Dolmabahçe Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Dolmabahçe Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Dolmabahçe, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Dolmabahçe olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Dolmabahçe İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Dolmabahçe ve antika satıcıları Dolmabahçe için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Dolmabahçe Antikacı

İstanbul, Dolmabahçe antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Dolmabahçe) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Dolmabahçe Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Dolmabahçe Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Dolmabahçe Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Dolmabahçe Takvim Alan Antikacı, Dolmabahçe Mangal Alan Antikacı, Dolmabahçe Bindallı Alan Antikacı, Dolmabahçe Müzik Seti Alan Antikacı, Dolmabahçe Kama Alan Antikacı, Dolmabahçe Kazan Alan Antikacı, Dolmabahçe Kristal Alan Antikacı, Dolmabahçe Kuran Alan Antikacı, Dolmabahçe Kupa Alan Antikacı, Dolmabahçe Ğügüm Alan Antikacı, Dolmabahçe Arma Alan Antikacı, Dolmabahçe Fıçı Alan Antikacı, Dolmabahçe El Yazması Kitap Alan Antikacı, Dolmabahçe Efemera Alan Antikacı, Dolmabahçe Hat Makası Alan Antikacı, Dolmabahçe Silke Alan Antikacı, Dolmabahçe Madalya Alan Antikacı.

Dolmabahçe Tarak Alan Antikacı, Dolmabahçe Harita Alan Antikacı, Dolmabahçe Kandil Alan Antikacı, Dolmabahçe Bez Alan Antikacı, Dolmabahçe Porselen Alan Antikacı, Dolmabahçe Müzik Aleti Alan Antikacı, Dolmabahçe Takı Kutusu Alan Antikacı, Dolmabahçe Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Dolmabahçe Resim Alan Antikacı, Dolmabahçe İpek Halı Alan Antikacı, Dolmabahçe Silah Alan Antikacı, Dolmabahçe Kilim Alan Antikacı, Dolmabahçe Plak Alan Antikacı, Dolmabahçe Kasetçalar Alan Antikacı, Dolmabahçe Zarf Alan Antikacı.

Dolmabahçe Komple Miras Evi Alan Antikacı, Dolmabahçe Yüzük Alan Antikacı, Dolmabahçe Portre Alan Antikacı, Dolmabahçe İran Halısı Alan Antikacı, Dolmabahçe Askeri Malzeme Alanalar, Dolmabahçe Baston Alan Antikacı, Dolmabahçe Bileklik Alan Antikacı, Dolmabahçe Sehpa Alan Antikacı, Dolmabahçe Kamçı Alan Antikacı, Dolmabahçe Hat Alan Antikacı, Dolmabahçe Oyma Alan Antikacı, Dolmabahçe Gümüşlük Alan Antikacı, Dolmabahçe El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Dolmabahçe Kılıç Alan Antikacı, Dolmabahçe Takı Alan Antikacı, Dolmabahçe Cep Saati Alan Antikacı, Dolmabahçe Dvd Alan Antikacı, Dolmabahçe Komple Eşya Alan Antikacı, Dolmabahçe Telefon Alan Antikacı, Dolmabahçe Pipo Alan Antikacı, Dolmabahçe Üç Etek Alan Antikacı, Dolmabahçe Bilezik Alan Antikacı, Dolmabahçe Bardak Alan Antikacı.

Dolmabahçe Tablo Alan Antikacı, Dolmabahçe 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dolmabahçe Sefer Tası Alan Antikacı, Dolmabahçe Dokuma Alan Antikacı, Dolmabahçe Kalem Alan Antikacı, Dolmabahçe Sürahi Alan Antikacı, Dolmabahçe Komple Kütüphane Alan Antikacı, Dolmabahçe Gümüş Alan Antikacı, Dolmabahçe Daktilo Alan Antikacı, Dolmabahçe Pul Alan Antikacı, Dolmabahçe Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Dolmabahçe Bıçak Alan Antikacı, Dolmabahçe Kol Saati Alan Antikacı, Dolmabahçe Makaralı Teyp Alan Antikacı, Dolmabahçe Rozet Alan Antikacı, Dolmabahçe Gelinlik Alan Antikacı, Dolmabahçe Çatal Alan Antikacı, Dolmabahçe Kıyafet Alan Antikacı, Dolmabahçe Duvar Saati Alan Antikacı, Dolmabahçe Fes Alan Antikacı, Dolmabahçe Küp Alan Antikacı, Dolmabahçe Saçma Alan Antikacı.

Dolmabahçe Hat Yazısı Alan Antikacı, Dolmabahçe Ağaç Alan Antikacı, Dolmabahçe Halı Alan Antikacı, Dolmabahçe Günlük Alan Antikacı, Dolmabahçe Yıldız Porselen Alan Antikacı, Dolmabahçe Masa Alan Antikacı, Dolmabahçe Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Dolmabahçe Kitap Alan Antikacı, Dolmabahçe Amfi Alan Antikacı, Dolmabahçe Albüm Alan Antikacı, Dolmabahçe Ahşap Alan Antikacı, Dolmabahçe Gondol Alan Antikacı, Dolmabahçe Çizgi Roman Alan Antikacı, Dolmabahçe Komple Mira Evi Boşaltanlar, Dolmabahçe Pusula Alan Antikacı, Dolmabahçe Gerdanlık Alan Antikacı, Dolmabahçe Cezve Alan Antikacı, Dolmabahçe Şerbetlik Alan Antikacı.

Dolmabahçe Tuval Alan Antikacı, Dolmabahçe Okka Alan Antikacı, Dolmabahçe Fincan Alan Antikacı, Dolmabahçe Cd Alan Antikacı, Dolmabahçe Cam Alan Antikacı, Dolmabahçe Çan Alan Antikacı, Dolmabahçe Hoparlör Alan Antikacı, Dolmabahçe Çiçek Alan Antikacı, Dolmabahçe Retro Eşya Alan Antikacı, Dolmabahçe Vazo Alan Antikacı, Dolmabahçe Koltuk Alan Antikacı, Dolmabahçe Şapka Alan Antikacı, Dolmabahçe Bakır Eşya Alan Antikacı, Dolmabahçe Kilit Alan Antikacı, Dolmabahçe Biblo Alan Antikacı, Dolmabahçe Saat Alan Antikacı, Dolmabahçe Matara Alan Antikacı, Dolmabahçe Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Dolmabahçe 33 Lük Plak Alan Antikacı, Dolmabahçe Nişan Alan Antikacı, Dolmabahçe Seramik Alan Antikacı, Dolmabahçe Minyatür Alan Antikacı, Dolmabahçe Kase Alan Antikacı, Dolmabahçe Tas Alan Antikacı, Dolmabahçe Kavanoz Alan Antikacı, Dolmabahçe 45 Lik Plak Alan Antikacı, Dolmabahçe Varaklı Halı Alan Antikacı.

Dolmabahçe El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Dolmabahçe Radyo Alan Antikacı, Dolmabahçe Çini Alan Antikacı, Dolmabahçe Mühür Alan Antikacı, Dolmabahçe Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Dolmabahçe Çaydanlık Alan Antikacı, Dolmabahçe Halhal Alan Antikacı, Dolmabahçe Tılsım Alan Antikacı, Dolmabahçe Sepet Alan Antikacı, Dolmabahçe Sandelye Alan Antikacı, Dolmabahçe Eski Oyuncak Alan Antikacı, Dolmabahçe Pikap Alan Antikacı, Dolmabahçe Roman Alan Antikacı, Dolmabahçe Tepsi Alan Antikacı, Dolmabahçe Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Dolmabahçe Forma Alan Antikacı, Dolmabahçe Avize Alan Antikacı, Dolmabahçe Sahan Alan Antikacı, Dolmabahçe Tırnak Ayna Alan Antikacı, Dolmabahçe Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Dolmabahçe Bronz Heykel Alan Antikacı, Dolmabahçe Şamdan Alan Antikacı.

Dolmabahçe Kartpostal Alan Antikacı, Dolmabahçe Hereke Halısı Alan Antikacı, Dolmabahçe Sini Alan Antikacı, Dolmabahçe Tüfek Alan Antikacı, Dolmabahçe Köstekli Saat Alan Antikacı, Dolmabahçe Varaklı Ayna Alan Antikacı, Dolmabahçe Taş Plak Alan Antikacı, Dolmabahçe Gravür Alan Antikacı, Dolmabahçe Kurşun Alan Antikacı, Dolmabahçe Gramafon Alan Antikacı, Dolmabahçe Cd Player Alan Antikacı, Dolmabahçe 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dolmabahçe Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Dolmabahçe Kahve Takımı Alan Antikacı, Dolmabahçe Mobilya Alan Antikacı, Dolmabahçe Kapı Alan Antikacı, Dolmabahçe Kaşık Alan Antikacı, Dolmabahçe İbrik Alan Antikacı, Dolmabahçe Yağlı Boya Alan Antikacı, Dolmabahçe Tabanca Alan Antikacı, Dolmabahçe Ferman Alan Antikacı, Dolmabahçe Ebru Alan Antikacı, Dolmabahçe Tabak Alan Antikacı, Dolmabahçe Semaver Alan Antikacı, Dolmabahçe Kutu Alan Antikacı.

Dolmabahçe Kehribar Alan Antikacı, Dolmabahçe Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Dolmabahçe Bronz Alan Antikacı, Dolmabahçe Şişe Alan Antikacı, Dolmabahçe Madalya Nişan Alan Antikacı, Dolmabahçe Anahtar Alan Antikacı, Dolmabahçe Makine Alan Antikacı, Dolmabahçe Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Dolmabahçe Mekanik Alet Alan Antikacı, Dolmabahçe Kolye Alan Antikacı, Dolmabahçe Fotoğraf Alan Antikacı, Dolmabahçe Bünyan Halısı Alan Antikacı, Dolmabahçe Tesbih Alan Antikacı, Dolmabahçe El Dokuması Halı Alan Antikacı, Dolmabahçe Opalin Alan Antikacı, Dolmabahçe Taş Alan Antikacı, Dolmabahçe Metal Alan Antikacı, Dolmabahçe El Yazması Alan Antikacı, Dolmabahçe Terazi Alan Antikacı, Dolmabahçe Tokmak Alan Antikacı, Dolmabahçe Gaz Ocağı Alan Antikacı, Dolmabahçe Dirhem Alan Antikacı, Dolmabahçe El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.