Merkez antikacılar, Merkez antika alanlar, Merkez antika eşya alanlar, Merkez antika eşyalar, Merkez eski alım satım, Merkez antika koleksiyoncuları, Merkez antika eşya alıcıları, Merkez antika şirketleri, Merkez antika firması, Merkez antika şirketi, Merkez antika firmaları, Merkez antika eşya şirketleri, Merkez antika eşya firması, Merkez antika eşya şirketi, Merkez antika eşya firmaları, Merkez müzayede şirketi, Merkez eski alanlar, Merkez eski eşya alanlar, Merkez antika alan yerler, Merkez antika eşya alan yerler, Merkez eski alan yerler, Merkez eski eşya alan yerler, Merkez antika pazarı, Merkez antika alım satım, Merkez antika alıcıları, Merkez antika satıcıları, Merkez antika eşya satıcıları, Merkez eski eşya alıcıları, Merkez eski eşya satıcıları, Merkez antika fiyatları, Merkez antika eşya fiyatları, Merkez eski fiyatları, Merkez eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Edirne Merkez Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Merkez antika eşya alanlar ve Merkez antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Merkez antika eşya şirketimiz, Merkez antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Merkez Antika Alanlar

Merkez antika alanlar ve Merkez antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Merkez antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Merkez antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Merkez Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Merkez antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Merkez

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Merkez antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Merkez antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Merkez Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Merkez antika eşya alanlar ve Merkez antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Merkez antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Merkez antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Merkez Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Merkez antika eşya alanların tercih ettiği, Merkez bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Merkez antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Merkez antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Merkez antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Merkez Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Merkez eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Merkez eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Merkez eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Merkez eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Merkez eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Merkez Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Merkez bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Merkez antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Merkez bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Merkez antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Merkez antikacılar, Merkez antika eşyalar, Merkez eski eşyalar, Merkez antika şirketleri, Merkez antika firması, Merkez müzayede şirketi,Merkez el yazması alanlar, Merkez Kuran’ı kerim alanlar, Merkez hat yazı alanlar, Merkez obje alanlar, Merkez gümüş alanlar, Merkez turalı gümüş alanlar, Merkez karaf alanlar, vazo alanlar, Merkez jardinyer alanlar, Merkez resim alanlar, Merkez modern resim alanlar, Merkez aplik alanlar, Merkez bahü alanlar, Merkez bavul alanlar, Merkez çanak alanlar, Merkez çömlek alanlar, Merkez bakır alanlar, baston alanlar, Merkez biskiü alanlar, Merkez billur alanlar, Merkez cam alanlar, Merkez kristal alanlar, Merkez bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Merkez bandırma halısı alanlar, Merkez ceviz yemek odası alanlar, Merkez ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Merkez ceviz sandalye alanlar, Merkez cümbüş alanlar, Merkez constantin oble alanlar, Merkez cam obje alanlar, Merkez beykoz alanlar.

Merkez bohem alanlar, Merkez çeşmi bülbül alanlar, Merkez çeşme taşı alanlar, Merkez çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Merkez arnevu alanlar, art deko alanlar, Merkez deko alanlar, Merkez ayna alanlar, Merkez asma avize alanlar, Merkez aznavur gümüş alanlar, Merkez aznavur alanlar, Merkez bafon alanlar, Merkez ayvazozki alanlar, Merkez dolap alanlar, Merkez divit alanlar, Merkez biblo alanlar, Merkez dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Merkez daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Merkez dekopaj işi alanlar, Merkez dual alanlar, Merkez dual pikap alanlar.

Merkez dümen alanlar, Merkez gemici dümeni alanlar, Merkez gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Merkez derbent halı alanlar, Merkez eviye alanlar, Merkez ev halısı alanlar, Merkez elbiselik alanlar, Merkez elbise alanlar, Merkez paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Merkez el işi alanlar, Merkez el işi halı alanlar, Merkez el işi alanlar, Merkez el işi kilim alanlar, Merkez çan alanlar, Merkez kilise çanı alanlar, Merkez gemici çanı alanlar, Merkez çarık alanlar, Merkez Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Merkez ferforje alanlar, Merkez fistan alanlar, Merkez Osmanlı fistan alanlar, Merkez portmanto alanlar, Merkez eski saat alanlar, Merkez frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Merkez bronz heykel alanlar, Merkez bronz sütün alanlar, Merkez bronz avize alanlar, Merkez bronz vazo alanlar, Merkez bronz kutu alanlar, Merkez bronz el işi alanlar.

Merkez halı alanlar, Merkez lamba alanlar, resim alanlar, Merkez parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Merkez insan biblosu alanlar, Merkez oryantel biblo alanlar, Merkez kuş biblosu alanlar, Merkez havlu alanlar, Merkez mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Merkez turkısh antika alanlar, Merkez Osmanlı eşyalar alanlar, Merkez İstanbul resimleri alanlar, Merkez altın varak sehpa alanlar, Merkez altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Merkez afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Merkez bronz fener alanlar, Merkez bünyen alanlar, Merkez develi halı alanlar, Merkez dürbün alanlar, Merkez teleskop alanlar, Merkez sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Merkez çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Merkez flama alanlar, Merkez alem alanlar, Merkez arabesk alanlar.

fincan alanlar, Merkez eski fincan alanlar, Merkez cam altı alanlar, Merkez şamdan alanlar, Merkez oryantel heykel alanlar, Merkez gümüşlük alanlar, Merkez hat yazı alanlar, Merkez teship alanlar, hokka alanlar, Merkez tophane alanlar, Merkez goblen alanlar, Merkez çin eski eşyalar alanlar, Merkez Çanakkale alanlar, Merkez Çanakkale vazo alanlar, Merkez fil dişi heykel alanlar, Merkez fil dişi baston alanlar, Merkez fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Merkez fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Merkez duvar saati alanlar, Merkez bez alanlar, buda heykel alanlar, Merkez hamedan halı alanlar, Merkez kılıç alanlar, Merkez antika kılıç alanlar.

Merkez antika araba alanlar, Merkez antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Merkez antika eşyalar alanlar, Merkez kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Merkez antika foto alanlar, Merkez kehribar alanlar, Merkez kehribar tesbih alanlar, Merkez Kütahya alanlar, kınık alanlar, Merkez seramik eşya alanlar, Merkez kilit alanlar, Merkez anahtar alanlar, Merkez antika anahtar alanlar, Merkez antika kilit alanlar, Merkez josefin alanlar, kaşpo alanlar, Merkez antika silah alanlar, Merkez antika rahle alanlar, rahle alanlar, Merkez lambader alanlar, Merkez minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Merkez komidin alanlar, Merkez kara kalem resim alanlar, Merkez blue black alanlar, Merkez mask alanlar, eski mask alanlar, Merkez aşurelik alanlar.

Merkez saleplik alanlar, bozalık alanlar, Merkez antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Merkez gramofon alanlar, Merkez mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Merkez güdüm alanlar, Merkez tekke işi alanlar, Merkez İznik alanlar, Merkez pusula alanlar, Merkez gemi pusulası alanlar, Merkez periyor saat alanlar, Merkez mangal alanlar, Merkez eski mangal alanlar, Merkez Şam işi alanlar, Merkez Süleymaniye işi alanlar, Merkez takunya alanlar, Merkez gümüş takunya alanlar, Merkez Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Merkez seccade alanlar, Merkez eski seccade alanlar, Merkez Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Merkez tablo alanlar.

Merkez antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Merkez abajur alanlar, Merkez sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Merkez antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Merkez madalya alanlar, Merkez eşya alanlar, Merkez ferman alanlar, Merkez berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Merkez jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Merkez bahça alanlar, Merkez Osmanlı bohça alanlar, Merkez bindallı alanlar, kaftan alanlar, Merkez ampir alanlar, Merkez chrıstofle alanlar, Merkez ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Merkez şamdan alanlar, Merkez çanta alanlar, Merkez van işi savat alanlar, Merkez tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Merkez Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Merkez hokka alanlar, Merkez fransız mine alanlar, Merkez teşhir vitrini alanlar, Merkez buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Merkez keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Merkez kandil alanlar, Merkez ebru alanlar, Merkez mustafa düzgünman alanlar, Merkez zigon alanlar, Merkez zemzemlik alanlar, Merkez mücevher kutusu alanlar, Merkez dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Merkez sürahi alanlar, Merkez Osmanlı sürahi alanlar, Merkez antik mercan alanlar, Merkez makta alanlar, teslim taşı alanlar, Merkez antik sedef alanlar, Merkez minyatür alanlar, Merkez kabe örtüsü alanlar, Merkez gülebdan alanlar, Merkez mineli dürbün alanlar, Merkez sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Merkez şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Merkez lali gue alanlar, Merkez gece sürahisi alanlar, Merkez meissen alanlar, Merkez satsuma alanlar, Merkez hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Merkez macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Merkez constantine alanlar, Merkez anonim alanlar, Merkez leyla gamsız alanlar, Merkez ibrahim safi alanlar, Merkez bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Merkez herend alanlar, Merkez nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Merkez osmanlıca alanlar, Merkez kitap alanlar, Merkez kalle alanlar, ali kartal alanlar, Merkez haydar besim aydar alanlar, Merkez orhan peker alanlar, Merkez sıtkı olçar alanlar, Merkez Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Merkez edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Merkez rus gümüşü alanlar, Merkez minyatür alanlar, Merkez viyana heykel alanlar, Merkez oryantal heykel alanlar, Merkez f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Merkez merasim kılıcı alanlar.

Merkez ahşap hilye alanlar, Merkez hereke halı alanlar, kuka alanlar, Merkez tesbih alanlar, Merkez seyahat saati alanlar, Merkez gravür alanlar, Merkez degü alanlar, radio antika alanlar, Merkez opalin alanlar, Merkez radyo alanlar, Merkez kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Merkez laledan alanlar, Merkez karaf alanlar, Merkez çerezlik alanlar, Merkez sahleplik alanlar, Merkez tutya alanlar, Merkez likör takımı alanlar, Merkez mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Merkez zarf alanlar, Merkez nargile alanlar, Merkez gülabdan alanlar, Merkez ferman alanlar, Merkez berat alanlar.

Merkez hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Merkez şifa tası alanlar, Merkez hokka takımı alanlar, Merkez mangal alanlar, Merkez barutluk alanlar, Merkez tombak alanlar, Merkez saray işi alanlar, Merkez ağızlık alanlar, kemer alanlar, Merkez hançer alanlar, Merkez kılıç alanlar, Merkez mühürler alanlar, Merkez mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Merkez Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Merkez seccade alanlar, Merkez sırmalı örtüler alanlar, Merkez antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.