Süloğlu antikacılar, Süloğlu antika alanlar, Süloğlu antika eşya alanlar, Süloğlu antika eşyalar, Süloğlu eski alım satım, Süloğlu antika koleksiyoncuları, Süloğlu antika eşya alıcıları, Süloğlu antika şirketleri, Süloğlu antika firması, Süloğlu antika şirketi, Süloğlu antika firmaları, Süloğlu antika eşya şirketleri, Süloğlu antika eşya firması, Süloğlu antika eşya şirketi, Süloğlu antika eşya firmaları, Süloğlu müzayede şirketi, Süloğlu eski alanlar, Süloğlu eski eşya alanlar, Süloğlu antika alan yerler, Süloğlu antika eşya alan yerler, Süloğlu eski alan yerler, Süloğlu eski eşya alan yerler, Süloğlu antika pazarı, Süloğlu antika alım satım, Süloğlu antika alıcıları, Süloğlu antika satıcıları, Süloğlu antika eşya satıcıları, Süloğlu eski eşya alıcıları, Süloğlu eski eşya satıcıları, Süloğlu antika fiyatları, Süloğlu antika eşya fiyatları, Süloğlu eski fiyatları, Süloğlu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Edirne Süloğlu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Süloğlu antika eşya alanlar ve Süloğlu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Süloğlu antika eşya şirketimiz, Süloğlu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Süloğlu Antika Alanlar

Süloğlu antika alanlar ve Süloğlu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Süloğlu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Süloğlu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Süloğlu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Süloğlu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Süloğlu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Süloğlu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Süloğlu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Süloğlu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Süloğlu antika eşya alanlar ve Süloğlu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Süloğlu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Süloğlu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Süloğlu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Süloğlu antika eşya alanların tercih ettiği, Süloğlu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Süloğlu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Süloğlu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Süloğlu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Süloğlu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Süloğlu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Süloğlu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Süloğlu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Süloğlu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Süloğlu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Süloğlu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Süloğlu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Süloğlu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Süloğlu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Süloğlu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Süloğlu antikacılar, Süloğlu antika eşyalar, Süloğlu eski eşyalar, Süloğlu antika şirketleri, Süloğlu antika firması, Süloğlu müzayede şirketi,Süloğlu el yazması alanlar, Süloğlu Kuran’ı kerim alanlar, Süloğlu hat yazı alanlar, Süloğlu obje alanlar, Süloğlu gümüş alanlar, Süloğlu turalı gümüş alanlar, Süloğlu karaf alanlar, vazo alanlar, Süloğlu jardinyer alanlar, Süloğlu resim alanlar, Süloğlu modern resim alanlar, Süloğlu aplik alanlar, Süloğlu bahü alanlar, Süloğlu bavul alanlar, Süloğlu çanak alanlar, Süloğlu çömlek alanlar, Süloğlu bakır alanlar, baston alanlar, Süloğlu biskiü alanlar, Süloğlu billur alanlar, Süloğlu cam alanlar, Süloğlu kristal alanlar, Süloğlu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Süloğlu bandırma halısı alanlar, Süloğlu ceviz yemek odası alanlar, Süloğlu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Süloğlu ceviz sandalye alanlar, Süloğlu cümbüş alanlar, Süloğlu constantin oble alanlar, Süloğlu cam obje alanlar, Süloğlu beykoz alanlar.

Süloğlu bohem alanlar, Süloğlu çeşmi bülbül alanlar, Süloğlu çeşme taşı alanlar, Süloğlu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Süloğlu arnevu alanlar, art deko alanlar, Süloğlu deko alanlar, Süloğlu ayna alanlar, Süloğlu asma avize alanlar, Süloğlu aznavur gümüş alanlar, Süloğlu aznavur alanlar, Süloğlu bafon alanlar, Süloğlu ayvazozki alanlar, Süloğlu dolap alanlar, Süloğlu divit alanlar, Süloğlu biblo alanlar, Süloğlu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Süloğlu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Süloğlu dekopaj işi alanlar, Süloğlu dual alanlar, Süloğlu dual pikap alanlar.

Süloğlu dümen alanlar, Süloğlu gemici dümeni alanlar, Süloğlu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Süloğlu derbent halı alanlar, Süloğlu eviye alanlar, Süloğlu ev halısı alanlar, Süloğlu elbiselik alanlar, Süloğlu elbise alanlar, Süloğlu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Süloğlu el işi alanlar, Süloğlu el işi halı alanlar, Süloğlu el işi alanlar, Süloğlu el işi kilim alanlar, Süloğlu çan alanlar, Süloğlu kilise çanı alanlar, Süloğlu gemici çanı alanlar, Süloğlu çarık alanlar, Süloğlu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Süloğlu ferforje alanlar, Süloğlu fistan alanlar, Süloğlu Osmanlı fistan alanlar, Süloğlu portmanto alanlar, Süloğlu eski saat alanlar, Süloğlu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Süloğlu bronz heykel alanlar, Süloğlu bronz sütün alanlar, Süloğlu bronz avize alanlar, Süloğlu bronz vazo alanlar, Süloğlu bronz kutu alanlar, Süloğlu bronz el işi alanlar.

Süloğlu halı alanlar, Süloğlu lamba alanlar, resim alanlar, Süloğlu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Süloğlu insan biblosu alanlar, Süloğlu oryantel biblo alanlar, Süloğlu kuş biblosu alanlar, Süloğlu havlu alanlar, Süloğlu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Süloğlu turkısh antika alanlar, Süloğlu Osmanlı eşyalar alanlar, Süloğlu İstanbul resimleri alanlar, Süloğlu altın varak sehpa alanlar, Süloğlu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Süloğlu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Süloğlu bronz fener alanlar, Süloğlu bünyen alanlar, Süloğlu develi halı alanlar, Süloğlu dürbün alanlar, Süloğlu teleskop alanlar, Süloğlu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Süloğlu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Süloğlu flama alanlar, Süloğlu alem alanlar, Süloğlu arabesk alanlar.

fincan alanlar, Süloğlu eski fincan alanlar, Süloğlu cam altı alanlar, Süloğlu şamdan alanlar, Süloğlu oryantel heykel alanlar, Süloğlu gümüşlük alanlar, Süloğlu hat yazı alanlar, Süloğlu teship alanlar, hokka alanlar, Süloğlu tophane alanlar, Süloğlu goblen alanlar, Süloğlu çin eski eşyalar alanlar, Süloğlu Çanakkale alanlar, Süloğlu Çanakkale vazo alanlar, Süloğlu fil dişi heykel alanlar, Süloğlu fil dişi baston alanlar, Süloğlu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Süloğlu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Süloğlu duvar saati alanlar, Süloğlu bez alanlar, buda heykel alanlar, Süloğlu hamedan halı alanlar, Süloğlu kılıç alanlar, Süloğlu antika kılıç alanlar.

Süloğlu antika araba alanlar, Süloğlu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Süloğlu antika eşyalar alanlar, Süloğlu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Süloğlu antika foto alanlar, Süloğlu kehribar alanlar, Süloğlu kehribar tesbih alanlar, Süloğlu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Süloğlu seramik eşya alanlar, Süloğlu kilit alanlar, Süloğlu anahtar alanlar, Süloğlu antika anahtar alanlar, Süloğlu antika kilit alanlar, Süloğlu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Süloğlu antika silah alanlar, Süloğlu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Süloğlu lambader alanlar, Süloğlu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Süloğlu komidin alanlar, Süloğlu kara kalem resim alanlar, Süloğlu blue black alanlar, Süloğlu mask alanlar, eski mask alanlar, Süloğlu aşurelik alanlar.

Süloğlu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Süloğlu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Süloğlu gramofon alanlar, Süloğlu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Süloğlu güdüm alanlar, Süloğlu tekke işi alanlar, Süloğlu İznik alanlar, Süloğlu pusula alanlar, Süloğlu gemi pusulası alanlar, Süloğlu periyor saat alanlar, Süloğlu mangal alanlar, Süloğlu eski mangal alanlar, Süloğlu Şam işi alanlar, Süloğlu Süleymaniye işi alanlar, Süloğlu takunya alanlar, Süloğlu gümüş takunya alanlar, Süloğlu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Süloğlu seccade alanlar, Süloğlu eski seccade alanlar, Süloğlu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Süloğlu tablo alanlar.

Süloğlu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Süloğlu abajur alanlar, Süloğlu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Süloğlu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Süloğlu madalya alanlar, Süloğlu eşya alanlar, Süloğlu ferman alanlar, Süloğlu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Süloğlu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Süloğlu bahça alanlar, Süloğlu Osmanlı bohça alanlar, Süloğlu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Süloğlu ampir alanlar, Süloğlu chrıstofle alanlar, Süloğlu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Süloğlu şamdan alanlar, Süloğlu çanta alanlar, Süloğlu van işi savat alanlar, Süloğlu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Süloğlu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Süloğlu hokka alanlar, Süloğlu fransız mine alanlar, Süloğlu teşhir vitrini alanlar, Süloğlu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Süloğlu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Süloğlu kandil alanlar, Süloğlu ebru alanlar, Süloğlu mustafa düzgünman alanlar, Süloğlu zigon alanlar, Süloğlu zemzemlik alanlar, Süloğlu mücevher kutusu alanlar, Süloğlu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Süloğlu sürahi alanlar, Süloğlu Osmanlı sürahi alanlar, Süloğlu antik mercan alanlar, Süloğlu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Süloğlu antik sedef alanlar, Süloğlu minyatür alanlar, Süloğlu kabe örtüsü alanlar, Süloğlu gülebdan alanlar, Süloğlu mineli dürbün alanlar, Süloğlu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Süloğlu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Süloğlu lali gue alanlar, Süloğlu gece sürahisi alanlar, Süloğlu meissen alanlar, Süloğlu satsuma alanlar, Süloğlu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Süloğlu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Süloğlu constantine alanlar, Süloğlu anonim alanlar, Süloğlu leyla gamsız alanlar, Süloğlu ibrahim safi alanlar, Süloğlu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Süloğlu herend alanlar, Süloğlu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Süloğlu osmanlıca alanlar, Süloğlu kitap alanlar, Süloğlu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Süloğlu haydar besim aydar alanlar, Süloğlu orhan peker alanlar, Süloğlu sıtkı olçar alanlar, Süloğlu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Süloğlu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Süloğlu rus gümüşü alanlar, Süloğlu minyatür alanlar, Süloğlu viyana heykel alanlar, Süloğlu oryantal heykel alanlar, Süloğlu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Süloğlu merasim kılıcı alanlar.

Süloğlu ahşap hilye alanlar, Süloğlu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Süloğlu tesbih alanlar, Süloğlu seyahat saati alanlar, Süloğlu gravür alanlar, Süloğlu degü alanlar, radio antika alanlar, Süloğlu opalin alanlar, Süloğlu radyo alanlar, Süloğlu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Süloğlu laledan alanlar, Süloğlu karaf alanlar, Süloğlu çerezlik alanlar, Süloğlu sahleplik alanlar, Süloğlu tutya alanlar, Süloğlu likör takımı alanlar, Süloğlu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Süloğlu zarf alanlar, Süloğlu nargile alanlar, Süloğlu gülabdan alanlar, Süloğlu ferman alanlar, Süloğlu berat alanlar.

Süloğlu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Süloğlu şifa tası alanlar, Süloğlu hokka takımı alanlar, Süloğlu mangal alanlar, Süloğlu barutluk alanlar, Süloğlu tombak alanlar, Süloğlu saray işi alanlar, Süloğlu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Süloğlu hançer alanlar, Süloğlu kılıç alanlar, Süloğlu mühürler alanlar, Süloğlu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Süloğlu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Süloğlu seccade alanlar, Süloğlu sırmalı örtüler alanlar, Süloğlu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.