Dragos Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Dragos Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Dragos, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Dragos olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Dragos İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Dragos ve antika satıcıları Dragos için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Dragos Antikacı

İstanbul, Dragos antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Dragos) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Dragos Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Dragos Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Dragos Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Dragos Takvim Alan Antikacı, Dragos Mangal Alan Antikacı, Dragos Bindallı Alan Antikacı, Dragos Müzik Seti Alan Antikacı, Dragos Kama Alan Antikacı, Dragos Kazan Alan Antikacı, Dragos Kristal Alan Antikacı, Dragos Kuran Alan Antikacı, Dragos Kupa Alan Antikacı, Dragos Ğügüm Alan Antikacı, Dragos Arma Alan Antikacı, Dragos Fıçı Alan Antikacı, Dragos El Yazması Kitap Alan Antikacı, Dragos Efemera Alan Antikacı, Dragos Hat Makası Alan Antikacı, Dragos Silke Alan Antikacı, Dragos Madalya Alan Antikacı.

Dragos Tarak Alan Antikacı, Dragos Harita Alan Antikacı, Dragos Kandil Alan Antikacı, Dragos Bez Alan Antikacı, Dragos Porselen Alan Antikacı, Dragos Müzik Aleti Alan Antikacı, Dragos Takı Kutusu Alan Antikacı, Dragos Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Dragos Resim Alan Antikacı, Dragos İpek Halı Alan Antikacı, Dragos Silah Alan Antikacı, Dragos Kilim Alan Antikacı, Dragos Plak Alan Antikacı, Dragos Kasetçalar Alan Antikacı, Dragos Zarf Alan Antikacı.

Dragos Komple Miras Evi Alan Antikacı, Dragos Yüzük Alan Antikacı, Dragos Portre Alan Antikacı, Dragos İran Halısı Alan Antikacı, Dragos Askeri Malzeme Alanalar, Dragos Baston Alan Antikacı, Dragos Bileklik Alan Antikacı, Dragos Sehpa Alan Antikacı, Dragos Kamçı Alan Antikacı, Dragos Hat Alan Antikacı, Dragos Oyma Alan Antikacı, Dragos Gümüşlük Alan Antikacı, Dragos El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Dragos Kılıç Alan Antikacı, Dragos Takı Alan Antikacı, Dragos Cep Saati Alan Antikacı, Dragos Dvd Alan Antikacı, Dragos Komple Eşya Alan Antikacı, Dragos Telefon Alan Antikacı, Dragos Pipo Alan Antikacı, Dragos Üç Etek Alan Antikacı, Dragos Bilezik Alan Antikacı, Dragos Bardak Alan Antikacı.

Dragos Tablo Alan Antikacı, Dragos 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dragos Sefer Tası Alan Antikacı, Dragos Dokuma Alan Antikacı, Dragos Kalem Alan Antikacı, Dragos Sürahi Alan Antikacı, Dragos Komple Kütüphane Alan Antikacı, Dragos Gümüş Alan Antikacı, Dragos Daktilo Alan Antikacı, Dragos Pul Alan Antikacı, Dragos Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Dragos Bıçak Alan Antikacı, Dragos Kol Saati Alan Antikacı, Dragos Makaralı Teyp Alan Antikacı, Dragos Rozet Alan Antikacı, Dragos Gelinlik Alan Antikacı, Dragos Çatal Alan Antikacı, Dragos Kıyafet Alan Antikacı, Dragos Duvar Saati Alan Antikacı, Dragos Fes Alan Antikacı, Dragos Küp Alan Antikacı, Dragos Saçma Alan Antikacı.

Dragos Hat Yazısı Alan Antikacı, Dragos Ağaç Alan Antikacı, Dragos Halı Alan Antikacı, Dragos Günlük Alan Antikacı, Dragos Yıldız Porselen Alan Antikacı, Dragos Masa Alan Antikacı, Dragos Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Dragos Kitap Alan Antikacı, Dragos Amfi Alan Antikacı, Dragos Albüm Alan Antikacı, Dragos Ahşap Alan Antikacı, Dragos Gondol Alan Antikacı, Dragos Çizgi Roman Alan Antikacı, Dragos Komple Mira Evi Boşaltanlar, Dragos Pusula Alan Antikacı, Dragos Gerdanlık Alan Antikacı, Dragos Cezve Alan Antikacı, Dragos Şerbetlik Alan Antikacı.

Dragos Tuval Alan Antikacı, Dragos Okka Alan Antikacı, Dragos Fincan Alan Antikacı, Dragos Cd Alan Antikacı, Dragos Cam Alan Antikacı, Dragos Çan Alan Antikacı, Dragos Hoparlör Alan Antikacı, Dragos Çiçek Alan Antikacı, Dragos Retro Eşya Alan Antikacı, Dragos Vazo Alan Antikacı, Dragos Koltuk Alan Antikacı, Dragos Şapka Alan Antikacı, Dragos Bakır Eşya Alan Antikacı, Dragos Kilit Alan Antikacı, Dragos Biblo Alan Antikacı, Dragos Saat Alan Antikacı, Dragos Matara Alan Antikacı, Dragos Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Dragos 33 Lük Plak Alan Antikacı, Dragos Nişan Alan Antikacı, Dragos Seramik Alan Antikacı, Dragos Minyatür Alan Antikacı, Dragos Kase Alan Antikacı, Dragos Tas Alan Antikacı, Dragos Kavanoz Alan Antikacı, Dragos 45 Lik Plak Alan Antikacı, Dragos Varaklı Halı Alan Antikacı.

Dragos El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Dragos Radyo Alan Antikacı, Dragos Çini Alan Antikacı, Dragos Mühür Alan Antikacı, Dragos Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Dragos Çaydanlık Alan Antikacı, Dragos Halhal Alan Antikacı, Dragos Tılsım Alan Antikacı, Dragos Sepet Alan Antikacı, Dragos Sandelye Alan Antikacı, Dragos Eski Oyuncak Alan Antikacı, Dragos Pikap Alan Antikacı, Dragos Roman Alan Antikacı, Dragos Tepsi Alan Antikacı, Dragos Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Dragos Forma Alan Antikacı, Dragos Avize Alan Antikacı, Dragos Sahan Alan Antikacı, Dragos Tırnak Ayna Alan Antikacı, Dragos Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Dragos Bronz Heykel Alan Antikacı, Dragos Şamdan Alan Antikacı.

Dragos Kartpostal Alan Antikacı, Dragos Hereke Halısı Alan Antikacı, Dragos Sini Alan Antikacı, Dragos Tüfek Alan Antikacı, Dragos Köstekli Saat Alan Antikacı, Dragos Varaklı Ayna Alan Antikacı, Dragos Taş Plak Alan Antikacı, Dragos Gravür Alan Antikacı, Dragos Kurşun Alan Antikacı, Dragos Gramafon Alan Antikacı, Dragos Cd Player Alan Antikacı, Dragos 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dragos Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Dragos Kahve Takımı Alan Antikacı, Dragos Mobilya Alan Antikacı, Dragos Kapı Alan Antikacı, Dragos Kaşık Alan Antikacı, Dragos İbrik Alan Antikacı, Dragos Yağlı Boya Alan Antikacı, Dragos Tabanca Alan Antikacı, Dragos Ferman Alan Antikacı, Dragos Ebru Alan Antikacı, Dragos Tabak Alan Antikacı, Dragos Semaver Alan Antikacı, Dragos Kutu Alan Antikacı.

Dragos Kehribar Alan Antikacı, Dragos Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Dragos Bronz Alan Antikacı, Dragos Şişe Alan Antikacı, Dragos Madalya Nişan Alan Antikacı, Dragos Anahtar Alan Antikacı, Dragos Makine Alan Antikacı, Dragos Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Dragos Mekanik Alet Alan Antikacı, Dragos Kolye Alan Antikacı, Dragos Fotoğraf Alan Antikacı, Dragos Bünyan Halısı Alan Antikacı, Dragos Tesbih Alan Antikacı, Dragos El Dokuması Halı Alan Antikacı, Dragos Opalin Alan Antikacı, Dragos Taş Alan Antikacı, Dragos Metal Alan Antikacı, Dragos El Yazması Alan Antikacı, Dragos Terazi Alan Antikacı, Dragos Tokmak Alan Antikacı, Dragos Gaz Ocağı Alan Antikacı, Dragos Dirhem Alan Antikacı, Dragos El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.