Dursunköy Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Dursunköy Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Dursunköy, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Dursunköy olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Dursunköy İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Dursunköy ve antika satıcıları Dursunköy için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Dursunköy Antikacı

İstanbul, Dursunköy antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Dursunköy) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Dursunköy Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Dursunköy Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Dursunköy Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Dursunköy Takvim Alan Antikacı, Dursunköy Mangal Alan Antikacı, Dursunköy Bindallı Alan Antikacı, Dursunköy Müzik Seti Alan Antikacı, Dursunköy Kama Alan Antikacı, Dursunköy Kazan Alan Antikacı, Dursunköy Kristal Alan Antikacı, Dursunköy Kuran Alan Antikacı, Dursunköy Kupa Alan Antikacı, Dursunköy Ğügüm Alan Antikacı, Dursunköy Arma Alan Antikacı, Dursunköy Fıçı Alan Antikacı, Dursunköy El Yazması Kitap Alan Antikacı, Dursunköy Efemera Alan Antikacı, Dursunköy Hat Makası Alan Antikacı, Dursunköy Silke Alan Antikacı, Dursunköy Madalya Alan Antikacı.

Dursunköy Tarak Alan Antikacı, Dursunköy Harita Alan Antikacı, Dursunköy Kandil Alan Antikacı, Dursunköy Bez Alan Antikacı, Dursunköy Porselen Alan Antikacı, Dursunköy Müzik Aleti Alan Antikacı, Dursunköy Takı Kutusu Alan Antikacı, Dursunköy Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Dursunköy Resim Alan Antikacı, Dursunköy İpek Halı Alan Antikacı, Dursunköy Silah Alan Antikacı, Dursunköy Kilim Alan Antikacı, Dursunköy Plak Alan Antikacı, Dursunköy Kasetçalar Alan Antikacı, Dursunköy Zarf Alan Antikacı.

Dursunköy Komple Miras Evi Alan Antikacı, Dursunköy Yüzük Alan Antikacı, Dursunköy Portre Alan Antikacı, Dursunköy İran Halısı Alan Antikacı, Dursunköy Askeri Malzeme Alanalar, Dursunköy Baston Alan Antikacı, Dursunköy Bileklik Alan Antikacı, Dursunköy Sehpa Alan Antikacı, Dursunköy Kamçı Alan Antikacı, Dursunköy Hat Alan Antikacı, Dursunköy Oyma Alan Antikacı, Dursunköy Gümüşlük Alan Antikacı, Dursunköy El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Dursunköy Kılıç Alan Antikacı, Dursunköy Takı Alan Antikacı, Dursunköy Cep Saati Alan Antikacı, Dursunköy Dvd Alan Antikacı, Dursunköy Komple Eşya Alan Antikacı, Dursunköy Telefon Alan Antikacı, Dursunköy Pipo Alan Antikacı, Dursunköy Üç Etek Alan Antikacı, Dursunköy Bilezik Alan Antikacı, Dursunköy Bardak Alan Antikacı.

Dursunköy Tablo Alan Antikacı, Dursunköy 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dursunköy Sefer Tası Alan Antikacı, Dursunköy Dokuma Alan Antikacı, Dursunköy Kalem Alan Antikacı, Dursunköy Sürahi Alan Antikacı, Dursunköy Komple Kütüphane Alan Antikacı, Dursunköy Gümüş Alan Antikacı, Dursunköy Daktilo Alan Antikacı, Dursunköy Pul Alan Antikacı, Dursunköy Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Dursunköy Bıçak Alan Antikacı, Dursunköy Kol Saati Alan Antikacı, Dursunköy Makaralı Teyp Alan Antikacı, Dursunköy Rozet Alan Antikacı, Dursunköy Gelinlik Alan Antikacı, Dursunköy Çatal Alan Antikacı, Dursunköy Kıyafet Alan Antikacı, Dursunköy Duvar Saati Alan Antikacı, Dursunköy Fes Alan Antikacı, Dursunköy Küp Alan Antikacı, Dursunköy Saçma Alan Antikacı.

Dursunköy Hat Yazısı Alan Antikacı, Dursunköy Ağaç Alan Antikacı, Dursunköy Halı Alan Antikacı, Dursunköy Günlük Alan Antikacı, Dursunköy Yıldız Porselen Alan Antikacı, Dursunköy Masa Alan Antikacı, Dursunköy Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Dursunköy Kitap Alan Antikacı, Dursunköy Amfi Alan Antikacı, Dursunköy Albüm Alan Antikacı, Dursunköy Ahşap Alan Antikacı, Dursunköy Gondol Alan Antikacı, Dursunköy Çizgi Roman Alan Antikacı, Dursunköy Komple Mira Evi Boşaltanlar, Dursunköy Pusula Alan Antikacı, Dursunköy Gerdanlık Alan Antikacı, Dursunköy Cezve Alan Antikacı, Dursunköy Şerbetlik Alan Antikacı.

Dursunköy Tuval Alan Antikacı, Dursunköy Okka Alan Antikacı, Dursunköy Fincan Alan Antikacı, Dursunköy Cd Alan Antikacı, Dursunköy Cam Alan Antikacı, Dursunköy Çan Alan Antikacı, Dursunköy Hoparlör Alan Antikacı, Dursunköy Çiçek Alan Antikacı, Dursunköy Retro Eşya Alan Antikacı, Dursunköy Vazo Alan Antikacı, Dursunköy Koltuk Alan Antikacı, Dursunköy Şapka Alan Antikacı, Dursunköy Bakır Eşya Alan Antikacı, Dursunköy Kilit Alan Antikacı, Dursunköy Biblo Alan Antikacı, Dursunköy Saat Alan Antikacı, Dursunköy Matara Alan Antikacı, Dursunköy Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Dursunköy 33 Lük Plak Alan Antikacı, Dursunköy Nişan Alan Antikacı, Dursunköy Seramik Alan Antikacı, Dursunköy Minyatür Alan Antikacı, Dursunköy Kase Alan Antikacı, Dursunköy Tas Alan Antikacı, Dursunköy Kavanoz Alan Antikacı, Dursunköy 45 Lik Plak Alan Antikacı, Dursunköy Varaklı Halı Alan Antikacı.

Dursunköy El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Dursunköy Radyo Alan Antikacı, Dursunköy Çini Alan Antikacı, Dursunköy Mühür Alan Antikacı, Dursunköy Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Dursunköy Çaydanlık Alan Antikacı, Dursunköy Halhal Alan Antikacı, Dursunköy Tılsım Alan Antikacı, Dursunköy Sepet Alan Antikacı, Dursunköy Sandelye Alan Antikacı, Dursunköy Eski Oyuncak Alan Antikacı, Dursunköy Pikap Alan Antikacı, Dursunköy Roman Alan Antikacı, Dursunköy Tepsi Alan Antikacı, Dursunköy Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Dursunköy Forma Alan Antikacı, Dursunköy Avize Alan Antikacı, Dursunköy Sahan Alan Antikacı, Dursunköy Tırnak Ayna Alan Antikacı, Dursunköy Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Dursunköy Bronz Heykel Alan Antikacı, Dursunköy Şamdan Alan Antikacı.

Dursunköy Kartpostal Alan Antikacı, Dursunköy Hereke Halısı Alan Antikacı, Dursunköy Sini Alan Antikacı, Dursunköy Tüfek Alan Antikacı, Dursunköy Köstekli Saat Alan Antikacı, Dursunköy Varaklı Ayna Alan Antikacı, Dursunköy Taş Plak Alan Antikacı, Dursunköy Gravür Alan Antikacı, Dursunköy Kurşun Alan Antikacı, Dursunköy Gramafon Alan Antikacı, Dursunköy Cd Player Alan Antikacı, Dursunköy 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dursunköy Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Dursunköy Kahve Takımı Alan Antikacı, Dursunköy Mobilya Alan Antikacı, Dursunköy Kapı Alan Antikacı, Dursunköy Kaşık Alan Antikacı, Dursunköy İbrik Alan Antikacı, Dursunköy Yağlı Boya Alan Antikacı, Dursunköy Tabanca Alan Antikacı, Dursunköy Ferman Alan Antikacı, Dursunköy Ebru Alan Antikacı, Dursunköy Tabak Alan Antikacı, Dursunköy Semaver Alan Antikacı, Dursunköy Kutu Alan Antikacı.

Dursunköy Kehribar Alan Antikacı, Dursunköy Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Dursunköy Bronz Alan Antikacı, Dursunköy Şişe Alan Antikacı, Dursunköy Madalya Nişan Alan Antikacı, Dursunköy Anahtar Alan Antikacı, Dursunköy Makine Alan Antikacı, Dursunköy Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Dursunköy Mekanik Alet Alan Antikacı, Dursunköy Kolye Alan Antikacı, Dursunköy Fotoğraf Alan Antikacı, Dursunköy Bünyan Halısı Alan Antikacı, Dursunköy Tesbih Alan Antikacı, Dursunköy El Dokuması Halı Alan Antikacı, Dursunköy Opalin Alan Antikacı, Dursunköy Taş Alan Antikacı, Dursunköy Metal Alan Antikacı, Dursunköy El Yazması Alan Antikacı, Dursunköy Terazi Alan Antikacı, Dursunköy Tokmak Alan Antikacı, Dursunköy Gaz Ocağı Alan Antikacı, Dursunköy Dirhem Alan Antikacı, Dursunköy El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.