Dolayoba Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Dolayoba Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Dolayoba, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Dolayoba olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Dolayoba İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Dolayoba ve antika satıcıları Dolayoba için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Dolayoba Antikacı

İstanbul, Dolayoba antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Dolayoba) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Dolayoba Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Dolayoba Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Dolayoba Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Dolayoba Takvim Alan Antikacı, Dolayoba Mangal Alan Antikacı, Dolayoba Bindallı Alan Antikacı, Dolayoba Müzik Seti Alan Antikacı, Dolayoba Kama Alan Antikacı, Dolayoba Kazan Alan Antikacı, Dolayoba Kristal Alan Antikacı, Dolayoba Kuran Alan Antikacı, Dolayoba Kupa Alan Antikacı, Dolayoba Ğügüm Alan Antikacı, Dolayoba Arma Alan Antikacı, Dolayoba Fıçı Alan Antikacı, Dolayoba El Yazması Kitap Alan Antikacı, Dolayoba Efemera Alan Antikacı, Dolayoba Hat Makası Alan Antikacı, Dolayoba Silke Alan Antikacı, Dolayoba Madalya Alan Antikacı.

Dolayoba Tarak Alan Antikacı, Dolayoba Harita Alan Antikacı, Dolayoba Kandil Alan Antikacı, Dolayoba Bez Alan Antikacı, Dolayoba Porselen Alan Antikacı, Dolayoba Müzik Aleti Alan Antikacı, Dolayoba Takı Kutusu Alan Antikacı, Dolayoba Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Dolayoba Resim Alan Antikacı, Dolayoba İpek Halı Alan Antikacı, Dolayoba Silah Alan Antikacı, Dolayoba Kilim Alan Antikacı, Dolayoba Plak Alan Antikacı, Dolayoba Kasetçalar Alan Antikacı, Dolayoba Zarf Alan Antikacı.

Dolayoba Komple Miras Evi Alan Antikacı, Dolayoba Yüzük Alan Antikacı, Dolayoba Portre Alan Antikacı, Dolayoba İran Halısı Alan Antikacı, Dolayoba Askeri Malzeme Alanalar, Dolayoba Baston Alan Antikacı, Dolayoba Bileklik Alan Antikacı, Dolayoba Sehpa Alan Antikacı, Dolayoba Kamçı Alan Antikacı, Dolayoba Hat Alan Antikacı, Dolayoba Oyma Alan Antikacı, Dolayoba Gümüşlük Alan Antikacı, Dolayoba El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Dolayoba Kılıç Alan Antikacı, Dolayoba Takı Alan Antikacı, Dolayoba Cep Saati Alan Antikacı, Dolayoba Dvd Alan Antikacı, Dolayoba Komple Eşya Alan Antikacı, Dolayoba Telefon Alan Antikacı, Dolayoba Pipo Alan Antikacı, Dolayoba Üç Etek Alan Antikacı, Dolayoba Bilezik Alan Antikacı, Dolayoba Bardak Alan Antikacı.

Dolayoba Tablo Alan Antikacı, Dolayoba 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dolayoba Sefer Tası Alan Antikacı, Dolayoba Dokuma Alan Antikacı, Dolayoba Kalem Alan Antikacı, Dolayoba Sürahi Alan Antikacı, Dolayoba Komple Kütüphane Alan Antikacı, Dolayoba Gümüş Alan Antikacı, Dolayoba Daktilo Alan Antikacı, Dolayoba Pul Alan Antikacı, Dolayoba Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Dolayoba Bıçak Alan Antikacı, Dolayoba Kol Saati Alan Antikacı, Dolayoba Makaralı Teyp Alan Antikacı, Dolayoba Rozet Alan Antikacı, Dolayoba Gelinlik Alan Antikacı, Dolayoba Çatal Alan Antikacı, Dolayoba Kıyafet Alan Antikacı, Dolayoba Duvar Saati Alan Antikacı, Dolayoba Fes Alan Antikacı, Dolayoba Küp Alan Antikacı, Dolayoba Saçma Alan Antikacı.

Dolayoba Hat Yazısı Alan Antikacı, Dolayoba Ağaç Alan Antikacı, Dolayoba Halı Alan Antikacı, Dolayoba Günlük Alan Antikacı, Dolayoba Yıldız Porselen Alan Antikacı, Dolayoba Masa Alan Antikacı, Dolayoba Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Dolayoba Kitap Alan Antikacı, Dolayoba Amfi Alan Antikacı, Dolayoba Albüm Alan Antikacı, Dolayoba Ahşap Alan Antikacı, Dolayoba Gondol Alan Antikacı, Dolayoba Çizgi Roman Alan Antikacı, Dolayoba Komple Mira Evi Boşaltanlar, Dolayoba Pusula Alan Antikacı, Dolayoba Gerdanlık Alan Antikacı, Dolayoba Cezve Alan Antikacı, Dolayoba Şerbetlik Alan Antikacı.

Dolayoba Tuval Alan Antikacı, Dolayoba Okka Alan Antikacı, Dolayoba Fincan Alan Antikacı, Dolayoba Cd Alan Antikacı, Dolayoba Cam Alan Antikacı, Dolayoba Çan Alan Antikacı, Dolayoba Hoparlör Alan Antikacı, Dolayoba Çiçek Alan Antikacı, Dolayoba Retro Eşya Alan Antikacı, Dolayoba Vazo Alan Antikacı, Dolayoba Koltuk Alan Antikacı, Dolayoba Şapka Alan Antikacı, Dolayoba Bakır Eşya Alan Antikacı, Dolayoba Kilit Alan Antikacı, Dolayoba Biblo Alan Antikacı, Dolayoba Saat Alan Antikacı, Dolayoba Matara Alan Antikacı, Dolayoba Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Dolayoba 33 Lük Plak Alan Antikacı, Dolayoba Nişan Alan Antikacı, Dolayoba Seramik Alan Antikacı, Dolayoba Minyatür Alan Antikacı, Dolayoba Kase Alan Antikacı, Dolayoba Tas Alan Antikacı, Dolayoba Kavanoz Alan Antikacı, Dolayoba 45 Lik Plak Alan Antikacı, Dolayoba Varaklı Halı Alan Antikacı.

Dolayoba El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Dolayoba Radyo Alan Antikacı, Dolayoba Çini Alan Antikacı, Dolayoba Mühür Alan Antikacı, Dolayoba Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Dolayoba Çaydanlık Alan Antikacı, Dolayoba Halhal Alan Antikacı, Dolayoba Tılsım Alan Antikacı, Dolayoba Sepet Alan Antikacı, Dolayoba Sandelye Alan Antikacı, Dolayoba Eski Oyuncak Alan Antikacı, Dolayoba Pikap Alan Antikacı, Dolayoba Roman Alan Antikacı, Dolayoba Tepsi Alan Antikacı, Dolayoba Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Dolayoba Forma Alan Antikacı, Dolayoba Avize Alan Antikacı, Dolayoba Sahan Alan Antikacı, Dolayoba Tırnak Ayna Alan Antikacı, Dolayoba Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Dolayoba Bronz Heykel Alan Antikacı, Dolayoba Şamdan Alan Antikacı.

Dolayoba Kartpostal Alan Antikacı, Dolayoba Hereke Halısı Alan Antikacı, Dolayoba Sini Alan Antikacı, Dolayoba Tüfek Alan Antikacı, Dolayoba Köstekli Saat Alan Antikacı, Dolayoba Varaklı Ayna Alan Antikacı, Dolayoba Taş Plak Alan Antikacı, Dolayoba Gravür Alan Antikacı, Dolayoba Kurşun Alan Antikacı, Dolayoba Gramafon Alan Antikacı, Dolayoba Cd Player Alan Antikacı, Dolayoba 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dolayoba Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Dolayoba Kahve Takımı Alan Antikacı, Dolayoba Mobilya Alan Antikacı, Dolayoba Kapı Alan Antikacı, Dolayoba Kaşık Alan Antikacı, Dolayoba İbrik Alan Antikacı, Dolayoba Yağlı Boya Alan Antikacı, Dolayoba Tabanca Alan Antikacı, Dolayoba Ferman Alan Antikacı, Dolayoba Ebru Alan Antikacı, Dolayoba Tabak Alan Antikacı, Dolayoba Semaver Alan Antikacı, Dolayoba Kutu Alan Antikacı.

Dolayoba Kehribar Alan Antikacı, Dolayoba Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Dolayoba Bronz Alan Antikacı, Dolayoba Şişe Alan Antikacı, Dolayoba Madalya Nişan Alan Antikacı, Dolayoba Anahtar Alan Antikacı, Dolayoba Makine Alan Antikacı, Dolayoba Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Dolayoba Mekanik Alet Alan Antikacı, Dolayoba Kolye Alan Antikacı, Dolayoba Fotoğraf Alan Antikacı, Dolayoba Bünyan Halısı Alan Antikacı, Dolayoba Tesbih Alan Antikacı, Dolayoba El Dokuması Halı Alan Antikacı, Dolayoba Opalin Alan Antikacı, Dolayoba Taş Alan Antikacı, Dolayoba Metal Alan Antikacı, Dolayoba El Yazması Alan Antikacı, Dolayoba Terazi Alan Antikacı, Dolayoba Tokmak Alan Antikacı, Dolayoba Gaz Ocağı Alan Antikacı, Dolayoba Dirhem Alan Antikacı, Dolayoba El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.