Draman Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Draman Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Draman, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Draman olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Draman İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Draman ve antika satıcıları Draman için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Draman Antikacı

İstanbul, Draman antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Draman) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Draman Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Draman Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Draman Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Draman Takvim Alan Antikacı, Draman Mangal Alan Antikacı, Draman Bindallı Alan Antikacı, Draman Müzik Seti Alan Antikacı, Draman Kama Alan Antikacı, Draman Kazan Alan Antikacı, Draman Kristal Alan Antikacı, Draman Kuran Alan Antikacı, Draman Kupa Alan Antikacı, Draman Ğügüm Alan Antikacı, Draman Arma Alan Antikacı, Draman Fıçı Alan Antikacı, Draman El Yazması Kitap Alan Antikacı, Draman Efemera Alan Antikacı, Draman Hat Makası Alan Antikacı, Draman Silke Alan Antikacı, Draman Madalya Alan Antikacı.

Draman Tarak Alan Antikacı, Draman Harita Alan Antikacı, Draman Kandil Alan Antikacı, Draman Bez Alan Antikacı, Draman Porselen Alan Antikacı, Draman Müzik Aleti Alan Antikacı, Draman Takı Kutusu Alan Antikacı, Draman Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Draman Resim Alan Antikacı, Draman İpek Halı Alan Antikacı, Draman Silah Alan Antikacı, Draman Kilim Alan Antikacı, Draman Plak Alan Antikacı, Draman Kasetçalar Alan Antikacı, Draman Zarf Alan Antikacı.

Draman Komple Miras Evi Alan Antikacı, Draman Yüzük Alan Antikacı, Draman Portre Alan Antikacı, Draman İran Halısı Alan Antikacı, Draman Askeri Malzeme Alanalar, Draman Baston Alan Antikacı, Draman Bileklik Alan Antikacı, Draman Sehpa Alan Antikacı, Draman Kamçı Alan Antikacı, Draman Hat Alan Antikacı, Draman Oyma Alan Antikacı, Draman Gümüşlük Alan Antikacı, Draman El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Draman Kılıç Alan Antikacı, Draman Takı Alan Antikacı, Draman Cep Saati Alan Antikacı, Draman Dvd Alan Antikacı, Draman Komple Eşya Alan Antikacı, Draman Telefon Alan Antikacı, Draman Pipo Alan Antikacı, Draman Üç Etek Alan Antikacı, Draman Bilezik Alan Antikacı, Draman Bardak Alan Antikacı.

Draman Tablo Alan Antikacı, Draman 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Draman Sefer Tası Alan Antikacı, Draman Dokuma Alan Antikacı, Draman Kalem Alan Antikacı, Draman Sürahi Alan Antikacı, Draman Komple Kütüphane Alan Antikacı, Draman Gümüş Alan Antikacı, Draman Daktilo Alan Antikacı, Draman Pul Alan Antikacı, Draman Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Draman Bıçak Alan Antikacı, Draman Kol Saati Alan Antikacı, Draman Makaralı Teyp Alan Antikacı, Draman Rozet Alan Antikacı, Draman Gelinlik Alan Antikacı, Draman Çatal Alan Antikacı, Draman Kıyafet Alan Antikacı, Draman Duvar Saati Alan Antikacı, Draman Fes Alan Antikacı, Draman Küp Alan Antikacı, Draman Saçma Alan Antikacı.

Draman Hat Yazısı Alan Antikacı, Draman Ağaç Alan Antikacı, Draman Halı Alan Antikacı, Draman Günlük Alan Antikacı, Draman Yıldız Porselen Alan Antikacı, Draman Masa Alan Antikacı, Draman Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Draman Kitap Alan Antikacı, Draman Amfi Alan Antikacı, Draman Albüm Alan Antikacı, Draman Ahşap Alan Antikacı, Draman Gondol Alan Antikacı, Draman Çizgi Roman Alan Antikacı, Draman Komple Mira Evi Boşaltanlar, Draman Pusula Alan Antikacı, Draman Gerdanlık Alan Antikacı, Draman Cezve Alan Antikacı, Draman Şerbetlik Alan Antikacı.

Draman Tuval Alan Antikacı, Draman Okka Alan Antikacı, Draman Fincan Alan Antikacı, Draman Cd Alan Antikacı, Draman Cam Alan Antikacı, Draman Çan Alan Antikacı, Draman Hoparlör Alan Antikacı, Draman Çiçek Alan Antikacı, Draman Retro Eşya Alan Antikacı, Draman Vazo Alan Antikacı, Draman Koltuk Alan Antikacı, Draman Şapka Alan Antikacı, Draman Bakır Eşya Alan Antikacı, Draman Kilit Alan Antikacı, Draman Biblo Alan Antikacı, Draman Saat Alan Antikacı, Draman Matara Alan Antikacı, Draman Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Draman 33 Lük Plak Alan Antikacı, Draman Nişan Alan Antikacı, Draman Seramik Alan Antikacı, Draman Minyatür Alan Antikacı, Draman Kase Alan Antikacı, Draman Tas Alan Antikacı, Draman Kavanoz Alan Antikacı, Draman 45 Lik Plak Alan Antikacı, Draman Varaklı Halı Alan Antikacı.

Draman El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Draman Radyo Alan Antikacı, Draman Çini Alan Antikacı, Draman Mühür Alan Antikacı, Draman Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Draman Çaydanlık Alan Antikacı, Draman Halhal Alan Antikacı, Draman Tılsım Alan Antikacı, Draman Sepet Alan Antikacı, Draman Sandelye Alan Antikacı, Draman Eski Oyuncak Alan Antikacı, Draman Pikap Alan Antikacı, Draman Roman Alan Antikacı, Draman Tepsi Alan Antikacı, Draman Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Draman Forma Alan Antikacı, Draman Avize Alan Antikacı, Draman Sahan Alan Antikacı, Draman Tırnak Ayna Alan Antikacı, Draman Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Draman Bronz Heykel Alan Antikacı, Draman Şamdan Alan Antikacı.

Draman Kartpostal Alan Antikacı, Draman Hereke Halısı Alan Antikacı, Draman Sini Alan Antikacı, Draman Tüfek Alan Antikacı, Draman Köstekli Saat Alan Antikacı, Draman Varaklı Ayna Alan Antikacı, Draman Taş Plak Alan Antikacı, Draman Gravür Alan Antikacı, Draman Kurşun Alan Antikacı, Draman Gramafon Alan Antikacı, Draman Cd Player Alan Antikacı, Draman 78 Lik Plak Alan Antikacı, Draman Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Draman Kahve Takımı Alan Antikacı, Draman Mobilya Alan Antikacı, Draman Kapı Alan Antikacı, Draman Kaşık Alan Antikacı, Draman İbrik Alan Antikacı, Draman Yağlı Boya Alan Antikacı, Draman Tabanca Alan Antikacı, Draman Ferman Alan Antikacı, Draman Ebru Alan Antikacı, Draman Tabak Alan Antikacı, Draman Semaver Alan Antikacı, Draman Kutu Alan Antikacı.

Draman Kehribar Alan Antikacı, Draman Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Draman Bronz Alan Antikacı, Draman Şişe Alan Antikacı, Draman Madalya Nişan Alan Antikacı, Draman Anahtar Alan Antikacı, Draman Makine Alan Antikacı, Draman Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Draman Mekanik Alet Alan Antikacı, Draman Kolye Alan Antikacı, Draman Fotoğraf Alan Antikacı, Draman Bünyan Halısı Alan Antikacı, Draman Tesbih Alan Antikacı, Draman El Dokuması Halı Alan Antikacı, Draman Opalin Alan Antikacı, Draman Taş Alan Antikacı, Draman Metal Alan Antikacı, Draman El Yazması Alan Antikacı, Draman Terazi Alan Antikacı, Draman Tokmak Alan Antikacı, Draman Gaz Ocağı Alan Antikacı, Draman Dirhem Alan Antikacı, Draman El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.