Dumlupınar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Dumlupınar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Dumlupınar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Dumlupınar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Dumlupınar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Dumlupınar ve antika satıcıları Dumlupınar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Dumlupınar Antikacı

İstanbul, Dumlupınar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Dumlupınar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Dumlupınar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Dumlupınar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Dumlupınar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Dumlupınar Takvim Alan Antikacı, Dumlupınar Mangal Alan Antikacı, Dumlupınar Bindallı Alan Antikacı, Dumlupınar Müzik Seti Alan Antikacı, Dumlupınar Kama Alan Antikacı, Dumlupınar Kazan Alan Antikacı, Dumlupınar Kristal Alan Antikacı, Dumlupınar Kuran Alan Antikacı, Dumlupınar Kupa Alan Antikacı, Dumlupınar Ğügüm Alan Antikacı, Dumlupınar Arma Alan Antikacı, Dumlupınar Fıçı Alan Antikacı, Dumlupınar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Dumlupınar Efemera Alan Antikacı, Dumlupınar Hat Makası Alan Antikacı, Dumlupınar Silke Alan Antikacı, Dumlupınar Madalya Alan Antikacı.

Dumlupınar Tarak Alan Antikacı, Dumlupınar Harita Alan Antikacı, Dumlupınar Kandil Alan Antikacı, Dumlupınar Bez Alan Antikacı, Dumlupınar Porselen Alan Antikacı, Dumlupınar Müzik Aleti Alan Antikacı, Dumlupınar Takı Kutusu Alan Antikacı, Dumlupınar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Dumlupınar Resim Alan Antikacı, Dumlupınar İpek Halı Alan Antikacı, Dumlupınar Silah Alan Antikacı, Dumlupınar Kilim Alan Antikacı, Dumlupınar Plak Alan Antikacı, Dumlupınar Kasetçalar Alan Antikacı, Dumlupınar Zarf Alan Antikacı.

Dumlupınar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Dumlupınar Yüzük Alan Antikacı, Dumlupınar Portre Alan Antikacı, Dumlupınar İran Halısı Alan Antikacı, Dumlupınar Askeri Malzeme Alanalar, Dumlupınar Baston Alan Antikacı, Dumlupınar Bileklik Alan Antikacı, Dumlupınar Sehpa Alan Antikacı, Dumlupınar Kamçı Alan Antikacı, Dumlupınar Hat Alan Antikacı, Dumlupınar Oyma Alan Antikacı, Dumlupınar Gümüşlük Alan Antikacı, Dumlupınar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Dumlupınar Kılıç Alan Antikacı, Dumlupınar Takı Alan Antikacı, Dumlupınar Cep Saati Alan Antikacı, Dumlupınar Dvd Alan Antikacı, Dumlupınar Komple Eşya Alan Antikacı, Dumlupınar Telefon Alan Antikacı, Dumlupınar Pipo Alan Antikacı, Dumlupınar Üç Etek Alan Antikacı, Dumlupınar Bilezik Alan Antikacı, Dumlupınar Bardak Alan Antikacı.

Dumlupınar Tablo Alan Antikacı, Dumlupınar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dumlupınar Sefer Tası Alan Antikacı, Dumlupınar Dokuma Alan Antikacı, Dumlupınar Kalem Alan Antikacı, Dumlupınar Sürahi Alan Antikacı, Dumlupınar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Dumlupınar Gümüş Alan Antikacı, Dumlupınar Daktilo Alan Antikacı, Dumlupınar Pul Alan Antikacı, Dumlupınar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Dumlupınar Bıçak Alan Antikacı, Dumlupınar Kol Saati Alan Antikacı, Dumlupınar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Dumlupınar Rozet Alan Antikacı, Dumlupınar Gelinlik Alan Antikacı, Dumlupınar Çatal Alan Antikacı, Dumlupınar Kıyafet Alan Antikacı, Dumlupınar Duvar Saati Alan Antikacı, Dumlupınar Fes Alan Antikacı, Dumlupınar Küp Alan Antikacı, Dumlupınar Saçma Alan Antikacı.

Dumlupınar Hat Yazısı Alan Antikacı, Dumlupınar Ağaç Alan Antikacı, Dumlupınar Halı Alan Antikacı, Dumlupınar Günlük Alan Antikacı, Dumlupınar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Dumlupınar Masa Alan Antikacı, Dumlupınar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Dumlupınar Kitap Alan Antikacı, Dumlupınar Amfi Alan Antikacı, Dumlupınar Albüm Alan Antikacı, Dumlupınar Ahşap Alan Antikacı, Dumlupınar Gondol Alan Antikacı, Dumlupınar Çizgi Roman Alan Antikacı, Dumlupınar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Dumlupınar Pusula Alan Antikacı, Dumlupınar Gerdanlık Alan Antikacı, Dumlupınar Cezve Alan Antikacı, Dumlupınar Şerbetlik Alan Antikacı.

Dumlupınar Tuval Alan Antikacı, Dumlupınar Okka Alan Antikacı, Dumlupınar Fincan Alan Antikacı, Dumlupınar Cd Alan Antikacı, Dumlupınar Cam Alan Antikacı, Dumlupınar Çan Alan Antikacı, Dumlupınar Hoparlör Alan Antikacı, Dumlupınar Çiçek Alan Antikacı, Dumlupınar Retro Eşya Alan Antikacı, Dumlupınar Vazo Alan Antikacı, Dumlupınar Koltuk Alan Antikacı, Dumlupınar Şapka Alan Antikacı, Dumlupınar Bakır Eşya Alan Antikacı, Dumlupınar Kilit Alan Antikacı, Dumlupınar Biblo Alan Antikacı, Dumlupınar Saat Alan Antikacı, Dumlupınar Matara Alan Antikacı, Dumlupınar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Dumlupınar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Dumlupınar Nişan Alan Antikacı, Dumlupınar Seramik Alan Antikacı, Dumlupınar Minyatür Alan Antikacı, Dumlupınar Kase Alan Antikacı, Dumlupınar Tas Alan Antikacı, Dumlupınar Kavanoz Alan Antikacı, Dumlupınar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Dumlupınar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Dumlupınar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Dumlupınar Radyo Alan Antikacı, Dumlupınar Çini Alan Antikacı, Dumlupınar Mühür Alan Antikacı, Dumlupınar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Dumlupınar Çaydanlık Alan Antikacı, Dumlupınar Halhal Alan Antikacı, Dumlupınar Tılsım Alan Antikacı, Dumlupınar Sepet Alan Antikacı, Dumlupınar Sandelye Alan Antikacı, Dumlupınar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Dumlupınar Pikap Alan Antikacı, Dumlupınar Roman Alan Antikacı, Dumlupınar Tepsi Alan Antikacı, Dumlupınar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Dumlupınar Forma Alan Antikacı, Dumlupınar Avize Alan Antikacı, Dumlupınar Sahan Alan Antikacı, Dumlupınar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Dumlupınar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Dumlupınar Bronz Heykel Alan Antikacı, Dumlupınar Şamdan Alan Antikacı.

Dumlupınar Kartpostal Alan Antikacı, Dumlupınar Hereke Halısı Alan Antikacı, Dumlupınar Sini Alan Antikacı, Dumlupınar Tüfek Alan Antikacı, Dumlupınar Köstekli Saat Alan Antikacı, Dumlupınar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Dumlupınar Taş Plak Alan Antikacı, Dumlupınar Gravür Alan Antikacı, Dumlupınar Kurşun Alan Antikacı, Dumlupınar Gramafon Alan Antikacı, Dumlupınar Cd Player Alan Antikacı, Dumlupınar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dumlupınar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Dumlupınar Kahve Takımı Alan Antikacı, Dumlupınar Mobilya Alan Antikacı, Dumlupınar Kapı Alan Antikacı, Dumlupınar Kaşık Alan Antikacı, Dumlupınar İbrik Alan Antikacı, Dumlupınar Yağlı Boya Alan Antikacı, Dumlupınar Tabanca Alan Antikacı, Dumlupınar Ferman Alan Antikacı, Dumlupınar Ebru Alan Antikacı, Dumlupınar Tabak Alan Antikacı, Dumlupınar Semaver Alan Antikacı, Dumlupınar Kutu Alan Antikacı.

Dumlupınar Kehribar Alan Antikacı, Dumlupınar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Dumlupınar Bronz Alan Antikacı, Dumlupınar Şişe Alan Antikacı, Dumlupınar Madalya Nişan Alan Antikacı, Dumlupınar Anahtar Alan Antikacı, Dumlupınar Makine Alan Antikacı, Dumlupınar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Dumlupınar Mekanik Alet Alan Antikacı, Dumlupınar Kolye Alan Antikacı, Dumlupınar Fotoğraf Alan Antikacı, Dumlupınar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Dumlupınar Tesbih Alan Antikacı, Dumlupınar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Dumlupınar Opalin Alan Antikacı, Dumlupınar Taş Alan Antikacı, Dumlupınar Metal Alan Antikacı, Dumlupınar El Yazması Alan Antikacı, Dumlupınar Terazi Alan Antikacı, Dumlupınar Tokmak Alan Antikacı, Dumlupınar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Dumlupınar Dirhem Alan Antikacı, Dumlupınar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.