim Yıldız Porselen Alan Antikacı, Eğitim Masa Alan Antikacı, Eğitim Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Eğitim Kitap Alan Antikacı, Eğitim Amfi Alan Antikacı, Eğitim Albüm Alan Antikacı, Eğitim Ahşap Alan Antikacı, Eğitim Gondol Alan Antikacı, Eğitim Çizgi Roman Alan Antikacı, Eğitim Komple Mira Evi Boşaltanlar, Eğitim Pusula Alan Antikacı, Eğitim Gerdanlık Alan Antikacı, Eğitim Cezve Alan Antikacı, Eğitim Şerbetlik Alan Antikacı.

Eğitim Tuval Alan Antikacı, Eğitim Okka Alan Antikacı, Eğitim Fincan Alan Antikacı, Eğitim Cd Alan Antikacı, Eğitim Cam Alan Antikacı, Eğitim Çan Alan Antikacı, Eğitim Hoparlör Alan Antikacı, Eğitim Çiçek Alan Antikacı, Eğitim Retro Eşya Alan Antikacı, Eğitim Vazo Alan Antikacı, Eğitim Koltuk Alan Antikacı, Eğitim Şapka Alan Antikacı, Eğitim Bakır Eşya Alan Antikacı, Eğitim Kilit Alan Antikacı, Eğitim Biblo Alan Antikacı, Eğitim Saat Alan Antikacı, Eğitim Matara Alan Antikacı, Eğitim Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Eğitim 33 Lük Plak Alan Antikacı, Eğitim Nişan Alan Antikacı, Eğitim Seramik Alan Antikacı, Eğitim Minyatür Alan Antikacı, Eğitim Kase Alan Antikacı, Eğitim Tas Alan Antikacı, Eğitim Kavanoz Alan Antikacı, Eğitim 45 Lik Plak Alan Antikacı, Eğitim Varaklı Halı Alan Antikacı.

Eğitim El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Eğitim Radyo Alan Antikacı, Eğitim Çini Alan Antikacı, Eğitim Mühür Alan Antikacı, Eğitim Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Eğitim Çaydanlık Alan Antikacı, Eğitim Halhal Alan Antikacı, Eğitim Tılsım Alan Antikacı, Eğitim Sepet Alan Antikacı, Eğitim Sandelye Alan Antikacı, Eğitim Eski Oyuncak Alan Antikacı, Eğitim Pikap Alan Antikacı, Eğitim Roman Alan Antikacı, Eğitim Tepsi Alan Antikacı, Eğitim Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Eğitim Forma Alan Antikacı, Eğitim Avize Alan Antikacı, Eğitim Sahan Alan Antikacı, Eğitim Tırnak Ayna Alan Antikacı, Eğitim Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Eğitim Bronz Heykel Alan Antikacı, Eğitim Şamdan Alan Antikacı.

Eğitim Kartpostal Alan Antikacı, Eğitim Hereke Halısı Alan Antikacı, Eğitim Sini Alan Antikacı, Eğitim Tüfek Alan Antikacı, Eğitim Köstekli Saat Alan Antikacı, Eğitim Varaklı Ayna Alan Antikacı, Eğitim Taş Plak Alan Antikacı, Eğitim Gravür Alan Antikacı, Eğitim Kurşun Alan Antikacı, Eğitim Gramafon Alan Antikacı, Eğitim Cd Player Alan Antikacı, Eğitim 78 Lik Plak Alan Antikacı, Eğitim Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Eğitim Kahve Takımı Alan Antikacı, Eğitim Mobilya Alan Antikacı, Eğitim Kapı Alan Antikacı, Eğitim Kaşık Alan Antikacı, Eğitim İbrik Alan Antikacı, Eğitim Yağlı Boya Alan Antikacı, Eğitim Tabanca Alan Antikacı, Eğitim Ferman Alan Antikacı, Eğitim Ebru Alan Antikacı, Eğitim Tabak Alan Antikacı, Eğitim Semaver Alan Antikacı, Eğitim Kutu Alan Antikacı.

Eğitim Kehribar Alan Antikacı, Eğitim Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Eğitim Bronz Alan Antikacı, Eğitim Şişe Alan Antikacı, Eğitim Madalya Nişan Alan Antikacı, Eğitim Anahtar Alan Antikacı, Eğitim Makine Alan Antikacı, Eğitim Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Eğitim Mekanik Alet Alan Antikacı, Eğitim Kolye Alan Antikacı, Eğitim Fotoğraf Alan Antikacı, Eğitim Bünyan Halısı Alan Antikacı, Eğitim Tesbih Alan Antikacı, Eğitim El Dokuması Halı Alan Antikacı, Eğitim Opalin Alan Antikacı, Eğitim Taş Alan Antikacı, Eğitim Metal Alan Antikacı, Eğitim El Yazması Alan Antikacı, Eğitim Terazi Alan Antikacı, Eğitim Tokmak Alan Antikacı, Eğitim Gaz Ocağı Alan Antikacı, Eğitim Dirhem Alan Antikacı, Eğitim El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.