Havsa antikacılar, Havsa antika alanlar, Havsa antika eşya alanlar, Havsa antika eşyalar, Havsa eski alım satım, Havsa antika koleksiyoncuları, Havsa antika eşya alıcıları, Havsa antika şirketleri, Havsa antika firması, Havsa antika şirketi, Havsa antika firmaları, Havsa antika eşya şirketleri, Havsa antika eşya firması, Havsa antika eşya şirketi, Havsa antika eşya firmaları, Havsa müzayede şirketi, Havsa eski alanlar, Havsa eski eşya alanlar, Havsa antika alan yerler, Havsa antika eşya alan yerler, Havsa eski alan yerler, Havsa eski eşya alan yerler, Havsa antika pazarı, Havsa antika alım satım, Havsa antika alıcıları, Havsa antika satıcıları, Havsa antika eşya satıcıları, Havsa eski eşya alıcıları, Havsa eski eşya satıcıları, Havsa antika fiyatları, Havsa antika eşya fiyatları, Havsa eski fiyatları, Havsa eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Edirne Havsa Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Havsa antika eşya alanlar ve Havsa antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Havsa antika eşya şirketimiz, Havsa antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Havsa Antika Alanlar

Havsa antika alanlar ve Havsa antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Havsa antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Havsa antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Havsa Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Havsa antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Havsa

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Havsa antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Havsa antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Havsa Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Havsa antika eşya alanlar ve Havsa antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Havsa antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Havsa antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Havsa Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Havsa antika eşya alanların tercih ettiği, Havsa bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Havsa antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Havsa antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Havsa antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Havsa Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Havsa eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Havsa eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Havsa eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Havsa eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Havsa eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Havsa Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Havsa bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Havsa antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Havsa bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Havsa antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Havsa antikacılar, Havsa antika eşyalar, Havsa eski eşyalar, Havsa antika şirketleri, Havsa antika firması, Havsa müzayede şirketi,Havsa el yazması alanlar, Havsa Kuran’ı kerim alanlar, Havsa hat yazı alanlar, Havsa obje alanlar, Havsa gümüş alanlar, Havsa turalı gümüş alanlar, Havsa karaf alanlar, vazo alanlar, Havsa jardinyer alanlar, Havsa resim alanlar, Havsa modern resim alanlar, Havsa aplik alanlar, Havsa bahü alanlar, Havsa bavul alanlar, Havsa çanak alanlar, Havsa çömlek alanlar, Havsa bakır alanlar, baston alanlar, Havsa biskiü alanlar, Havsa billur alanlar, Havsa cam alanlar, Havsa kristal alanlar, Havsa bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Havsa bandırma halısı alanlar, Havsa ceviz yemek odası alanlar, Havsa ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Havsa ceviz sandalye alanlar, Havsa cümbüş alanlar, Havsa constantin oble alanlar, Havsa cam obje alanlar, Havsa beykoz alanlar.

Havsa bohem alanlar, Havsa çeşmi bülbül alanlar, Havsa çeşme taşı alanlar, Havsa çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Havsa arnevu alanlar, art deko alanlar, Havsa deko alanlar, Havsa ayna alanlar, Havsa asma avize alanlar, Havsa aznavur gümüş alanlar, Havsa aznavur alanlar, Havsa bafon alanlar, Havsa ayvazozki alanlar, Havsa dolap alanlar, Havsa divit alanlar, Havsa biblo alanlar, Havsa dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Havsa daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Havsa dekopaj işi alanlar, Havsa dual alanlar, Havsa dual pikap alanlar.

Havsa dümen alanlar, Havsa gemici dümeni alanlar, Havsa gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Havsa derbent halı alanlar, Havsa eviye alanlar, Havsa ev halısı alanlar, Havsa elbiselik alanlar, Havsa elbise alanlar, Havsa paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Havsa el işi alanlar, Havsa el işi halı alanlar, Havsa el işi alanlar, Havsa el işi kilim alanlar, Havsa çan alanlar, Havsa kilise çanı alanlar, Havsa gemici çanı alanlar, Havsa çarık alanlar, Havsa Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Havsa ferforje alanlar, Havsa fistan alanlar, Havsa Osmanlı fistan alanlar, Havsa portmanto alanlar, Havsa eski saat alanlar, Havsa frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Havsa bronz heykel alanlar, Havsa bronz sütün alanlar, Havsa bronz avize alanlar, Havsa bronz vazo alanlar, Havsa bronz kutu alanlar, Havsa bronz el işi alanlar.

Havsa halı alanlar, Havsa lamba alanlar, resim alanlar, Havsa parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Havsa insan biblosu alanlar, Havsa oryantel biblo alanlar, Havsa kuş biblosu alanlar, Havsa havlu alanlar, Havsa mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Havsa turkısh antika alanlar, Havsa Osmanlı eşyalar alanlar, Havsa İstanbul resimleri alanlar, Havsa altın varak sehpa alanlar, Havsa altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Havsa afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Havsa bronz fener alanlar, Havsa bünyen alanlar, Havsa develi halı alanlar, Havsa dürbün alanlar, Havsa teleskop alanlar, Havsa sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Havsa çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Havsa flama alanlar, Havsa alem alanlar, Havsa arabesk alanlar.

fincan alanlar, Havsa eski fincan alanlar, Havsa cam altı alanlar, Havsa şamdan alanlar, Havsa oryantel heykel alanlar, Havsa gümüşlük alanlar, Havsa hat yazı alanlar, Havsa teship alanlar, hokka alanlar, Havsa tophane alanlar, Havsa goblen alanlar, Havsa çin eski eşyalar alanlar, Havsa Çanakkale alanlar, Havsa Çanakkale vazo alanlar, Havsa fil dişi heykel alanlar, Havsa fil dişi baston alanlar, Havsa fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Havsa fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Havsa duvar saati alanlar, Havsa bez alanlar, buda heykel alanlar, Havsa hamedan halı alanlar, Havsa kılıç alanlar, Havsa antika kılıç alanlar.

Havsa antika araba alanlar, Havsa antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Havsa antika eşyalar alanlar, Havsa kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Havsa antika foto alanlar, Havsa kehribar alanlar, Havsa kehribar tesbih alanlar, Havsa Kütahya alanlar, kınık alanlar, Havsa seramik eşya alanlar, Havsa kilit alanlar, Havsa anahtar alanlar, Havsa antika anahtar alanlar, Havsa antika kilit alanlar, Havsa josefin alanlar, kaşpo alanlar, Havsa antika silah alanlar, Havsa antika rahle alanlar, rahle alanlar, Havsa lambader alanlar, Havsa minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Havsa komidin alanlar, Havsa kara kalem resim alanlar, Havsa blue black alanlar, Havsa mask alanlar, eski mask alanlar, Havsa aşurelik alanlar.

Havsa saleplik alanlar, bozalık alanlar, Havsa antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Havsa gramofon alanlar, Havsa mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Havsa güdüm alanlar, Havsa tekke işi alanlar, Havsa İznik alanlar, Havsa pusula alanlar, Havsa gemi pusulası alanlar, Havsa periyor saat alanlar, Havsa mangal alanlar, Havsa eski mangal alanlar, Havsa Şam işi alanlar, Havsa Süleymaniye işi alanlar, Havsa takunya alanlar, Havsa gümüş takunya alanlar, Havsa Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Havsa seccade alanlar, Havsa eski seccade alanlar, Havsa Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Havsa tablo alanlar.

Havsa antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Havsa abajur alanlar, Havsa sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Havsa antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Havsa madalya alanlar, Havsa eşya alanlar, Havsa ferman alanlar, Havsa berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Havsa jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Havsa bahça alanlar, Havsa Osmanlı bohça alanlar, Havsa bindallı alanlar, kaftan alanlar, Havsa ampir alanlar, Havsa chrıstofle alanlar, Havsa ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Havsa şamdan alanlar, Havsa çanta alanlar, Havsa van işi savat alanlar, Havsa tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Havsa Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Havsa hokka alanlar, Havsa fransız mine alanlar, Havsa teşhir vitrini alanlar, Havsa buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Havsa keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Havsa kandil alanlar, Havsa ebru alanlar, Havsa mustafa düzgünman alanlar, Havsa zigon alanlar, Havsa zemzemlik alanlar, Havsa mücevher kutusu alanlar, Havsa dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Havsa sürahi alanlar, Havsa Osmanlı sürahi alanlar, Havsa antik mercan alanlar, Havsa makta alanlar, teslim taşı alanlar, Havsa antik sedef alanlar, Havsa minyatür alanlar, Havsa kabe örtüsü alanlar, Havsa gülebdan alanlar, Havsa mineli dürbün alanlar, Havsa sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Havsa şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Havsa lali gue alanlar, Havsa gece sürahisi alanlar, Havsa meissen alanlar, Havsa satsuma alanlar, Havsa hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Havsa macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Havsa constantine alanlar, Havsa anonim alanlar, Havsa leyla gamsız alanlar, Havsa ibrahim safi alanlar, Havsa bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Havsa herend alanlar, Havsa nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Havsa osmanlıca alanlar, Havsa kitap alanlar, Havsa kalle alanlar, ali kartal alanlar, Havsa haydar besim aydar alanlar, Havsa orhan peker alanlar, Havsa sıtkı olçar alanlar, Havsa Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Havsa edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Havsa rus gümüşü alanlar, Havsa minyatür alanlar, Havsa viyana heykel alanlar, Havsa oryantal heykel alanlar, Havsa f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Havsa merasim kılıcı alanlar.

Havsa ahşap hilye alanlar, Havsa hereke halı alanlar, kuka alanlar, Havsa tesbih alanlar, Havsa seyahat saati alanlar, Havsa gravür alanlar, Havsa degü alanlar, radio antika alanlar, Havsa opalin alanlar, Havsa radyo alanlar, Havsa kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Havsa laledan alanlar, Havsa karaf alanlar, Havsa çerezlik alanlar, Havsa sahleplik alanlar, Havsa tutya alanlar, Havsa likör takımı alanlar, Havsa mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Havsa zarf alanlar, Havsa nargile alanlar, Havsa gülabdan alanlar, Havsa ferman alanlar, Havsa berat alanlar.

Havsa hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Havsa şifa tası alanlar, Havsa hokka takımı alanlar, Havsa mangal alanlar, Havsa barutluk alanlar, Havsa tombak alanlar, Havsa saray işi alanlar, Havsa ağızlık alanlar, kemer alanlar, Havsa hançer alanlar, Havsa kılıç alanlar, Havsa mühürler alanlar, Havsa mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Havsa Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Havsa seccade alanlar, Havsa sırmalı örtüler alanlar, Havsa antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.