Duatepe Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Duatepe Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Duatepe, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Duatepe olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Duatepe İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Duatepe ve antika satıcıları Duatepe için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Duatepe Antikacı

İstanbul, Duatepe antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Duatepe) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Duatepe Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Duatepe Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Duatepe Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Duatepe Takvim Alan Antikacı, Duatepe Mangal Alan Antikacı, Duatepe Bindallı Alan Antikacı, Duatepe Müzik Seti Alan Antikacı, Duatepe Kama Alan Antikacı, Duatepe Kazan Alan Antikacı, Duatepe Kristal Alan Antikacı, Duatepe Kuran Alan Antikacı, Duatepe Kupa Alan Antikacı, Duatepe Ğügüm Alan Antikacı, Duatepe Arma Alan Antikacı, Duatepe Fıçı Alan Antikacı, Duatepe El Yazması Kitap Alan Antikacı, Duatepe Efemera Alan Antikacı, Duatepe Hat Makası Alan Antikacı, Duatepe Silke Alan Antikacı, Duatepe Madalya Alan Antikacı.

Duatepe Tarak Alan Antikacı, Duatepe Harita Alan Antikacı, Duatepe Kandil Alan Antikacı, Duatepe Bez Alan Antikacı, Duatepe Porselen Alan Antikacı, Duatepe Müzik Aleti Alan Antikacı, Duatepe Takı Kutusu Alan Antikacı, Duatepe Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Duatepe Resim Alan Antikacı, Duatepe İpek Halı Alan Antikacı, Duatepe Silah Alan Antikacı, Duatepe Kilim Alan Antikacı, Duatepe Plak Alan Antikacı, Duatepe Kasetçalar Alan Antikacı, Duatepe Zarf Alan Antikacı.

Duatepe Komple Miras Evi Alan Antikacı, Duatepe Yüzük Alan Antikacı, Duatepe Portre Alan Antikacı, Duatepe İran Halısı Alan Antikacı, Duatepe Askeri Malzeme Alanalar, Duatepe Baston Alan Antikacı, Duatepe Bileklik Alan Antikacı, Duatepe Sehpa Alan Antikacı, Duatepe Kamçı Alan Antikacı, Duatepe Hat Alan Antikacı, Duatepe Oyma Alan Antikacı, Duatepe Gümüşlük Alan Antikacı, Duatepe El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Duatepe Kılıç Alan Antikacı, Duatepe Takı Alan Antikacı, Duatepe Cep Saati Alan Antikacı, Duatepe Dvd Alan Antikacı, Duatepe Komple Eşya Alan Antikacı, Duatepe Telefon Alan Antikacı, Duatepe Pipo Alan Antikacı, Duatepe Üç Etek Alan Antikacı, Duatepe Bilezik Alan Antikacı, Duatepe Bardak Alan Antikacı.

Duatepe Tablo Alan Antikacı, Duatepe 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Duatepe Sefer Tası Alan Antikacı, Duatepe Dokuma Alan Antikacı, Duatepe Kalem Alan Antikacı, Duatepe Sürahi Alan Antikacı, Duatepe Komple Kütüphane Alan Antikacı, Duatepe Gümüş Alan Antikacı, Duatepe Daktilo Alan Antikacı, Duatepe Pul Alan Antikacı, Duatepe Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Duatepe Bıçak Alan Antikacı, Duatepe Kol Saati Alan Antikacı, Duatepe Makaralı Teyp Alan Antikacı, Duatepe Rozet Alan Antikacı, Duatepe Gelinlik Alan Antikacı, Duatepe Çatal Alan Antikacı, Duatepe Kıyafet Alan Antikacı, Duatepe Duvar Saati Alan Antikacı, Duatepe Fes Alan Antikacı, Duatepe Küp Alan Antikacı, Duatepe Saçma Alan Antikacı.

Duatepe Hat Yazısı Alan Antikacı, Duatepe Ağaç Alan Antikacı, Duatepe Halı Alan Antikacı, Duatepe Günlük Alan Antikacı, Duatepe Yıldız Porselen Alan Antikacı, Duatepe Masa Alan Antikacı, Duatepe Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Duatepe Kitap Alan Antikacı, Duatepe Amfi Alan Antikacı, Duatepe Albüm Alan Antikacı, Duatepe Ahşap Alan Antikacı, Duatepe Gondol Alan Antikacı, Duatepe Çizgi Roman Alan Antikacı, Duatepe Komple Mira Evi Boşaltanlar, Duatepe Pusula Alan Antikacı, Duatepe Gerdanlık Alan Antikacı, Duatepe Cezve Alan Antikacı, Duatepe Şerbetlik Alan Antikacı.

Duatepe Tuval Alan Antikacı, Duatepe Okka Alan Antikacı, Duatepe Fincan Alan Antikacı, Duatepe Cd Alan Antikacı, Duatepe Cam Alan Antikacı, Duatepe Çan Alan Antikacı, Duatepe Hoparlör Alan Antikacı, Duatepe Çiçek Alan Antikacı, Duatepe Retro Eşya Alan Antikacı, Duatepe Vazo Alan Antikacı, Duatepe Koltuk Alan Antikacı, Duatepe Şapka Alan Antikacı, Duatepe Bakır Eşya Alan Antikacı, Duatepe Kilit Alan Antikacı, Duatepe Biblo Alan Antikacı, Duatepe Saat Alan Antikacı, Duatepe Matara Alan Antikacı, Duatepe Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Duatepe 33 Lük Plak Alan Antikacı, Duatepe Nişan Alan Antikacı, Duatepe Seramik Alan Antikacı, Duatepe Minyatür Alan Antikacı, Duatepe Kase Alan Antikacı, Duatepe Tas Alan Antikacı, Duatepe Kavanoz Alan Antikacı, Duatepe 45 Lik Plak Alan Antikacı, Duatepe Varaklı Halı Alan Antikacı.

Duatepe El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Duatepe Radyo Alan Antikacı, Duatepe Çini Alan Antikacı, Duatepe Mühür Alan Antikacı, Duatepe Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Duatepe Çaydanlık Alan Antikacı, Duatepe Halhal Alan Antikacı, Duatepe Tılsım Alan Antikacı, Duatepe Sepet Alan Antikacı, Duatepe Sandelye Alan Antikacı, Duatepe Eski Oyuncak Alan Antikacı, Duatepe Pikap Alan Antikacı, Duatepe Roman Alan Antikacı, Duatepe Tepsi Alan Antikacı, Duatepe Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Duatepe Forma Alan Antikacı, Duatepe Avize Alan Antikacı, Duatepe Sahan Alan Antikacı, Duatepe Tırnak Ayna Alan Antikacı, Duatepe Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Duatepe Bronz Heykel Alan Antikacı, Duatepe Şamdan Alan Antikacı.

Duatepe Kartpostal Alan Antikacı, Duatepe Hereke Halısı Alan Antikacı, Duatepe Sini Alan Antikacı, Duatepe Tüfek Alan Antikacı, Duatepe Köstekli Saat Alan Antikacı, Duatepe Varaklı Ayna Alan Antikacı, Duatepe Taş Plak Alan Antikacı, Duatepe Gravür Alan Antikacı, Duatepe Kurşun Alan Antikacı, Duatepe Gramafon Alan Antikacı, Duatepe Cd Player Alan Antikacı, Duatepe 78 Lik Plak Alan Antikacı, Duatepe Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Duatepe Kahve Takımı Alan Antikacı, Duatepe Mobilya Alan Antikacı, Duatepe Kapı Alan Antikacı, Duatepe Kaşık Alan Antikacı, Duatepe İbrik Alan Antikacı, Duatepe Yağlı Boya Alan Antikacı, Duatepe Tabanca Alan Antikacı, Duatepe Ferman Alan Antikacı, Duatepe Ebru Alan Antikacı, Duatepe Tabak Alan Antikacı, Duatepe Semaver Alan Antikacı, Duatepe Kutu Alan Antikacı.

Duatepe Kehribar Alan Antikacı, Duatepe Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Duatepe Bronz Alan Antikacı, Duatepe Şişe Alan Antikacı, Duatepe Madalya Nişan Alan Antikacı, Duatepe Anahtar Alan Antikacı, Duatepe Makine Alan Antikacı, Duatepe Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Duatepe Mekanik Alet Alan Antikacı, Duatepe Kolye Alan Antikacı, Duatepe Fotoğraf Alan Antikacı, Duatepe Bünyan Halısı Alan Antikacı, Duatepe Tesbih Alan Antikacı, Duatepe El Dokuması Halı Alan Antikacı, Duatepe Opalin Alan Antikacı, Duatepe Taş Alan Antikacı, Duatepe Metal Alan Antikacı, Duatepe El Yazması Alan Antikacı, Duatepe Terazi Alan Antikacı, Duatepe Tokmak Alan Antikacı, Duatepe Gaz Ocağı Alan Antikacı, Duatepe Dirhem Alan Antikacı, Duatepe El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.