Dolapdere Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Dolapdere Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Dolapdere, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Dolapdere olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Dolapdere İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Dolapdere ve antika satıcıları Dolapdere için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Dolapdere Antikacı

İstanbul, Dolapdere antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Dolapdere) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Dolapdere Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Dolapdere Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Dolapdere Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Dolapdere Takvim Alan Antikacı, Dolapdere Mangal Alan Antikacı, Dolapdere Bindallı Alan Antikacı, Dolapdere Müzik Seti Alan Antikacı, Dolapdere Kama Alan Antikacı, Dolapdere Kazan Alan Antikacı, Dolapdere Kristal Alan Antikacı, Dolapdere Kuran Alan Antikacı, Dolapdere Kupa Alan Antikacı, Dolapdere Ğügüm Alan Antikacı, Dolapdere Arma Alan Antikacı, Dolapdere Fıçı Alan Antikacı, Dolapdere El Yazması Kitap Alan Antikacı, Dolapdere Efemera Alan Antikacı, Dolapdere Hat Makası Alan Antikacı, Dolapdere Silke Alan Antikacı, Dolapdere Madalya Alan Antikacı.

Dolapdere Tarak Alan Antikacı, Dolapdere Harita Alan Antikacı, Dolapdere Kandil Alan Antikacı, Dolapdere Bez Alan Antikacı, Dolapdere Porselen Alan Antikacı, Dolapdere Müzik Aleti Alan Antikacı, Dolapdere Takı Kutusu Alan Antikacı, Dolapdere Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Dolapdere Resim Alan Antikacı, Dolapdere İpek Halı Alan Antikacı, Dolapdere Silah Alan Antikacı, Dolapdere Kilim Alan Antikacı, Dolapdere Plak Alan Antikacı, Dolapdere Kasetçalar Alan Antikacı, Dolapdere Zarf Alan Antikacı.

Dolapdere Komple Miras Evi Alan Antikacı, Dolapdere Yüzük Alan Antikacı, Dolapdere Portre Alan Antikacı, Dolapdere İran Halısı Alan Antikacı, Dolapdere Askeri Malzeme Alanalar, Dolapdere Baston Alan Antikacı, Dolapdere Bileklik Alan Antikacı, Dolapdere Sehpa Alan Antikacı, Dolapdere Kamçı Alan Antikacı, Dolapdere Hat Alan Antikacı, Dolapdere Oyma Alan Antikacı, Dolapdere Gümüşlük Alan Antikacı, Dolapdere El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Dolapdere Kılıç Alan Antikacı, Dolapdere Takı Alan Antikacı, Dolapdere Cep Saati Alan Antikacı, Dolapdere Dvd Alan Antikacı, Dolapdere Komple Eşya Alan Antikacı, Dolapdere Telefon Alan Antikacı, Dolapdere Pipo Alan Antikacı, Dolapdere Üç Etek Alan Antikacı, Dolapdere Bilezik Alan Antikacı, Dolapdere Bardak Alan Antikacı.

Dolapdere Tablo Alan Antikacı, Dolapdere 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dolapdere Sefer Tası Alan Antikacı, Dolapdere Dokuma Alan Antikacı, Dolapdere Kalem Alan Antikacı, Dolapdere Sürahi Alan Antikacı, Dolapdere Komple Kütüphane Alan Antikacı, Dolapdere Gümüş Alan Antikacı, Dolapdere Daktilo Alan Antikacı, Dolapdere Pul Alan Antikacı, Dolapdere Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Dolapdere Bıçak Alan Antikacı, Dolapdere Kol Saati Alan Antikacı, Dolapdere Makaralı Teyp Alan Antikacı, Dolapdere Rozet Alan Antikacı, Dolapdere Gelinlik Alan Antikacı, Dolapdere Çatal Alan Antikacı, Dolapdere Kıyafet Alan Antikacı, Dolapdere Duvar Saati Alan Antikacı, Dolapdere Fes Alan Antikacı, Dolapdere Küp Alan Antikacı, Dolapdere Saçma Alan Antikacı.

Dolapdere Hat Yazısı Alan Antikacı, Dolapdere Ağaç Alan Antikacı, Dolapdere Halı Alan Antikacı, Dolapdere Günlük Alan Antikacı, Dolapdere Yıldız Porselen Alan Antikacı, Dolapdere Masa Alan Antikacı, Dolapdere Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Dolapdere Kitap Alan Antikacı, Dolapdere Amfi Alan Antikacı, Dolapdere Albüm Alan Antikacı, Dolapdere Ahşap Alan Antikacı, Dolapdere Gondol Alan Antikacı, Dolapdere Çizgi Roman Alan Antikacı, Dolapdere Komple Mira Evi Boşaltanlar, Dolapdere Pusula Alan Antikacı, Dolapdere Gerdanlık Alan Antikacı, Dolapdere Cezve Alan Antikacı, Dolapdere Şerbetlik Alan Antikacı.

Dolapdere Tuval Alan Antikacı, Dolapdere Okka Alan Antikacı, Dolapdere Fincan Alan Antikacı, Dolapdere Cd Alan Antikacı, Dolapdere Cam Alan Antikacı, Dolapdere Çan Alan Antikacı, Dolapdere Hoparlör Alan Antikacı, Dolapdere Çiçek Alan Antikacı, Dolapdere Retro Eşya Alan Antikacı, Dolapdere Vazo Alan Antikacı, Dolapdere Koltuk Alan Antikacı, Dolapdere Şapka Alan Antikacı, Dolapdere Bakır Eşya Alan Antikacı, Dolapdere Kilit Alan Antikacı, Dolapdere Biblo Alan Antikacı, Dolapdere Saat Alan Antikacı, Dolapdere Matara Alan Antikacı, Dolapdere Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Dolapdere 33 Lük Plak Alan Antikacı, Dolapdere Nişan Alan Antikacı, Dolapdere Seramik Alan Antikacı, Dolapdere Minyatür Alan Antikacı, Dolapdere Kase Alan Antikacı, Dolapdere Tas Alan Antikacı, Dolapdere Kavanoz Alan Antikacı, Dolapdere 45 Lik Plak Alan Antikacı, Dolapdere Varaklı Halı Alan Antikacı.

Dolapdere El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Dolapdere Radyo Alan Antikacı, Dolapdere Çini Alan Antikacı, Dolapdere Mühür Alan Antikacı, Dolapdere Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Dolapdere Çaydanlık Alan Antikacı, Dolapdere Halhal Alan Antikacı, Dolapdere Tılsım Alan Antikacı, Dolapdere Sepet Alan Antikacı, Dolapdere Sandelye Alan Antikacı, Dolapdere Eski Oyuncak Alan Antikacı, Dolapdere Pikap Alan Antikacı, Dolapdere Roman Alan Antikacı, Dolapdere Tepsi Alan Antikacı, Dolapdere Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Dolapdere Forma Alan Antikacı, Dolapdere Avize Alan Antikacı, Dolapdere Sahan Alan Antikacı, Dolapdere Tırnak Ayna Alan Antikacı, Dolapdere Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Dolapdere Bronz Heykel Alan Antikacı, Dolapdere Şamdan Alan Antikacı.

Dolapdere Kartpostal Alan Antikacı, Dolapdere Hereke Halısı Alan Antikacı, Dolapdere Sini Alan Antikacı, Dolapdere Tüfek Alan Antikacı, Dolapdere Köstekli Saat Alan Antikacı, Dolapdere Varaklı Ayna Alan Antikacı, Dolapdere Taş Plak Alan Antikacı, Dolapdere Gravür Alan Antikacı, Dolapdere Kurşun Alan Antikacı, Dolapdere Gramafon Alan Antikacı, Dolapdere Cd Player Alan Antikacı, Dolapdere 78 Lik Plak Alan Antikacı, Dolapdere Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Dolapdere Kahve Takımı Alan Antikacı, Dolapdere Mobilya Alan Antikacı, Dolapdere Kapı Alan Antikacı, Dolapdere Kaşık Alan Antikacı, Dolapdere İbrik Alan Antikacı, Dolapdere Yağlı Boya Alan Antikacı, Dolapdere Tabanca Alan Antikacı, Dolapdere Ferman Alan Antikacı, Dolapdere Ebru Alan Antikacı, Dolapdere Tabak Alan Antikacı, Dolapdere Semaver Alan Antikacı, Dolapdere Kutu Alan Antikacı.

Dolapdere Kehribar Alan Antikacı, Dolapdere Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Dolapdere Bronz Alan Antikacı, Dolapdere Şişe Alan Antikacı, Dolapdere Madalya Nişan Alan Antikacı, Dolapdere Anahtar Alan Antikacı, Dolapdere Makine Alan Antikacı, Dolapdere Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Dolapdere Mekanik Alet Alan Antikacı, Dolapdere Kolye Alan Antikacı, Dolapdere Fotoğraf Alan Antikacı, Dolapdere Bünyan Halısı Alan Antikacı, Dolapdere Tesbih Alan Antikacı, Dolapdere El Dokuması Halı Alan Antikacı, Dolapdere Opalin Alan Antikacı, Dolapdere Taş Alan Antikacı, Dolapdere Metal Alan Antikacı, Dolapdere El Yazması Alan Antikacı, Dolapdere Terazi Alan Antikacı, Dolapdere Tokmak Alan Antikacı, Dolapdere Gaz Ocağı Alan Antikacı, Dolapdere Dirhem Alan Antikacı, Dolapdere El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.