Edirnekapı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Edirnekapı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Edirnekapı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Edirnekapı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Edirnekapı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Edirnekapı ve antika satıcıları Edirnekapı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Edirnekapı Antikacı

İstanbul, Edirnekapı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Edirnekapı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Edirnekapı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Edirnekapı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Edirnekapı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Edirnekapı Takvim Alan Antikacı, Edirnekapı Mangal Alan Antikacı, Edirnekapı Bindallı Alan Antikacı, Edirnekapı Müzik Seti Alan Antikacı, Edirnekapı Kama Alan Antikacı, Edirnekapı Kazan Alan Antikacı, Edirnekapı Kristal Alan Antikacı, Edirnekapı Kuran Alan Antikacı, Edirnekapı Kupa Alan Antikacı, Edirnekapı Ğügüm Alan Antikacı, Edirnekapı Arma Alan Antikacı, Edirnekapı Fıçı Alan Antikacı, Edirnekapı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Edirnekapı Efemera Alan Antikacı, Edirnekapı Hat Makası Alan Antikacı, Edirnekapı Silke Alan Antikacı, Edirnekapı Madalya Alan Antikacı.

Edirnekapı Tarak Alan Antikacı, Edirnekapı Harita Alan Antikacı, Edirnekapı Kandil Alan Antikacı, Edirnekapı Bez Alan Antikacı, Edirnekapı Porselen Alan Antikacı, Edirnekapı Müzik Aleti Alan Antikacı, Edirnekapı Takı Kutusu Alan Antikacı, Edirnekapı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Edirnekapı Resim Alan Antikacı, Edirnekapı İpek Halı Alan Antikacı, Edirnekapı Silah Alan Antikacı, Edirnekapı Kilim Alan Antikacı, Edirnekapı Plak Alan Antikacı, Edirnekapı Kasetçalar Alan Antikacı, Edirnekapı Zarf Alan Antikacı.

Edirnekapı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Edirnekapı Yüzük Alan Antikacı, Edirnekapı Portre Alan Antikacı, Edirnekapı İran Halısı Alan Antikacı, Edirnekapı Askeri Malzeme Alanalar, Edirnekapı Baston Alan Antikacı, Edirnekapı Bileklik Alan Antikacı, Edirnekapı Sehpa Alan Antikacı, Edirnekapı Kamçı Alan Antikacı, Edirnekapı Hat Alan Antikacı, Edirnekapı Oyma Alan Antikacı, Edirnekapı Gümüşlük Alan Antikacı, Edirnekapı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Edirnekapı Kılıç Alan Antikacı, Edirnekapı Takı Alan Antikacı, Edirnekapı Cep Saati Alan Antikacı, Edirnekapı Dvd Alan Antikacı, Edirnekapı Komple Eşya Alan Antikacı, Edirnekapı Telefon Alan Antikacı, Edirnekapı Pipo Alan Antikacı, Edirnekapı Üç Etek Alan Antikacı, Edirnekapı Bilezik Alan Antikacı, Edirnekapı Bardak Alan Antikacı.

Edirnekapı Tablo Alan Antikacı, Edirnekapı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Edirnekapı Sefer Tası Alan Antikacı, Edirnekapı Dokuma Alan Antikacı, Edirnekapı Kalem Alan Antikacı, Edirnekapı Sürahi Alan Antikacı, Edirnekapı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Edirnekapı Gümüş Alan Antikacı, Edirnekapı Daktilo Alan Antikacı, Edirnekapı Pul Alan Antikacı, Edirnekapı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Edirnekapı Bıçak Alan Antikacı, Edirnekapı Kol Saati Alan Antikacı, Edirnekapı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Edirnekapı Rozet Alan Antikacı, Edirnekapı Gelinlik Alan Antikacı, Edirnekapı Çatal Alan Antikacı, Edirnekapı Kıyafet Alan Antikacı, Edirnekapı Duvar Saati Alan Antikacı, Edirnekapı Fes Alan Antikacı, Edirnekapı Küp Alan Antikacı, Edirnekapı Saçma Alan Antikacı.

Edirnekapı Hat Yazısı Alan Antikacı, Edirnekapı Ağaç Alan Antikacı, Edirnekapı Halı Alan Antikacı, Edirnekapı Günlük Alan Antikacı, Edirnekapı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Edirnekapı Masa Alan Antikacı, Edirnekapı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Edirnekapı Kitap Alan Antikacı, Edirnekapı Amfi Alan Antikacı, Edirnekapı Albüm Alan Antikacı, Edirnekapı Ahşap Alan Antikacı, Edirnekapı Gondol Alan Antikacı, Edirnekapı Çizgi Roman Alan Antikacı, Edirnekapı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Edirnekapı Pusula Alan Antikacı, Edirnekapı Gerdanlık Alan Antikacı, Edirnekapı Cezve Alan Antikacı, Edirnekapı Şerbetlik Alan Antikacı.

Edirnekapı Tuval Alan Antikacı, Edirnekapı Okka Alan Antikacı, Edirnekapı Fincan Alan Antikacı, Edirnekapı Cd Alan Antikacı, Edirnekapı Cam Alan Antikacı, Edirnekapı Çan Alan Antikacı, Edirnekapı Hoparlör Alan Antikacı, Edirnekapı Çiçek Alan Antikacı, Edirnekapı Retro Eşya Alan Antikacı, Edirnekapı Vazo Alan Antikacı, Edirnekapı Koltuk Alan Antikacı, Edirnekapı Şapka Alan Antikacı, Edirnekapı Bakır Eşya Alan Antikacı, Edirnekapı Kilit Alan Antikacı, Edirnekapı Biblo Alan Antikacı, Edirnekapı Saat Alan Antikacı, Edirnekapı Matara Alan Antikacı, Edirnekapı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Edirnekapı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Edirnekapı Nişan Alan Antikacı, Edirnekapı Seramik Alan Antikacı, Edirnekapı Minyatür Alan Antikacı, Edirnekapı Kase Alan Antikacı, Edirnekapı Tas Alan Antikacı, Edirnekapı Kavanoz Alan Antikacı, Edirnekapı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Edirnekapı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Edirnekapı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Edirnekapı Radyo Alan Antikacı, Edirnekapı Çini Alan Antikacı, Edirnekapı Mühür Alan Antikacı, Edirnekapı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Edirnekapı Çaydanlık Alan Antikacı, Edirnekapı Halhal Alan Antikacı, Edirnekapı Tılsım Alan Antikacı, Edirnekapı Sepet Alan Antikacı, Edirnekapı Sandelye Alan Antikacı, Edirnekapı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Edirnekapı Pikap Alan Antikacı, Edirnekapı Roman Alan Antikacı, Edirnekapı Tepsi Alan Antikacı, Edirnekapı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Edirnekapı Forma Alan Antikacı, Edirnekapı Avize Alan Antikacı, Edirnekapı Sahan Alan Antikacı, Edirnekapı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Edirnekapı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Edirnekapı Bronz Heykel Alan Antikacı, Edirnekapı Şamdan Alan Antikacı.

Edirnekapı Kartpostal Alan Antikacı, Edirnekapı Hereke Halısı Alan Antikacı, Edirnekapı Sini Alan Antikacı, Edirnekapı Tüfek Alan Antikacı, Edirnekapı Köstekli Saat Alan Antikacı, Edirnekapı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Edirnekapı Taş Plak Alan Antikacı, Edirnekapı Gravür Alan Antikacı, Edirnekapı Kurşun Alan Antikacı, Edirnekapı Gramafon Alan Antikacı, Edirnekapı Cd Player Alan Antikacı, Edirnekapı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Edirnekapı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Edirnekapı Kahve Takımı Alan Antikacı, Edirnekapı Mobilya Alan Antikacı, Edirnekapı Kapı Alan Antikacı, Edirnekapı Kaşık Alan Antikacı, Edirnekapı İbrik Alan Antikacı, Edirnekapı Yağlı Boya Alan Antikacı, Edirnekapı Tabanca Alan Antikacı, Edirnekapı Ferman Alan Antikacı, Edirnekapı Ebru Alan Antikacı, Edirnekapı Tabak Alan Antikacı, Edirnekapı Semaver Alan Antikacı, Edirnekapı Kutu Alan Antikacı.

Edirnekapı Kehribar Alan Antikacı, Edirnekapı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Edirnekapı Bronz Alan Antikacı, Edirnekapı Şişe Alan Antikacı, Edirnekapı Madalya Nişan Alan Antikacı, Edirnekapı Anahtar Alan Antikacı, Edirnekapı Makine Alan Antikacı, Edirnekapı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Edirnekapı Mekanik Alet Alan Antikacı, Edirnekapı Kolye Alan Antikacı, Edirnekapı Fotoğraf Alan Antikacı, Edirnekapı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Edirnekapı Tesbih Alan Antikacı, Edirnekapı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Edirnekapı Opalin Alan Antikacı, Edirnekapı Taş Alan Antikacı, Edirnekapı Metal Alan Antikacı, Edirnekapı El Yazması Alan Antikacı, Edirnekapı Terazi Alan Antikacı, Edirnekapı Tokmak Alan Antikacı, Edirnekapı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Edirnekapı Dirhem Alan Antikacı, Edirnekapı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.