Doğu Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Doğu Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Doğu, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Doğu olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Doğu İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Doğu ve antika satıcıları Doğu için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Doğu Antikacı

İstanbul, Doğu antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Doğu) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Doğu Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Doğu Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Doğu Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Doğu Takvim Alan Antikacı, Doğu Mangal Alan Antikacı, Doğu Bindallı Alan Antikacı, Doğu Müzik Seti Alan Antikacı, Doğu Kama Alan Antikacı, Doğu Kazan Alan Antikacı, Doğu Kristal Alan Antikacı, Doğu Kuran Alan Antikacı, Doğu Kupa Alan Antikacı, Doğu Ğügüm Alan Antikacı, Doğu Arma Alan Antikacı, Doğu Fıçı Alan Antikacı, Doğu El Yazması Kitap Alan Antikacı, Doğu Efemera Alan Antikacı, Doğu Hat Makası Alan Antikacı, Doğu Silke Alan Antikacı, Doğu Madalya Alan Antikacı.

Doğu Tarak Alan Antikacı, Doğu Harita Alan Antikacı, Doğu Kandil Alan Antikacı, Doğu Bez Alan Antikacı, Doğu Porselen Alan Antikacı, Doğu Müzik Aleti Alan Antikacı, Doğu Takı Kutusu Alan Antikacı, Doğu Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Doğu Resim Alan Antikacı, Doğu İpek Halı Alan Antikacı, Doğu Silah Alan Antikacı, Doğu Kilim Alan Antikacı, Doğu Plak Alan Antikacı, Doğu Kasetçalar Alan Antikacı, Doğu Zarf Alan Antikacı.

Doğu Komple Miras Evi Alan Antikacı, Doğu Yüzük Alan Antikacı, Doğu Portre Alan Antikacı, Doğu İran Halısı Alan Antikacı, Doğu Askeri Malzeme Alanalar, Doğu Baston Alan Antikacı, Doğu Bileklik Alan Antikacı, Doğu Sehpa Alan Antikacı, Doğu Kamçı Alan Antikacı, Doğu Hat Alan Antikacı, Doğu Oyma Alan Antikacı, Doğu Gümüşlük Alan Antikacı, Doğu El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Doğu Kılıç Alan Antikacı, Doğu Takı Alan Antikacı, Doğu Cep Saati Alan Antikacı, Doğu Dvd Alan Antikacı, Doğu Komple Eşya Alan Antikacı, Doğu Telefon Alan Antikacı, Doğu Pipo Alan Antikacı, Doğu Üç Etek Alan Antikacı, Doğu Bilezik Alan Antikacı, Doğu Bardak Alan Antikacı.

Doğu Tablo Alan Antikacı, Doğu 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Doğu Sefer Tası Alan Antikacı, Doğu Dokuma Alan Antikacı, Doğu Kalem Alan Antikacı, Doğu Sürahi Alan Antikacı, Doğu Komple Kütüphane Alan Antikacı, Doğu Gümüş Alan Antikacı, Doğu Daktilo Alan Antikacı, Doğu Pul Alan Antikacı, Doğu Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Doğu Bıçak Alan Antikacı, Doğu Kol Saati Alan Antikacı, Doğu Makaralı Teyp Alan Antikacı, Doğu Rozet Alan Antikacı, Doğu Gelinlik Alan Antikacı, Doğu Çatal Alan Antikacı, Doğu Kıyafet Alan Antikacı, Doğu Duvar Saati Alan Antikacı, Doğu Fes Alan Antikacı, Doğu Küp Alan Antikacı, Doğu Saçma Alan Antikacı.

Doğu Hat Yazısı Alan Antikacı, Doğu Ağaç Alan Antikacı, Doğu Halı Alan Antikacı, Doğu Günlük Alan Antikacı, Doğu Yıldız Porselen Alan Antikacı, Doğu Masa Alan Antikacı, Doğu Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Doğu Kitap Alan Antikacı, Doğu Amfi Alan Antikacı, Doğu Albüm Alan Antikacı, Doğu Ahşap Alan Antikacı, Doğu Gondol Alan Antikacı, Doğu Çizgi Roman Alan Antikacı, Doğu Komple Mira Evi Boşaltanlar, Doğu Pusula Alan Antikacı, Doğu Gerdanlık Alan Antikacı, Doğu Cezve Alan Antikacı, Doğu Şerbetlik Alan Antikacı.

Doğu Tuval Alan Antikacı, Doğu Okka Alan Antikacı, Doğu Fincan Alan Antikacı, Doğu Cd Alan Antikacı, Doğu Cam Alan Antikacı, Doğu Çan Alan Antikacı, Doğu Hoparlör Alan Antikacı, Doğu Çiçek Alan Antikacı, Doğu Retro Eşya Alan Antikacı, Doğu Vazo Alan Antikacı, Doğu Koltuk Alan Antikacı, Doğu Şapka Alan Antikacı, Doğu Bakır Eşya Alan Antikacı, Doğu Kilit Alan Antikacı, Doğu Biblo Alan Antikacı, Doğu Saat Alan Antikacı, Doğu Matara Alan Antikacı, Doğu Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Doğu 33 Lük Plak Alan Antikacı, Doğu Nişan Alan Antikacı, Doğu Seramik Alan Antikacı, Doğu Minyatür Alan Antikacı, Doğu Kase Alan Antikacı, Doğu Tas Alan Antikacı, Doğu Kavanoz Alan Antikacı, Doğu 45 Lik Plak Alan Antikacı, Doğu Varaklı Halı Alan Antikacı.

Doğu El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Doğu Radyo Alan Antikacı, Doğu Çini Alan Antikacı, Doğu Mühür Alan Antikacı, Doğu Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Doğu Çaydanlık Alan Antikacı, Doğu Halhal Alan Antikacı, Doğu Tılsım Alan Antikacı, Doğu Sepet Alan Antikacı, Doğu Sandelye Alan Antikacı, Doğu Eski Oyuncak Alan Antikacı, Doğu Pikap Alan Antikacı, Doğu Roman Alan Antikacı, Doğu Tepsi Alan Antikacı, Doğu Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Doğu Forma Alan Antikacı, Doğu Avize Alan Antikacı, Doğu Sahan Alan Antikacı, Doğu Tırnak Ayna Alan Antikacı, Doğu Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Doğu Bronz Heykel Alan Antikacı, Doğu Şamdan Alan Antikacı.

Doğu Kartpostal Alan Antikacı, Doğu Hereke Halısı Alan Antikacı, Doğu Sini Alan Antikacı, Doğu Tüfek Alan Antikacı, Doğu Köstekli Saat Alan Antikacı, Doğu Varaklı Ayna Alan Antikacı, Doğu Taş Plak Alan Antikacı, Doğu Gravür Alan Antikacı, Doğu Kurşun Alan Antikacı, Doğu Gramafon Alan Antikacı, Doğu Cd Player Alan Antikacı, Doğu 78 Lik Plak Alan Antikacı, Doğu Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Doğu Kahve Takımı Alan Antikacı, Doğu Mobilya Alan Antikacı, Doğu Kapı Alan Antikacı, Doğu Kaşık Alan Antikacı, Doğu İbrik Alan Antikacı, Doğu Yağlı Boya Alan Antikacı, Doğu Tabanca Alan Antikacı, Doğu Ferman Alan Antikacı, Doğu Ebru Alan Antikacı, Doğu Tabak Alan Antikacı, Doğu Semaver Alan Antikacı, Doğu Kutu Alan Antikacı.

Doğu Kehribar Alan Antikacı, Doğu Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Doğu Bronz Alan Antikacı, Doğu Şişe Alan Antikacı, Doğu Madalya Nişan Alan Antikacı, Doğu Anahtar Alan Antikacı, Doğu Makine Alan Antikacı, Doğu Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Doğu Mekanik Alet Alan Antikacı, Doğu Kolye Alan Antikacı, Doğu Fotoğraf Alan Antikacı, Doğu Bünyan Halısı Alan Antikacı, Doğu Tesbih Alan Antikacı, Doğu El Dokuması Halı Alan Antikacı, Doğu Opalin Alan Antikacı, Doğu Taş Alan Antikacı, Doğu Metal Alan Antikacı, Doğu El Yazması Alan Antikacı, Doğu Terazi Alan Antikacı, Doğu Tokmak Alan Antikacı, Doğu Gaz Ocağı Alan Antikacı, Doğu Dirhem Alan Antikacı, Doğu El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.