Durusu Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Durusu Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Durusu, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Durusu olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Durusu İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Durusu ve antika satıcıları Durusu için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Durusu Antikacı

İstanbul, Durusu antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Durusu) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Durusu Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Durusu Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Durusu Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Durusu Takvim Alan Antikacı, Durusu Mangal Alan Antikacı, Durusu Bindallı Alan Antikacı, Durusu Müzik Seti Alan Antikacı, Durusu Kama Alan Antikacı, Durusu Kazan Alan Antikacı, Durusu Kristal Alan Antikacı, Durusu Kuran Alan Antikacı, Durusu Kupa Alan Antikacı, Durusu Ğügüm Alan Antikacı, Durusu Arma Alan Antikacı, Durusu Fıçı Alan Antikacı, Durusu El Yazması Kitap Alan Antikacı, Durusu Efemera Alan Antikacı, Durusu Hat Makası Alan Antikacı, Durusu Silke Alan Antikacı, Durusu Madalya Alan Antikacı.

Durusu Tarak Alan Antikacı, Durusu Harita Alan Antikacı, Durusu Kandil Alan Antikacı, Durusu Bez Alan Antikacı, Durusu Porselen Alan Antikacı, Durusu Müzik Aleti Alan Antikacı, Durusu Takı Kutusu Alan Antikacı, Durusu Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Durusu Resim Alan Antikacı, Durusu İpek Halı Alan Antikacı, Durusu Silah Alan Antikacı, Durusu Kilim Alan Antikacı, Durusu Plak Alan Antikacı, Durusu Kasetçalar Alan Antikacı, Durusu Zarf Alan Antikacı.

Durusu Komple Miras Evi Alan Antikacı, Durusu Yüzük Alan Antikacı, Durusu Portre Alan Antikacı, Durusu İran Halısı Alan Antikacı, Durusu Askeri Malzeme Alanalar, Durusu Baston Alan Antikacı, Durusu Bileklik Alan Antikacı, Durusu Sehpa Alan Antikacı, Durusu Kamçı Alan Antikacı, Durusu Hat Alan Antikacı, Durusu Oyma Alan Antikacı, Durusu Gümüşlük Alan Antikacı, Durusu El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Durusu Kılıç Alan Antikacı, Durusu Takı Alan Antikacı, Durusu Cep Saati Alan Antikacı, Durusu Dvd Alan Antikacı, Durusu Komple Eşya Alan Antikacı, Durusu Telefon Alan Antikacı, Durusu Pipo Alan Antikacı, Durusu Üç Etek Alan Antikacı, Durusu Bilezik Alan Antikacı, Durusu Bardak Alan Antikacı.

Durusu Tablo Alan Antikacı, Durusu 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Durusu Sefer Tası Alan Antikacı, Durusu Dokuma Alan Antikacı, Durusu Kalem Alan Antikacı, Durusu Sürahi Alan Antikacı, Durusu Komple Kütüphane Alan Antikacı, Durusu Gümüş Alan Antikacı, Durusu Daktilo Alan Antikacı, Durusu Pul Alan Antikacı, Durusu Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Durusu Bıçak Alan Antikacı, Durusu Kol Saati Alan Antikacı, Durusu Makaralı Teyp Alan Antikacı, Durusu Rozet Alan Antikacı, Durusu Gelinlik Alan Antikacı, Durusu Çatal Alan Antikacı, Durusu Kıyafet Alan Antikacı, Durusu Duvar Saati Alan Antikacı, Durusu Fes Alan Antikacı, Durusu Küp Alan Antikacı, Durusu Saçma Alan Antikacı.

Durusu Hat Yazısı Alan Antikacı, Durusu Ağaç Alan Antikacı, Durusu Halı Alan Antikacı, Durusu Günlük Alan Antikacı, Durusu Yıldız Porselen Alan Antikacı, Durusu Masa Alan Antikacı, Durusu Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Durusu Kitap Alan Antikacı, Durusu Amfi Alan Antikacı, Durusu Albüm Alan Antikacı, Durusu Ahşap Alan Antikacı, Durusu Gondol Alan Antikacı, Durusu Çizgi Roman Alan Antikacı, Durusu Komple Mira Evi Boşaltanlar, Durusu Pusula Alan Antikacı, Durusu Gerdanlık Alan Antikacı, Durusu Cezve Alan Antikacı, Durusu Şerbetlik Alan Antikacı.

Durusu Tuval Alan Antikacı, Durusu Okka Alan Antikacı, Durusu Fincan Alan Antikacı, Durusu Cd Alan Antikacı, Durusu Cam Alan Antikacı, Durusu Çan Alan Antikacı, Durusu Hoparlör Alan Antikacı, Durusu Çiçek Alan Antikacı, Durusu Retro Eşya Alan Antikacı, Durusu Vazo Alan Antikacı, Durusu Koltuk Alan Antikacı, Durusu Şapka Alan Antikacı, Durusu Bakır Eşya Alan Antikacı, Durusu Kilit Alan Antikacı, Durusu Biblo Alan Antikacı, Durusu Saat Alan Antikacı, Durusu Matara Alan Antikacı, Durusu Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Durusu 33 Lük Plak Alan Antikacı, Durusu Nişan Alan Antikacı, Durusu Seramik Alan Antikacı, Durusu Minyatür Alan Antikacı, Durusu Kase Alan Antikacı, Durusu Tas Alan Antikacı, Durusu Kavanoz Alan Antikacı, Durusu 45 Lik Plak Alan Antikacı, Durusu Varaklı Halı Alan Antikacı.

Durusu El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Durusu Radyo Alan Antikacı, Durusu Çini Alan Antikacı, Durusu Mühür Alan Antikacı, Durusu Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Durusu Çaydanlık Alan Antikacı, Durusu Halhal Alan Antikacı, Durusu Tılsım Alan Antikacı, Durusu Sepet Alan Antikacı, Durusu Sandelye Alan Antikacı, Durusu Eski Oyuncak Alan Antikacı, Durusu Pikap Alan Antikacı, Durusu Roman Alan Antikacı, Durusu Tepsi Alan Antikacı, Durusu Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Durusu Forma Alan Antikacı, Durusu Avize Alan Antikacı, Durusu Sahan Alan Antikacı, Durusu Tırnak Ayna Alan Antikacı, Durusu Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Durusu Bronz Heykel Alan Antikacı, Durusu Şamdan Alan Antikacı.

Durusu Kartpostal Alan Antikacı, Durusu Hereke Halısı Alan Antikacı, Durusu Sini Alan Antikacı, Durusu Tüfek Alan Antikacı, Durusu Köstekli Saat Alan Antikacı, Durusu Varaklı Ayna Alan Antikacı, Durusu Taş Plak Alan Antikacı, Durusu Gravür Alan Antikacı, Durusu Kurşun Alan Antikacı, Durusu Gramafon Alan Antikacı, Durusu Cd Player Alan Antikacı, Durusu 78 Lik Plak Alan Antikacı, Durusu Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Durusu Kahve Takımı Alan Antikacı, Durusu Mobilya Alan Antikacı, Durusu Kapı Alan Antikacı, Durusu Kaşık Alan Antikacı, Durusu İbrik Alan Antikacı, Durusu Yağlı Boya Alan Antikacı, Durusu Tabanca Alan Antikacı, Durusu Ferman Alan Antikacı, Durusu Ebru Alan Antikacı, Durusu Tabak Alan Antikacı, Durusu Semaver Alan Antikacı, Durusu Kutu Alan Antikacı.

Durusu Kehribar Alan Antikacı, Durusu Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Durusu Bronz Alan Antikacı, Durusu Şişe Alan Antikacı, Durusu Madalya Nişan Alan Antikacı, Durusu Anahtar Alan Antikacı, Durusu Makine Alan Antikacı, Durusu Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Durusu Mekanik Alet Alan Antikacı, Durusu Kolye Alan Antikacı, Durusu Fotoğraf Alan Antikacı, Durusu Bünyan Halısı Alan Antikacı, Durusu Tesbih Alan Antikacı, Durusu El Dokuması Halı Alan Antikacı, Durusu Opalin Alan Antikacı, Durusu Taş Alan Antikacı, Durusu Metal Alan Antikacı, Durusu El Yazması Alan Antikacı, Durusu Terazi Alan Antikacı, Durusu Tokmak Alan Antikacı, Durusu Gaz Ocağı Alan Antikacı, Durusu Dirhem Alan Antikacı, Durusu El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.