Düğmeciler Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Düğmeciler Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Düğmeciler, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Düğmeciler olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Düğmeciler İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Düğmeciler ve antika satıcıları Düğmeciler için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Düğmeciler Antikacı

İstanbul, Düğmeciler antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Düğmeciler) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Düğmeciler Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Düğmeciler Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Düğmeciler Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Düğmeciler Takvim Alan Antikacı, Düğmeciler Mangal Alan Antikacı, Düğmeciler Bindallı Alan Antikacı, Düğmeciler Müzik Seti Alan Antikacı, Düğmeciler Kama Alan Antikacı, Düğmeciler Kazan Alan Antikacı, Düğmeciler Kristal Alan Antikacı, Düğmeciler Kuran Alan Antikacı, Düğmeciler Kupa Alan Antikacı, Düğmeciler Ğügüm Alan Antikacı, Düğmeciler Arma Alan Antikacı, Düğmeciler Fıçı Alan Antikacı, Düğmeciler El Yazması Kitap Alan Antikacı, Düğmeciler Efemera Alan Antikacı, Düğmeciler Hat Makası Alan Antikacı, Düğmeciler Silke Alan Antikacı, Düğmeciler Madalya Alan Antikacı.

Düğmeciler Tarak Alan Antikacı, Düğmeciler Harita Alan Antikacı, Düğmeciler Kandil Alan Antikacı, Düğmeciler Bez Alan Antikacı, Düğmeciler Porselen Alan Antikacı, Düğmeciler Müzik Aleti Alan Antikacı, Düğmeciler Takı Kutusu Alan Antikacı, Düğmeciler Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Düğmeciler Resim Alan Antikacı, Düğmeciler İpek Halı Alan Antikacı, Düğmeciler Silah Alan Antikacı, Düğmeciler Kilim Alan Antikacı, Düğmeciler Plak Alan Antikacı, Düğmeciler Kasetçalar Alan Antikacı, Düğmeciler Zarf Alan Antikacı.

Düğmeciler Komple Miras Evi Alan Antikacı, Düğmeciler Yüzük Alan Antikacı, Düğmeciler Portre Alan Antikacı, Düğmeciler İran Halısı Alan Antikacı, Düğmeciler Askeri Malzeme Alanalar, Düğmeciler Baston Alan Antikacı, Düğmeciler Bileklik Alan Antikacı, Düğmeciler Sehpa Alan Antikacı, Düğmeciler Kamçı Alan Antikacı, Düğmeciler Hat Alan Antikacı, Düğmeciler Oyma Alan Antikacı, Düğmeciler Gümüşlük Alan Antikacı, Düğmeciler El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Düğmeciler Kılıç Alan Antikacı, Düğmeciler Takı Alan Antikacı, Düğmeciler Cep Saati Alan Antikacı, Düğmeciler Dvd Alan Antikacı, Düğmeciler Komple Eşya Alan Antikacı, Düğmeciler Telefon Alan Antikacı, Düğmeciler Pipo Alan Antikacı, Düğmeciler Üç Etek Alan Antikacı, Düğmeciler Bilezik Alan Antikacı, Düğmeciler Bardak Alan Antikacı.

Düğmeciler Tablo Alan Antikacı, Düğmeciler 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Düğmeciler Sefer Tası Alan Antikacı, Düğmeciler Dokuma Alan Antikacı, Düğmeciler Kalem Alan Antikacı, Düğmeciler Sürahi Alan Antikacı, Düğmeciler Komple Kütüphane Alan Antikacı, Düğmeciler Gümüş Alan Antikacı, Düğmeciler Daktilo Alan Antikacı, Düğmeciler Pul Alan Antikacı, Düğmeciler Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Düğmeciler Bıçak Alan Antikacı, Düğmeciler Kol Saati Alan Antikacı, Düğmeciler Makaralı Teyp Alan Antikacı, Düğmeciler Rozet Alan Antikacı, Düğmeciler Gelinlik Alan Antikacı, Düğmeciler Çatal Alan Antikacı, Düğmeciler Kıyafet Alan Antikacı, Düğmeciler Duvar Saati Alan Antikacı, Düğmeciler Fes Alan Antikacı, Düğmeciler Küp Alan Antikacı, Düğmeciler Saçma Alan Antikacı.

Düğmeciler Hat Yazısı Alan Antikacı, Düğmeciler Ağaç Alan Antikacı, Düğmeciler Halı Alan Antikacı, Düğmeciler Günlük Alan Antikacı, Düğmeciler Yıldız Porselen Alan Antikacı, Düğmeciler Masa Alan Antikacı, Düğmeciler Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Düğmeciler Kitap Alan Antikacı, Düğmeciler Amfi Alan Antikacı, Düğmeciler Albüm Alan Antikacı, Düğmeciler Ahşap Alan Antikacı, Düğmeciler Gondol Alan Antikacı, Düğmeciler Çizgi Roman Alan Antikacı, Düğmeciler Komple Mira Evi Boşaltanlar, Düğmeciler Pusula Alan Antikacı, Düğmeciler Gerdanlık Alan Antikacı, Düğmeciler Cezve Alan Antikacı, Düğmeciler Şerbetlik Alan Antikacı.

Düğmeciler Tuval Alan Antikacı, Düğmeciler Okka Alan Antikacı, Düğmeciler Fincan Alan Antikacı, Düğmeciler Cd Alan Antikacı, Düğmeciler Cam Alan Antikacı, Düğmeciler Çan Alan Antikacı, Düğmeciler Hoparlör Alan Antikacı, Düğmeciler Çiçek Alan Antikacı, Düğmeciler Retro Eşya Alan Antikacı, Düğmeciler Vazo Alan Antikacı, Düğmeciler Koltuk Alan Antikacı, Düğmeciler Şapka Alan Antikacı, Düğmeciler Bakır Eşya Alan Antikacı, Düğmeciler Kilit Alan Antikacı, Düğmeciler Biblo Alan Antikacı, Düğmeciler Saat Alan Antikacı, Düğmeciler Matara Alan Antikacı, Düğmeciler Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Düğmeciler 33 Lük Plak Alan Antikacı, Düğmeciler Nişan Alan Antikacı, Düğmeciler Seramik Alan Antikacı, Düğmeciler Minyatür Alan Antikacı, Düğmeciler Kase Alan Antikacı, Düğmeciler Tas Alan Antikacı, Düğmeciler Kavanoz Alan Antikacı, Düğmeciler 45 Lik Plak Alan Antikacı, Düğmeciler Varaklı Halı Alan Antikacı.

Düğmeciler El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Düğmeciler Radyo Alan Antikacı, Düğmeciler Çini Alan Antikacı, Düğmeciler Mühür Alan Antikacı, Düğmeciler Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Düğmeciler Çaydanlık Alan Antikacı, Düğmeciler Halhal Alan Antikacı, Düğmeciler Tılsım Alan Antikacı, Düğmeciler Sepet Alan Antikacı, Düğmeciler Sandelye Alan Antikacı, Düğmeciler Eski Oyuncak Alan Antikacı, Düğmeciler Pikap Alan Antikacı, Düğmeciler Roman Alan Antikacı, Düğmeciler Tepsi Alan Antikacı, Düğmeciler Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Düğmeciler Forma Alan Antikacı, Düğmeciler Avize Alan Antikacı, Düğmeciler Sahan Alan Antikacı, Düğmeciler Tırnak Ayna Alan Antikacı, Düğmeciler Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Düğmeciler Bronz Heykel Alan Antikacı, Düğmeciler Şamdan Alan Antikacı.

Düğmeciler Kartpostal Alan Antikacı, Düğmeciler Hereke Halısı Alan Antikacı, Düğmeciler Sini Alan Antikacı, Düğmeciler Tüfek Alan Antikacı, Düğmeciler Köstekli Saat Alan Antikacı, Düğmeciler Varaklı Ayna Alan Antikacı, Düğmeciler Taş Plak Alan Antikacı, Düğmeciler Gravür Alan Antikacı, Düğmeciler Kurşun Alan Antikacı, Düğmeciler Gramafon Alan Antikacı, Düğmeciler Cd Player Alan Antikacı, Düğmeciler 78 Lik Plak Alan Antikacı, Düğmeciler Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Düğmeciler Kahve Takımı Alan Antikacı, Düğmeciler Mobilya Alan Antikacı, Düğmeciler Kapı Alan Antikacı, Düğmeciler Kaşık Alan Antikacı, Düğmeciler İbrik Alan Antikacı, Düğmeciler Yağlı Boya Alan Antikacı, Düğmeciler Tabanca Alan Antikacı, Düğmeciler Ferman Alan Antikacı, Düğmeciler Ebru Alan Antikacı, Düğmeciler Tabak Alan Antikacı, Düğmeciler Semaver Alan Antikacı, Düğmeciler Kutu Alan Antikacı.

Düğmeciler Kehribar Alan Antikacı, Düğmeciler Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Düğmeciler Bronz Alan Antikacı, Düğmeciler Şişe Alan Antikacı, Düğmeciler Madalya Nişan Alan Antikacı, Düğmeciler Anahtar Alan Antikacı, Düğmeciler Makine Alan Antikacı, Düğmeciler Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Düğmeciler Mekanik Alet Alan Antikacı, Düğmeciler Kolye Alan Antikacı, Düğmeciler Fotoğraf Alan Antikacı, Düğmeciler Bünyan Halısı Alan Antikacı, Düğmeciler Tesbih Alan Antikacı, Düğmeciler El Dokuması Halı Alan Antikacı, Düğmeciler Opalin Alan Antikacı, Düğmeciler Taş Alan Antikacı, Düğmeciler Metal Alan Antikacı, Düğmeciler El Yazması Alan Antikacı, Düğmeciler Terazi Alan Antikacı, Düğmeciler Tokmak Alan Antikacı, Düğmeciler Gaz Ocağı Alan Antikacı, Düğmeciler Dirhem Alan Antikacı, Düğmeciler El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.